Malta Trading

Poznań

Opinie o Malta Trading

Anna-

W szczególności nie polecam rozmawiać z Rudą Panią, jest przesiąknięta słodko pierdzącym akcentem który nakłania do zakupu a później jak coś jest nie tak to ma cie w d...Ruda S...a!

Szymon
@Anna- 26.01.2016 20:43

Totalnie się nie zgadzam. W pełni profesjonalne doradztwo i szeroki wybór. Nie spotkałem się z żadnymi trudnościami.

Mariusz

Na powyższe opinie natknąłem się dopiero po zakupie. Gdybym miał na nich polegać to prawdopodobnie zastanowiłbym się czy na pewno pojechać. Zakupy zrobiłem w bardzo miłej atmosferze i zostałem profesjonalnie obsłużony. Z podłogi jestem bardzo zadowolony. POLECAM.

Anna

Nie polecam tej firmy. Właściwie z kazdym elementem mojego zamówienia było coś nie tak. Współpraca z tą firmą kosztowała mnie sporo nerwów. Firma montażowa polecana przez Malta Trading bardzo nieprofesjonalna.

SŁAWEK

WITAM. POLECAM SALON MALTATRADING.DUŻY WYBÓR , MIŁA OBSŁUGA, ELASTYCZNE CENY MOŻNA PONEGOCJOWAĆ. POLECAM FIRMĘ WYKONUJACĄ USŁUGĘ MONTAŻU MDS , POMIAR I TRANSPORT W CENIE USŁUGI PRZY ZAKUPIE TOWARU I ZAMÓWIENIA MONTAŻU OTRZYMAŁM 15% UPUSTU POWOŁUJAC SIĘ NA PANA MARCINA Z MDSU. POLECAM

pickkk

Atmosfera ok. Chyba, że główny szef robi nalot i wtedy trawnik malowane są na zielono.

dunski

Witam Zwracam się do osób planujących zakupy w Malta Trading Poznań ul. Wołkowyska Odradzam stanowczo zakupy w tym miejscu. Personel sprzedażowy zupełnie nie przygotowany do pracy. (odwiedzałem salon kilka razy) Chcąc zamówić drzwi wraz z ościeżnicami usłyszałem od sprzedawcy (brunet w okularach) że "dziś to nie możliwe" ponieważ osoba ,która przyjmuje zamówienia na ten asortyment przebywa na urlopie" Na wystawie z klamkami do drzwi - brak cen! poprosiłem o cennik ,i informacje ( cennika szukano przez kilkanaście minut, informacji dokłądnej n/t towaru już nie otrzymałem ponieważ w tym czasie wydawano towar na magazynie i sprzedwaca był tym całkowicie pochłonięty ,i zdaje się nie było innego sprzedawcy na sali sprzedaży. Kupiłem panele ,i całą resztę do kompletu.Polecono mi z całego serca Firmę montażową która współpracuje z Malta Trading nazywa się "MBS".Pan M[usunięte przez moderatora] z Gniezna to prawdopodobnie właściciel tego podmiotu.I tak oto Matla Trading przekazuje swoim klientom kontakt do wspomnianej "MBS" ,i zaczyna się umawianie z Panem M[usunięte przez moderatora]. Trudno o większego ignoranta.Pan M[usunięte przez moderatora] 50m2 paneli wraz z listwami montuje od miesiąca zmieniając ustalone wcześniej terminy wizyt na dwie godziny przed swoim przyjazdem( naliczyłem osiem zmian terminów).Koszmarny przykład partactwa, i braku profesjonalizmu ,o braku kultury Pana M nie bedę się rozpisywał.Jako żywo przypomniałem sobie cykl programów pod wymownym tytułem "Usterka". PROSZĘ NIE KUPOWAĆ W MT

Zostaw opinię o Malta Trading - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malta Trading