Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Blizniak

Mysle ze coraz więcej ludzi będzie szukało innej bardziej dochodowej pracy

Wazny
@Blizniak

Komu się nie podoba to proszę odchodzić i nie biadolić ,powodzenia gdzie indziej

Hanna
@Wazny

Czyli sugerujesz, że nie jest tutaj aż tak tragicznie?

@Hanna

Marność nad marnościami i wszystko marność

Gigant
@Wazny

Morda w kubeł Obejrzyj Smerfy zobaczysz jak konczył ważniak

Normalny

Święta racja.

Helen

Jak wygląda praca w księgowości w tej firmie? Jakie zarobki? Czy stacjonarna praca czy zdalna?

Syrenka

Kolega z Warszawy pier….. papiery. Rozmawiałem z kolesiem ze Speciał Warszawa to samej podstawy po 2 latach ma 5400 brutto plus co urobi. A ci z większymi stażami 6000-6500zł. Zobaczymy w czerwcu. U nas ze stażem 3850 brutto a nowo przyjęty 4200

@Syrenka

Robią Nas jak chcą i nikt nie potrafi się odezwać nawet przełożeni bo się czegoś lub kogoś boją - przykre

Kasa

Po rabana firma wszystko na 110% i 4100 wypłaty

Małgorzata
@Kasa

A netto czy brutto ta kwota? Bo to trochę różnica.

Km

Kolejny krok do przodu po zmuanach w trasowkach zamiast robić 3400km robię 4100 km brawo geniusze co tam stac nas A jak to wygląda u was

Pilot
@Km

U mnie to samo, i z tego co się orientuje u większości chłopaków z grupy,no cóż tak to jest jak ktoś siedzi za biurkiem pojecia nie ma o niczym i udaje mądrego, czy ktoś kiedykolwiek wyciągnie jakieś konsekwencje z tych super pomysłów?czy jest ktoś taki w firmie żeby wreszcie kogoś sprowadzić na ziemie za super pomysły? Czy zawsze będzie ze jest wszystko super,bo na końcu to my mamy problem, a nie ten rewolucjonista zza biurka.

Planowy
@Km

To samo jazdy dużo wiecej

Małgorzata
@Planowy

A jak to wychodzi godzinowo i płacowo? Może chociaż podwyższyli wam za to pensje?

Mondeo
@Małgorzata

Godzinowo mocno przeciętnie, bo tylko ok 40 pln/h. Szału nie ma

@Pilot

Ale zgłaszacie im to wprost? Oni też tak rzucają pomysł i chociaż jakoś to uzasadniają czy olewają?

@Anna

Tak wszyscy są mądrzy, tylko nikt się nie potrafi odezwać na forum, żenada

Agata

Czy Agata u was to też taka ściema że zamiast klienta to wy wydzwaniacie do Agaty to dopiero cyrk sprawa polityczna ma się rozumieć .

@Agata

Tak, też tak robię żeby w tabelce pasowało, jadę do klienta piszę na kartkę a po południu odbieram tel od agaty i dyktuję zamówienie.

Normalny
@123

Rozumiem bałwanie że jak dodawałeś klienta do Dakaru to podałeś swój numer telefonu a nie jego..

@Normalny

Nie podałem twój pustaku zza biurka , bez pojęcia o rzeczywistości.

Rzetelny
@123

Normalny ma w tym wszystkim rację.Siejesz zamęt i opisujesz bzdury.

Slava

Mam pytanie czemu na monsterach jest symbol 666 pokazany na palcach !!?? Już się zaprzedaliscie jak pozostałe korporacje czy BlackRock ma was już w garści .

Ukraina

Kolejne wielkie firmy wycofują biznesy z Rosji. Co z Lorenzem? Nadal robi biznes z okupantem.

Qwerty
@Ukraina

Ciekawe co byś zrobił jak byś miał zbudowaną nową fabrykę za ileś milionów euro. To nie jest gazeta że można ją sobie zwinąć i przenoś w inne miejsce.

ASDFG
@Qwerty

Mcdonalds zamknął wczoraj 850 restauracji! Można...można! Trzeba mieć jaja i kręgosłup etyczno-moralny, w biznesie też. A okupanci dalej jedzą chipsy? Jakiej marki???

Lazy
@ASDFG

Pepsico wraz z Laysem też się wycofały, a my 10 marca uruchomiliśmy w Rosji dwie nowe linie. Brawo zarząd, wspierajmy rosyjską zabójczą gospodarkę i sponsorujmy podatkami Rosjan.

Cheetosik
@Lazy

Kłamstwo - Cheetosy i Lays i jakies jogurty są produkowane i sprzedawane bez żadnych przerw . Zresztą maja tam chyba 5 albo 6 fabryk . Wstrzymali tylko napoje , a reszta leci na maxa na front także.

@Lazy

A to nikomu nie jest wstyd za to? Jakie myślisz, że to przyniesie konsekwencje na np., najbliższe pół roku? Wszyscy się zniechęcą do nich czy niekoniecznie?

48h

- Puk Puk - Kto tam - Anonymous

Orzeł

Jak tam czas pracy po zmianach w nowym systemie jak tam trasowki

@Orzeł

Spokojnie bez paniki zmiany zawsze można zrobić ale najpierw trzeba pojechać w trasie i się okaże. Nie panikować.

Dział płac

Panowie. Jeszcze kilka miesięcy i wielu z was będzie się cieszyć z podwyżek. Zasłużone za ciężka prace w budowaniu rodzinnej firmy. W zeszłym roku z podstaw 3600 zł dostaliście podwyżki średnio 250 zł. Ci co mają dodatki z Vanselingu trochę lepiej to odczuli. Gorzej z tymi co nie mają tak jak w moim przypadku. W tym roku nie wiadomo po ile….. Tylko jest mały dylemat, czy podwyżka będzie podwyżką skoro jesienią OKS z Warszawy zatrudnił nowego chłopaka i dostał podstawę na dzień dobry 4200 zł. Sam nie wiem co o tym myśleć po wielu latach pracy.

Legia
@Dział płac

ale u nas nikt nowy nie pracuje , ktoś ci jakieś bzdury opowiedział , podpuścił cię

Sahan
@Dział płac

Znowu siejesz zgroze i wprowadzasz ferment ciebie powinni dawno usunąć bo podjudzasz i wydzwaniasz po wszystkich .Taki falszywiec co ludzi masz za gnoi a sam wielki rodak z wioski i zostaw nas w spokoju bo nawet twoi ludzie to nienawidza ciebie

ph
@Dział płac

Potwierdzam. Taka podstawe dostał nowy ph z Łodzi. Jaka to jest sprawiedliwość , że ludzie pracujący w firmie po kilkanaście lat mają mniejszą podstawę?? Panowie. Myslę ,że podwyżka poniżej 10% będzie kpiną z nas ph. Zarabiamy tyle samo , a może i mniej niz kilka lat temu, a koszty naszego zycia nie wzrosły mniej niz koszty naszej firmy. Proponuję głośniej dopominać się o podwyżki bo tak cicho jak siedzimy do tej pory nic nam nie da. POzdro dla wszystkich walczących w terenie.

WolnaUkraina

Jak długo firma Lorenz będzie sprzedawać chipsy rosyjskim okupantom i ludobójcom? Czy firma zaprzestanie dostarczania zabawy Rosji?

Nikita
@WolnaUkraina

Tylko kasa się liczy a nie ludzka krzywda. Niemcy będą dalej ruskim chipsy sprzedawać, bo mają z tego kasę.

Kadrowy

Jak tam Panowie wypłaty za styczeń. Zalewski zadowolony z oszczędności a my do sklepu po ryż i ziemniaki na obiad i nic więcej.

Omikron
@Kadrowy

Wyplata poniżej dna nikogo nie obchodzi że zapie starasz się jak możesz braknie Ci 2% i maja cie głeboko

Ważny

Widać czy się podobało,takt .wyczucie,poważność,rozum….

Centrala

Humor może się udał ,natomiast kompetencji i odpowiedzialności brak od zawsze. Dyskutowaliśmy i to nie jest jednoosobowa opinia. Podzielamy opinię,która wcześniej została zamieszczona,czyli KTOŚ NIEODPOWIDZIALNY ZATRUDNIŁ I TRWA TO DO TERAZ.

Merc
@Centrala

Oj przestańcie ,chłop sie poprawil i pod biurem już samochodów nie remontuje,dobry kumpel ,pasjonuje siie teraz w gierkach i super Fajna ta praca biurowa

Gracz
@Merc

W jakie gierki gra ? ale niby na laptopie firmowym w biurze śmiga na gierkach?

Zwolniłem się dawno temu.Firma dobra jak ktoś chce zdobyć doświadczenie i tutaj się sprawdza bardzo dobrze. Jesteś dobry i nie masz ambicji możesz dam długo pracować. Napędzają nas pieniądze więc jak już zdobyłeś doświadczenie i masz dosyć wmawiania że jesteś do niczego albo będzie lepiej to zmień branżę. W fmcg nie osiągniesz nic. Na szczęście ludzie niedoceniani, zwalniania świetnie radzą sobie w innych branżach z sukcesami. Podkreślam szkoła życia ale pracując tam dłużej pokazujesz że jesteś trybem bez ambicji a zarobki rzędu 4-5 tyś są dla Ciebie wystarczające.Jak w każdej firmie handlowej jedno jest pewne zużyjesz się to cię zwolnią i zastąpią innym trybem. Zdasz sobie z tego sprawę będzie lepiej. Najlepsze czasy niestety firma ma za sobą.

Gryf

Gotowi na zmiany .

Hej. Czy jest możliwość dostać się na stanowisko przedstawiciel handlowy bez znajomości z tzw. ulicy ?

@Kraków

A co to są za znajomości? Bo ja też myślę o takim stanowisku, ale nawet doświadczenia nie mam....

Były
@Kraków

Da się ;)

Niedowiarek

Bardziej już nie było można zepsuć Tak chodzi o oklejenie nowych aut Mam tylko nadzieję że Inspekcja drogowa i partia rządząca nie dopuścić ich do ruchu drogowego Niech żyje LGBT .....Dlaczego nie obklejacie w ten sposób swoich Volvo s-max

Wykorzystana
@Niedowiarek

Złotousty by nie pojechał do Wawy takim obklejonyn.

Leszek M
@Wykorzystana

Który to ten Złotousty?

Lolek
@Leszek M

A taki jeden fircyk z brzuszkiem z Wawy co sypie pustymi frazesami

Sygnalista
@Lolek

Dobrze że powstanie zgłaszanie nadużyć i wykorzystywania podwładnych przez przełożonych. Złotousty już powinien trząść portkami, bo takich dziewczyn było więcej chyba.

Duck
@Niedowiarek

Wczoraj widziałem te nowe auta i naklejki . Tragedia . Współczuje takich aut. Wszyscy PH z innych firm śmieją się z tego cyrku na kółkach . Brakuje tylko baloników i wiatraczków przy lusterkach . Kilkaset tysięcy wyrzucone w błoto ! Ale pasuje do czerwonych kurtek , koszulek i innej tandety.

@Duck

O gustach się nie dyskutuje :D Ja bym chciała jeździć takim autem! Aż dzień staje się kolorowy! Może się zatrudnię :)

Blizniak

Biedronka kupujesz 4 paczki lays lub 4 paczki crunchips i do wykorzystania dostajesz w styczniu vouczer 100% wartości

Patryk
@Blizniak

A przy okazji kupisz produkty za 200zł których nie chciałeś kupować i tak niby darmowe chipsy zwracają się kilkukrotnie.

Czy w The Lorenz Bahlsen występują paczki/bony świąteczne?

Wesołych świąt

Niestety nie za pieniądze z socjalu kadra menadżerska jeździ sobie na wycieczki zagraniczne a przedstawiciele ochłapy

@Wesołych świąt

czy ty nie rozumiesz pytania, co jest z tobą nie tak człowieku ? Czy ty nie umiesz czytać , nie rozumienicie polskiech słów ?

Nic

Przecież napisał Ci że nie mądrusiu Nie ma bonów ani paczek

@Nic

Jakby użył przecinków to nie byłoby problemu ze zrozumieniem :D Ja też musiałam dwa razy to przeczytać.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen