Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

polo

Milionowy interes a na nic kasy nie ma gratulacje ze ktos postanowil zamowic po dwie koszulki polo na lato dla pracownikow :)

dział kadr HR
@polo

uwaga nie brać urlopów chodzić na chorobowe przypominam zwolnienie ciągniemy przez sobotę i niedzielę wtedy wychodzimy na swoje

janek

tak bo cała wozosprzedaż istnieje tylko do końca wrzesnia , w trakcie wypowiedzenia odbierzemy wolne za nadgodziny

van
@janek

Jak zawsze malo konkretnie co z ta wozosprzedaza ? dzialamy jeszcze czy juz warto zaczac sprzatac na vanie :) ///????????

Miły
@van

A kto by zrezygnował z milionowego interesu my oddział przeciętny robimy rocznie ok 10 milionów złotych obrotu niech zostanie 10% na czysto to jakim trzeba być de bilem żeby zrezygnować z takiej kasy ... balhsen wrócił do koryta a Niemiec potrafi dorabiać się latami więc jeśli nawet na czysto zostało by sto tysięcy to wiesz ile to ton Pyrek masa masa...

JestCrunchipsJestImpreza

Bolec, to nie tak. W skrócie - Ciber sobie zbankrutował, Lorenz chciał wydymać wszystkich idąc do Fujitsu. Za to wydymał siebie. Pan P.S. pewnie beknie za to, włącznie z ta zgrają niepełno sprytnych w lorenz services.

Prezes snack
@JestCrunchipsJestImpreza

Uwaga od czerwca podwyszki spore a za prace po godzinach można bedzie odebrać dzień wolny

Po wtopie z Ciberem to pewnie sam Sawiński zaraz wyleci. Fujitsu słyszałem, że wcale lepsze nie jest...

ph
@123

o co chodzi z tym ciberem i fujitsu -co to jest ? bo chyba nie w temacie jestem

duszek

Bo i po co ma pisac. Cisza w firmie. Frito szaleje z szafami na sklepach i wszyscy posrani.

Joanna

@byle do konca piszesz, że w firmie są planowane zmiany. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Co to oznacza dla pracowników?

Obserwator
@Joanna

Daj już spokój, niczego konkretnego tutaj sie nie dowiesz ! To są posty aktywnych pracowników, nikt ci nic nie powie dopóki nie zostanie zwolniony

byle do konca

To juz jest konie-c- cos jest na rzeczy -zmiany zmiany wszyscy siedza cicho kazdy po.............y pozdrawiam

Pan_ciekawski

Ktoś wie jakie zarobki są w dziale iT? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacją

To juz jest koniec

Panowie auta juz niedlugo beda wymieniac!!! Z sluzbowych na prywatne.

ENT
@To juz jest koniec

Konkretniej kolego jesli sie da oczywiscie

nick
@ENT

a wy tak wszystko łykacie jak leci...

Rewolucja
@To juz jest koniec

Coś jest na rzeczy...

PETARDA

Jak Panowie plany na kwiecień też takie (usunięte przez administratora) te???? Troszke poniosło oks-a prawie 20k więcej niz w marcu a miesiąc krótszy o 4 dni

Joanna

@LOL a Ty długo już pracujesz w firmie? Chętnie bliżej poznamy Twoją opinię.

Oldschool

Niestety jest coraz gorzej i coraz mniej się zarabia co się przekłada na to, że Ci mądrzejsi odchodzą bo ile można się dawać robić w uja ?? ;] Następny w bydg odszedł i co chwile są następni tylko do czego to wszystko dąży ?? Lorenz traci swoją pozycję na rynku tylko nie rozumiem dlaczego do tego doprowadzają ;/

LOL
@Oldschool

Gdzie Lorenz traci pozycję? Na rynku? Chyba na rynku czekolady, bo chipsy i paluszki schodzą jak ciepłe bułeczki.

Diego
@LOL

To chyba w piekarni pracujesz skoro takie odejście maja twoje produkty.Chlebek i buleczka zawsze ma branie.bo towary LSW stoją jak zaczarowane.

HOT WINGS

Widze ze wszyscy sie zgadzaja z nadrabianiem planow w czasie urlopu ? Plan pozostaje pomniejszony w tym miesiacu o pewna kwote na dany rewir osoby idacej na urlop ale ta kwote nadrabiaja za niego inni w grupie bo plan total musi sie zgadzac !!!!!! pozdrawiam wszystkich dajacych sie robic w .............................. sami wiecie Bravo my co sprzedawalismy nowa edycje juz w lutym :) a dopiero od marca jest w dystrybucjii no i oczywiscie konkurs - moze warto by zawalczyc o to aby to co juz zostalo sprzedane bylo uwzglednione do konkursu - w jednosci sila panowie :)

Rewolucja
@HOT WINGS

No to van selling się wy....

Parówka

Oj tam, przejmujecie się. Trzeba robić nie narzekać. Ja na urlopie nie byłem już prawie dwa lata i żyje, a kiero zadowolony i łaskawszym okiem patrzy. Owszem zdarzyło się kilka dni ale tylko w długie weekendy, większość wolnego odrabiam sobie w soboty i nie mam problemów z planem. Mam dobrze wypracowane sklepy i bez problemu mógłbym wykręcić 120 - 1320% tego śmiesznego planu ale po co, ja potrafię liczyć i nie wychodzę przed szereg. W duszy mam bony i benefity, co z tego że wezmę bonik a potem nie zrobię planu i (usunięte przez administratora) z kasy ? za rok kolejny przyrost - główka pracuje. A boniki to nie narzekajcie że brakuje, bo jest tyle promocji dla klientów, że ho ho !! No przyznać się, który ma w domu stare talerze ??

Joanna

@john orlynskydziękujemy za sprawdzenie i przekazanie informacji prosto od firmy. Możesz podzielić się również informacjami na temat oferowanych przez The Lorenz Bahlsen benefitów? Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

nicea
@Joanna

zero benefitów, dno

john orlynsky

panowie mea culpa dzis rowniez dzwonilem do poznnia i fakt plan musi byc zapiety na 100% nawet jak idziesz na urlop i jedyne odstepstwo to l4 i awaria. a aneksu do umowy nie ma bo wedle regulaminu nic sie nie zmienilo czyli nie ma starszego to plan 100% albo nizsza wyplata . oj sie porobilo

wert

Dziwne ze nikt nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii - czyli wszyscy zaakceptowali i sa za nadrabianiem planow podczas urlopu ????

ph
@wert

to jest jawny mobing. ale to ze brak zgadania pomiedzy kolegami to tez po trochu nasza wina skoro z tym nikt nie walczy a reszta akceptuje to powoli wprowadzaja takie glupoty

Swiat zwariowal

Ktos dostal to na pismie - ? ze zmienil sie system premiowy - nowy wpis w kodeksie pracy ze podczas nieobecnosci np urlop pracownik ktory na nim przebywa ma zrobic cos x 2 tylko dlatego aby mogl odpoczac ? W jakim zawodzie takie obowiazuja prawa ??? Gdy kierowca autobusu idzie na urlop to jezdzi od rana do wieczora przez dwa tygodnie aby porozwozic ludzi na kolejne dwa ???? Panowie nie dajmy sie zwariowac !!!!!!! Jesli firma pozwalniala ludzi ktorzy nas zastepowali to nie jest nasz problem . Panom ktorzy wykonuja plany w dwa tygodnie gratulacje - pokazujmy ze sie da - a wtedy nic sie nie zmieni - skoro jeden czlowiek moze pracowac za dwoch wiec po co to zmieniac -

grucha

Jak wygląda system premiowy podczas 2-tyg urlopu? Nie interesuje mnie plan oksa, tylko ile muszę zrobić, aby mieć wypłacone 2,4 % plus premia za plan?

premia
@grucha

jak idziesz na urlop a nie zastępuje Cię nikt (auto stoi) to musisz zrobić tyle ile masz na dany m-c planu (z reguły jest tak, że jeśli planujesz urlop to robisz sobie niższy plan) i nałożony plan musisz wykonać aby otrzymać 2,4 i premię

john orlynsky
@premia

dlaczego wprowadzasz w blad? jest liczone proporcjonalnie wiec jak masz 10 tysi w miesiacu to robisz 50 i ci placa za plan. firma wciaz liczy tak jak bylo tylko to jest jakis chory wymysl oksow bo im licza za zrobiony plan na rewirze i dlatego bawia sie w podwyzszanie i obnizanie planow tak zebys rocznie zamknal plan 100% bo wtedy pewnie tez premie kwartalne im dochodza. jesli jestes zatrudniony od jakiegos czasu to powinienes o tym wiedziec a zadnych zmian nie bylo bo musialbys dostac aneks do umowy o zmianie zasad wynagradzania. upraszczajac dla oksow liczysz ile wychodzi dniowka i mnozysz razy 2 tyg

@john orlynsky

Też myślałem tak jak ty i niestety się rozczarowaniem jak zadzwoniłem do Poznania.Jak nie ma starszego to w miesiacu w którym idziesz na urlop i auto stoi masz zrobić tyle ile dał ci oks. I to nie jest wymysł Oks-ów.

premia
@john orlynsky

niestety jesteś w błędzie Janku. U mnie w grupie kolega też tak myślał i się rozczarował. Zrobić w danym m-cu musisz tyle ile masz nałożone na dany m-c. I nie ma odejścia. Zadzwoń do centrali do działu premiowania i się dowiesz. Nawet jeśli masz przestój z racji np. na sraczkę czy awarię auta to musisz ten dzień nadrobić, nie ma tak jak kiedyś, że Ci się obniżało o dzień.

@premia

Są dwa wyjątki. Pierwszy to zwolnienie lekarskie,a drugi to awaria samochodu.Wiem bo dzwoniłem do Poznania. Tylko w tych dwóch przypadkach będziesz miał plan obniżony.

Joanna

@PH-owiec jesteś pracownikiem firmy? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w The Lorenz Bahlsen. Jak oceniasz warunki zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen