Opinie o The Lorenz Bahlsen w Stanowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie The Lorenz Bahlsen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Stanowice

Ciekawa

Czy są jakieś ciekawe romanse na wysokich stołkach?

Marzenie

Witam. Jak ktoś kocha pracę i nie może bez niej żyć zapraszam do Lorenz. Jeżeli chcesz tutaj pracować musisz rodzinę odstawić na dalsze miejsce najważniejsza jest praca

@Marzenie

Skoro tak, to w jakich godzinach bądź ile godzin dziennie pracujecie? Dużo jest nadgodzin, a jeśli tak, to w jaki sposób są wypłacane?

Pracownica
@Michał

Pracujemy normalnie. 8godzin.Nadgoxziny moźedz odebrać dniem wolnym. Są wypłacane razem z wypłatą.

Blacha

Ta sa przyjecia na paletowanie w systemie 4 brygadowym za 2700 brutto idz zobacz jak to tera wyglada to nawiejesz z tamtad

Wojna

Czy sa przyjecia na paletowanie

R
@Wojna

Brałeś udział w rekrutacji do The Lorenz Bahlsen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. jakości - inspektor
SQD Alliance
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
marcin

Witam. Jak jest na paletyzacji, szybko idą kartony na taśmie, czy w miarę?????????Dzięki z góry za odpowiedż :)

Paparuch
@marcin

Tam nie ma ....taśmy....Dla jednego za szybko, dla drugiego za wolno. Po której stronie będziesz....

Autobus

O której rano odjeżdża autobus z Poznania do Lorenza? I z jakiego przystanku :)

Timo
@Autobus

O 5:20 z pks w Oławie

zzzz

jak praca chce sie przyjac przez posrednika na trochr kiedys tu robilem placa warunki atmosfera na paletowanie jak w swieta itd na paletowanie ile dni sie robi

Ciekawypracownik

Kiedy i jakie podwyżki w tym roku?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w The Lorenz Bahlsen?

NIKT

Żadne,pracownicy mają Liderów i to tylko z nimi mają kontakt,niektórzy kierownicy to nawet przechodzą nie mówią DZIEŃ DOBRY.

Meggi

Hej moi drodzy pracownicy czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca w firmie jakie zarobki na początku,mam zamiar wysłać Cv poleca cie proszę o komentarz pozdrawiam

Artur

Pracowałem tutaj na wakacje i złego słowa powiedzieć nie mogę. Pracownicy z Ukrainy, dziewczyny jak i przełożeni mili, sympatyczni, pomocni.

@Artur

Na jakin dziale pracowałeś

Wieszący
@Adam

Kierownik Produkcji

Honorata
@Artur

A jak wyglądało szkolenie stanowiskowe? By jakiś harmonogram ich? Napisz coś więcej na ten temat.

aplikant

Od 6 miesięcy poszukują inżyniera procesu. Nikt się nie zgłasza, czy ktoś się boi o swoje posadki?

Witam, czy firma zwiększa wynagrodzenie po umowie próbnej oraz czy łatwo dostać awans na stanowisko wyżej (z paletowania na kartoniarkę)?

operator

Damy popalić Rafałkowi????skończyło się siedzenie na tel. Teraz zobaczy co to praca, ciężka praca. Rafałek liderze witaj na chipsie hehehe ciekawe na jak długo ????

Ciekawa

Bony będą w tym roku

Ważny

Operatorzy wracają do firmy, to chyba dobry znak

Koala
@Ważny

No to nieźle

Milutki

Dobrze że zwolnili tego chudego pożera z wielkimi zębiskami.

Adrian

Ile firma oferuję na start dla operator? Chce wysłać swoją aplikacje, ale nie wiem czy w ogóle warto sobie zawrać głowę...

Leniwy
@Adrian

Lepiej siedź w domu i odpocznij, po co się masz męczyć w pracy?

Pinc
@Adrian

Ma start około 3700 brutto plus dodatki wychodzi jakieś 4100 brutto dla operatora. Brak szkoleń (prowizorka). I zawistni operatorzy którzy na pytania odpowiadają "nie znam sie" mając 20 lat stażu. Jak trafisz na odpowiedniego instruktora (rzadkie wyjątki) to cie czegoś nauczy i sobie poradzisz ale w większości wyjątków odpuscisz po paru miesiacach. Operatora liczą ze sie zwolnisz i będą znów podwyżki bo brak ludzi do pracy. Pozdro

Therealtrue
@Adrian

Na pewno dużo, skoro wracają z powrotem do Firmy. Takie powroty operatorów najlepiej świadczą o Lorenz!!!

Nie polecam Loenz

Operator

Nareszcie liderek Rafałek weźmie się do pracy. Nie będzie siedział z telefonem przy damskiej szatni na nockach i drugich zmianach. Lider który nic nie robi tylko w krzesło pierdzi. Przenieśli Rafałaka na chipsa????????????????Bawi się prywatnym swoim tel. TAK PRACUJE LIDER RAFAŁEK. W Stanowicach.

Danuta
@Operator

Przypominam, że na forum GoWork.pl obowiązuje regulamin,który mówi o wzajemnym szacunku. Zalecam wiec wstrzemięźliwość w wypowiedziach. Jeśli jesteś pracownikiem firmy The Lorenz Bahlsen, podziel się proszę informacja czy firma wymaga badań z sanepidu na każdym stanowisku?

@Danuta

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Stanowice

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Lorenz Bahlsen