Opinie o Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex w Poznań

Firma Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex chce zatrudnić kogoś na stanowisko Konsultant. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Patrycja
@Madlene

Zgadzam się.śmieszna pensja w zamian za duże zasngażowanie .Nie warto.To co mowią na rozmowie wstępnej nie ma nic wspólnego z późniejsza rzeczywistością.

Karolina Nowy wpis

Pracowałam na stanowisku konsultanta do aptek. Poddałam się bo nie jest to łatwy kawałek chleba, po prostu się nie nadaje i wolałam sama odejść niż (usunięte przez administratora) pracodawcę, że coś umiem sprzedać. Ale współpraca z Panią Natalią jak najbardziej na plus, pomocna, wyrozumiała (nawet jak setny raz musiała mi w czymś pomóc). Wynagrodzenie dostałam na czas, w takiej kwocie jak było ustalone podczas pierwszej rozmowy. Do pracy dostajesz telefon służbowy, pakiet szkoleń i ciągłe wsparcie. Polecam!

Kari

Tak odbyłam tam szkolenie i pracowałam jakiś czas. Szkolenia prowadzi bardzo miła osoba pani Anna, pomaga na codzień nowym pracownikom,uczy wszystkiego od podstaw, jedyną osoba chyba w tej firmie która wprowadza bardzo ciekawie ludzi w tą firmę. Niestety ze względu na brak obiecanej umowy zryzygnowalam

Niedoszły pracownik

Uwaga Firma proponuje stawki które były dobre 5lat temu,nie ma żadnej umowy,wszystko na czarno.Wlasciciel informuje że trzeba mieć swój komputer i oczywiście internet.Radze omijać z daleka

Małgorzata M
@Niedoszły pracownik

Prawda.nie ma żadnej umowy.!!!!wręcz szef proponuje pracę na czarno a na zleceniu najlepiej 200zl a kurierem resztę. I nie wiesz czy to wogole otrzymasz.Jawnie (usunięte przez administratora)zarówno ZUS i Urząd Skarbowy. Nie dajcie się nabrać na obiecanki w ogłoszeniu

Doma
@Niedoszły pracownik

Proponowane stawki są adekwatne do obecnego rynku pracy + bogaty system premiowania. Zaangażowanie pracownika = świetna wypłata

Madlene
@Doma

Co za bzdury! Miałam rozmowę o pracę.zaproponowano mi stawkę poniżej średniej krajowej.Firma nie zapewnia sprzętu,nie płaci ekwiwalentu za internet ani prąd na pracy w domu.zreszta opinie poniżej zgadzają się całkowicie z tym co mi proponowano

@Madlene

Zapraszam zatem do kontaktu i poinformujemy jakie są proponowane warunki pracy. Łatwo można zweryfikować komentarze umawiając się na rozmowę i podejmując pracę.

Patrycja Nowy wpis

Małgorzata Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firmą pracowałam 2 miesiące.nie otrzymałam za swoją pracę ani funta.Praca polegała na sprzedaży produktów do gabinetów,miałam owszem telefon firmowy ale z epoki lat 90tych.Prosilam o umowę która mi obiecano też jej nie otrzymałam.Pieniędzy od tamtego czasu też nie zobaczyłam.Stanowcxo nie polecam osobom które liczą na wynagrodzenie i umowe

Grazyna Nowy wpis

Witam mam umówione szkolenie w tej firmie na stanowisko konsultanta. Z pierwszych rozmów z Panią Natalią i potem szefem wszystko wydaje się super! Od poniedziałku zaczynam pracę, napiszę opinie jak to w rzeczywistości wygląda. Telefon dostaje od firmy, z komputera korzystam własnego ale było to jasno określone w ogłoszeniu więc dla mnie żaden problem!

Firma Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Poszukujemy Konsultantów Telefonicznych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
Asia

Pracowałam w tej firmie dwa lata temu, ze względu na urodzenie dziecka musiałam odejść, jednak drzwi nie zostały nigdy zamknięte i szef co jakiś czas przypomina się, że zawsze mogę wrócić jak będę gotowa! Sprzedawałam suplementy do aptek, miałam jasno ustalony system premiowania - oprócz stawki godzinowej dodatkowa premia. W firmie panowała bardzo miła atmosfera, wszyscy sobie pomagali i wspierali się! POLECAM!

Pracowałam krótko w firmie BARTEX bo tylko wrzesień i październik i dostałam pracę w swojej profesji, ale z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę. Bardzo miła opiekunka Pani Natalia, cały czas miałam jej wsparcie. Jasno przedstawiony system wynagrodzeń. Produkty, które oferowałam są znane i bardzo dobre, gabinety chętnie godziły się na współpracę.

Doma

Niestety z powodów rodzinnych musiałam przerwać pracę w firmie BARTEX Piotr Pawełkiewicz. Polecam jednak zarówno pracodawcę jak i pracowników, z którymi spędziłam tam świetny czas. Wynagrodzenie zawsze na czas, jasne i przejrzyste zasady premiowania, stały kontakt z opiekunem, liczne szkolenia i wsparcie. Praca na świetnych produktach, które stomatolodzy bardzo polecają! Dodatkowo wykonywałam tam wiele innych poza telefonicznych zadań podnoszących moje kompetencje, które z pewnością wykorzystam na dalszym etapie mojej ścieżki zawodowej. POLECAM!

Izabela W

Miałam.okazjs pracować 2 tyg.Szef jakiś człowiek chory chyba proponuje stawki sprzed kilku lat,typowy (usunięte przez administratora)czlowieka kazało sprzedawać jakiss płyny do stomatologów których nikt nie chcial,telefonu służbowego brak każą dzwonić służbowo ze swojego,komputera też brak musisz mieć swój,internet również.Uwazajcoe zanim dacie się nabrać

Były konsultant Patryk
@Izabela W

Też pracowałem.szkolenie najlepsze z p.Anią moją przełożona,natomiast pan Piotr szef to wyzyskiwacz człowieka.Szkolil mnie z Aqua płynu ,zwykła woda która kazał sprzedawać w sklepach zoo.Nikt tego produktu nie chciał.Odpuścilem.Nie da się wykonywać pracy przedstawiciela handlowego za 200zl bez laptopa slużowego,telefonu czy auta

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu informacji o przedsiębiorstwie Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex w mieście Poznań.

Olgierd

Stanowczo odradzam jakiś czas temu odbyłem szkolenie. Szef firmy umawia się osobno z każdym pracownikiem i oferuje śmieszne pieniądze, nie podpisuje żadnej umowy, praca na czarno bez ubezpieczeń. Sprzęt musi być własny i nic od siebie nie dawają. Jak najdalej stamtąd

Odradzam pracę w tej firmie. Brak komputerów dla pracowników- trzeba korzystać ze swojego prywatnego. W dodatku po szkoleniu okazuje się że proponują umowę zupełnie z dużo niższą stawką niż było mówione na początku . Z korzyścią dla siebie cześć na konto a część niby kurierem. Więc jest ryzyko czy wogole kasę dostaniesz... bo przecież umowę podpisujesz na niższa kwotę. W dodatku jeśli nawet robisz coś w kierunku takim żeby była jakajolwiek sprzedaż to i tak jest zawsze źle. Albo że źle się przedstawiasz, albo że źle maole piszesz. Zawsze to Ty źle robisz. A nie daj Boże jak nie zdążysz odebrać tel od p. Anny to potrafi Cię w taki sposób oczernić że to niby Nie pracujesz itd i że niby Ona dziękuję Ci za niby pracę- dodam że To ja zrezygnowałam . A i mimo że wysyła się na koniec dnia raporty i jakieś śmieszne 3 pozytywne zdania . Nie ważne czy ktoś Ci zmarł czy masz problemy. Musisz napisać że jest super dzień!!! Odradzam za takie grosze to szkoda wstawać. A na koniec pracy robią wszystko żeby się uchybić od zapłaty kilku stówek. Nie polecam.! Inna pracownica też podobno nic nie umiała...i też nie pracuje . Szkoda czasu. Jest mnóstwofirm które za zdaln pracę potrafią zapłacić godne pieniądze Stawki są już od 3 tys na rękę A nie jak tu na waciki.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex - Poznań

• Jak się pracuje w Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Piotr Pawełkiewicz Bartex Natalex
  • Katowicka 59B lok. 23