Opinie o Intenson Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intenson Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intenson Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intenson Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Olaf

Byłem na rozmowie w "mieszkaniu" na ul. Bukowińskiej. Dyrektor nie był zainteresowany ani mną ani tym co robiłem zawodowo ani tym jak widzę swoją pracę w firmie - zamiast tego sam cały czas mówił. Warunki finansowe jak na Warszawe nędzne. Brak informacji zwrotnej. Strata czasu ...

kavka
@Olaf

na jakie stanowisko startowałeś?

BOLEK

Tragedia- sodoma i gomora - Kto tam w końcu rządzi - ? Księgowy !!!!

@Katarzyna

Bo weryfikacja następuje na zasadach określonych w regulaminie serwisu, z którym zapoznanie się nie przekracza możliwości ludzkiego umysłu. Spełnienie tego kryterium jest widoczne na tym forum. I nie jest prawdą że opinie nie są weryfikowane, choć są wyjątki, które zostały również wymienione w regulaminie. Weryfikacji nie dokonuje się na podstawie usilnych wezwań lub narzekań.

Ruda Nowy wpis

Czy na dział sprzedaży będą jeszcze szukać? ciekawi mnie także na jakie stanowiska były prowadzone kiedyś opisywane tu rozmowy. mnie pokazała się dawniejsza oferta od firmy dla specjalisty. nowsza trudno było mi odszukać, nie było do teraz rotacji czy po prostu gdzieś indziej je dodają?

Olaf

Kandydat Nr
@Olaf

Czy w ogłoszeniu były podane widełki płacowe? Czy uzyskałeś na rozmowie odpowiedzi na pytania? czy dano Tobie negocjować warunki płacowe?

kavka Nowy wpis
@Olaf

na jakie stanowisko startowałeś?

Administrator Nowy wpis

Intenson Europe Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Grafik. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

plum Nowy wpis

Nie polecam. Zaproszono mnie do rozmowy rekrutacyjnej. Niby elegancko i wszystko ąę (przez minutę), ale na tym kontakt się urwał. Nie przysłali nawet linka do obiecanej rozmowy online. To po co dzwonicie?

BOLEK

Tragedia- sodoma i gomora - Kto tam w końcu rządzi - ? Księgowy !!!!

mysol

Jak to kto rządzi Prezes

@BOLEK

Hejt. Dlaczego administrator tej strony nie weryfikuje komentujących? Naprawdę traktują bardzo miło pracowników, atmosfera jest bardzo na luzie. Jak z rówieśnikami. To musi pisać konkurencja, a nie były pracownik. To niemożliwe, że ktoś tak by napisał pracując z tymi ludźmi. Zreszta sprawdźcie sami.

@BOLEK

To bardzo wygodna taktyka wskazywania w firmie jednej osoby niedostępnej, nieustępliwej, od której wszystko zależy dla uzasadniania, że tu nie ma na premię, tu nie ma na podwyżkę, tu nie ma na coś tam, bo Pan taki a taki, mówi, że nie ma budżetu... ale raportu na maila dla uzasadnienia nie dostaniesz, bo przecież tu panuje miła rówieśnicza atmosfera zaufania. Takie formalności mogłyby ją zepsuć. Po co pytać o konkrety dlaczego? No przecież ktoś na górze mógłby się ciężko obrazić. No ale za to Ty szeregowy pracowniku, to co innego, ty wszystko możesz! (musisz?) zrobisz, zostaniesz po godzinach, zrobisz coś spoza obowiązków, bo "da się", zrezygnujesz z premii, bo inni kiedyś tam coś osiągnęli bez takich wymagań itp itp. Żenada

Jakub

Czy temat dotyczy firmy INTENSON S.A. ul. Całowanie 94G ??

@Jakub

No, ja taki widzę tutaj adres w zakładce kontakt. A czemu jako klient tym się interesujesz na forum pracowniczym? Wiesz coś na temat obecnych warunków zatrudnienia? Jak klienci obecnie postrzegają firmę?

Jakub
@Monika

Warto tam pracować ?

Wala
@Jakub

Nie warto. Słabo płacą. Brak możliwości pracy zdalnej. Ja szukam nowej pracy

@Wala

Oceniasz wartość pracy jedynie przez pryzmat tego, czy można to robić zdalnie czy nie? Chyba, że masz jeszcze jakieś inne powody co do tego typu decyzji? Jeśli tak, to napiszesz? Skąd czerpiesz informacje?

Aga

Zastałam oszukana przez tą firmę i zdecydowanie odradzam współpracę, nie płacą, nie odbierają telefonów, nie odpisują. Oddaje sprawę do KRD.

Aga
@Aga

Wpis nie dotyczy tej firmy, próbuje go skasować.

Nie polecam, bark jakichkolwiek dodatków, w tym ZFŚS, oraz kadra wymieniającą się co kwartał. Chcesz pracować jak człowiek omijaj tą firmę z daleka.

pistolecik
@anonymous

Potwierdzam w 100% procentach. Pół pensji z umowy, reszta na umowie zleceni. Właściciele dali całą władzę jednemu dyrektorowi (raczej księgowy z manią inwestowania tylko w siebie), który chyba maja jakiś kompleks i jest dyrektorem z nazwy, a nie z kompetencji. Szkoda bo ta firma była kiedyś bardzo fajnym miejscem (jak zarządzał pan Zbyszek)

Taki Jeden
@pistolecik

Czyżby RŁ? Położył już jedną firmę style zarządzania i traktowaniem ludzi..

Katarzyna Zawadzka
@anonymous

Zawiedziony

Każdemu ale to każdemu odradzam współpracy z tą firmą. Zatrudniają grafików na tydzień. Nie płacą im pensji. Na telefony i maile ponaglajace w sprawie platnosci bardzo kompetentna Pani Pr and Marketing nie wiadomo kto odpowiada żeby do niej więcej nie dzwonić w tej sprawie. Żałosna firma jak i jej pracownicy

Katarzyna Zawadzka
@Zawiedziony

Czy pracownicy w Intenson Europe Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Mirosław

Pracownicy ze sobą żartują i sa bardzo pogodni. Nie są sztywni i bardzo poważni. Sprawdźcie sami. Fajny klimat. Dyrektor bodajże handlowy bardzo wesoły człowiek. Taka postawa pomaga w pracy i kontaktach między pracownikami.

Katarzyna

Dyrektorzy są fajni i zabawni, mega na luzie. Naprawdę traktują bardzo miło pracowników, atmosfera jest bardzo na luzie. Jak z rówieśnikami. To musi pisać konkurencja, a nie były pracownik. To niemożliwe, że ktoś tak by napisał pracując z tymi ludźmi. Zreszta sprawdźcie sami.

Poli

Firma zalega z płatnościami ponad 11 tysięcy ponad 130 dni. To jest firma godna zaufania ? kto chce pokaże fakturę ? sprzedać to są chętni i jeszcze nie minęła data płatności a już windykacja przesyła e-mail: " drogi kliencie" za parę dni mija termin, Przypominamy o konieczności zapłaty. Ja wielokrotnie przypominam.. i cisza. Wiec jak chcecie pracujcie róbcie interesy ale nigdy nie wicie czy jutro nie trafi na was. Oddaje do windykacji.

@Poli

(usunięte przez administratora) Naprawdę traktują bardzo miło pracowników, atmosfera jest bardzo na luzie. Jak z rówieśnikami. To musi pisać konkurencja, a nie były pracownik. To niemożliwe, że ktoś tak by napisał pracując z tymi ludźmi. Zreszta sprawdźcie sami.

Jak szefostwo w Intenson Europe Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Katarzyna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Intenson Europe Sp. z o.o.?

Katarzyna

Ale bzdury tutaj hejterzy popisali :D Bardzo fajna atmosfera, koleżeńskie stosunki, nie ma z niczym problemu.

J23

Nie wiem skąd takie bzdety napisane. Pewnie Ci pełni sukcesów co zostali zwolnieni. Fakt, raz rok temu kasa raz była po terminie. Jak nie ma dodatków? Opieka lekarska jest dla chętnych, benefit był przed pandemią. Fakt, że pełno debilizmów jak wszędzie. Załatwianie spraw na gębę też jest do bani. Finansowy rzeczywiście zachowuje się czasami jakby mu słoma z butów wystawała, ale ogólnie atmosfera ok, w miarę uczciwe podejście do ludzi. firma się rozwija, system motywacyjny jest i kasa wpływa. Ludzie fajni, da się pracować jak robi się swoje i nie bumeluje.

ktos
@J23

Niestety opieka przysługuje tylko osoba pracującym w biurze, pozostali nie maja możliwości skorzystania. Rzeczywiście da się pracować jeśli robi się swoje, niestety widać tez osoby które bumelują i nikt ich nie rozlicza z tego - dyrektorzy handlowi ( brak wiedzy i kompetencji), jeden z przerostem swojego ego, niestety ego nie pomaga nadrobić braku umiejętności i wiedzy.

Dobra atmosfera w pracy, zarządzający również. Firma się szybko rozwija i wchodzi na wiele zagranicznych rynków. Młody fajny zespół ludzkie podejście do pracownika. Polecam każdemu szczególności jeśli chce pracować w fajnej atmosferze i z perspektywą rozwoju. Pracowałam wcześniej w korporacji i tutaj jest dużo lepiej, dużo pracy ale ciekawej. Polecam pracę w dziale eksportu świetny szef i możliwość korzystania za darmo produktów w firmie ;)

ona19

Nie jest to firma godna polecenia, od wielu lat problemy finansowe, spożniające się pensje.Prezes i dyrektor finansowy w szczegolnosci ten drugi Pan to obraz nędzy i rozpaczy.Słowo (usunięte przez administratora)to już nie jest przecinek ale podmiot w każdym zdaniu.Duże wymagania ale brak narzędzi do pracy i merytorycznej rozmowy.Brak kultury osobistej i ogłady w kontaktach nawet z klientami, wstyd aby kontrahenci przyszli na spotkanie do firmy bo Państwo z zarządu zachować sie nie potrafi. Ciaglę ogloszenia do exportu swiadczą o tym że nikt nie daje rady popchnac tematu a dlaczego?bo myslenie i zarzadzanie firma jest mega ograniczone, to zabawa w firme lepeij wezcie sobie w monopol pograjcie.

@ona19

Nie wiem o jakich problemach piszesz, bo wynagrodzenia od 3 lat zawsze na czas dostaje. Z tego co wiem firma doskonale sobie radzi i rozwija.

Firma jest w porządku. Niektóre wpisy to po prostu hejt. Jeśli ktoś straci pracę bo sobie nie radzi to potem próbuje firmie zaszkodzić. Trzeba porozmawiać z osobami aktualnie pracującymi w firmie aby poznać prawdę.

Zgadzam się, ktoś kto sobie nie radzi po prostu wypisuje głupoty. Dobra atmosfera w pracy, zarządzający również. Firma się dobrze rozwija, miała cięższy moment ok. 2 lat temu. Młody fajny zespół ludzkie podejście do pracownika. Polecam każdemu szczególności jeśli chce pracować w fajnej atmosferze i z perspektywą rozwoju.

Romek

@Poznałem już to ale w Wawie wszystko działa jak należy ?

Katarzyna

Ale bzdury są tutaj napisane, nie rozumiem czemu komentarze nie są moderowane. Ten portal ma udzielać informacji na temat firmy. A nie publikować subiektywne opinie jakiegoś pracownika, który nie może się pogodzić z porażką. Wstyd. Firmę oceniam na bardzo rzetelną. Bardzo miły zarząd, przyjemnie się pracuje. Super ciekawe produkty i fajni pracowni. Chce się tam pracować. Fajny klimat dla młodych ludzi.

Tomasz

no dokładnie

kontrahent
@Katarzyna

To ja się wypowiem jako kontrahent , który nie może się doczekac płatności. Firma jest po prostu nieuczciwa. Nie płacą na czas a jak faktura jest po terminie nie odbierają telefonów i nie odpisują na maile. Nadal jest to firma rzetelna???

Poznałem już to
@Katarzyna

W Warszawie w biurze to jest jako tako. A dlaczego nikt nie pisze jak jest w Całowaniu. Kto tam rządzi wszyscy wiemy...

Pinki winki
@Katarzyna

Chyba pracownica się wypowiedziała :)

Gerard
@Katarzyna

Porażką i wstydem można nazwać tą firmę. Wyzysk na umowę zlecenie lub DG. Dla naiwniaków. Nie polecam a wręcz odradzam pracę w tej firmie.

Jędrek K.

Witam, Wróciłem ze spotkania w firmie Intenson i muszę przyznać, że jestem zadowlony. Widząc nieprzychylne komenatrze - tymbardziej zdecydowałem, że się wypowiem. Bardzo przyjemnie, wesoło, mili pracownicy, przyjeli mnie z luźną serdecznością. Dyrektorzy również mili, bez wywyższania się. Fajne miejsce pracy, czysto i ładnie, pachnie kawą. Bardzo miłe Panie biurowe. Wszyscy fajnie goszczą. Szkoda, że ludzie jak są pozywtynie nastawini to sie nie wypowiadają. A wypowiadają się dopiero wtedy kiedy chcą coś obsmarować lub mają ból w kosciach...

Zostaw merytoryczną opinię o Intenson Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Intenson Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intenson Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intenson Europe Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intenson Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intenson Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intenson Europe Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • 94G
    05-480 Warszawa
  • NIP: 5322050957 KRS: 0000547193

Intenson Europe Sp. z o.o.