Opinie o Dwór Kombornia Hotel & Spa w Kombornia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dwór Kombornia Hotel & Spa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dwór Kombornia Hotel & Spa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwór Kombornia Hotel & Spa w Kombornia

Dominika

Czasami źle wybrana praca niezgodna z naszymi zainteresowaniami a niezadowolenie gwarantowane, polecam pracę.

Gfg
@Dominika

Bredzisz

Za ryż miski
@Gfg

Dokładnie tak, jako pracownik wymagam lepszej stawki i do tego umowy o pracę , i normalnego traktowania.

Joasia15

Pracowałam tam, piekny dwor i okolica to tylko przykrywka, zarząd nie przestrzega zasad bhp, umowa zlecenie jasno mowi, ze nikt nie moze nam ustalać ile pracujemy i kiedy, okazuje sie jest inaczej, grafik jest ustalany odgórnie bez zadnej informacji pracownima kiedy moze i ile moze pracować. Ludzie są sciagani do pracy chociaż powinni miec wolne, służba pięter nie nosi rekawiczek dotykając miliony bakteri gołymi rękoma, praca fatalna, upoceni, zgrzani i bez chwili oddechu, pracują jak maszyny. Wynagrodzenie ma wiele do rzeczenia, za taki dyskomfort 13 zlotych brutto to jest jakiś żart. Przerw nie ma, chyba że sobie ją sam zagospodarujesz, jesteś glodny? Nie ma problemu, mozesz ugryźć kanapkę którą masz w kieszeni przechodząc z jednego pokoju do drugiego. Ludzie! Nie dajcie sobą pomiatać!! Mamy własne prawa i kodeks cywilny czy pracy nam w tym pomaga. Nie bójcie si stanąć na swoim!

Psotnik

Jakie stanowisko?

Prawdziwy Pracodawca
@Joasia15

Witam. Jakoś nie przypominam sobie zapracowanej głośnej Joanny. Nie ma też takiej stawki u nas. Może TAK NA PRAWDĘ BEZ FAŁSZYWYCH IMON PODYSKUTUMY? Kto i kiedy Panią (?) zmuszał do pracy?

@Joasia15

Joasia15 to pewnie pomyłka o 70 groszy stawka godzinowa na zleceniu jest 13,70 zł brutto , pracownik na podstawie umowy zlecenia . Kwestie związane z przeprowadzaniem badań lekarskich ,Pracownik sam za badania płaci na umowy zlecenia to prawda ,Proszę się zapoznać na www.prawo-pracy.pl każdy pracownik ma szkolenie BHP Umowa zlecenie Charakterystyczne dla umowy zlecenia jest to, że zleceniobiorca jest zobowiązany do wykonywania określonych czynności, bądź do osiągnięcia określonego celu na rzecz zleceniodawcy, przy czym nie obowiązują tu właściwe dla stosunku pracy cechy, takie jak wykonywanie określonego rodzaju pracy pod kierownictwem pracodawcy, oraz w miejscu i czasie przez niego wyznaczonym. Oznacza to, że zleceniobiorca może co do zasady wykonywać pracę wyłącznie w domu lub w terenie, co oznacza dużo większą swobodę pracy. Prawo do urlopu Zawarcie umowy zlecenie ma jednak też negatywne strony, a jedną z nich jest fakt, że nie jest umową w rozumieniu kodeksu pracy, a zatem zleceniobiorca nie jest „normalnym” pracownikiem i nie obowiązują go prawa i obowiązki określone w kodeksie pracy, a zatem także i prawo do urlopu. Nie zmienia to jednak faktu, że umowa zlecenie może być ukształtowana bardzo dowolnie, zgodnie z zasadą swobody umów, a zatem zleceniobiorca i zleceniodawca mogą przewidzieć w umowie np. kilkudniowe płatne przerwy w wykonywaniu zlecenia. Składka na ubezpieczenie chorobowe Składka na ubezpieczenie chorobowe pracownika zatrudnionego na podstawie umowy o pracę potrącana jest z jego wynagrodzenia. Składka na ubezpieczenie chorobowe wynosi 2,45% podstawy.

@Joasia15

Do Joasia15 Pracodawca, który płaci mniej niż minimalna stawka godzinowa, może spodziewać się kontroli Inspekcji Pracy. Jeśli nadal będzie łamał prawo, grozi mu grzywna nawet w wysokości 30 tys. zł. Proszę się zapoznać kodeks pracy Joasia15 !

Szymon
@Anonim

Być może użytkownik @Joasia15 podał po prostu niedokładną kwotę wynagrodzenia. Jak odniesiesz się do pozostałych informacji zawartych we wpisie tego użytkownika. Czy uważasz je za zgodne z prawdą?

Szczerze nie polecam
@Joasia15

Hotel tylko robi wrażanie wizualne, z zewnątrz prezentuje się znakomicie i naprawdę na tym się kończą jego zalet. .praca w hotelu Dwór Kombornia Hotel & SPA jeśli wydaje Ci się ze to prestiżowe miejsce dające możliwość rozwoju to się grubo mylisz ,pracownik płaci sam za badania, na umowę zlecenie ,w ynagrodzenie ma wiele do rzeczenia, 14,70 brutto grafik jest ustalany odgórnie bez żadnej informacji pracownika , ile godzin miesiącu masz pracy tyle zarobisz , Zarobki w hotelu dwór kombornia to jakiś żart. posiłki pracownicze pracownik płaci sam 6 zł ,Definitywnie nie polecam nikomu pracy na żadnym stanowisku w tym hotelu. Nie szanują nikogo, nie mają wogóle pojęcia jak prawidłowo traktować pracownika, jakie są przepisy, zasady i wartości. Osoby zatrudniające w danym dziale nie znają naprawdę żadnych wytycznych zatrudniania pracownika. Brak prawdomówności, zero profesjonalizmu, zero asertywności, zero pomysłu na rozwój tego hotelu. Porażka, zażenowanie, zniewaga pracownika i totalny brak kompetencji. Fatalna opinia o hotelu leci jak domino. Naprawdę serdecznie nie pozdrawiam i przede wszystkim nie polecam pracy w tym miejscu .Moja opinia jest świeża, bieżąca i w stu procentach adekwatna do obecnej sytuacji panującej w Dwór Kombornia Hotel & SPA Brak słów .......

$
@Joasia15

Nieprzyjemna atmosfera. Nie szanują pracownika. (usunięte przez administratora) pracowników. Ogólnie praca w ciągłym stresie.

@Szczerze nie polecam

Stanowczo odradzam tam pracy.

Nikt tu długo nie pracuje
@Szymon

Jest to cała prawda.

Darek

Pracowałem w Dworze prawie 5 lat Było okej Mogę polecić

Realista
@Darek

Pracowałeś jako ratownik , więc nie wiesz co to ciężka praca !.

Jesteś bez mózgu
@Darek

ten pan prawie nic nie robił w pracy.

Nie trzeba się natrudzić, żeby znaleźć pracę w tym hotelu.Kłamstwa i dwulicowość na każdym kroku. Mogą się ładnie uśmiechać, bo nauczyli się dobrze udawać przy gościach hotelu.

Tu nie zarobisz!

Po długim okresie pracy można już coś powiedzieć. Dawniej mogło mi się wydawać, że była to firma godna polecenia, dzisiaj stanowczo odradzam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dwór Kombornia Hotel & Spa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jolka

Ja lubię swoja pracę i nie narzekam. Alko praca i kasa albo leżenie bez kasy!!

@Jolka

Hahaha

Człek rozumny

Wcale nie warto przekonałem się osobiście. Jeśli macie słabe nerwy i odporność na stres to jako człowiek odradziłbym tam wam prace w dwór kombornia hotel . I to mówię o każdym stanowisku wiem bo pracowałem tam. I w cale nie przesadzam.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dwór Kombornia Hotel & Spa?

Obserwator

1.Dużo pracowników na umowę zlecenie brak chęci podpisania umowy o pracę) 2. Brak jakichkolwiek świadczeń poza wypłatą, 3. Nieszczera atmosfera, brak zaangażowania załogi do poprawy sytuacji, 4. Nikt nie docenia starań, brak poważnego traktowania pracowników.

Jedna z wielu

Miałam okazje pracować w tym hotelu przez kilkanaście miesięcy zanim znalazłam inna prace. Ogólnie zgadzam się z powyższymi opiniami chociaż moim zdaniem „ryba psuje się od głowy” i dlatego w hotelu jest jak jest. Kierownictwo od najwyższego do najniższego szczebla bardzo naciska na jakość i opinie o hotelu ale mało daje w zamian. Zarobki są kiepskie .

Gość łaskę robi
@Obserwator

Jesteście tylko pionkami do roboty dwór kombornia i nikt się z wami nie liczy! A jak przyjdzie taka sytuacja jak teraz byłą, wywalą na zbity pysk bez dwóch zdań! Zwolnili ludzi, którym się to przytrafiło !

hmm

bida z nedza w tym pałacyku sama włascicielka w recepcji juz siedzi z jakas jeszcze jedna nie kompetentna, ceny poszły o 100% gorzej zdzierają niż górale w zakopanym. Na moich oczach sama włascicielka i osoba z recepcji odstraszali swoim zachowaniem klientów, krzyczac do nich, wiecie ile kilowato godzina kosztuje, i ze wezwie policje, poniewaz klient chciał wytłumaczenia dlaczego na stronie ich ceny sa inne niz na miejscu. Wstyd !! brak honoru, podrozały ceny z 18 zł na 35 zł (bilet normalny basen). Klient mimo nie skorzystania z basenu musiał zapłacic 35. Jestem rozczarowana i w szoku , to prawda co tu jest ponizej napisane, człowiek jest dla nich nikim tylko kasa

Tylko dobre wino
@hmm

29.12.2020 08:03 Nie polecam tej firmy nikomu poprostu pracownik jest smieciem dla nich, Pracujac tam to strata zdrowia i czasu Brak kultury i organizacji pracy a zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy.

Wiki

Do Jolka... Albo nie masz ambicji do lepszej, normalnej pracy albo jesteś podstawiona przez Dwór Kombornia... Stawiam na to drugie! Tak jak dawniej dwory miały parobkow tak i ten idzie ta droga. W dworze k. Nie ZARIBISZ, nje możesz liczyć na szacunek od pracodawcy nawet żebys żyły sobie wyrwala /wyrwał. Szkoda czasu i nerwów na pracę w tym miejscu... Prędzej czy później każdy to zauważa stąd taka rotacja...

Twój czas się kończy
@Wiki

Jolka bez mózgu ,mam na myśli czytałem planowane Impress na kuchni a ona mówi zostaw to , później w tygodniu nie wiem Ile osób jest, najgorsza współpraca i tyle temacie.

Majka

Hotel z bardzo dobra opinią więc jest po prostu wymagającym pracodawcą. Niestety nie każdy spełnia oczekiwania i dlatego pozostało narzekanie?

Wolny czytacz
@Majka

Ile byś nie zrobił to i tak jest za mało, Moim zdaniem: zastanów się dwa razy zanim podpiszesz tam umowę zlecenie.

Rest
@Majka

Oczywiście, opinie Gości będą jak najbardziej dobre patrząc na czystość pokoi, smak w restauracji czy zabiegi spa ale nikt nie wie jak jest na zapleczu, jakie jest szefostwo, jakie jest kierownictwo... Czytając komentarze to coś złego musi się tam dziać skoro 95% opinii jest negatywnych... Typowy Krakus...

Gjbbbbcxvbbb
@Rest

Ręka rękę myje. Wyzysk i nic więcej.

TAB
@Gjbbbbcxvbbb

A jak potrzeba mi jaj ca umyć to też umyjesz ???

Wiktoria

Cześć wszystkim, chciałabym Was zapytać o to, jak Dwór Kombornia Hotel & Spa radzi sobie w okresie pandemii i jak obecna sytuacja odbiła się na pracownikach firmy. Czy pracodawcy udało się utrzymać wszystkie stanowiska pracy i wynagrodzenia? Bardzo proszę o odpowiedzi.

@Wiktoria

Z tego co wiem nikogo nie zwolnili

też
@ja

Skoro jesteś pracownikiem to wiesz, że zwolnili dużo ludzi! a i sami też się pozwalniali;)

Ja2
@też

Jakto sami też?

$
@Ja2

Nie polecam....oszuści nic więcej.....obiecują cuda wianki.....a co do czego dostajesz umowę zlecenie .

Ewa S.

Pytanie do Pana Ryszard Skotniczny: Czy metody zarządzania ludźmi i firmą stosowanie przez brata Zbigniewa wywarły wpływ i ukształtowały Pana umiejętności i strategie zarządzania a także interakcjie z pracownikami. Jaka jest Pana opinia i samoświadomość w tym temacie. Czy widzi Pan jakieś podobieństwa?

Czy firma Dwór Kombornia Hotel & Spa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

BYŁY PRACOWNIK

Kwestia dogadania się z Szefostwem Tak, w całości finansuje

kazio

Śmiech mnie zbiera z siebie na myśl że kiedyś tam pracowałem ,nie polecam, szkoda nerwów.

Maja

W hotelu Dwór Kombornia , zarobki to bardzo niska podstawa ,nie polecam tego miejsca. Zwykłe wykorzystywanie pracownika.!

Vbcccvbjfgbn

Dramat. Nie dość, że nikt nie ma życia prywatnego bo wszystko się kręci wokół tego hotelu , nie polecam nikomu pracy dwór Kombornia.

Jan
@Vbcccvbjfgbn

@Vbcccvbjfgbn co masz na mysli? czy pracownicy nie mają wcześniej ustalanego grafiku wg którego pracują w danym miesiącu? Mnie akurat interesuje praca w gastronomii. Na stronie znalazłaem takie ogłoszenie http://www.rekrutacja.dworkombornia.pl/index.php?com=oferty&fc=oferta&kat=8&id=5

DD
@Jan

Oczywiście że mają grafik. Życie prywatne też. Polecam nie bazować na opiniach zgorzkniałych expracowników, którzy bywają ex z różnych powodów, tylko samemu sprawdzić

Sama prawda
@DD

Szefostwo kazało pracownikom wypisywać na tej stronie pozytywne komentarze na temat dwór kombornia :D :D:D

Julia

@Joasia15, czy warunki pracy, które opisałaś dotyczą każdego działu Hotelu Dwór Kombornia Hotel & Spa? Praca w hotelu jest pracą absorbującą czasowo, że względu na specyfikę branży i nieustanny pobyt gości na obiekcie. Czy była to twoja pierwsza praca w hotelu? Zarówno pracownik, ale też i pracodawca powinien się starać żeby czas pracy był rozłożony dogodnie dla obydwu stron.

Plum

Jak oceniacie w dworze Kombornia warunki w kuchni? Polecacie?

Były pracownik kuchni

Wymiar czasu pracy dwór kombornia kuchni nawet po 12 godzin albo po 14 godzin pracy , za 7 zł na godzinę umowa zlecenie , porażka.

gosc

Panie Dariuszu - o czym Pan pisze?? To co Pan napisał jest przejawem nieodpowiedzialności w internecie... fajnie się pisze nieprawdę obrażając coś czy kogos nie podając swoich danych?? Ja spędziłem ferie w gościńcu - i było OK! Obsługa uśmiechnięta, wszystko czyste i w jak najlepszym stanie!

re Darek z Gdyni

Darku... coś Ci się pomieszało... spałeś nie w 4**** a w Gościńcu - czyli pokojach o standardzie 3*** - niedoczytałeś... Nie ma tam ani klimatyzacji, ani baru, ani lodówki w pokoju - bo to są 3* Jak chciałeś mieć to wszystko o czym piszesz + świeże ręczniki w pokoju to mogłeś spać w Dworze... Nie pisz kłamliwych opinii o miejscach - bo to mocno nie fair

Zostaw merytoryczną opinię o Dwór Kombornia Hotel & Spa - Kombornia

• Jak się pracuje w Dwór Kombornia Hotel & Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Dwór Kombornia Hotel & Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dwór Kombornia Hotel & Spa?

Dwór Kombornia Hotel & Spa
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.

Dwór Kombornia Hotel & Spa