Opinie o Sigma Dariusz Rodak w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sigma Dariusz Rodak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sigma Dariusz Rodak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma Dariusz Rodak w Częstochowa

Jak długo trwa proces awansu w Sigma Dariusz Rodak?

Od ciebie zależy

Tymon

Tak jak nie każdy dobrze pracuje tak też różnie zarabia. Ogólnie dobra firma tylko trzeba pracować.

@Tymon

Pod tą wypowiedzią są polubienia - tu najlepiej widać pod jakim kątem ludzie oceniają firmę (każdą, bo w innych przypadkach jest podobnie). 2 do 4 po ponad roku od publikacji komentarza, to znaczy, że dwie trzecie oceniających nie zgadza się ze stwierdzeniem, że "trzeba pracować" i "nie każdy dobrze pracuje, nie każdy dobrze zarabia". Ludzie, przecież tak właśnie powinno być! Chcecie powrotu komuny, gdzie wszyscy zarabiali tyle samo, a niektórzy spali po kątach? Ile zrobisz dla firmy, tyle zarabiasz - bardziej pracowity, bardziej zaradny musi więcej zarobić od tego który mniej pracuje, mniej wytwarza dla firmy. Amen.

@Tymon

Dobrze określiłeś "tylko trzeba pracować" to nie komuna że człowiek się oprze o betoniarkę bo łopata się złamała ;p

Pająk

Ja to skomentuję tak....O wielu firmach zanim podjąłem prace czytałem czy warto...uważam,że część pracowników co tam było zostało zwolnionych bo nie nadawali się do tarcia chrzanu. Nie patrze na opinię tylko na treść tego kto ma żal...wchodzą tu albo łebki co ubrudzić się nie chcą w pracy albo ludzie których Bóg skrzywdził nie mi to oceniać...Sam szkoliłem takich,że poddałbym ich eutanazji bo na aborcję za późno. Jak ktoś szuka pracy żeby się nie ubrudzić polecam jakieś biuro a prawdziwą pracę zostaw konkretnym facetom . Zapraszam do Aristar rekrutują tylko nie płacz,że wycisk dostałeś bo nie jednego w 3h zniszczyłem tam skoro noża tapetowego nie umiał trzymać w ręce (to tak z boku,bo nie przyjmą mnie tam zasadę mają). Praca jak każda - rób swoje będziesz dobry w tym idź o podwyżkę jeżeli już będziesz długo tam pracował. Na koniec nie ma zakładów gdzie będziesz 8h spał tylko naucz się wywiązywać z obowiązków i być w tym dobry a docenią bo w 40 zakładach już to przerobiłem a nazywają mnie TURYSTĄ z tym,że tu zawód mi się podoba i myślę,że niedługo opowiem jako pracownik jak jest :) Nie należy słuchać opinii kogoś kogo wyrzucili...mnie nigdy nie zwolniono i mam na to świadectwa pracy ;) to tak na ochłodę. Sami spróbujcie a nie słuchajcie typa co nie pieprzył pół roku ;)

polityk

Wysłana aplikacja na kierownika magazynu oraz na pracownika biurowego z programem Comarch ze względu na wieloletnie doświadczenie w tych dziedzinach. Uwaga, teraz najlepsze; po kontakcie telefonicznym w którym dowiedziałem się tylko o godzinie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej doszło do spotkania. Po przybyciu na miejsce rozmowa odbywała się na hali wśród palet i artykułów na regałach z chodzącymi pracownikami wokół mnie i pana (nie wiem jakie było jego stanowisko) prowadzącego rozmowę. Jak rozumiałem pan chciał mnie poznać z całą firmą więc nie robiłem problemów. Po poznaniu magazynu i godzin pracy nie dowiedziałem się nic więcej. Zacząłem zadawać pytania po których dowiedziałem się że tu uwaga, będę zatrudniony na magazyniera ponieważ stanowiska na które aplikowałem są nieaktualne ale pan myślał że skoro miałem kontakt z magazynem to tutaj nie będę robił problemów i też będę pracował. No komedia. I uwaga, co do stawki. Najniższa krajowa. Po miesiącu próbnym 14 netto plus premia za wyniki. Straciłem tylko czas.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sigma

Szukaja teraz kierownika magazynu, ktos sie orientuje jaka kasa wchodzi w gre, czy jest jakas podstawa, premia, jakie godzinyny pracy, jakie dni? Czy kierownik magazynu ma duza swobode dzialania czy jest tylko od poganiania ludzi bo tak szefostwo chce?

Elżbieta
@Sigma

Też się chętnie czegoś dowiem bo zadałeś/aś ciekawe i wyczerpujące pytania. Czy ktoś może na nie odpowiedzieć? Ostatnio dość rzadko się tu wypowiadacie odnośnie pracy w Sigma Dariusz Rodak. Napiszcie proszę, jak obecnie się tam pracuje?

Sigma
@Elżbieta

Portale takie jak ten sa po to by czerpac wiedze z nich. Dlatego tez jestem ciekawy czy w ogole warto skladac tam cv czy moze omijac i szukac gdzies indziej. Wazne jest to jak wyglada temat finansow, atmosfery pracy , kultury organizacyjnej itd. Chodzi o rzetelna i obiektywna ocene a nie bazowana na emocjach, bo jednak chcac kandydowac do nowej pracy to warto cos wczesniej , tak uczciwie wiedziec

maxi82

Witam czy ktoś wie jak jest płacony akord na montażu jaka stawka??

@maxi82

Witam byłem wczoraj na rozmowie ogólnej i wszystko mi wyjaśnić stawka za godzinę to 20 zł

Sebek

byłem tam i praca na akord szkoda czasu na ta firmę dotacje biorą dla niepełno sprawnych a można zarobić na śniadanie do pracy i dojazd praca łatwa ale 3 x więcej zarabiałem na portierni (usunięte przez administratora)

Janusz

Ta naiwni...

@Sebek

Kolejny wariat - czytam to forum i oczom nie wierzę. Dzięki za poprawę humoru. Chłopcze, to jak ty 5 netto zarobiłeś na portierni to zostań tam, bo nic lepszego w życiu cię już nie spotka.

Marecki
@Sebek

Nie pisz głupot bo to nie prawda , jeśli pracowałeś jako osoba niepełnosprawna , to napewno miałeś lepiej niż co niektórzy co tam ściemę robią

pawełek

To zatrudniono kogos na stanowisku ds marketingu? bo chyba z siódmy raz szuka w ciągu roku.

Master

Stawki akordowe na montażu to śmiech. 1/4 etatu i nawet najniższej krajowej się nie zarobi. Na ślusarni też akord, trzeba zaiwaniac jak wół, żeby zarobić. NIE POLECAM!!!

@Master

Uwielbiam takie wpisy, co za żal... Chłopie czy ty pomyślałeś zanim to napisałeś, a może naprawdę taki głupi jesteś że tego nie rozumiesz? Brawo, poprawiłeś mi humor.

Maciek

Czy można starać się o umowę o pracę ? Czy tylko zleceniówka ?

Chcę pozostać anonimowa
@Maciek

Umowy jak zauważyłam dostaje się po tygodniu góra dwóch umowa o pracę zawsze jest ale kwota z umowy różni się od tego ile faktycznie dostaniesz, niekoniecznie na umowie też będzie stanowisko na którym pracujesz, nie wiem dlaczego ale tak jest i albo to akceptujesz albo nie, pracuje tutaj już dłuższy czas i póki co pierwszy raz od dawna zapowiadają się jakieś rewolucje.

@Chcę pozostać anonimowa

Cześć, a co to za rewolucje się zapowiadają? W umowach czy organizacyjne? Wiesz coś więcej?

praca export

Szukają osoby do działu export z językiem niemieckim. Jakie wynagrodzenia w dziale eksport? Jakie kompetencje mają osoby w dziale eksport? Jakie studia mają? Studia dobre uczelnie? Czy to osoby po studiach z prowincji typu szkoły w Częstochowie? Jakie języki pożądane? Kto zarządza exportem

falk
@praca export

możliwe że ok. 1000 zł bo takie propozycje tam padają. tam nie ma działu eksportu, ktoś tam pracował z zagranicznymi klientami, ale chyba odszedł :)

opolski niemiecki

Ile zarobi w exporcie opolski niemiec ? szkoły doświadczenie ma

Lalka
@opolski niemiecki

Co tam się teraz wyprawia to książkę bym napisała ????????????????

Czy firma Sigma Dariusz Rodak w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Master

Ha ha, jakie szkolenia? ☺

Lemmy

(usunięte przez administratora) Praca na magazynie niby na jedną zmianę ale zazwyczaj ludzi brakowało i po 12 godzin musiałem robić. Płacą wogole nie wdzieczna. W biurze jak i całej firmie (usunięte przez administratora) wszystko na ostatnią chwilę . Zamówienia sprzed miesiąca nie dostarczane potem wielce że na dziś jest trzeba zrobić albo jutro będzie tir należy zrobić. Szef nie rozumie podstaw strategii i szczerze współczuję mu. Mam nadzieję że karma wraca.

Artur

Zasuwając jak głupi, składając 50 lamp dziennie, dostanie się 120 zł. Stawka za lampę zależy od wzoru, ale i tak max na miesiąc to 2000 ty zł.

@Artur

Święta prawda. Zapierdziel na akord, dzienne raporty i z tego liczona wypłata. Na umowie najniższa.

Gucio

Litości!!! Ludzie, jeżeli ktokolwiek pracuje lub pracował w tej firmie doskonale wie, ze wszyscy pracownicy (poza wybranymi) zatrudnieni są na najniższa krajowa. (usunięte przez administratora)

Robert

Wszystkie wpisy w 100% potwierdzają jak bardzo selektywnie dobierani są i byli pracownicy do firmy, miernoty i chętni do pracy bez pracy szybko kończyli swoją karierę, teraz wylewają tu swój hejt. Pracowałem u Pana Rodaka wiele lat i dobrze pamiętam, że czasem strach było dać narzędzia w ręce tym ludziom by sobie i innym nie zrobili krzywdy, ale raczki po pieniądze to chętnie wyciągali. Gdyby mnie los nie rzucił do innego miasta pewnie do dziś bym pracował, a atmosferę do dziś bardzo miłe wspominam.

lato

Niestety, ocena może być tylko negatywna. Na podstawie doświadczenia kontaktu z tym człowiekiem, można wysnuć wniosek że coś jest bardzo nie w porządku. (usunięte przez administratora)

Ricky
@lato

(usunięte przez administratora) kwestie wypłat są uczciwe, nawet jeśli ktoś 1dzień przepracuje,(usunięte przez administratora)i w ogóle przestanie przychodzić do pracy to należne wynagrodzenie jest mu wypłacane,i pieniądze zawsze na czas ja pracuje w SIGMA od jakiegoś czasu i nie narzekam, wynagrodzenia są adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania. pracując na tym samym dziale niektórzy zarobią 2 razy więcej niż inni , a możliwości mają te same. powtórzę wszystko kwestia umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

robert

Wszystkie opinie (te negatywne) w 100% prawdziwe. Jeśli ktoś jest naiwny i głupi to da się nabrać. Szkoda czasu nawet na rozmowę. Pierwsza rozmowa niby wszystko ok, druga ujawni prawdziwe oblicze. (usunięte przez administratora)z kalkulatorem w ręku i z wielką przyjemnością tak obliczy twoje wynagrodzenie, że dostaniesz połowę tego, co niby miałeś dostać. (usunięte przez administratora)Niestety pracownicy dali sobie wejść na głowę, Pan (usunięte przez administratora)z przyjemnością po tych głowach skacze.

M

Jak czytam niektóre wypociny to się zastanawiam czy ktoś nie pomylił forum o pracodawcy z forum psychiatryka. Pracuje w Sigmie od 2005 roku i gdyby to wszystko było prawdą to by mnie już dawno tu nie było. Prawie połowa załogi ma staż dłuższy ode mnie a niektórzy są od początku powstania firmy. Jeżeli ludzie myślą, że za samo przyjście do pracy im się wszystko należy, to takie opinie będą o wszystkich firmach, w których postawili swoją nogę...

@M

(usunięte przez administratora)może i da się wytrzymać. Trzeba regularnie donosić na współpracowników. (usunięte przez administratora)

Tak się składa, ze tez pracowałem w Sigmie i niestety do dnia dzisiejszego niesmak pozostał.(usunięte przez administratora)Jak tylko się za dużo wyciągnie na akordzie to zaraz obniżki stawek. Umowa śmieciowa

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma Dariusz Rodak - Częstochowa

• Jak się pracuje w Sigma Dariusz Rodak?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma Dariusz Rodak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigma Dariusz Rodak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sigma Dariusz Rodak?

Kandydaci do pracy w Sigma Dariusz Rodak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sigma Dariusz Rodak
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Szparagowa 34/40
    42-280 Częstochowa