Sigma Dariusz Rodak

Częstochowa

Opinie o Sigma Dariusz Rodak

Taras

Ja byl zatrudnikiem w sigma robota szybka ale na start wszyscy tak zaczinamy w polszy. Teraz z zona ja jestem gdzie indziej. Przepraszam za muj jenzyk pisze jak slysze

Podpisuje się pod opinią M. Również pracuję w Sigmie od 2005 roku i nie zamierzam zmieniać!

Sweet Teresa

Przyszłam bo ktoś pisał o locie balonem, ale póki co jeszcze nic nie było mowy. Faktycznie te wszystkie opinie to ściema :(

Sweet Teresa

M

Jak czytam niektóre wypociny to się zastanawiam czy ktoś nie pomylił forum o pracodawcy z forum psychiatryka. Pracuje w Sigmie od 2005 roku i gdyby to wszystko było prawdą to by mnie już dawno tu nie było. Prawie połowa załogi ma staż dłuższy ode mnie a niektórzy są od początku powstania firmy. Jeżeli ludzie myślą, że za samo przyjście do pracy im się wszystko należy, to takie opinie będą o wszystkich firmach, w których postawili swoją nogę...

Jarek

W Sigmie fajna atmosfera, praca fajna, luźna bez żadnych stresów, można sie dogadać z szefem ze wszystkim, negatywne opinie wystawiają ludzie którzy mysleli , że do pracy przyjdą poodpoczywać.

Anonim

2 tysiące na rękę + premia. atmosfera wspaniała, rewelacyjny pakiet socjalny (siłownia, basen i zakładowa sauna). organizuja wycieczki dla swoich pracowników do najdalszych zakątków świata balonem. polecam naprawdę warto!!!!

Waldek

Ja jak pracowalem to kasa byla na montazu wyciagalem ponad 3 ale teraz slyszalem ze jakies jaja sie dzieja ludzie pujda w huj. Ja w lum xe zarabiam dobrze i wszystko jest jak na papierze a sprzet szoku dostałem jak zobaczyłem. Sigma nie polecam

Lolo

Ja nie polecam tam sa cyrki wiecznie zle . szefowi nic nie pasuje . socjal zaden a akord to porażka tak wysrubowany ja robilem tam rok ale tam nic niema a na dole to wogule lipa tylko biuro ma spoko a reszta zaiwania za grosze nie polecam

seba 82

Witam coś o pracy w Sigmie praca próbna stawka godzinowa,potem akord wypłata do 20! ! !każdego miesiąca jak dla mnie przegięcie na ślusarni

seba82

ok 2tys zależy od miesiąca

dark

no dobrze,ale ile średnio w akordzie na miesiąc

seba 82

Praca w akordzie na każdym dziale od 8 do 10g....

czy ktoś może napisać jak wygląda tam praca ogłoszenia są cały czas ale za ile

Zostaw opinię o Sigma Dariusz Rodak - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigma Dariusz Rodak