Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Drugi

Od stycznia frito 17% w dół Tak w Dół Po zamiatają Pewne info Lorenz musi się przegrupować Albo kaput

@Drugi

Ale w dół w zatrudnieniu czy w cenach ?

Cennik
@Drugi

Frito kolego już obniżyło cenę na 200g o 0,89gr

Bon

Rozpoczęły się zwolnienia. Ciekawe ilu poleci...

@Bon

Na detalu jest co robić i pilnować jak nie namówisz Pani Krysi to nie kupi i nie bedzie miała, markety same się kręcą towar wjeżdza paletami i sam się goli w takich cenach, cikawe jakie decyzje podejmą rządzący - powodzenia dla wszystkich.

Poik
@Bon

4 pH z tradycyjnego i 1 z nowoczesnego

@Poik

Czy na tym ostatecznie stanęło czy do teraz liczba jeszcze się zwiększyła? To pierwszy raz tutaj się dzieje?

Był (a,y)

Przypadkiem tu zajrzał(a,e)m... aż żal czytać. Ponad 3 tyś różnych sporów, przykre. Jestem szczęśliw(a,y) że mnie już z Wami nie ma. Szczerze współczuję Wam. Dlaczego ciągle z sobą walczycie ? Może lepiej się dogadać lub szukać czegoś innego?

Wanda
@Był (a,y)

Czemu odszedłeś, miała jakiś związek z Twoim odejściem atmosfera panująca w firmie czy to kwestia jakiś innych czynników? No i ogólnie jak oceniasz pracę tu, to były dobre czasy?

Parter
@Wanda

Lorenz to moje dziecko tworzyłem tą firmę z kilkoma innymi przyjaciółmi, nie da się przejść obojętnie ,mimo że nie pracuje już w miej kilka …….lat towarzyszy mi ona w codziennym życiu, choć by na codziennych zakupach.

perfekt szrot

Jak panowie podoba się nowe dziecko pana Z. i tych wszystkich teoretyków za biurka, dajecie rade?

Leszno
Fluk

Popieram opakowania crunchips są fatalne bez powietrza trzeba reagować szybko !!!!!!

@Fluk

a to tutaj wy zgłaszacie takie reklamacje - bardzo dziwne.

Big

To prawda po zmianie z 8 na 10 crunchipsy mają w sobie mniej powietrza i są jak (usunięte przez administratora)

Do poprawy

Hej tam Góra coraz więcej mam skarg że crunchips paczki są jak (usunięte przez administratora) bez powietrza i połamane same reklamacje

Lewiatan

Opakowanie Nachos są faktycznie do szybkiej poprawy. Ta paczka nie stoi w stojaku czy półce tylko leży (usunięte przez administratora)

@Lewiatan

A nie można jej jakoś inaczej wyeksponować?

Mali
@Małgorzata

No najlepiej wsypać w karton i sprzedawac na wagę 120 zł za kg

Stala
@Mali

Ja tam nie wiem ale różnica jest zajbis… na oko a na masę :P

@Stala

Ale w czym jest taka różnica bo nie rozumiem? W wysypaniu ich?

WAŻNE

Wy pany tego świata zróbcie porządek z opakowaniami Nachos bo wstyd wystawić je na sklepie wyglądają jak wyciągnięte psu z gardła. Firma Premium cena premium, a jakość firmy Krzak z pod Uszczyk Dolnych pozdrawiam , w szczególności marketing o ile jeszcze istnieje

Przedstawiciel handlowy

Jak Wam tak źle to się zwolnij i ja z chęcią wezmę etat na małopolskie . Zero ofert na PH od 20 lat do Lorenz . Idź do Ustronianki 3010 brutto. Zero towaru i wsparcia . Ludzie bujajcie w obłokach jak wam źle to ja biorę etat w Lorenz za 50 procent tego co wy . Rejon małopolskie . Jak czyta to dyrektor to proszę o kontakt ja z chęcią będę pracował za mniej niż Wy

@Przedstawiciel handlowy

Brawo Wy krzyczcie tu i wypisujcie jak Wam źle w porównaniu do innych firm FMCG, szefostwo poczyta i wprowadzi korekty w systemie premiowania/wynagradzania - zobaczymy jaki wtedy będzie lament. Ogarnijcie się trochę rozsądku w działaniu

Zapraszam
@Przedstawiciel handlowy

Serdecznie zapraszam na rozmowę rekrutacyjna .

@Zapraszam

Proszę o numer telefonu lub meil.

Kadry
@Przedstawiciel handlowy

Wszystko znajduje sie na stronie oficjalnej stronie Lorenz wystarczy sie odrobinę wysilić

@Kadry

Dzwoniłem do kadr i nie ma żadnych wakatów taką informację otrzymałem i że wszystko jest publikowane na portalu(usunięte przez administratora) no to tam wakatów też brak . Nikt nie odchodzi a tak Wam źle

Kadry
@Przedstawiciel handlowy

Widocznie poznali się na tobie żeś leń smierdzący i cię spławili

@Kadry

A na jakiej podstawie mogli tak stwierdzić ? Myślisz że obrażanie mnie jest ok? Bo co bo mówię prawdę że macie bardzo dobre warunki. Macie i powinni Wam o połowę zmniejszyc pensje i i tak byście pracowali bo gdzie pójdziecie ? Do sklepu za 3010 brutto nic nie potraficie tylko ściemniać i płakać

@Przedstawiciel handlowy

Brawo, zapewne w innej Firmie by się nie odnaleźli, jakby musieli coś za darmo zrobić a nie za wszystko słono płacić. Bu ha ha

FL
@Przedstawiciel handlowy

W najbliższej konkurencji czyli FL spokojnie można zarobić 5000 zł (nie mówię o vanach tylko preselerach), top end i nowoczesny trochę więcej. Do tego często konkursy, teraz do wygrania kilkadziesiąt telefonow o wartosci 4000 zł każdy. Bez opłat za kilometry w weekendy i urlopy.

@FL

No to idź tam do Frito tylko ciekawe czy są miejsca i czy ktoś Cię tam weźmie bez wtyków i jeszcze na Top End . Zero wakatów i zero szans . Do Frito jak szukają to zazwyczaj na TT śmietniki i 30 wizyt na dzień . Na Top End do FT zero wakatów tak jak i do Lorenz .

@FL

Tam nie ma wakatów to że zarabiają to co z tego jak nie ma miejsc wolnych . Na TT cud tam się zatrudnić a co dopiero na Top End lub nowoczesny .

Nawojka
@FL

To zróbmy tak. Ty idź do Frito Lay po te 5 tysięcy na rękę a ja na Twoje miejsce do Lorenz. Będziesz ok ?

@Przedstawiciel handlowy

Chcesz mi powiedzieć że w Ustroniance zarabiają niewiele ponad 2000 na rękę .Chłopie piszesz bzdury .Jak mówisz że możesz u nas pracować za połowę tego co my to znaczy że nie masz bladego pojęcia jak ta praca wygląda.

@PH

A taki będzie lament że cześć ludzi się zwolni a firma w ich miejsce oczywiście zatrudni ,, młodą krew,, która już czeka w blokach startowych żeby zająć nasze miejsca.Przyjdą i po paru dniach zostaną po nich tylko kluczyki do samochodów .Prawda jest taka że większość z nas pracuje po kilkanaście i więcej lat i bez dobrych układów na sklepach nic byśmy nie zrobili w handlu tradycyjnym.

Jack
@Przedstawiciel handlowy

Jesteś mało ambitny i widać ze bez doświadczenia w fmcg . Oby Cię tam przyjęli po potrzebują takich jak Ty za 3 tys brutto i 12 h dziennie pracy . Ale dostaniesz super auto (usunięte przez administratora) plus podkoszulki i polary w nadające się do budy psa . Jak zwalniałem się ponad 20 lat temu z Bahlsen I zarabiałem więcej za super RKS Marka M niż Ty dzisiaj chcesz . Żenada . Klęknij na kolana żeby Cię przyjęli . Nadajesz się . Pisz .

@Normalny

Tyle zarabiają i to Ty piszesz bzdury i widać że nie masz pojęcia co się dzieje w innych firmach.

@Jack

Mądry jesteś bo Ci ktoś załatwił pracę. Mi nie ma kto pomòc , nikt mi nie pomoże , nie mam gdzie iść . Do PepsiCo tam biorą tylko swoich po znajomości tak samo jak do Lorenz

@Przedstawiciel handlowy

Masz kolego rację, mądrzy są bo ktośim kiedyś pomógł w znalezieniu pracy, boją się ją stracić wykonują wszystkie polecenia nawet te abstrakcyjn ponieważ się boja że jak ich zwolnią - to nie odnajdą sięw rzeczywistości, tacy są mocni w gadce. Jak ich zwolnią to oni wylądują jako kierowca ttir lub kurier i będą ganiać full godzin

@Przedstawiciel handlowy

Z kierownika na Ph chcesz się przesiąść ?

@Przedstawiciel handlowy

Weź ty się ocknij 3300 teraz to Pani na kasie w sklepie ma.

Ewidentny brak wiedzy

Ola
@Buachhhhha

Tak ma 3300 brutto i w Ustroniance mają 3010 brutto. Weź zapytaj to Ci każdy to powie jak jeździsz po sklepach to zapytaj

Tarnów

Target pro 3200 brutto.

Heniek

No i już po zarządzie, tyle lat te betony "rządziły" i ....koniec.

Auto partner

Pracuje jako dostawca części samochodowe u podwykonawcy Auto Partner a firma krzak umowa zlecenie na 1000 zł . Ogólnie zarabiam za 260 h miesięcznie 2400 zł dziennie robię 400 km . W Lorenz macie raj ja chętnie też bym do Was przyszedł do pracy .

Jopl
@Auto partner

W lidlu na początek masz 3 tys na rękę, śmiało uderzaj

Auto partner
@Jopl

Ale ja nie chcę pracować na kasie fiskalnej . Ja chcę pracę mobilna .

@Auto partner

To może spróbuj aplikować do PUKu ? na smieciarkę może? bedzie praca mobilna , a i zarobisz więcej.

Handlowiec
@ph

taki jesteś mądry, jak Cię zwolnią z Lorenz nie odnajdziesz się w nowej rzeczywistości, może wtedy Ty uderzysz do Lidla lub PUKu. Takie rady zachwaj dla siebie

Auto Partner
@Handlowiec

Dokładnie. Dostał pracę po znajomości i myśli że jest ważny. Zwykły cham i (usunięte przez administratora) z nadentym ego - pluję na niego .

Panowie dajecie się podpuszczać dyrekcji, która zamierza dać podwyżki po 100zł i dlatego pisze takie bzdury o kosmicznych zarobkach ph lorenz w porównaniu do innych firm. A pan Piotr jest stałym bywalcem tego portalu i sączy drinki tarzając się ze śmiechu.

@123

Do jakich kwot niby ta podwyżka 100 zł jest? :P

Ważne UWAGA

Dla przyszłych pracowników Realia tej firmy Dziesięć lat temu w tej firmie zarabiałem 4000 tys i to była świetna kasa mój brat w innej niemieckiej firmie 2800 tys dzisiaj zarabiam w Lorenz ok 4100 zł a mój brat 5900 w tej samej firmie na rękę oczywiście i to moje ostatnie tygodnie w tej marnej korpo Piszę to żebyście wiedzieli że Lorenz to nie koniec świata wszędzie zarobicie więcej z takim doświadczeniem bo to dupo włazy liżą Niemcowi cztery Litery i nic więcej . Nara Pietajcie To Wy jesteście Trzonem tej firmy Wszyscy Was Chcą za lepszą kasę !!!

To
@Ważne UWAGA

To że nas dymią w rogi to wiadomo od dawna kwestia tylko na ile a najbardziej przedstawicieli tradycji

Grubas z BBQ
@Ważne UWAGA

Dlatego moi mili koledzy, jaka placa taka praca, a nie wszystko co wam każą to z wywieszonym jezorem latacie robic bo kierownik bedzie zly, i nie zarobi 8000 tys,jak nie zrobicie zadan, a sami nie roby nic nie zrobia, nawet w niektorych sieciach nie byli za ktore sa odpowiedzialni przez pare lat. wwzystko robimy na sklepach tak naprawde za darmo, budzety co raz mniejsze, oplaty na sklepy za cos extra 0, faktury marketingowe praktycznie 0, a wymagania nie wiadomo jakie. p.s pamietajcie o dakarze

Gh

To prawda roboty dokładają chwalą się sukcesami a wypłata z 2010 roku

GLAPINSKI
@Ważne UWAGA

Inflacja szaleje od kilkunastu dobrych miesięcy, wszystkie firmy podnoszą swoim pracownikom wynagrodzenie,a u nas czekają nie wiadomo na co do czerwca, żeby łaskawie dać po 200 zł, które i tak nam zabiorą w kosmicznych planach i zadaniach.Trzeba jednak zwrócić honor tej kadrze menadżerów i prezesów,wpadli na pomysł genialny,wręczyli po dyplomie i zaprosili na wirtualna scenę naszych przodowników pracy... hahahahaha,im to wystarczy żeby dalej latać i błyszczeć jak woda w klozecie.

@GLAPINSKI

Masz rację. Z którym przedstawicielem na rynku bym nie rozmawiał , mówi że im to już dawno podnieśli pensję. Mało który ma teraz podstawę niższą niż 4600 brutto. A u nas co? Pensje z 2018???? Wstyd. Plany i wymagania z roku na rok rosną więcej niż nasza krajowa inflacja , a pensje stoją w miejscu.

Baleno Suzuki
@ph

To nie wiem z kim Ty rozmawiasz Wawel , Ustronianka , Navo itd wiele firm ma 3400 brutto podstawę i zero premii

@Baleno Suzuki

Bzdury. Żaden ph na moim terenie nie zarabia 3400 brutto!! Nikt juz nie płaci tak marnie , z Feliksem ostatnio rozmawiałem i jak pozapina wszystko to ma zawsze powyżej 5500 na rękę. Reszta podobnie. 4500 brutto podstawy to teraz norma. Premie, owszem bywają różne ale podstawa to podstawa. acha ... i nie maja takich rozbudowanych zadań jak my. mają robić obrót dla firmy a nie skupiać się na idiotycznych ankietach . No i jeszcze pakiety. Wzeszłym roku mielismy całą gamę gratisu do pakietów : alko, kawa , itd... a w tym roku bieda panie.

Fgj
@ph

Chłopie o czym tym mówisz . Sam chyba nie wiesz co piszesz i mówisz . 4500 brutto podstawa nigdzie takich podstaw nie ma . 3500 brutto to tak. I zero wsparcia . W Herbapol teraz wszyscy się zwalniają w Wawel to samo no jak jest taki raj to dlaczego odchodzą ? Łykaj dalej ściemy jak pelikan . FMCg każde gorsze od Lorenz . Zwolnij miejsce dla mnie chętnie przyjdę do Lorenz

@Ważne UWAGA

minęło już parę tygodni, a nic nie słyszałem żebyś się zwolnił, odwagi kolego te 5900 na rękę (8600 brutto) wszędzie czeka na Ciebie

@Nowy

Ciekawy jestem jak wysoki dodatek kolego musisz mieć że zarabiasz 5900 na rękę .

@Normalny

ty trzeźwy jesteś, to on pisał przecież ze jego brat tyle zarabia , o jaki dodatek ci chodzi

Brak słów

Po co to gdybanie o zarobkach PH popytajcie ile na rękę ma Pani Zosia , Krysia itd . One mają 3300-3500 na rękę a zapytajcie Pania/Pana kierownika sklepu i wtedy sobie uświadomicie jakie to wielkie miliony płaci LBS

Der

Jak myślicie, jakie będą podwyżki?

Jopl
@Der

200-300 brutto max :(

Rex

Kolejne zwolnienia kierowników

W firmie Tan Vien zupki Vigon i tao tao podstawa 3010 brutto plus 1200 brutto premii nierealnej do zdobycia . Auto Kia Picanto 2 osobowy z kratką za opłatą . I Wy mówicie że w Lorenz jest mało .

Ustronianka

Ustronianka płaci na rękę 2500 zł . Z chęcią przejdę do Lorenz na małopolskie. Ustronianka 3010 zł brutto plus 300 brutto premii . Tak wam źle tylko na Małopolskie zero ofert na pH od 20 lat .

K.Z.
@Ustronianka

A kto jeszcze pracuje za 2500 na rękę?? nie chce mi się wierzyć , że ktoś może za taką kasę robić dobra robotę . Przecież to jakas lipa.

Lizus
@K.Z.

Nie przejmować się robić a śmierdzące (usunięte przez administratora) samo się zutylizuje hahah jaja se robisz czym więcej tym lepiej zapchanie WC i kierownik nie wejdzie hahah czym bardziej śmierdzi tym lepiej…

K.Z.
@Lizus

Ćpałeś coś??? co Ty za głupoty piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen