Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Czitos

One nam daly supcio warunkas. Pracować pracować pany nie stekac nie jekac zarabiać kasiora. her bahlsen płacić dużo jak zrobić plana. Her Thomas powiedzieć że zrobić to dla nas. Jestemy naylepsy. Nie będzie problema z praca po ziemniako szpszedaszy bo wszyscy brać przykłada z Lorens. To the Best firma.

Brussss lyyyyy

Zobaczycie jak kolorowo będzie. Przedstawiciele hurtowni też będą mogli sprzedać ten towar a jak wiecie hurty dają fajne nagrody za wykonanie planu na danym sklepie. Przyjedzie kowalsky z lorenz a tu (usunięte przez administratora) bo jasiu z hurtowni już sprzedał. Kowalsky może co najwyżej powykladac. Nakreci sie kilometrów uja sprzeda a plany będą i to nie małe.Tomasz zlikwidowal busoselling a docelowo zlikwiduje osoboselling. Po to się tu pojawił. To nie pierwsza firmą. A tak kolorowo to wygląda na pokazie slajdów. Nie wiem czy lepiej nie wyjdą na tym Ci którzy dostali wypowiedzenia. Czas pokaże. A i oksyyy już niech trzepia portami nas 1/4 poleciała ich dobra połowa odfrunie.

big bang

wysłużyli się są niepotrzebni to but, klapy na oczach. Ci co zostali jeszcze są potrzebni na 3 miesiące pote są odpadem...

Odrodzony

1. Nie zauważyli ,że skoro wszystkim podnoszą premię sprzedażowe na ostatnie miesiące mają się nijak do wykonania planu? W sierpniu i wrześniu będzie tak forsowany hurt , żeby jak najwięcej osób nie było w stanie zrobić planu. 2. Człowiek najważniejszy? OK to czemu każdy ma dymać do samego końca póki są potrzebni a innym dawali odprawy bez świadczenia pracy ? 3.Kto dostał wypowiedzenie zostaje wykorzystany do końca, wyciśnięty jak cytryna o ile będzie praco Na spotkaniu jesteśmy najważniejsi, wszytko dla was a póki co jesteście cyfrą, kosztem. Koszty się tnie. Skończymy to co zaplanowani i kop w tyłek. Co robić dalej każdy zdecyduje sam....

NikT

Dla nich niższe koszty a dla pracowników o wiele większe trasy do jeżdżenia i mniejsze pieniądze do zarobienia.. takie zmiany ;]

LORENZ

1/3 poleciała plus pół biurowca ;]

@LORENZ

A oksy się ostały?

Oki
@Rewolucja

Obiboki i frustraci również ostali reszta poszła w świat....

Xxx
@Oki

I jak Wam się to Widzi???

Jołki połki

Pan Tomaszewski na spotkaniu w 2016 roku w Toruniu obiecal ze jak wykonamy plan w 100% na Crunchipsa to zaprasza wszystkich na impreze. Byc moze tez wyjazd z tym zwiazany .

kojot
@Jołki połki

Takie zloty w środku tygodnia ? A w srodę do pracy,a dojechać też trzeba... Nie wszyscy są z Poznania...

była
@kojot

Szefostwu łatwiej jest zaprosić do siebie wszystkich, niż jeździć indywidualnie do każdego oddziału. Dla nich to szkoda czasu i prościej mówić o zmianach w tłumie (dadzą kawę i paluszki) Myślą pewnie,że łatwiej jest przyjechać do nich ...wycieczka życia...tak pewnie myślą Centrala zaprasza to trza jechać, ale po co "oto jest pytanie"

obecny
@była

Co to za forum, większość osób które tu piszą to jacyś byli pracownicy i nie mają zupełnie pojęcia co się teraz dzieje. nie rozumie jak ktoś już nie pracuje po co sie tu produkuje. Chyba zo to jakas sciema. Szkoda czasu na to forum sami flustraci - nic sie dowiedzieć nie można

all
@obecny

Hahaha,masz rację,wiekszość to flustraci... osoby ,które widzą jak im się polepsza... np.cross,który co drugi dzień musi latać po towar po godzinę czasu w jedną stronę+załadunek+powrót( 3h dodatkowo co najmniej...) a plany i zadania są takie jakie były...

@all

Wszystkich zwolnili???????

Taki tam

Jan O powinien obnizyc plany za ten wyjazd lub wyplacic 100% ile kto zrobi obrotu tak by bylo najsprawiedliwiej. Moze ktos z gory sie nad tym zastanowi. Pozdrawiam.

była

Ta firma chce wykorzystać Was na maxa plus zmusić odpracowywać dni wolne kalendarzowo to jest chore. Jeśli na to się godzicie to wasza sprawa,ale skoro wolne wynika z kalendarza to czemu wam każą odrabiać. Traktują was jak robotników na budowie (nie ubliżając nikomu oni też są fachowcami) wykonujecie swoją robotę a na koniec usłyszycie "super robota" panowie,ale to już koniec niema nic innego dla was.

KRAK

KIERO Z MAŁOPOLSKI /ŚLĄSKA POWIEDZIAŁ ŻE BĘDZIEMY PODPISYWAĆ JAKIEŚ DOKUMENTY.... CZYŻBY ZMIANA WŁAŚCICIELA FIRMY ?

@KRAK

Aneksy do umowy...

Panowie , jesteśmy liczeni z dni przepracowanych w danym miesiącu . Jeżeli idziemy na urlop , l4, postój czy wtorkowy wyjazd to wszystkie te dni są odliczone od planu....potwierdził to mój oks. Taki mamy zapis w aneksie umowy o pracę z 2015r. Nie możemy wg.kodeksu pracy , odrabiać swojego urlopu !

oreby

Wtorek wielkie swieto spotkanie w Poznaniu :) karty juz napewno zostaly rozdane .Panowie czy u was w oddzialach tez na was wymusza sie zrobienie planu 100 procent mimo tego ze ten dzien mam na mysli wtorek jest dniem wolnym zaplanowanym przez dyrekcje ? Tez jestescie zobligowani do przyjscia w sobote aby odrobic ten dzien i zapiac na 100 pr ?? plan

worker

Wszystko się okaże na spotkaniu więc nie siejcie zamieszania. Jeśli zmiany okażą się dla nas na gorsze to polecą zwolnienia i wszystko na ten temat.

abc

Panowie coś wiadomo o naszej dalszej przyszłości? coś po spotkaniu wiadomo więcej?

Jestem

Jak komus nie pasuje niech sie zwolni a nie demotywuje wszystkich. A bez trudu prace znajdzie w biedronce

kikikiki

Sprawa jest prosta. Zostaną wręczone nagrody za konkurs, dyrektor przedstawi plań działań, pochwali nas, porobimy foty i do domu. Nie szukajcie teorii spiskowych

kakaka
@kikikiki

zapomniałeś dodać, że od września zamiast vanów samochody osobowe :)

kikikiki
@kakaka

Nic takiego nie ma miejsca, do końca 2017r vanselling funkcjonuje po staremu

der

20 czerwca. Czy wiadomo co Orlynski chce przekazać i czy cała Polska ma poznać startegie w tym samym czasie?

ph
@der

tak poznacie strategie czyli dostaniecie 3 mc wypowiedzenia akurat do konca wakacji. proponuje zaopatrzyc sie w l4 na droge:) i pewnie czesc wroci z kolegami jako pasazerowie

kilew
@ph

To dziwne bo kazali przyjechać pociągiem:D Wątpie żeby pan O. przekazał złe wieści, bo bałby się reperkusji, buntu i wyzwisk ze strony PH, na pewno dowiemy się, że firma się bogaci i że przez najbliższe lata mamy pewną robotę, wszystko po to żeby podnieś na duchu

Wie ktoś kiedy zebranie z Janem?

COOLFON

Panowie nie może tak być , że macie plan i koniec ( chodzi o wolne ). Idziesz na urlop i ktoś ci każe codziennie jeździć po 2h wiecej żeby odrobić plan. Plan to oni mają sobie a ty masz urlop który ci się należy czyli masz pracować 8h i nic więcej. NIE MOŻNA ODRABIAĆ URLOPU!!!!Do sądu pracy i sprawa wygrana. Urlop to czas wolny od pracy a nie można nakazywać odrabiania obrotu i pracować po min 2h dłużej dziennie. Gdyby to ktoś nagrał to są udupieni ale wiadomo to nakazuje góra a biedny kierownik za to może oberwać w razie W.... Róbcie tyle ile wam płacą... i nic wiecej bo i tak zostało nam 3miesiace maks.. Pracuje już trochę i wiem jedno. Robisz swoje a potem i tak jesteś numerem i góra cię skasuje bo tak to widzą. Traktują jak szmatę . Radzę robić to samo w drugą stronę. Czasu zostało niewiele

Tomaszewski
@COOLFON

Popieram!!!!!!??????jak co to l 4

były

Panowie oni wyciskają z Was wszystko co mogą. Macie zapylać jak roboty, aby cyfra była. A na koniec pa pa "a co miałem zrobić tak mi kazali" musisz odejść.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen