Opinie o Floret Sp. z o.o. w Malbork

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Floret Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Floret Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Floret Sp. z o.o. w Malbork

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie Floret Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Sprzedawca.

Elżbieta Nowy wpis

który dokładnie sklep należy do firmy Floret? szukają sprzedawcy ale nie ma napisane gdzie dokładnie ? na jakie zmiany praca, czy weekendy też? polecacie pracodawcę wiec liczę że warto się starać ?

Ja Nowy wpis
Klient
@Elżbieta

Floret to Intermarche, pracują w weekend

Administrator Nowy wpis

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Floret Sp. z o.o. na stanowisko Kasjer? Podziel się swoją opinią.

Genia
 Rekomendacja

Polecam tego pracodawce!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Floret Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku SPRZEDAWCA-KASJER. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca w ruchu międzynarodowym - kategoria B
Malbork
Gepa Logistics Sp. z o.o.
(63 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator Produkcji / Operator Maszyn (m/k)
Malbork
Imar Service Group Sp. z o.o.
(92 opinii)
logo firmy Elektromonter
Manbroker Sp.zo.o.
(331 opinii)
logo firmy Kontroler weterynaryjny
Służba Cywilna
(131 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Widzę, że nie ma tu informacji odnośnie firmy Floret Sp. z o.o. w miejscowości Malbork. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Floret Sp. z o.o. - Malbork

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Floret Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Floret Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Floret Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kotarbińskiego 14
    82-200 Malbork
  • NIP: 7822136574 REGON: 639680550 KRS: 0000066550

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Floret Sp. z o.o.