Opinie o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Czy praca przedstawiciela handlowego to dobra posada w TM TECHNOLOGIE ? Jakie wyposażenie dostaje pracownik? Coś o zarobkach dodacie w temacie tej pracy?

Alinka

Ludzie nieomylni pracują w TM, chodzące ideały, same.

użytkownik zarejestrowany

Dlaczego z taka ironią czy też kpiną piszecie o firmie? Jeśli jest coś co się nie podoba to chyba można się wypowiedzieć? Czasami takie uwagi powodują zmianę myślenia zwierzchników. Tak sadzę, przynajmniej tak powinno być, nie ma nieomylnych ludzi prawda?

Ala
@Loguś 2 tygodnie temu

Są ludzie nieomylni- w załodze TM.

Pokora

Nie śmiałbym się nie zgadzać, bo to niedopuszczalne jest absolutnie

użytkownik zarejestrowany

@maks nie zgadzasz się z tym? To nie są moje słowa a pracodawcy TM TECHNOLOGIE. Pracujesz w tej firmie? Powiesz coś na ten temat? Każdy może napisać swoją opinię, jeżeli jest ona prawdziwa i rzetelna.

Legatus
użytkownik zarejestrowany

TM TECHNOLOGIE nie ma na forum złych wpisów to juz jest dobrze

użytkownik zarejestrowany

@Loguś masz rację, że nie ma wielu ofert pracy, ale pojawiła się jedna na Inżyniera elektronika – projektanta obwodów PCB (http://tmtechnologie.pl/kariera). Byłbyś zainteresowany? Oferują umowę o pracę i rozwój zawodowy. To ważne aspekty dla osób poszukujących pracy.

maks
@Alicja 01.09.2017, 14:48

hahahaha

użytkownik zarejestrowany

Bardzo dowcipne odpowiedzi tak na wesoło czyli mamy rozumieć, iż w firmie jest bardzo dobrze? Dobra atmosfera to bardzo ważny element w pracy. Ale jak widziałem nie mają zbyt wielu potrzeb kadrowych.?

użytkownik zarejestrowany

Widziałem w ich ofercie pracę dla przedstawiciela handlowego i mam pytanie czy jest jeszcze aktualna? Może ktoś na forum mógłby kilka zdań o firmie napisać? Bardzo by mi to pomogło w aplikowaniu do firmy. Jak się pracuje w firmie? Czy ph ma godziwe zarobki?

Zachwyt Jeden wielki
@Loguś 21.06.2017, 10:58

Tak- zarobki fantastyczne, wysoka kultura osobista absolutnie wszystkich Pracowników- nikt nigdy nie przeklinał i nie przeklina i przeklinać nie będzie - jak Cie przyjmą będziesz w Raju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik zarejestrowany

@Robi piszesz, że TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. 'wskoczył' na właściwe tory. Co masz konkretnie na myśli? Czy możesz napisać nam więcej na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię.

Robi

Chyba TM znowu wskoczył na właściwe tory:) brawo oby tak dalej!

Donald
@Robi 22.05.2017, 21:47
Chyba TM znowu wskoczył na właściwe tory:) brawo oby tak dalej!

Wszyscy zajęci Inforem ;-)

użytkownik zarejestrowany

@Gigus, a Ty jesteś zatrudniony w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

tak

Dokładnie tak nie ma sensu tracić czasu i czekać na zmiany oferta na rynku jest dużo bogatsza i świetnie się pracuje z ludźmi inteligentnymi na poziomie. Mam szczęście taką pracę mieć.

użytkownik zarejestrowany

TM TECHNOLOGIE nie musi się wszystkim podobać. Można poszukać innej pracy.

użytkownik zarejestrowany

@Longin dobrze to słyszeć :)

użytkownik zarejestrowany

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy? Koniecznie przeczytaj informacje zawarte w zakładce 'o nas' przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,12401,0,0,o_firmie !

użytkownik zarejestrowany

Wiecie, że firma dostała wiele cennych i znaczących nagród? Możecie poczytać o nich tutaj - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,12401,0,0,nagrody

Longin
użytkownik zarejestrowany

TM Technologie ma wyjątkowy hejt!! Brak słów, ale znam firmę od środka i wiem , że jest dobrze i tak musimy trzymać.

On

cisza !...przed burzą ??????

Przyszły
użytkownik zarejestrowany

Mam złożyć swoje CV na handlowca w Krakowie, czego mogę się spodziewać na rozmowie, bardzo maglują? Zależy mi na pracy w TM, są dobra firmą. Czytałem wpisy i myślę, że dużo złości przemawia przez ludzi.

Prawnik

art 54 Konstytucji gwarantuje nam wolność wyrażania swoich poglądów

dick

..."leon" ! ..proszę bardzo :D

do wszystkich

Informacja do wszystkich poszkodowanych, wykorzystanych, mobbingowanych przez TM Technologie Sp. z o.o. Będziemy szykować się do pozwu zbiorowego. Niebawem ukażą się dalsze instrukcje oraz email na który będzie można kierować skargi oraz opisać swoją sytuację. Wiemy że się wahacie i jest Wam źle - nie bójcie się. Zrobili źle będą musieli za to odpowiedzieć.

"Dżolo_friend"
@do wszystkich 29.01.2017, 22:48

wystarczy,że na dniach będzie pierwsza ! Cierpliwości

Takie tam...

No chyba komuś bardzo zależy żeby w branży huczało... ale to chyba wiadomo komu... słabe to... nie tak to tak... ktoś tu kogoś podpuścił i wykorzystał frustrację, naiwność, przerost ambicji... niezrownowazenie... tylko kto bardziej niezrownowazony ten co podpuszcza czy ta co się dała wkręcić... żałosne... faktycznie...

Oferent
użytkownik zarejestrowany

Czy TM prowadzi teraz nową rekrutację? Szukam pracy i słyszałam, że to dobre miejsce do pracy, fajni ludzie pracują a do tego zarobki całkiem niezłe.

Prawda boli

Widzę że to grono oczerniajace firme jest bardzo skromne jedna osoba pisze złośliwie i bez podstawnie o osobach z firmy która dała jej prace a nie kompetencja tej osoby zmusiła do takich jak nie innych działań. Kobieto tobie już chyba psychiatra nie pomoże masz problem ze sobą i jedyne co ci zostaje to anonimowość i wyzwanie się na firme . Miej godności trochę i podpisuj się imieniem . Nikt ci nie broni rodzic dzieci tylko kto by chciał mieć z tak nieżeczliwa osoba jak ty.

dick
@Prawda boli 29.01.2017, 15:59

a opinia Serwis Mana to co?!?!?

Krzysiek

Jak tam Arabia Saudyjska?Czyżby jeszcze nie została zdobyta? Handlowca już Bzduch szuka rok i nikt nie jest tak dobry jak On sam. Tylko że On nie ma czasu na takie głupoty jak zdobywanie nowych rynków,ale spoko Ciastek już przesłuchuje Kandydatów, jest w końcu doświadczonym rekruterem więc na pewno wybierze Najlepszego.

G. MATOGA

Bardzo prosze nie wypowiadac sie na temat moj a tym bardziej mojej córki. A jak juz to prosze miec odwage podpisac sie swoimi danymi, bo anonimowo latwo jest wszystkich oczerniać.

J

Zwolniona pracownica ewudentnie nie radzi sobie z tym ze stracila prace. Szkoda tylko ze nie potrafi przyjac godnie porażki. Byla osoba nielubiana bo niestety lubic sie jej nie dało. Ciezka do wspilpracy i wg brak checi pomocy innym. O braku umiejetnosci nie wspimne. Znajonosc jezykow obcych to niestety nie wszystko. Trzeba umiec pracowac o tempie pracy tej Pani nie wspomne. Inne osoby w godzine potrafily zrobic to co ona przez 8. Ale wazniejsze bylo obserowanie i podsluchiwanie co mowia inni.pracuje w TM bardzo długo brygada jest zgrana i zawsze mozesz liczyc na pomoc. Zarobki bardzo dobre. Praca stabina w dobrze rozwijajacej sie firmie. A kolezance ktora juz po okresie probnym miala zakonczyc u nas prace ale dostala szanse zycze powodzenia mimo wszystko i wspolczuje obecnemu pracodawcy.

KK
@J 28.01.2017, 16:09

BRYGADA RR JEDNYM SŁOWEM

Ja

Ja mam tylko nadzieje ze ktos w koncu zalozy Joannie sprawr sądowa za te oszczerstwa i pomówienia.

Neonówka

Fiu fiu
@Neonówka 23.01.2017, 08:49
Czy TM potrzebuje obecnie pracownika na przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki mozna wyciągnąć? Dzieki...

Zawsze potrzebują nowych (usunięte przez administratora), przy średnim czasie przelotowym na stanowisku handlowca pół roku to sobie policz ilu potrzeba

Nick

Jedna rzecz moi mili z Asią na czele. Skoro TM tak Wam się źle kojarzy, gardzicie tą firmą bo jest dramatyczna w każdym aspekcie, macie z nią tylko negatywne wspomnienia dlaczego dzień w dzień komentujecie jej sytuację na tym portalu? Nie potraficie bez tego żyć, nie potraficie przetrwać dnia bez TM Technologie? Skoro jak Asia twierdzi znalazła cudowną pracę, gdzie jest doceniana a jej nieziemskie kwalifikacje są w końcu wykorzystywane dlaczego dzień w dzień powraca do sytuacji w TM? Moi mili, idźcie dalej, znajdźcie szczęście w innymi miejscu a epizod z TM Technologie puśćcie w niepamięć skoro był taki dramatyczny. Jak to jest, że Waszym zdaniem kadra jest "pożal się Boże" a firma cały czas rośne, inwestuje i zwiększa kadrę? To jest najwyższy poziom tchórzostwa wymieniać kogoś z imienia na tym portal samym pozostając anonimowym. Twoją Asiu i Tobie podobnym postawę skomentuję cytatem pana Carnegie: "Nawet największa umiejętność przynosi niewielką korzyść, jeśli nie towarzyszy jej honor."

x

a który dział ?

Zainteresowany

Witam. Czy do TM beda przyjecia na produkcje?

Ja

Joanno z tego co sie orientuje mialas zostac zwolniona duzo wczesniej. Jednak dawano ci kolejne szanse liczac ze moze w koncu zaczniesz bardziej kompetentnie podchodzic do swoich obowiązków. Niestety nie potrafisz przyjac slow krytyki. Obecnemu pracodawcy bardzo współczuję. Bo z twoim podejściem i umiejętnościami pewnie zostaniesz zwolniona a wtedy bedziesz miec kolejna firmę do obsmarowania.

Pracownik l

Asiu kazdy dzial się na ciebie skarżył. Pelno pomyłek, wiec wybacz ale jednak nie bylas takim idealnym pracownikiem jak siebie opisujesz. Nikt z firmy Cie milo nie wspomina wiec to i te teoje wypowiedzi tu świadczą jakim jesteś czlowiekiem. A co do premii niewiesz jaka by byla gdybys sie jednak wziela do pracy

Kazdy z ktorym mialas kontakt. Asiu to sa fakty. Odnosnie premi to pracownicy biurowi rowniez nie mieli tulko placy zasadniczej. Premia zawsze byla uzalezniona od obrotu w danym okresie. Kolejny dowód na to ze jednak zdecydowanie za krotko pracowalas.

Czytam i nie wierzę. Asiu pracuje w firmie o wiele dluzej niz ty. Z moich obserwacji wiem, ze bylas jedyną osobą która potrafila odnowic pomocy drugiemu czlowiekowi, poniewaz nie masz tego w zakresie obowiązków. Rozumiem ale trzeba byc tez czlowiekiem. Odkad pracuje w TM nigdy nikt nigdy nie odmowił pomocy mi, ani ja nikomu, rowniez w zyciu prywatnym. Zdecydowanie za krotko pracowalas żeby w taki sposob sie o firmie wypowiadac. sprobuj poprostu zrozumiec ze nie wywiazywalas sie poprawnie ze swoich obowiązków o czym swiadczy fakt ze teraz sprzatany jest balagan jakiego narobilas.

tik tak
@Pracownik 15.01.2017, 15:19

ty panienko nie pracujesz teraz jesteś w internecie obrazie sfałszowanej doskonałości

Zadowolony

Witam, a teraz coś na wesoło, proponuję oglądnąć wszystkim zainteresowanym kabaret KRÓL ZUS na Yoy Tube . Proszę opanować technikę PEŁZANIA dokładnie tak jak robi to KRUS przed Królem ZUS . Tego niestety nie uczą nawet na UJ może to tym NIEZADOWOLONYM jakoś będzie mogło pomóc.

haha

a wyrok ogłosi sędzia Anna Maria Wesołowska...

"nm"
@haha 22.01.2017, 20:16
a wyrok ogłosi sędzia Anna Maria Wesołowska...

cierpliwości kolego .sądy są nierychliwe ale do czasu..a śmiać się będziesz jak ten wyrok "zawieszę" na fB profilu TM...i będziesz się mógł śmiać do utraty tchu

Marian

Pomimo że mój czas w TM dobiega końca, z czystym sumieniem mogę polecić Pracodawcę. Prezesi dwoją się i tróją stawiając na rozwój, tym samym zapewniając kolejne miejsca pracy z godziwym wynagrodzeniem. Skrajnie negatywne opinie pojawiły się lawinowo po odejściu pewnej rozczarowanej Pracownicy. Osobiście nic do niej nie miałem, jednak jej "anonimowe" komentarze diametralnie to zmieniły. Najlepszy przykład jak NIE NALEŻY się zachować, niby wykształcona a klasy i ogłady brak. Mam nadzieję że sprawiedliwości stanie się zadość i odpowie ze wszelkie kłamstwa i czarny PR.

użytkownik zarejestrowany

Ja również polecam tą firmę jako dobrego pracodawcę, który dba o załogę. Ciągły nacisk na rozwój firmy do tylko dowodzi o mądrości szefostwa. Dobra perspektywa dla załogi>

Były malarz

Szanowna Joanno. Skoro jak twierdzisz masz dobra prace to po co teraz tak plujesz jadem we wszystkich. Zarzucasz niekompetencje ludziom, a o ile dobrze pamietal Twoj poziom znajomości jezyka rosyjskiego nie stal wcale na wysokim poziomie. Proponuję Ci zachowac resztki godności i zakończyć pisanie tak absurdalnych komentarzy. Co do samej firmy. Wiecej plusów niz minusów. Firma daje szanse na rozwój. Prezes caly czas stara sie ja rozwijac. Polecam.

Odpuście...

#1 Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie - po pewnym czasie zauważasz, że świni się to podoba… #2 Dyskusja z idiotą nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem Nieważne jak dobry jesteś w szachy, gołąb przewróci figury, narobi na planszę i będzie się puszył jakby wygrał. #3 Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Dr Gonzo

Asiu, a ja ci życzę wizyty u dobrego i taniego psychoanalityka

Kronikarz

W nowym miejscu pracy mieliśmy Wigilię- cały Zarząd, produkcja i biura na jednej dużej hali, zamówiony catering, miła atmosfera, a nie składka po 40 zł i spotkanie w knajpie na siłę udawanie że to zarząd zaprasza. Jak się chce to można - trzeba tylko chcieć...ale po co skoro pracownicy sami się poskładają i grzecznie pójdą we własnym zakresie na niby to firmowe spotkanie. Zabawne jak łatwo wmówić ludziom że sami tego chcieli.

Pracownik TM
@Kronikarz 27.12.2016, 20:45

Joanna napisałaś już wystarczająco dużo i każdy wie, że to Ty więc szkoda Twojej energii na wymyślanie kolejnych nick'ów i lajkowania samej siebie. W dodatku w inny sposób również wyrażasz swoje opinie i tam akurat potrafisz się podpisać... Pomijając te wszystkie kłamstwa i oszczerstwa to wiesz co jest w tym wszystkim najbardziej smutne? To, że jeżeli ta Twoja nowa świetna praca to prawda, a nie efekt Twojej wyobraźni (a już doskonale wiemy co potrafisz) to współczuję tym ludziom, którzy Ci dali szansę i postanowili rozpocząć z Tobą współpracę. Za jakiś czas będziesz pluć jadem w ich stronę bo takim właśnie jesteś człowiekiem - jakim, to wszyscy widzimy... Ciekawe co by pomyślał Twój obecny pracodawca jakby zobaczył Twoje komentarze... Wyprzesz się wtedy wszystkiego? Największą krzywdę robisz sobie właśnie Ty! Nie pali się za sobą mostów i nie szuka wrogów na siłę...

NICK
@Pracownik TM 28.12.2016, 13:28

To nie tylko Joanna - grillowanie rozpoczęte - w drugą stronę

polonistka

Dorwać pracę?Samo sformułowanie świadczy najlepiej jaki poziom prezentuje ten zadowolony pracownik

zimny prysznic
@polonistka 17.12.2016, 18:47

Myślę, że ocenianie poziomu innych przez osobę, która pod kilkoma nickami od kilku tygodni niesprawiedliwie szykanuje firmę i osoby w niej pracujące jest co najmniej dużym nadużyciem. Trzeba umieć pogodzić się z porażką i pokazać klasę nawet w trudnych sytuacjach. Wszystkiego dobrego... mimo wszystko...

Pracownik_TM

Praca w TM to najlepsza praca jaka udało mi się dorwać a jest to moja 6 firma. I tyle w temacie.

Anonimowy Alkoholik

Ludzie, co wy? To w końcu warto, czy nie warto? Bo skoro tu wypowiadają się pracownicy i mają czas na takie wypowiedzi, to może jednak warto? A poza tym, chyba nie macie zbyt dużego doświadczenia w pracy u innych pracodawców, bo byście wiedzieli że w dzisiejszej dobie można pracowników "inwigilować' ;P Trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płota ;)

Posejdon

W 100% zgadzam się z moim "Bezrobotnym" przedmówcą. Gołym okiem widać, że ta burza została wywołana przez chore ambicje pracownika, który delikatnie mówiąc przecenia swoją wartość i wkład w rozwój firmy. Ponieważ, jak słusznie zauważa jeden z moich przedmówców jest to firma "...dla ludzi, ambitnych, patrzących perspektywicznie chcących coś w życiu osiągnąć CIĘŻKĄ PRACĄ oraz KREATYWNOŚCIĄ. Ludzie szukający sukcesów zawodowych które same do nich przyjdą wszędzie będą niezadowoleni." Najbardziej jednak rozbawił mnie komentarz, jakiegoś "głęboko sfrustrowanego" pracownika na temat wyjazdów integracyjnych i wigilii. Według jakiego prawa pracodawca jest zobowiązany do organizowania tego typu imprez? Jeśli ma na to ochotę to świetnie, ale żeby wymagać takich gratyfikacji to chyba lekko nie na miejscu.. Szczerze mówiąc nie dziwi się że ktoś używa do tego anonimowego forum, bo przecież to bardzo wygodne, nie odpowiadać w żaden sposób za swoje słowa. Bardzo mnie dziwi fakt, że obecni pracownicy wypowiadający się tutaj, mają tak nieciekawe zdanie na temat miejsca swojej pracy i swoich przełożonych. Wydaje mi się to niesamowicie nielojalne, że nie potrafią na ten temat porozmawiać. A ponieważ posiadam pewne doświadczenia związane z pracą w tej firmie, nie uwierzę nigdy w opinię, że szczera rozmowa nie jest możliwa. Uważam, że jeśli miejsce pracy nam nie odpowiada, a warunki nie odbiegają niczym od wcześniej wspomnianego meksykańskiego więzienia, należy po prostu ją zmienić, a nie męczyć siebie i innych. Na rynku pracy jest mnóstwo ofert, nikt nikogo nie trzyma na siłę.

Bezrobotny

Ja nie rozumiem, skoro komuś tak źle, tak tragicznie w tej pracy, jest wykorzystywany jak w kołchozie, a warunki gorsze jak w meksykańskim więzieniu czemu po prostu nie wypowie sobie umowy nie pójdzie szukać lepszego jutra? Czemu nie pójdzie do zarządu porozmawiać o warunkach pracy, obecnych przekleństwach i zamawianiu jedzenia? Brakuje przysłowiowych "jaj"? Skoro jest się takim poliglotą to każda praca związana z rynkami zagranicznymi powinna stać otworem. No chyba, że ktoś mocno przecenia swoje atuty :) Zawsze można się zwolnić w atmosferze pokoju i szukać szczęścia w innym miejscu. A nie siedzieć dalej w tej dramatycznej pracy i znosić te tragiczne warunki. Chyba, że póki praca była to i znieść się dało?:) a w momencie, gdy pracy zabrakło wszystko nabrało czarnych barw. Może warto się zastanowić dlaczego tej pracy zabrakło? Cała dyskusja na forum publicznym to dno i 5 metrów mułu.

zażenowany

W dupach się ludziom przewraca, bo za dobrze mają...

Tribulus

Proponuję chińczyka

Zostaw opinię o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. - Morawica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.