Opinie o The Lorenz Bahlsen w Stanowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie The Lorenz Bahlsen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Stanowice

Pozytywna

Niestety Polacy mają to do siebie, że jak piszą opinie to tylko te negatywne. Prawda jest taka, że pracodwaca stara się aby tam gdzie To możliwe poprawiać komfort pracy i ją automatyzować. Np krzesła obrotowe przy kartoniarkach, mozliwosc siedzenia przy pakowaniu, wierzcie mi, w innych zakładach te czynności robi się na stojąco. Wszędzie są ekrany z ilością wyprodukowanych i brakujących palet, co ulepsza organizację. Firma inwestuje w nowe roboty pakujące automatycznie paczki do kartonów. Co do benefitów to tak: za każdą godzinę nocna masz 20% do swojej godzinowki, a nie do tej najniższej krajowej jak jest w przepisach. Za soboty masz płacone dodatkowo 25%, za niedzielę 50%, nadgodziny w świętach to 200%, do tego premia produkcyjna co miesiąc i premia kwartalna za obecność w pracy, która pozwala na drobne nieobecności- 150 zł za każdy miesiąc. Faktycznie na produkcji w lecie jest gorąco, a w chłodniejszych dniach trzeba zakładać polar. Jest zapalenie od przypraw, ale wszystkie te czynniki są wymienone przy skierowaniu na badania mp i każdy zateudniajacy się o nich wie. O systemie 112233 każdy wie, z uwagi na przepisy prawa pracy czasem w6jdzie inaczej, bo jakas brygada musi mieć wolna czwartą niedzielę. Te negatywne komentarze to są w większości od ludzi, którzy woleliby się nie narobić a zarobić, nie znają się na KP lub nie są zorientowane w tym jak wygląda praca w innych zakładach.

Czesio

Jedna z gorszych firm jakich pracowałem. Jeździ autobus po okolicznych wioskach popegeerowskich gdzie ludzie zatrzymali się w latach 90 tych . I myślą że pana Boga za nogi złapali. Zwykły (usunięte przez administratora)

Swieżynka Nowy wpis

Jak to jest w tej firmie ile tam przerwy macie 15 min na śniadanie .Napic można się z dystrybutora podczas pracy ,jak z wyjściem do ubikacji też możecie podczas pracy .Chcialabym też coś wiedzieć na temat bryg C .? Jacy tam są ludzie Nie wiem jak mam się nastawić pozytywnie ,czy negatywnie

BUNIA Nowy wpis
@Swieżynka

Przerwy są dwie łącznie 25 min. zawsze można poprosić kogoś o zastąpienie aby skorzystać z toalety lub się napić , gr.C ? jak w każdej trzeba się zaklimatyzować.

Czy w The Lorenz Bahlsen odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pizzaman Nowy wpis

Chciałbym życzyć wszystkim pracownikom wszystkiego co najlepsze w 2024 roku. Żeby mieli dużo więcej czasu na życie osobiste w realnym świecie, a nie na tym plotkarskim portalu. Bądzcie doa siebie mili i szanujcie się nawzajem - nieważne czy kierownicy, liderzy czy pracownicy liniowi. Kochajcie się, zamiast się oczerniać i obwiniać i przede wszystkim, tam gdzie możecie, bieżcie swoje życie we własne ręce. Na koniec przekaz do jednego z Was: "Titles do not make Leaders. Actions Do!" Najlepszego w 2024!

Pajac

Czy ta firma może w końcu zatrudnić jakiegoś Dyrektora? Takiego bałaganu to tutaj nigdy nie było. Ale teraz już nie ma Dyrektorów, jest Kierownik. Szkoda firmy, fajne miejsce i fajni ludzie.

Brałeś udział w rekrutacji do The Lorenz Bahlsen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. jakości - inspektor
SQD Alliance
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Czy The Lorenz Bahlsen organizuje staże dla studentów?

Czy jest możliwość pracy w The Lorenz Bahlsen na część etatu?

Pozytywna

Jejdhdjsidhh
@Pozytywna

Poprawa komfortu pracy. Wobec pracowników stosowany jest (usunięte przez administratora) Bo Ci powiedzą jak nie chcesz pracować to na Twoje miejsce czeka 5 innych. Śmiech na sali. Na liniach brakuje ludzi,jedna osoba musi zasuwać za 3. Taka jest prawda. Co chwilę ktoś rzuca wypowiedzenie. A brygadzistki stosują (usunięte przez administratora) To są osoby kompetentne ???gdzie jest BHP?Tam są obiecanki,cacanki...nie wchodzisz w d.....nie masz nic. Jesteś ścierką do podłogi. Biuro nie ma szacunku,nie umieją nawet powiedzieć Dzień dobry. Nawet na tyle ich nie stać. Ręką rękę myje. Tyle w temacie. Te pozytywy to chyba piszą ludzie z biura nikt normalny z produkcji.

Lol
@Pozytywna

Widać że ktoś napisał opinię pod publiczkę, więc daj sobie spokój z tym wielkim zachwytem ????

przypadkowa osoba
@Pozytywna

NIGDY SIĘ NIE ZGODZĘ Z TAKĄ OPINIĄ Kto nie ma porównania z innymi miejscami pracy, ten faktycznie nie ma, ale błędem jest powiedzenie, że każdy. Na krześle podczas pakowania usiądzie faworyzowany pracownik, któremu operator puści niskie tempo maszyny a dlaczego nie każdemu? Bo ludzie pracujący w tej firmie są bardzo zawistni. Nigdy nie będzie w niej ciepłej, przyjaznej atmosfery, bo pracownicy są dla siebie złośliwi. Widać w nich także zgorzknienie. W tym zakładzie pracują różne typy, którzy nie powinni być pracownikami a ludzie, którzy przychodzą do niej, nie zasługują na tak złe traktowanie, jakie tam jest. Męska część zakładu to w dużej liczbie element, który nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje zachowania. Ta firma to miejsce do likwidacji Plusem mogą być zarobki, ale nic poza tym

Obserwator
@przypadkowa osoba

W każdym zakładzie produkcyjnym nie ma różowo i ludzie są sobie wrogiem.

@Pozytywna

Zgadzam się. To dobra firma i dbająca o pracowników, nikt nie wylicza nikomu czasu do każdej minuty. Oczywiście trzeba pracować wydajnie, to normalne w dzisiejszych czasach. Zwolniłem się po wielu latach bo system pracy przestał mi odpowiadać. Jeżeli komuś nie odpowiada to niech próbuje innej pracy, a nie wypisuje nieprawdy.

Dobra firma ? Dbająca o pracownika ? Pracowałem w tej firmie i miałem czas rozliczany co do minuty . Zmuszany do nadgodzin .Praca w systemie 4 brygadowym 112233XX ,a nieraz jeden dzień wolnego .Grafik który był ustalany co miesiąc pod gościa który ten grafik robił . W firmie której najważniejszy był tonaż i walka liderów między sobą ,który zrobi więcej ton .Porażka

Czesio

Była

Nie polecam tutaj pracy. To nie jest 4brygadówka.Tyradz non stop w tygodniu. Dam przykład. Nocka, nocka, nocka jeden dzień wolny. Pierwsza, pierwsza, pierwsza. Druga. Nocka. Nocka,dwa dni wolne. Pierwsza, druga, druga, Nocka jeden dzień wolny. Itd. To nie jest 4brygadówka.Nie wiadomo co to jest. Robią grafiki pod siebie w (usunięte przez administratora) ie mają ludzi.(usunięte przez administratora).. Świątek, piątek i niedziela. Nie polecam tutaj pracy. Wytrzymałam miesiąc. Dziękuję postoję. A to co tutaj się teraz zarobi to można wszędzie zarobić. W każdym zakładzie. Może nawet więcej.. Ale pracuje się normalnie,z szacunkiem. Osoby starsze w tym zakładzie nie są chronione. Dam przykład. Starsza pani po 60siądce została wysłana sprzątać chipsy które sypały się z rynien na górze.. Gorąco tam jak szlak.. Upocona cała.czerwona zeszła z góry. Tak mi jej szkoda było. A młode się śmiały z niej. To było w brygadzie D, dawnej K. Młode nie pójdą bo dziś pani Bogusia ma zły dzień i musi się wyrzyć na starszej. Szkoda mi osób starszych. One pracują naprawdę, A nie ściemniają jak co niektóre. Udają że je coś boli. A potem śmieją się w szatni. Po co te brygadzistki ja się pytam. To przez nie jest stres do pracy.. Z powodzeniem Lider sobie poradzi bez tych pożal się Boże brygadzistek.Lider na tyle czasu że pozwala sobie na siedzenie w pokoju przy szatni damskiej. Miałam naprawdę dość tego zakładu. Dlaczego zostałam miesiąc? Bo chciałam zobaczyć ile zarobię. Rewelacji nie było za taką ciężką pracę. A pracowałam na umowę stałą. A te mycia generalne. Ciężkie. Nie polecam tego zakładu. Nigdy więcej. Teraz mam normalny czas pracy. I wi3cej z rodziną. Porażka taki system pracy w tym zakładzie. I traktowanie tutaj osób starszych. Masakra. Dziękuję za taką pracę. Byłam, zobaczyłam, doświadczyłam,. Dziękuję.

@Była

Zgadzam się w 100%.Nigdy więcej pracy w tym zakładzie. Nie polecam. Operatorzy to tylko mordy drą i telefonami się bawią siedząc w swoim kantorze na produkcji. Masakra.

Paula
@Była

Ludzie chorują jak woły,zero szacunku do ludzi,zwłaszcza ze strony liderów. Brygadzistka szuka frajerow,którzy będą robić to co ona każe. Aaaa i wspaniały audyt,wszystko pięknie pokazane,szkoda że jak już po audycie to dalej kartony na podłodze,z rynien się sypie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Szkoda,że inspekcja pracy tego nie widzi. A o BHP można zapomnieć w tym zakładzie.

@Była

To prawda. Praca ciężka za takie pieniądze. Gdyby nie darmowe dojazdy, nikt by tutaj nie pracował. A wracają dlatego bo darmowe dojazdy. I mają kredyty. Większość nie wraca. Nie polecam.

@Paula

Niech inspekcja pracy i sanepid odwiedzą bez zapowiedzi. To zobaczą jaki (usunięte przez administratora) się dzieje. Gdzie w tym zakładzie Związki zawodowe???? Lider przewodniczącym związków. Szok. Nic on nie działa w sprawie pracowników. Chodzi jak nie z tego świata. Na nockach na fejsie siedzi. Albo w kantorku przy damskiej szatni z innym liderem. I swoimi telefonami prywatnymi się bawią na necie. A te brygadzistki?? Po co one. Tylko ludzi nie szanują i gonią. Ten zakład to porażka. Żeby tyle produktu się marnowało. Szok. Dobrze że odeszłam z tego zakładu. Nigdy więcej!!!!!!

@Paula

Co jest produkowane bądź co to za odpad taki biały krzyżyk z pcf .Trafiłem takie ciało obce w paczce i porankiem sobie podniebienie i prawie się udusiłem proszę o pomoc firma mnie zlewa 501168496

@Paula

Masz rację. Te brygadzistki wcale nie są potrzebne. One tylko stresują. Siedzą i pierdzą w swoim kantorze. A na palarni obgadywanie. Zero szacunku. A ten audyt, masz rację, przed audytem kartony pięknie, ładnie a po pożal się Boże. To (usunięte przez administratora).

@Tomasz

Wyślij tą paczkę do sanepidu.

@Kiedyś pracowałam

A myślisz, że uwierzą, że to tam było?

No tak
@Paula

Dokładnie. Tutaj liczy się ilość, nie jakość. Zero szacunku dla osób starszych. Brygadzistki do wymiany. Po UJ one są. Liderzy to chodzą jak zombie. To (usunięte przez administratora)

@Była

Nowy kierownik, to może brygadzistki zlikwiduje. Po co one są. Bez nich jest lepiej i spokojniej. Panie kierowniku niech Pan usunie te brygadzistki. Pozdrawiam i wesołych świąt.

Psycho

Wyższe stanowiska zajmują absolwenci studiów nietechnicznych, piastujące jednak ściśle inżynierskie stołki. Toż to nieobsadzanie swoimi.

Nikt

Dla tych chętny którzy są zainteresowani opinia o tym zakładzie! Teraz to co się wyczynia to dramat,pracuje 15 lat,awansowałem ale dzięki swojej ciężkiej pracy i co? I znów na paletowaniu tam gdzie zaczynałem bo liderka stwierdziła że jest brak ludzi! Liderzy nie kompetentni ale czego oczekiwać skoro brygadzistka są po podstawówce a inżynierzy po zawodówce. Kumoterstwo i nic więcej,nie trzeba mieć kompetencji ani umiejętności by awansować,wystarczy rodzina w zakładzie lub koleżanka z którą się chodzi na piwo. Zero zainteresowania ludźmi,żadnych socjalow. (usunięte przez administratora) nic więcej,trochę to przykre ale niestety prawdziwe.

Były pracownil
@Nikt

Potrzeba ci było 15 lat źeby stwierdzić że tak tam jest .Jak nie wazylinujesz to będziesz popychadłem.

@Nikt

Jest Coronavirus a ludzie zarażają się jeden od drugiego. Ten zakład to porażka... Paczki ś miechu warte. Ludzi mają za nic.. Coronavirus w zakładzie a ludzie pracują.. Gdzie te kwarantanny w tym zakładzie... Wszystko zamiatane pod dywan.. Kumoterstwo i brak szacunku.. Zachorujesz twoja odpowiedzialność.. Nie pracujcie tutaj... Paczki na odpier...... Macie i odpierd........ się.

Ndjdjdj
@Nikt

Racja brygadzistki tempe. Tylko stosują mobbing wobec pracowników. A same niczego nie potrafią. Żal pl........

Pracownica

A ja się pytam. Kiedy zostaną usunięte te pożal się Boże brygadzistki. Bez nich chce się pracować. Odpowie mi ktoś???? Dziękuję. Rozważam zwolnić się.

@Pracownica

Tak się zastanawiam, a skąd inni pracownicy mają to wiedzieć? Tu chyba tylko gdybanie pozostaje raczej należy spytać kogoś kto o tym decyduje? A dlaczego ich aż tak nie lubisz?

Lola
@Pracownica

Zgadzam się w 100%pożal się Boże brygadzistki. Nic nie robią,tylko ludzi gonią do tyranią. Najlepsza brygadzistka katarzyna s. Nie wiem skąd biorą takich ludzi !!!

@Lola

A z nią to co takiego, że taka najlepsza? One w sumie nie są od tego, żeby deczko pogonić?

Ala
@Julia

Tak zgadzam się w 100% z tymi wypowiedziami !!! Na kogo stać na utrzymanie tylu liderów i brygadzistek którzy nic nie robią fizycznie nie pomagają pracownikom (siedzą w kantorku lub w kantynie) (usunięte przez administratora)

@Ala

A Ciebie to czym tak psychicznie dobili? :/ No i oni tam siedzą i co tak w sumie robią, chyba że o przerwy Ci chodzi po prostu. Gdzieś je spędzić jednak trzeba

Wewnątrz firmy
@Ala

Szkoda że wszyscy narzekają na brygadzistki.ale to one są ta siłą która robi robotę.liderzy to zwykle buce co siedzą na jajach.pytam po co oni? Brygadzistka wszystko robi zarządzi ludźmi.papiery.komputer.lider to leń który bierze nie małe pieniądze za nic robienie ????a szczególnie największy być z gr C pan Grzegorz Toż to dopiero smród wszystko ta brygadzistka za niego robi.

@Lola

A wy glupie jesteście. Jeszcze będą płacić za Katarzyna. Jak traficie w rece Ewki M z gr B dopiero będzie płacz

@Lola

Co za pieprzenie na te brygadzistki. Zwykla wasza zazdrość. Trzeba było się uczyć tempe sztuki

Gabriela
@Wewnątrz firmy

atmosfera tutaj jest nieciekawa skoro każdy ma jakieś pretensje do kogoś na wyższym stanowisku w firmie też tak jest?... W sumie dziwisz się, że szeregowi pracownicy narzekają na brygadzistki a sam narzekasz na liderów.. Gdzie tu sens?

@Julia

A dlatego, że same nic nie robią, tylko ludźmi poniewierają. Przez nie jest stres w tej pracy. Tak bardzo je kochasz? Może jesteś jedną z nich.? To wiedz, że są nie potrzebne. Kiedyś Lider sam sobie radził. Było lepiej bez nich. Lata taka jedna nawiedzona i ludzi przestawia. To jest dopiero nawiedzona brygadzistki. Chora baba. Dobrze że już tutaj od 3miesięcynie pracuję Mam pracę teraz spokojniejszą i atmosfera jest super. Czego w tym zakładzie nigdy nie było i nie będzie. ???? Pozdro. Miłego tyrania życzę. Nigdy więcej takiej pracy. Nie.

@Pracownica

a w sumie to ciekawa bym była czy faktycznie masz rację z tym, że tutaj nigdy tak nie będzie. ktoś kto jest na bieżąco by napisał jak na dzień dzisiejszy sytuacja mogłaby tu wyglądać? poprawiło się coś może?

Is

Beznadziejna firma złośliwa (usunięte przez administratora)i tylko udają że coś z tym robią nie polecam pracy w takiej firmie

Obserwator
@Is

Czyli wynika z tego że zakłady produkcyjne to jedna porażka.Ja pracowalam w Intersnaku to samo sie dzieje.

Bardzo dobra firma. Płace również przyzwoite. Po 2-3 latach 5-6 brutto bez problemu można zarobić.

Luna
@Piotr

5/6 tysięcy, dobry żart. Na jakim stanowisku tyle płacą. Pracowałam ponad 10 lat i ledwo 3 ???? ???? ???? ???? ???? ????

Kobieta
@Luna

Bo nie jesteś facetem. Oni mają szansę zarobić tyle. Kobiety są do wszystkiego, tylko nie do "porządnej" wypłaty.

Lola
@Piotr

5/6 ciekawe na jakim stanowisku ????

xxx
@Luna

prawda

Paula
@Kobieta

Dokładnie tak,kobiety są nikim. Praca za najniższą krajową. Śmiech...nie wchodzisz w (usunięte przez administratora),nie masz stanowiska,a BHP (trzeci swiat)masz (usunięte przez administratora) i nic więcej. Przykład 1,1,2,2,3,3,3,x(wolne )i od nowa. Życia nie ma...firma lubi tych którzy przytakują i cicho siedzą.

Albatros
@Piotr

Co to dziś jest 5-6 brutto. Jałmużna.

@Piotr

Hahaha. Chyba żółte i operatorzy ale wszystkie dni (usunięte przez administratora). Hahaha 5-6tyś.hahaha no to żeś roześmiał mnie hahaha. Idź i nie pisz głupot haha

Hanka

Czy orientujecie się czzy autobusy busy dowożą pracowników z Jelcza?

Pracownikfirmy

Dla mnie to już 14 lat w tej firmie (Oława teraz Stanowice), nie jest to też moja pierwsza praca, więc mam porównanie. Starzy pracownicy doceniają firmę i szanują tę pracę, chociaż nie jest łatwo. Ale mamy dowozy wypłatę i nadgodziny zawsze w terminie. Podwyżki też są co roku i dla mnie są uczciwe. Narzekają z reguły te osoby które są tutaj na chwilę i mają najwięcej do powiedzenia, chociaż często nie przepracowały nawet pełnego roku a firmy zmieniają jak rękawiczki. Jak mi się nie będzie chciało tutaj pracować to nie będę tego robić, po prostu. Szkoda, że coraz więcej nowych, którzy źle mówią o firmie, nie znając się na pracy ani na tej firmie. Przeżyłam tu gorsze i lepsze momenty i sądzę, że można trafić gorzej. Dużo osób wraca z powrotem, więc chyba nie jest tak różowo gdzie indziej.

Borsuk
@Pracownikfirmy

Widze że Lorenz Bahlsen uratował Ci życie i nie wiesz że poza Lorenzen istnieje świat

@Borsuk

W tym chyba nie ma nic złego są ludzie którzy nie tylko narzekają, ale widzą też rzeczy dobre. Ciebie to pewnie dziwi. Tak są pracownicy, którzy wracają i widzą świat poza tą firmą, ale jednak wracają. Pomimo tego, że praca jest trudna.

Jesjsbshushsha
@Pracownikfirmy

Uczciwe podwyżki, dobre :-)

Beszamel
@Pracownikfirmy

Brygadzistka z grupy C nielepsza. Mobbinguje dziewczyny na każdym kroku. Ściga,wydaje rozkazy. Panoszy się,nic nie robiąc,szuka jeleni którzy zrobią robotę za nią.........pożal się Boże brygadzistka. I lubi strzelać z ucha!!!!!

@Beszamel

Hihihi zapewne ten wpis wykonaly dwie tempe dzidy ktore mieszaly w tej grupie pani Ola i pozal się Boże śmierdzący leń Ewelinka z Księżyc. Nie prawda co pisza o brygadzistce. Jest to osoba mila pracowita i za ludzmi. Te dwa nieroby same sobie zawiniły. Pani E. M to lekarzy w okolicy brakło co by L4 pisali hihihi

Joanna

Super, że ktoś zwraca uwagę, że firma stara się poprawiać komfort pracownika, gdzie może. Godne uwagi są takie słowa. Szukają teraz Specjalisty ds. Trade Marketingu. Interesuje mnie rekrutacja. Czy są podczas niej zadania rekrutacyjne, a jak tak to jakie? I Kto prowadzi proces, HR czy ktoś z działu marketingu?

Tomasz

W czipsach trafiłem na ciało obce w postaci jakiegoś krzyżyka z pcf koloru białego mam uszkodzone podniebienie i o mały włos bym się udusił Firma traktuje mnie zlewczo twierdzą że to nie pochodzi z linii produkcyjnej może ktoś mi pomoże co to za ciało obce ? Firma proponuje mi paczkę z produktami są śmieszni tel. Kontaktowy do mnie 501168496

Dział Reklamacji
@Tomasz

Lorenz działa w oparciu o ścisłe procedury w takich zdarzeniach. Naszą intencją jest jak najszybsze wyjaśnienie sprawy w rzetelny sposób – stąd niezbędna jest zewnętrzna i niezależna analiza ciała obcego, które zawsze zwracamy po badaniach. W tym konkretnym wypadku otrzymaliśmy odmowę takiego udostępnienia – co jest rzeczą rzadko spotykaną w takich sytuacjach. Nie mając możliwości przeprowadzenia pełnego zakresu postępowania reklamacyjnego, byliśmy zmuszeni wydać decyzję odmowną. Odpowiedź do konsumenta została przekazania niezwłocznie, zaś w podziękowaniu za zgłoszenie zaproponowaliśmy pakiet produktów, co zostało odrzucone.

Kik
@Dział Reklamacji

Dobrze napisali. Stop naciągaczom????

@Kik

Nie każdy jest taki jak pan jestem uczciwa osoba

Majkel1947

Posiada ktoś numer telefonu do działu kadr lub działu rekrutacji ? Z góry dzięki.

Wyryty
@Majkel1947

A do cudnej kadrowej? Królowej plotek.

Proszę o kontakt 501168496

@Majkel1947

Ja mam numer komórkowy do działu reklamacji

@Tomasz

W sensie to ten co wyżej podałeś, tak?

stracony

witajcie, ja pracuje w LORENZ BALSEN JUZ 2 LATAI NAPEWNO COS WTYM JEST CO PISZECIE, ALE WIEM JEDNO ZE MOZNA AWANSOWAC I DOBRZE ZAROBIC I SWÓJ AWANS ZAWDZIĘCZAM SOBIE TYLKO MOJA CIĘŻKA PRACA I CHĘCIĄ DO PRACY. A CO DO KIEROWNICTWA TO MÓJ KIEROWNIK JEST OSOBA KONKRETĄ I WYMAGAJĄCA I ZA TO GO SZANUJE.

@stracony

Przestań pierd...... Nie prawda co piszesz. Naucz się pisać poprawnie bo aż wstyd. Ten zakład to porażka. Dobrze że już tam nie pracuję. Zobaczyłam. Dziękuję.

Nsjdjdj
@stracony

Kierownik osobą konkretną ha ha ha ha ale jaja. To chyba pisze typowy (usunięte przez administratora),który z tempaka stał się liderem.

@Nsjdjdj

Ok, widzę jaką masz o nim opinię na dzień dzisiejszy ale czy 13 lat temu był tu ten sam kierownik? Pracowałeś tu wtedy?

S.

Opinia nt. rektutacji. Aplikacja na stanowisko planisty. Pani rekruter, bodajże Lidia chyba zatrzymała się na metodach rekturacyjnych stosowanych lat temu. Pytania z perspektywy kandydata nic nie wnoszące do rozmowy, dużo paplaniny i wymądrzania się owej Pani. Menadżer zespołu zadawał pytania typowo specjalistyczne. Niestety, mimo prób nie sposób dowiedzieć się o potencjalnym wynagrodzeniu, nawet w przybliżeniu , co również nie jest dobrą praktyką - Pani Lidio, niech Pani nie marnuje czasu swojego a przede wszystkim kandydata. Dodatkowo skoro mówi Pani, że czas odpowiedzi to tydzień i na pewno, niezależnie od decyzji skontaktuje się Pani z daną osobą, proszę się z tego wywiązywać. To bardzo nieprofesjonalne i nie Pasuje do takiej wielkiej Pani HR na jaką się Pani kreuje.

Bywalczyni
@S.

Ta Pani to ma wtyki w HR, metody faktycznie jak u komunistycznego psychologa, dziwię się że nowa HRówka jej nie pogoniła. Ale to i tak jest poziom wyżej niż lokalna Pani z HR, co to tylko dyszy i wiecznie jest zmęczona. Za to ploty zna z całej gminy i okolic.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Stanowice

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Lorenz Bahlsen