Opinie o InterMarche w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie InterMarche. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie InterMarche o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Iława

Zawiedziona Nowy wpis
Były pracownik

Wielcy oszuscu pracowalam tam przez miesiąc bez u mowy i na lewo co dzienie mowili ze umowa jest przygotowana po miesiącu wypłacili 1500 zl bez odprowadzonych podatków (usunięte przez administratora)

Dawid Nowy wpis
Były pracownik

Odradzam prace w tym supermarkecie (usunięte przez administratora) ludzi. Pracowałem tam 2 dni miała być niby umowa o pracę a nie dostałem po czym wcisnęli umowę zlecenie której rzekomo Pani prezes nie podpisała i w rzeczywistości umowa nie istnieje. Ludzie pracują tam latami na umowę zlecenie w ogłoszeniu pisze że oferują umowę o pracę, a tak naprawdę jej wgl nie ma, bo przychodzisz pracować bez umowy. Dodatkowo są niewypłacalni pracując tam dwa dni od 6.00 do 14.00 nie zapłacili wynagrodzenia pracowałem za darmo. Omijać szerokim łukiem ten supermarket bo to jedna wielka ściema przyjmują pracowników robisz bez umowy i w ten sposób mają cały miesiąc darmowego pracownika nie płacąc za pracę.

Dawid Nowy wpis
Były pracownik
@Dawid

Intermarche Mogilno Odradzam prace w tym supermarkecie (usunięte przez administratora) ludzi. Pracowałem tam 2 dni miała być niby umowa o pracę a nie dostałem po czym wcisnęli umowę zlecenie której rzekomo Pani prezes nie podpisała i w rzeczywistości umowa nie istnieje. Ludzie pracują tam latami na umowę zlecenie w ogłoszeniu pisze że oferują umowę o pracę, a tak naprawdę jej wgl nie ma, bo przychodzisz pracować bez umowy. Dodatkowo są niewypłacalni pracując tam dwa dni od 6.00 do 14.00 nie zapłacili wynagrodzenia pracowałem za darmo. Omijać szerokim łukiem ten supermarket bo to jedna wielka ściema przyjmują pracowników robisz bez umowy i w ten sposób mają cały miesiąc darmowego pracownika nie płacąc za pracę.

Henry Nowy wpis
Inne

Forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów.

Emil
Inne

Przepraszam za pomyłkę. Prosiłem o każdą z wędlin po 15dkg. Jeśli w sklepie jest monitoring z głosem to proszę o zwrócenie uwagi na wagę jaką Pani mi zdążyła oraz o rodzaj wędliny jaką połączyła przy drugim warzeniu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do InterMarche. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Emil
Inne

Sklep robi klientów w konia. 05.08 kupując jaka z wolnego wybiegu rozmiar L cena na półce wynosiła 4.49zl zapłaciłem przy kasie 5.49zl. Zorientowałem się w domu. 06.09 poszedłem jeszcze raz. Kupiłem te same jajka i zapłaciłem również 5.49zl. Pokazując cenowke z półki o godzinie 20:40 Pani kasjerka powiedziała że nie może nic z tym zrobić. Oprócz tego o tej samej godzinie kupiłem 20dkg szynki tortowej w cenie 19.99zl. Po czym poprosiłem o kiełbasę szynkowa 20dkg po 16.99zl. Przy kasie uwagi nie zwróciłem A w domu Pani policzylam mi obie wędliny jako szynka po 19.99zl Sklep jest nastawiony na oszustwa bo prosząc o 15dkg wędliny Panie niechcący pokroily 2 razy po 20dkg. W tym sklepie trzeba się bardzo pilnować zanim od kasy się odejdzie. Pozdrawiam

Lukasz

Mięso mielone paczkowane podczas smażenia wydziela intęsywny zapach kwasu mięsnego mówiąc krótko stare a przechodząc koło lodówek z mięsem intęsywnie czuć padliną niestety to fakty smacznego

Gutek
Inne

Gdyby dobrze pracował to na pewno nie zakończono by tak współpracy. Coś musiało być na rzeczy!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
d3
@Gutek

No tak, ale jaki sens dawania umowy a po 2 czy 3 dniach rezygnacja z niej ? :P W sumie cały miesiąc na zleceniu mieli czas by się przyjrzeć jak ktoś pracuje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
d3

Jak jest teraz w marche w Iławie? "Pracowałem" tam chwilę w 2015 roku, za 7 zł BRUTTO. Na dzień dobry miesięczna umowa zlecenie, potem umowa o pracę na 3 miesiące, potem na stałe. Jednemu chłopakowi, który przepracował ten miesiąc na zleceniu dali umowę o pracę na 3 miesiące, a po 2 czy 3 dniach wypowiedzieli z nim umowę, bo według nich za wolno pracuje xD Dla nich większość z nich za wolno pracowała :D CO chwila ktoś odchodzi, ktoś nowy co nie sugeruje dobrze o pracodawcy, najniższa krajowa, bez możliwości rozwoju czy awansu, najlepiej pracować po 10-12h bez przerwy 7 dni w tygodniu. Tak było jak ja byłem. A teraz? Moje sugestie dla InterMarche: Sugestia? Lepsze traktowanie pracowników. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej traktować pracowników

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Natalia
Inne

Czy w okresie przedświątecznym InterMarche zatrudnia dodatkowych pracowników? To gorący okres w handlu - szczególnie w sklepach wielobranżowych. Coraz cześciej można spotkać się z tego typu pracami sezonowymi. Czy tutaj rownież pojawi się taka możliwość?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Natalia
Inne

I jak wrażenia z pierwszych miesięcy pracy? Czy warunki zatrudnienia zadowalają? Wszystkie osoby przeszukujące forum w poszukiwaniu pracy będą wdzięczne za każda opinie na ten temat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ona

Zero szacunku dla klienta .kierownictwo bezczelne tak jest w Iławie

ona
@ona

zgadzam się z tym samym kierowniczka kawał chamskiej baby mieli porządnego kierownika który szanował klientów to się go pozbyli bo już go na sklepie nie widać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
e4

@! jest rotacja..poszukuja na przyklad kierownika zmiany- lidera zespolu w Katowicach do zadan nalezy odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepach, nadzorowanie i organizowanie pracy podległego zespołu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
andre

Ci sami prezesi rządzili w Gdańsku ale tylko ponad rok,straszni ludzie ,buraki jakich mało ,o prowadzeniu sklepu nie mają pojęcia,z 43 osób zostało 3,myśleli że to Iława i ludzie będą chodzić jak roboty .Jak może prosperować sklep skoro pracownicy się zmieniają jak w kalejdoskopie,a przez ten rok to chyba z 2 auta kupili .Ciekawe co się z nimi stało?Czyżby poszli dalej głupich szukać?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
buw

a co takiego mają Ci napisać ? przecież każda firma wiadomo , że będzie pisała o sobie w jak najlepszym świetle i właśnie tego typu forum jest świetnym miejscem , żeby informacje o firmie zweryfikować w odpowiedni sposób. Z tego co widzę po komentarzach nie będzie to dla nich przyjemna weryfikacja .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ona 2015

jeśli chodzi o tą kierowniczkę co się wydziera i krzyczy na pracowników to jest chyba na olsztynie ,to co o niej napisaliście to jest święta prawda "wysoka jak brzoza a głupia jak koza"gnębi ,szydzi i wyśmiewa się z pracowników ,już tylu ludzi odeszło przez nią że w głowie się to nie mieści żenada,jest jeszcze jedna kierowniczka z nabiału taka sama furiatka ,ordynarna ,chamska ,takie osoby nie powinny być na takich stanowiskach,lizaczki im dać na pocieszanie bo nie radzą sobie z emocjami

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kacjaw

Ludzie to nauczyli się narzekać , jak mają coś dobrego . to by chcieli coś lepszego , jak maja to co chcieli to chcą tego co mieli . taka mentalność .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zuza

I juz sie dzieje. To sa jakies kpiny .co ludzie bez wiedzy zaczynaja tam wyrabiac.Panie kierowniczki.!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kacjaw

Oj będzie , będzie się działo a to dlatego że szkolą na kierownika ludzi nie kompetentnych . już chodzą i nosa zadzieraj , a pojęcia o niczym nie maja , wielki żal

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kwce

Wrescie nie ma juz tej kierowniczki i bendzie o ile lepjej sie pracowac ale ona bendzie teraz gdzies indziej gnebila pracownikow

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kacjaw

Tak to prawda tylko ci ulubieńcy to są mili dla prezesów tylko w ich obecności . a przy pracownikach z działu to jada po nich aż uszy więdną . szkoda że prezesowie ich wtedy nie słyszą może by przejrzeli w końcu na oczy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Iława

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w InterMarche?

    Zobacz opinie na temat firmy InterMarche tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

InterMarche
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
InterMarche
Przejdź do nowych opinii