Opinie o The Lorenz Bahlsen w Stanowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie The Lorenz Bahlsen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Stanowice

Frontman

Podobno Dariusss na wrócić. Slysał ktoś?

@Frontman

Widzę że znasz The Lorenz Bahlsen od środka, powiedz mi w takim razie co sądzisz o tym miejscu pracy i jakie są tu możliwości rozwoju? Takie wpisy są cenne dla innych potencjalnych kandydatów, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

Chipsik
@Frontman

Poważnie nie słyszałem, miał by być dyrektorem zakładu? Fajny to facet jest

Kocik
@Chipsik

To był leniuch straszny i obrazal ludziów, w sumie nikt go nie lubiał i tak jest chyba do dzisiaj. Tylko fronty mu wchodziły tam gdzie słońce nie dochodzi.

janusz

jakie i ile trwaja przerwy w lorenz czy da tu pracownicy interkadry jak im sie pracuje czy maja tez socjal jak inni jaki tu jest socjal jak w swieta a jak sa przestoje czy jest czasem wiecej wolnego niz te dwa dni

@janusz

Witam. ???? Polecam grupę K. Fajna grupa i fajni ludzie. ???? Pozdrawiam wszystkich z grupy K. ???? Przyjmujcie się do brygady K. Fajni pomocni ludzie. ???? ☀️

Grzegorz
@Pracownica

Witam serdecznie pracowałem w lorezie w na paletowanu przez pul roku nawet niewiem dlaczego mi umowy nie przedłużyli pracowałem przez agencje pracy dostałem esemesem od agencja że mi nie przedluzom umowy niewiedzialem nawet zaco mię zwolnili

Były
@Grzegorz

Pewnie zwolnili za kaleczenie języka polskiego. Nie pisz już więcej, bo aż żal czytać te błędy.

Hhghjj

Uważacie na osobę która pracuję w Loenz na stanowisku o.dpa. P. W mily

Lucyfer

Firma rodzinna bo wujo załatwił bo ciocia wciągneła bo mamusia poleciła.Największy łgacz w firmie to kierownik magazynu produkcyjnego pan R .co Ludzi ma za nic.Na produkcji ludzie mają nieziemski zapierdol za miske ryżu tzn za minimalną krajową w systemie 6 dni pracy 2 wolnego.Chwała że mam teraz o sto razy lepszą prace i o wiele lepiej płatną.

Ciekawy
@Lucyfer

Dlaczego kłamiesz, w Lorenz wszyscy zarabiają powyżej płacy minimalnej.

Brałeś udział w rekrutacji do The Lorenz Bahlsen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. jakości - inspektor
SQD Alliance
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Czy w The Lorenz Bahlsen jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kiedyś pracowałam

Nie ma. Masz siedzieć cicho i(usunięte przez administratora)

Prym

Na pewno lepsza niż w goworku

Praca w tym miejscu to istna porażka. Mimo, że wszystko pierwszego dnia szkoleniowego z BHP spędzonego w sali -8h z dostępem do kawki, herbaty, wody całkiem fajne prezentacje i zapowiadało się przyzwoicie. Jednak ten czas prysł jak przyszło wejść na halę produkcyjną. Szkolenie na stanowisku pracy - porażka, stajesz na pakowaniu chipsów, nie masz czasu żeby zorganizować sobie to miejsce pracy żeby było ergonomicznie - nie ma takiej możliwości bo musisz za...p..ać pakując chipsy do kartonów, nie mówiąc już o wypracowaniu własnej techniki,sposobu, bo jest to zaraz krytykowane przez osobę, która patrzy się na ręce obok. Jest to miejsce gdzie nie ma szacunku do ludzi, pracownicy są zgorzkniali. Nie ma tak żadnego luzu, jest się tylko pionkiem do zasuwania. Jako pracownik z firmy zewnętrznej wytrzymałam 6 zmian po 8h a 7 zmiana trwała 2,5 h bo już psychicznie nie wytrzymałam. Darcie mordy przez operatora [ zmiana 2] na linii gdzie pakowane są produkty z alergenami [ tacki z orzeszkami, paluszkami,itp] sprawiło, że jak poszłam na przerwę to już nie wróciłam. To miejsce to istny (usunięte przez administratora). Idealne miejsce dla osób, które chciałby być pomiatane przez innych. Byłam w brygadzie x/B

Martyna
@Anna

Też byłam w brygadzie B i masz rację jest tam tak, ja wytrzymalam 2 tyg i dostałam marne grosze gdzie zasuwalam 8 dni. To nie jest praca dla ludzi, śmierdzi przyprawami wdychasz to przez 8 h i jest taki szum. Nie polcam nikomu tej firmy

Pamiętam
@Anna

Kolejna królewna która chce być celebrytką bo się tańca z gwiazdami naoglądała. Po tygodniu pracy fizycznej porzuca pracę, brawo Ty. Kiedyś się takich nazywało po prostu nierobami. Siedź w domu i dalej oglądaj pierdy i żyj życiem innych. Do roboty się weź albo idź na studia, jak Ci praca śmierdzi. I zmień nick na princessa.

@Anna

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy tutaj. Harujesz ciężko za marne grosze Świątek, piątek i niedziela.. Bardzo nieprzyjemne brygadzistki. Atmosfera ciężka, cały czas stres i poganianie. Zero szacunku dla kobiet. Pracowałam i dzięki za ten (usunięte przez administratora)

mała
@Pamiętam

krótko i na temat. praca jest ciężka jak każda inna kwestia podejścia do pracy chcesz pracować to będziesz pracować ciekaw jestem czy Annie śmierdzą pieniądze jakie dostała na czas i moim zdaniem nie najgorsze znam inne firmy gdzie o wiele mniej się zarabia.

Gogo

Nie polecam tej firmy. Smród, duchota, wdychanie tych przypraw aź w gardle drapie i kichasz co chwilę. A te generalki, maaaasakra. Byłem zobaczyłem. Dziękuję za te marne grosze tyrać Świątek i piątek.Zero życia rodzinnego. To praca dla emerytów, wracają jak bumerangi ci emeryci. Masakra ten zakład.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie The Lorenz Bahlsen?

Pierwsza umowa jest na okres próbny na potem na czas nieokreślony

Wojciech
@6666

Dobrze podejrzewam, że jest to umowa na okres próbny 3 miesięcy? Czy w przypadku tej formy zatrudnienia stawka godzinowa różni się od tej, która jest proponowana przy zatrudnieniu na czas nieokreślony?

Krzysiu
@Wojciech

Tak, zawsze jest podwyżka po okresie próbnym. Do tego nadgodziny w sob i nd i 3-cie zmiany też. Setki też wpadają - mnie to daje ok 15 procent więcej do brutta. Teraz też bony za dni bez wypadku, nie dużo ale są. Zarobki ciut wyższe niż w okolicy. Dla mnie jest ok no i chipsów do oporu w pracy.

Karol
@Krzysiu

I każdy łikend w robocie trzeba zasuwać, a podwyżek nie ma

Rumpel

Nie tylko ploty zna nie tylko. Szuka cały czas i przesłuchuje

Lalus
@Rumpel

Wszyscy wiedzą czego szuka:-)

artystka

Kierownik jak kierownik, ale tam na 1-szym piętrze to jest dopiero burdel. Kadrowa nawet mówiła, że bałagan taki, że aż strach. Wszyscy się boją.

Nitek
@artystka

Ta kadrowa z piętra to zna wszystkie ploty

Hhh

Najgorsza brygada B

@Hhh

Tak. Najgorsza brygada B. (usunięte przez administratora) Powinni ją wywalić. KTO JĄ ZROBIŁ BRYGADZISTKĄ JA SIĘ PYTAM.,?????!!!! To przez nią ludzie nie chcą pracować w tej brygadzie. Porażka.

Hhhh

Wioleta jest Brygadzie A Ppowini ją zwolnić

Pucyngiel
@Hhhh

Co wymaga za dużo, trzeba pracować?

Munio
@Pracownica

Co za brednie, to najlepsza brygadzistka, na zmianie jest porządek, nygusy się nie chowają po kątach. Ta zmiana ma najlepsze wyniki...ciekawe dlaczego? Dzięki Wiolka, bo to głównie dzięki tobie. Zawsze będą ci z kompleksami narzekający, którzy na tym forum są tylko odważni. Nie daj się tej miernocie i rób swoje, dzięki!

Kaska

Masz rację Pracownica. Zgadzam się z Tobą. Najgorsza brygada B. Pracowałam u niej. Nigdy więcej. Znaczy w brygadzie B. Najgorsza brygada. Też zastanawiam się co dała za awans hahaha.

@Pucyngiel

Pracować trzeba wszędzie ale nie z taką osobą jak ona. Wymaga? Hahaha. Niwolników robi z ludzi. Zobaczymy jak długo jeszcze. Szkoda ze nie wiesz co mówią na jej "wymagania" jak to nazywasz. (usunięte przez administratora) hahaha.

No tak
@Hhh

Najlepsza brygada K. ???? ????

@Munio

Munio,proszę Cię co za brednie ,że dzięki NIEJ NAJLEPSZE WYNIKI.

NOWA

Kogoś zabolało jak napisałam swoje zdanie

NOWA

Dzięki komu dobre wyniki a gdzie reszta pracowników a poza tym DLACZEGO PISZĘ SIĘ O TYCH BRYGADZISTKACH

Dociekliwy
@NOWA

Ty się zawsze tak sama nakręcasz, piszesz sama do siebie i sama sobie odpisujesz, to się chyba leczy

@Hhh

(usunięte przez administratora) Nigdy więcej pracy w tym kołchozie. Zero odpoczynku, jakby mogli to by zajechali człowieka. A te brygadzistki Bez kometa. Nigdy więcej. Pozdrawiam ciężko pracujące kobiety w tym kołchozie.

@NOWA

Bo tutaj nie można pisać prawdy Nowa. Boli ich prawda. (usunięte przez administratora) Zgadzam się. Ja jeszcze do końca kwietnia i zwalniam się. Wystarczy tej tyry w tym zakładzie. Mam już inną pracę. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i zdrowia.

Znawca

Brygada K jest super! Pozdrawiam

Wicha
@Hhh

Pracuję na brygadzie B, to stek bzdur, u nas jest super atmosfera i wyniki

Basia
@Wicha

Brygada K jest super

Klopsik
@Basia

No nie wiem, czy jest taka super!

Witam Wszystkich forumowiczów, bez emocji pytam o lider shipment, kto zarządza tym zakładem i jak go plasujecie od 5 do 0 pytam o konkretne przykłady pozytywne i negatywne, czy chcielibyście takiego szefa w nowym zakładzie? Czy jest wzorem naśladowania, czy daje Wam wsparcie czy w końcu jest wartością dodaną dla organizacji o takiej kulturze!!! Czy jest wzorem do naśladowania, czy jest to prawdziwy przywódca lean czy tylko zakompleksiony człowiek z prowincji . Macie szansę wypowiedzieć się!

Wiktor
@Piotr

Z tobą wszystko ok?

No tak
@Wiktor

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Wykańczalnia. Brygadzistką z grupy K porażka. To jakaś nawiedzona baba ta Boguśka. Masakra. Wytrzymałam w tym zakładzie 2tygodnie.zero szacunku. Masz zapierd. I siedzieć cicho. Pozmieniać te żółte BABSKA. Brygadzistki. Jak najdalej od Lorenz.

Nikuś

Czy wiadomo już coś na temat podwyżek w tym roku?

On
@Nikuś

Niestety nie będzie, zawsze jest na co zrzucić. Podwyżki są za ubiegły rok, a wirus od marca. Nowy dyrektor musi się czymś wykazać, szkoda że nie popatrzy na biura ile tam osób jest zbytecznych. Poz.

Operator
@On

Tak czułem, że te Zmiany na górze to nam się czkawką odbiją. Trzeba się wykazać to widać

Wójt

A ta zapracowana Pani z dur-u to już wróciła do pracy? Co jej teraz dokega?

Favorit
@Wójt

No to już po niej, poszła w zapomnienie. Anita już spakowana?

Miły

Czy są przyjęcia do pracy

Operator

On nie był przyćpany. On był taki zakręcony jak baranie rogi. Operatorzy nowi po 3 miesiącach potrafili tyle co on po 5 latach. A najlepiej jak coś mówił to nikt go nie rozumiał. Pewnie dlatego go ciągle zwalniają z nowych firm.

Niepodlegla

No straszny zamół był. Nic nie kumał i się ślinił, taki prostaczek z IQ ok. 90 max

Tom Bishop

Wow wow wow... i stało się legendarny Tomasz zmienia pracę, czy aby nie za późno dla TLB, gratuluje całemu Zarządowi, martwi mnie natomiast przeciąg w kadrach wyższego szczebla czyż by to zmierzch tej wspaniałej organizacji?

Czy w The Lorenz Bahlsen panuje luźna atmosfera?

Nie ma luzu

Czy będzie zakład zamknięty sprawie wirusa

@777

Nie bedzie zamknięty. Pracujemy do ostatniego żywego. Chipsy się liczą. Ludzie nie. Ważne chipsy a robole zapierd. (usunięte przez administratora)

Gościnny
@Pracownica

Ja widzę ludzi w biurach i po produkcji też chodzą....głupoty piszesz jakieś

Janusz
@Pracownica

Tak niech zamkną a my pracy będziemy szukać

Władek

Jak Wam się podoba 7 godzinne zmiany? Dla mnie bomba

Dominika
@Władek

Ja się czuję bezpieczniej

Pinio
@Władek

Dobrze że pracujemy, połowa zakładów we Wrocku zamknięta a ludzie roboty nie mają. Znajomi mi mówią że jest masakra

Paleciarz

Dodatkowa kaska wpadnie

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Stanowice

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Lorenz Bahlsen