Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Klęska

Szef szefów zwany Budyniem się zawinął do innej firmy, a mówią że to szczury pierwsze uciekają z tonącego okrętu. To w takim razie kto jest w tej firmie kapitanem?

@Klęska

Panie Dyrektorze, Panie Dyrektorze Piotrze Przeceny nic nie dadzą bo trzeba mieć na to czas. My potrzebujemy jeszcze więcej ankiet w Perfect store. To jest siła sprzedaży co widać po wynikach. Tabelki są najważniejsze. Po co poświecić czas na układanie i Merch. Szkoda tracić czasu na to. Tabelki są najważniejsze. Bardzo prosimy o jeszcze więcej ankiet. Proszę Dyrektorze upsss przepraszam Panie kierowniku Piotrze.

Bon

Jak tam Panowie? Zadowoleni z podwyżek?

AD
@Rudy

Chyba pisze to ktoś, kto nigdy nie pracował jako handlowiec, a prace w Lorenz traktuje jako szczyt marzeń albo raczej możliwości. Taki typ pracy pozwala na „podjechanie” coś załatwić prywatnie ale ile razy siedzi ktoś wieczorem przy prywatnym komputerze i uzupełnia tabelki czy wysyła oferty klientom? Samochód służbowy do celów prywatnych to standard, nie luksus. Porównujcie się dalej do firm typu krzak. Mam wrażenie, ze piszą to albo matoły bez pojęcia albo osoby chcące wywołać bezsensowna dyskusje. Chłopaki w konkurencji ile pracują? I ile zarabiają? Pracują krócej, a zarabiają więcej. Tyle w temacie.

Firma The Lorenz Bahlsen prowadzi rekrutację na stanowisko Staż. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

F.
@Administrator

Nie nie warto iść na staż. Nie polecam firmy. Zatrzymała w czasie. Wiadomo, że dla nowej osoby np studenta na stazu wszystko jest nowe ciekawe fajne, ale tylko na początku. Potem panie zaczną cie zjadać i kształtować wg. swoich aktualnych potrzeb.

Zadania

Witam serdecznie Mam ogromny żal do pana Z. dlaczego na listopad tylko 7 zadań do realizacji. Dziesięć wygladało by bardziej twórczo. Dziękujemy Jesteś Wielki

EF
Inne

Rozumiem, że chodzi o zadania stawiane przedstawicielom handlowym w firmie. Ile ich obecnie jest, nadal są podkręcane w górę? Jak procentowo to wychodzi teraz? One są rozliczane kwartalnie czy miesięcznie? Tak głośno myślę, czy warto w ogóle rozważać przejście tam.

YX Nowy wpis
Inne

Firma poszukuje starszej księgowej ds. księgowości głównej międzynarodowej z językiem niemieckim . W ogłoszeniu widzę informację , że można częściowo , bo przez 3 dni w tygodniu pracować z domu . Czy firma zapewnia odpowiednie narzędzia pracy do trybu home office ? Oferowane jest wsparcie na każdym z etapów wdrożenia . A z ilu etapów ono się składa ? Dajcie znać , bo myślę nad aplikacją

Kasia
Inne

Witam, czy na hali produkcyjnej można pracować z tipsami na paznokciach lub lakierem na paznokciach?

Kasia Nowy wpis
Inne

Czy to na serio jest tak bardzo pilnowane czy tylko dla picu? Pytam bo znalazłam w paczce chipsów paznokieć żelowy koloru żółtego. Był na dnie paczki i prawie go zjadłam z okruchami. Jak mógł się tam znaleźć jeśli macie takie restrykcje?

BUNIA Nowy wpis
@Kasia

Pracownice są sprawdzane co dzień

Kasia Nowy wpis
Inne

A druga sprawa to taka, że dzwoniąc na infolinię w celu złożenia reklamacji pani, z którą rozmawiałam przypadkiem się wygadała, że jakaś inna osoba oprócz mnie też znalazła paznokieć i to jakiego koloru? Również żółtego... Przypadek? Wątpię. Jeśli faktycznie jesteście na co dzień sprawdzane to paznokieć nie znalazł się tam przypadkiem tylko ktoś go celowo tam włożył, może w akcie jakiejś zemsty na kierownictwo? Takie moje zdanie

IK
Inne

Był ktoś tu na stażu? Podzielicie się informacjami jak to wyglądało? Rozważam wysłanie cv do działu księgowości, szukają akurat stażysty z jezykiem niemieckim. Martwi mnie tylko długość tego stażu, ponoć trwa 12 miesięcy. Orientuje sie ktoś z was jak wyglądają zarobki? No i jak pracownicy podchodzą do stażystów? Domyślam się, ze może być to uciążliwe, jeśli musisz wdrażać trochę zielona osobę w branży jeszcze. Po jakim czasie firma pozwala na prace hybrydowa od rozpoczęcia pracy? Mają jakieś wytyczne? Dużo stażystów przewinęło się przez dział księgowości?:)

Rekruter
@IK

Nieee, nie idź tam. Nie idź do działu zobowiązań zagranicznych z językiem niemieckim. Sam team niżej stanowiskiem bardzo spoko.

RL
@Rekruter

Jak team spoko to czemu odradzasz? Trudno się dogadać z przełożonym? Na stażu jak płacą? Potem można się zahaczyć na dłużej?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w The Lorenz Bahlsen? Można dołączyć rodzinę?

logo firmy Mechanik Robotyk
Hamburg
Kenig Spedition Kenig Adam
(39 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji
Kalisz
Eurogo Justyna Palimąka Marcin Zaremba s.c.
(2 opinie)
logo firmy Tokarz CNC
Wrocław
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Pani Beata W. Ciągle nadąsana merytorycznie bardzo przeciętna,pracowita, ale również lekko mściwa. Generalnie również wyniosła to osoba. Bardzo płakała po odejściu Macieja, to był jej wzór. Innych uważa za tumanów lub pół tumanów, ewentualnie neutralnych. Bardzo szybko wyrabia sobie zdanie o innych - zazwyczaj negatywne.

Normalny
@Zadania

Teraz tylko czekać na 9 zadań po 10% każde .Tę całą podwyżkę to oddamy razy 3, ale o to im chyba chodzi .

Danone
@Zadania

Dolicz Dakar, Perfect Toilet i już się robi to co byś chciał na listopad, także Piotr nie zawodzi cały czas zaskakuje nowymi pomysłami.

@Zadania

Ale nie takie ,, Derektory "tu były....

Tutu
@Zadania

Niech dadzą od razu 20 zadań po 5%. Wszystko wtedy będzie rzetelnie zrobione.Brawo za logikę. Oczywiście pracujemy nad redukcją zadań więc...jeszcze dołożymy. Najwyżej pH nie zarobi, co nam szkodzi

EF

Xz
Kandydat

Cześć. Orientuje się ktoś jak wygląda praca ph w tej firmie? Jak wygląda system premiowy i ile może wyciągnąć podstawy pH z doświadczeniem? Jak jest z autem służbowym?

PH

Słyszeliście Panie i Panowie o zmianach które są szykowane ? Ponoć mają być na lepsze i korzystne dla Nas ale jakoś trudno mi w te zapewnienia uwierzyć . Ktoś coś więcej ?

Mne

800 plus do każdego displaya podobno

D
@Mne

O brzmi to dobrze. Ale to każdy pracownik może to dostać, czy tylko osoby na jakimś konkretnym stanowisku? Chętnie coś więcej dowiem się o tych planowanych zmianach. Coś może wiesz, czy to przecieki wszystko? Ale i nawet te przecieki chętnie poznam.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie The Lorenz Bahlsen?

Lol
@Abc

Nie przejmuj się nie długo nie będzie zadań tylko ankiety bo jesteśmy Ambasadorami :) Podwyżka była ? Była . Gdy ja zobaczyłem byłem w szoku że nie zauważyłem różnicy :D

Pin
@Abc

Chłopaki na detalu sobie radzą . Pos na skup makulatury a kawa lavazza ,płyny i gratisy na lewiznę na detal . Towar idzie paletami. Będą robić za najniższa krajowa bo jest wymiana na makarony , sosy, soki itp. Temat ogólnie znany w lsw .

Biały
@Pin

@pin Myslę że nie powinieneś wszystkich mierzyć swoją miarą. Ja nie opycham towaru na lewiznę ani innych takich cudów jak pisałeś bo to nie w moje naturze.

Stary
@Pin

Dziękuję za cenne uwagi z twojej strony ,gdybyś mógł podać więcej szczegółów na przykład piszesz o płynach, kawie i gratisach. Dało mi to do myślenia bo jest chyba jeden oddział który dostał płyny i go prześwietlony,możesz być pewny bardzo dziękuję za info Mam tylko nadzieję że plany i zadania robisz na 100

Chips P.

Niewiele sie mozna rozwinąc. Jednak praca swietna dla osob zaczynajacych sciezke pracy i poszukujacych 1wszej pracy na okolo rok. Szerokim lukiem omijac nalezy zobowiazania zagraniczne i dwie toksyczne Panie A.

Paweł
@Chips P.

Cześć. Jestem w takiej sytuacji, że szukam firmy, gdzie mógłbym się rozwinąć. Piszesz, że praca jest świetna dla osób, które zaczynają czyli takich, jak ja. Wyjaśnisz dlaczego? Dobre są tu szkolenia i system wprowadzenia pracownika do zawodu? Tak mocno się zastanawiam nad aplikowaniem, gdyby coś się pojawiło ciekawego. Jak coś to Twoja opinia dotyczy jakiegoś konkretnego stanowiska?

Kadry

To wygląda tak . Jak zatrzymać pieniądze w kasie to bardzo proste, najpierw trzeba dać kierownikom stałe pensje żeby nie robili niepotrzebnego szumu , z racji inflacji trzeba podnieść pensję przedstawicielom handlowym ale za mało kasy zostałoby globaliście więc podniesiemy plany do takiego poziomu żeby nikt ich nie robił a jeśli się uda to bardzo nielicznym . W ten sposób pomimo podwyżki z kasy wypływać będzie ta sama wartość pieniądza bo odpowiedzcie sobie sami podwyżka naszego towaru była na poziomie 25%, a plany przyrąbane są na poziomie 50% . Przecież tu też rządzą pisiory z jednej strony dają a z drugiej cię (usunięte przez administratora) Janku pozdrawiam cię serdecznie. Pamiętajcie nowe 80% to 100%

Drift
@Kadry

Dokładnie tak jak piszesz firmie wystarczy 80% bo to nowe 100 a my po premii, oto im chodziło.

Albi
@Kadry

Myślisz ze specjalnie podnieśli plany żeby ludzi nie robili premii? A ile podnieśli stałą pensje PH? Tyle co inflacja? Na poziomie ok 20% czy mniej?

Klęska

Kik
Kandydat

A w jakim dziale pracuje? Hr czy marketing? Haha

Anna
@Kik

To tylko żarty czy serio w firmie pracują jakieś wpływowe kobiety? Jeśli tak, to na których stanowiskach i czym się zajmują?

Kotek
@Anna

Tak i podobno ma tylko średnie wykształcenie.

Anna
@Kotek

Ty o szefie dalej? bo ja o kobiety pytam, bardziej mnie interesują. pracują także na jakiś dobrych stanowiskach czy raczej tylko na podstawowych? jakie warunki mają jeśli o pracę chodzi?

@Klęska

Blizniak

Plany awykonalne ,wartość zadaniowek wzrosła -awykonalne . To dlatego dali podwyżkę ? Żeby ludziom oczy zamydlić . Nic już z tego nie rozumiem ? Morale beznadziejne

Pyry
@Blizniak

Dlatego jak się widzi ze nie ma się szans na 80%to trzeba robić 60% niech strata będzie po obu stronach, bo nasze 80%, tj, firmy 100%,albo jeszcze mniej, a tak to maja nas wiadomo gdzie, oni i tak zarobią, oks j tak zarobią wszyscy zadowoleni oprócz pH. Może Szkop przejrzy na oczy i zareaguje ze coś jest nie tak, i trzachnie odpowiednio kim trzeba. Ale to prawda Morale u pH,na najwyższym poziomie Hahahah

PH/
@Pyry

Jak my tak będziemy się zachowywać to nigdy nić nie wywalczymy, wszyscy Nas (usunięte przez administratora) a my jak te pokorne barany dajemy się (usunięte przez administratora) Jeżeli nie zmienimy podejścia nic nie zwojujemy, nadal nas będą cisnąć, śmiać się z Nas i bawić się za Naszą ciężką pracę.... Zróbmy coś nie dajmy się ....

Piotr
@Blizniak

Kolega ma rację jak widzisz że próg jest daleko to odpuść bo inaczej cię zajadą kierownicy to rozumieją dostaliśmy po 2 tysiaki z hakiem podwyżki i nie mamy od obrotu my was rozumiemy walczymy o was ale też sami o siebie za walczycie bo to jest nowe 80% wy osiemdziesiąt dla firmy 100%.

Fajny Gość

Po co się tak spuszczasz zrobisz 75% kasy nie dostaniesz a góra będzie zadowolona bo cię (usunięte przez administratora) i na swoje wyjdzie skup się na zadaniach a obrót zrobi oks przecież jemu zależy bardziej bo mu po premii poleci ,a a zapomniałem oni mają stałą kasę im też nie zależy .

REP

Korzystajcie ile wejdzie i ile się da, jest czas że nikt tego nie ogarnia ale mam sygnały że już grzebia i węszą przy tym temacie. Trzeba brac ile się jeszcze da, jak wejdzie centralna agencja wymogi będą te same a nawet większe ale motywacja o wieeeeeeeeeeeeele mniejsza.

Rydzyk

Goni nas najniższa krajowa(usunięte przez administratora)jaka płaca taka praca

Staż
@Administrator

Daj sobie spokój jak do tej firmy przyszła Bercia i Wielki to korpo tylko wynik żadnych wartości niektórzy przedstawiciele handlowi od kilku lat bez podwyżek najniższa krajowa ich dogoniła lipa i tyle firma się zwija, a właściwe to Niemcy do tego zmierzają .

Roman
@Staż

Serio PH jeżdżą za najniższą krajową? A prowizja od sprzedaży? Chyba jakaś jest jak piszesz że liczy się wynik. Ile można dostać dodatkowo jak się zrobi targety?

@Roman

koło 5 zawsze się wypłata kręci więc nie wiem o czym piszą najniższa krajowa

Helena
@PH

Ale podstawa to najniższa krajowa czy podałeś plus minus kwotę z prowizją juz? Wiesz może czy to jest średnie wynagrodzenie dla firmy czy są wyższe? Chciałabym aplikować na Administratora IT ,ale zdaje sobie sprawę że prowizji tam nie będzie, a widełek również nie mają na stronie. Często wykorzystujecie język angielski w pracy ? Są zatrudniani obcokrajowcy? Widzialam w opisie ze środowisko jest międzynarodowe.

@Staż

Jak w naszym rządzie nikt się z szarakiem nie liczy . Wmawiają nam że jest ciężko trudne czasy a szlachta w maju na 3 dni za granicę się jedzie bawić i nabijać z roboli . Od czasów pana P. PH jest nikim ma zapie dalać i się nie odzywać . Zero poszanowania .

Kunta
@PH

A czego się spodziewałeś? Na konferencji JO wyraźnie powiedział, że decyzją Piotra nagrody to książki bo "nie inwestują w Wasz wypoczynek tylko rozwój". Zauważ, że powiedział "Wasz" nie "nasz ;)

Jolanta
@PH

Czyli co, aplikując do firmy mam się liczyć z tym, że żadnej podwyżki ani premii szybko nie zobaczę? Czy jednak tak źle nie jest? A jak atmosfera między pracownikami? Gracie wszyscy do jednej bramki, czy tu też nie najlepiej?

@Jolanta

Kiedyś graliśmy do jednej bramki, teraz każdy bryluje liże (usunięte przez administratora) aby być tym cudownym i Kierownik o nim mówił i stawiał za przykład. Wyścig szczurów a w tym wszystkim szkoda że ludzie tak szybko się zmieniają nie mają kręgosłupa moralnego. Brak szacunki do samego siebie.

M
@Administrator

Warto. Bardzo dużo osób po stażu zostaje na długie lata. Zadania dostajesz od razu normalne, a nie parzenie kawy - warto. I nie słuchaj frustratów.

F.

Bon

Jak tam Panowie? Zadowoleni z podwyżek?

@Bon

5 stówek drogą nie chodzi.

Agata
@PH

500 zł podwyżki? Ale to od nowego roku dla każdego tak? Dobrze zrozumiałam?

@Agata

Nie, teraz aktualnie .

Poik
@Agata

Podwyżki byly różne.od 0-600zl

@Poik

Bądźcie precyzyjni 120 do podstawy, 120 do premii , którą możesz mieć a nie musisz a 600 to chyba piter pan dostał

Biały
@123

jesteś słaby to dostałeś tyle - zresztą miałeś odejść 2 miesiące temu a nadal zajmujesz miejsce dla kogoś bardziej ambitnego , więc bzdur nie pisz, bo są tacy co nawet i ponad 7 stówek dostali, może i więcej ale wiadomo tu piszą tylko niezadowoleni sfrustrowani od 20 lat,

Rudy
@Biały

Super , że macie podwyżki . Praca luzik. Można po 4 razy dziennie być w domu i zawozić żonę do pracy , dzieci do szkoły i po południu odbierać . W innych firmach by to nie przyszło . Załatwianie prywatnych spraw w czasie pracy . Szok . Kontrola tras pH by się przydała plus porównanie z gps i analiza czasu pracy ws tablet .

Wanda
@Rudy

Jak to „być w domu”? Podczas pracy do mieszkania chodzisz? Nie spodziewałabym się, że tak się da

@Wanda

Jak się nie jak się da, nawet nie trzeba mocno się głowić jak to zrobić, w innych firmach to już by była żółta kartka za postój w miejscu nieznanym. Dodatkowo z autami też jest bajera w iinych albo nie mogą jeżdzić lub w każdy dzień po danej godzinie liczą prywatę i płacą chore stawki po złotówce lub więcej za km. Tak więc eldorado trwaj

Gps
@PH

Kolejny już raz jakiś pajac wrzuca taka wrzutkę na forum żeby niby zakapowac lub kogoś uje...... bać, tym razem kryje się ten (usunięte przez administratora) pod ps. Rudy, chociarz ps. sobie dobrał idealny do siebie, bo każdy wie ze rude to wredne. Sam ma jakieś kompleksy życiowe może musiał macać księdza w młodości i mu teraz wychodzi z wiekiem. To typowy przykład lalusia zakompleksionego który w podstawówce oddawał swoje kanapki i nosił plecaki kolega żeby nie być co chwile poniewieranym. A co do tego jego donosu to bardzo wiele firm nie bierze ani grosza od swoich pracowników za jazdę prywatna, i jak jest robota zrobiona to dlaczego ktoś ma np, nie zawieźć dziecka do sxkoly czy żony i pojechać robić swoje, ale żeby to zrozumieć to trzeba być człowiekiem a nie Rudym.

Hanna
@Rudy

Później trzeba jakoś odrobić te wyjścia w trakcie pracy, czy jak?

@Hanna

No co Ty żartujesz jakie odrabiane, jeszcze ekwiwalent za nadgodziny dostaniesz .

Miki
@PH

Do PH,Hanna, Rudy ale z was są ciecie, Wy pracownicy (usunięte przez administratora) 300 % normy+ na koniec miesiąca donieść na kolegę z pracy, i żeby wejść lepiej w nowy miesiąc gała pod biurkiem szefowi, banda szponcicieli,nieroby patrzące na kogoś,

he he
@Rudy

przecież jesteś rozliczany za wyniki i cele a jeśli je realizujesz siedząc na (usunięte przez administratora) w chałupie to przy dzisiejszych cenach paliwa to oszczędzasz pieniądze firmy prawda .

Julia
@he he

Jakie są te cele PH, tak mniej więcej. Są do wyrobienia? Pytam serio, bo z tego wątku to mało co, albo nic nie jest poważnie, może tylko ten "donos", bo się zbulwersowaliście. Na oko, widząc, co się dzieje w sklepach, to chipsy są dla wielu podstawowym pokarmem, więc chyba trudno nie jest :D

AD

Mateusz
Inne

Ogólnie firma średnia, nauczyć się można tylko od wyszkolonych innych współpracowników z innych firm, którzy tu przybyli. Polaczkowo zawładnęło niemieckim ładem. Zwłaszcza Panie w dziale zobowiązań zagranicznych. Gdzie fajne są osoby współpracujące, ale nie kierowniczki. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 179, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188