Opinie o The Lorenz Bahlsen w Stanowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie The Lorenz Bahlsen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Stanowice

Witam czy są przyjęcia do pracy

Zulugula

Przestańcie pisać bzdury,zakład super,kierownictwo cudowne można im dzieci własne pod opiekę oddać. Wypłata za kwiecień już w styczniu! No bajka! A koleżanki najpiękniejsze w calym pegieerze,wszystko jest,gra i buczy,socjal taki że moje dzieci na wczasy zimowe już w lipcu jeżdżą! I co najważniejsze zabierają sanki bo już śnieg mają zapewniony z socjalu! Atmosfera w pracy super,nic tylko walić z CKM-u! Polecam z całego serca!

Aleksander
@Zulugula

To chyba śmiech przez łzy? Czy to o czym pisano, nie sprawia, że brakuje im rąk do pracy, czy zawsze są nowi chętni? Czym ich kuszą, umową o pracę, kasą?

Jaka atmosfera jest między działami w The Lorenz Bahlsen?

Jdidbehsisb

Atmosfera jest do bani. Masz tylko zasuwać jak (usunięte przez administratora) Liczy się wydajność nie szacunek do pracownika

@Jdidbehsisb

Wiesz, każdej firmie zależy na wydajności, taka prawda. Ale widzę że na atmosferę narzekasz, chodzi też o relacje z innymi pracownikami?

Kandydatka

Cześć, Czy w dziale BHP panuje dobra atmosfera? Czy są tam pomocne osoby?Czy często zmienia się skład zespołu?Czy są jakieś wakaty na specjalistę ds BHP?

Bhp
@Kandydatka

Też jestem ciekawa. O stanowiskach umysłowych mało kto chce się wypowiadać, a i wymagania w stosunku do wynagrodzenia to już kosmos.

Frontusz
@Kandydatka

Tak, jest dużo przytulania. Baaaardzo dobra atmosfera.

Lelum
@Kandydatka

W dobie covid Pani z BHP mówi że maseczkę należy wymieniać jak się zapluje. Hit :-)

Bulion
@Kandydatka

W firmie jest wogole BHP?tzn na papierku jest bo w praktyce to ........

Lolek
@Bulion

Nie nie ma. Trzeba oszczędzać na administracji, żeby produkcji dać podwyżki.

Brałeś udział w rekrutacji do The Lorenz Bahlsen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. jakości - inspektor
SQD Alliance
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Malaga

(usunięte przez administratora) na każdym kroku. Brygadzistki ścigają,wydają tylko rozkazy!po co wogole to stanowisko ?skoro one nic nie robią. Panoszą się,i srają wyżej niż tylek mają. Wieloletniego pracownika nikt w tej firmie nie potrafi docenić. Tylko wydajność, słupki to jest najważniejsze. Jak się nie ma znajomości,cioci wujka kogokolwiek jest się nikim w tej firmie !!!

Ferdynand

Praca w tej firmie to (usunięte przez administratora) Nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) nie masz nic. Przykład zwalnia się pracownik,i słyszy ze niczego mu nie mogą zaproponować,a po kilku dniach inny dostaje stanowisko +większą kasę. Liderzy to typowe dupowłazy!!!Mają swoich pupilków i ich promują. Ludzi mają za nic,3%podwyżki, śmiech na sali.

Czy zdarzają się nadgodziny w The Lorenz Bahlsen?

xxx

tak

@xxx

Są płatne czy oddaje się je w dniach wolnych?

xxx
@Michał

płatne

Witam sprawie pracy. Czy mogę wrócić do Państwa Jako Pracownik Produkcj.Pracowalem U Państwa czy mogę wrócić po Zakład

Jeżuś

Pracodawca chyba uznaje osoby będące na zwolnieniu chorobowym za (usunięte przez administratora) Przeziębiłem się w pracy, dostałem zwolnienie na kilka dni. Nawet nie cały tydzień. W drugi-trzeci dzień przychodzi kontrola zwlekając mnie z WC. Zajęliby się lepiej tym biurem które zbija bąki zamiast dojeżdżać robola który pracuje karnie świątek, piątek czy niedziela. Lorenz dostaje dużego minusa. Kciuk w dół.

Lekarz
@Jeżuś

Zaiste poważna choroba, przeziębienie zwolnienie "kilka dni". Niezły symulant z Ciebie, mam nadzieję, że nie dopadnie Cię druga fala przeziębienia za kilka dni - pracusiu.

Była

Nie wolno chorować w tym zakładzie, bo zaraz masz najazd. Nie polecam tego zakładu.!!!!!

Była

Tania siła robocza. Nie polecam tutaj pracy w tym zakładzie. Nigdy więcej. NIE, Nie, Nie,!!!!!!! ????

Taaaa

Stracony przestań (usunięte przez administratora). Już jeteś stracony pracując tutaj. O czym Ty piszesz. Nie polecam pracy tutaj.

Taaaa

(usunięte przez administratora) Nie polecam tutaj pracy. Wdychanie tych przypraw. Temperatura. Atmosfera (usunięte przez administratora). Byłam. Zobaczyłam. Dziękuję A te w żółtych koszulkach. Te brygadzistki nieprzyjemne baby. Zero szacunku. Same nic nie robią a gonią ludzi do pracy. (usunięte przez administratora). Żylaki kręgosłup wysiada. Nigdy więcej tutaj do pracy. Zero życia prywatnego. To nie jest 4brygadówka.Grafiki robią pod siebie jak im pasuje. A ludzie. Mają (usunięte przez administratora). To co tu zarobisz to masz wszędzie. Jakie premie hahaha jakie socjalne hahaha... Nie masz prawa zachorować bo zaraz masz najazd. Nie. Nie. Nie. Ten zakład nie.!!!!!!!

Dla mnie teraz najważniejsze jest że mamy stałą pracę i dobrego pracodawce. Widzę co się dzieje teraz na rynki

wafelek

W pełni się zgadzam, nie doceniamy tego co mamy.

Mietek

Zobaczymy co będzie dalej

Garga

Wazelina jest. I Śmieszna wypłata poza tym brak życia prywatnego.

Ileplaca

Zdradzi ktoś ile przeciętnie na reke można zarobić na magazynie ???? Zarobi się 4k czy to nieosiągalne?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w The Lorenz Bahlsen?

Znafcatematu

Bardzo szybko, HR zatrudnia już byle kogo. Ciotka się nie chce wysilać.

Czy pracodawca The Lorenz Bahlsen organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

NAJLEPSZY

Nic mi o tym nie wiadomo.

Grzegorz

Witam pracowałem w rolezie w stanowicah przez agencje pracy przez pul roku byłem operatorem paletowanu istna porażka som dwie przerwy jedna 10 minut druga 15 minut, nawet niewiem zaco mię zwolnili agencja nieprzedluzyla mi umowy dostałem esemesem powiadomienie że mi nie przedluzom umowy źle spominam pracę w lorezie przez agencje niedosc że słabo płacili to co miesiąc dostawałem umowę o pracę tymczasowom jeszcze ta cztero brygaduwka coto za zmiany som

Olo
@Grzegorz

Za analfabetyzm to na 100%! Nie wstyd ci kaleczyć ten język?

Kolega
@Grzegorz

Ty a może ty w Rolexie pracowałeś???

Ciekawy

Cześć, Jak sprawuje się nowe kierownictwo w firmie? Czy brakuje starych kierowników / menadżerów?

Lion
@Ciekawy

Tak, Arturka pracusia nam brakuje

Taki ja
@Ciekawy

Brakuje gościa jakim był Paweł , lider ze sticka . Takich pozytywnych gości brakuje

Chipsiara
@Taki ja

Paweł dlaczego się nie podpisałeś???

@Taki ja

Ani był pozytywny ani lider.

konkretna premia

Ostatnio Firma,dołożyła do obecnych benifitòw, konkretną premie - za wydajność itp. Lepiej się niemęczyć,niestarać więcej niż minimum. ŚMiechu warte z taką premią.to jak jakiś kiepski żart. To co miało motywować do pracy, motywuje do tego żeby nigdy nierobić więcej niż inni,bo się (usunięte przez administratora)a potem z łaską dostaniesz premie , paredziesiąt złoty. Niemiecki bogaty zakład a wporòwnaniu do innych zakładòw spożywczych w okolicy ,to socjalu ani zarobkòw tu niema. Tania siła robocza.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Stanowice

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Lorenz Bahlsen