Złota Plaża Janusz Twarowski

Mielno

Opinie o Złota Plaża Janusz Twarowski

Sobka

W takim bałaganie nie da się pracować, w obecności mrówek myszy i innych gryzoni w domkach polecanych przez właściciela ośrodka. Nie kompetentność właściciela wiecznie pijanego o mordzie rotwajlera, oraz z powodu niewypłacalności. Nie dał mi ani grosza za miesiąc pracy, musiałam zrezygnować, nie polecam nikomu pracy w tym ośrodku. Najlepiej tam się nie pokazywać, dotyczy pracowników jak i turystów którzy po zapłacie traktowani są pernoga.

adelo

(usunięte przez administratora)nie polecam nikomu

Zostaw opinię o Złota Plaża Janusz Twarowski - Mielno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złota Plaża Janusz Twarowski