P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

Kierowca

Dla mnie ok - pracuję od pól roku - 4 dni pracy w tygodniu przy niezłym wynagrodzeniu - super 5* :)

tura

atmosfera nie ma znaczenia w pracy, liczy się że są dystrybutorem dla takich tuz rynku jak np. Philip Morris czy British American Tobacco, a to oznacza dużo pieniędzy

pati

firma nie jest uczciwa wobec pracownika, nie ważne co zrobisz i z jakim zaangażowaniem i tak cie nie docenią

Budziłł

No właśnie - ciekawe gdzie oni generalnie umieszczają oferty pracy, bo oferty pracy w Jarocinie może nie są zbyt częstym faktem, co nie zmienia jednak faktu, że trzeba umieć znaleźć odpowiednie strony. Poza tym inna para kaloszy - czy w ogóle warto pod względem atmosfery, zarobków próbować się tam dostawać?

rudy

gdzieś widziałem informacje że do Stopola są obecnie dwa wolne miejsca pracy. Niestety nigdzie nie znalazłem na jakie stanowiska są ludzie szukani. A bardzo chętnie bym się tu sam złapał... Dajcie znać jeśli będziecie mieli jakieś informacje odnośnie tch stanowisk. Oczywiście szczegóły bardzo mile widziane

rudy

Muminek

Czy ktos z obecnie pracujacych w frmie moze mi powiedziec co sie wyprawia z doladowaniami elkronicznymi telefonow komorkowych? Terminale nie drukuja kodow, a nie wydrukoawne doladowania widnieja na fakturze. Zeby bylo smieszniej, klienci przynosza kupony z nie dzialajacymi kodami. A najlepsze jest to ze kupony "wydrukowane na zapas" nie dzialaja przy doladowaniu a operatorzy komorkowi twierdza, ze dany kupon juz zostal wykorzystany! Co sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzieje w tym Koszalinie i komu trzeba obic morde zeby zaprowadzic porzadek w tym burdelu?

o/malbork

a ja z tego co slyszalem co teraz sie dzieje to uwazam ze kiedys nie bylo az tak zle /umarl krol niech zyje krol -hehehheh

jaaaa

Powiem tak ww stopolu pracowalem prawie 3 lata z teggo 2 jako PH w oddziale gdansk ale wczorajszego dnia pdziekowalem za taka prace.Nowa pani kierwonik mysli ze mozna tak latwo wejdsc na ciepla posadke bez zadnych staran.ale ja postaram sie jej udowodnic ze nie pojdzie tak latwo jak sobie mysli:)

loki

a gdzie tam zatrudniac nie bedzie malo to razy jezdzili bez prawka

VOGUE PERLE MENTHE

a czy firma planuje zatrudnić ludzi na stanowisko kierowców? nie żebym coś sugerowała, ale jeden kierowca już się zwolnił, a co najmniej trójka ma zamiar zmienić prace.... niedługo zabraknie magazynierów z prawem jazdy..

3bit

ibum - 2012-07-07 18:16:35 stopol ma się dużo lepiej niż kiedykolwiek, jest więcej asortymentu oraz otrzyma nowego,a raczej starego kierownika :) osoby które jeszcze niedawno miały za zadanie \"rozwój\" firmy zostały wydelegowane.... a władze przejął sam (usunięte przez administratora) tymczasem królowa na tronie ;/ ehhh...Osobiście bardzo cieszy mnie wiadomość odnośnie nowego- starego kierownika. Baaarrrddzzzzzoooooo!!!!

ibum

stopol ma się dużo lepiej niż kiedykolwiek, jest więcej asortymentu oraz otrzyma nowego,a raczej starego kierownika :) osoby które jeszcze niedawno miały za zadanie \"rozwój\" firmy zostały wydelegowane.... a władze przejął sam (usunięte przez administratora)k tymczasem królowa na tronie ;/ ehhh...

3Bit

Stopol nie pada wręcz po odejściu (usunięte przez administratora)' jest dużo lepiej :)

verdin

jak wiesc gminna niesie stopol pada jak to kiedys powiedzial byly prezes takie jest zycie

hihi

Tak, też też... Życzę Wam powodzenia, ale co raz częściej słychać, że nie dacie rady, może póki macie jeszcze czas - poszukajcie czegoś bardziej pewnego..

BOBAS

WITAM. JAK PEWNIE WSZYSTKIM JUŻ WIADOMO, PREZES (usunięte przez administratora) OTWORZYŁ W KOŃCU OCZĘTA I POSTANOWIŁ TROSZKĘ POZAMIATAĆ W SWOJEJ FIRMIE. SZKODA, ŻE TAK PÓŹNO. JAK MÓWI PEWNE PRZYSŁOWIE: \" NOSIŁ WILK RAZY KILKA, PONIEŚLI I WILKA \". (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM

ziuzia

Ja mam Imię na Z i zanim bony i paczki dostaną "A, B, C... F, G, H...", to do mnie jak co roku nic nie dojdzie. Hahahaaaa...

ZZZ

w grudniu jak co roku będą bony i paczki dla pracowników :)

Tak, Koszalin żyje, ale ile ludzi się tu przewija, to już imion nie idzie zapamiętać... hehehehhehehehe ;P Mikołajki pomorskie? Czyżby Ktoś czekał na prezent pod choinką, heeeee..?

Dalsza praca

Ciekawe jak długo jeszcze Mikołajki Pomorskie popracują????????

a co tam w Koszalinie słychać?

No to piękne czasy nastały,że na O/Malbork nawet papieru brakuje,nie wspominając o mydle czy płynie do naczyń.. porażka PANIE (usunięte przez administratora)

tępa jestes

ty myslisz ze ktos na tym forum jest na tyle glupi, aby uwierzyc w twoje wypociny? no coment! Polecam słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny-tyle w temacie. I nie obrabiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koledze bo i tak nic nie zdziałasz!

Ludzie czyście poszaleli wszyscy firma nawet oki czego chcecie szefostwo i kierownictwo dobre ... (usunięte przez moderatora)

Oszczędności

Śmieszne,ale tak zazwyczaj mówi AH,zwalniając ludzi.W ubiegłym roku z paroma osobami naszej firmy zrobił mały skok do ALFY na małe EWRYBADY.Taki skoczek firmę kosztował prawie 800 zł.CDN.

Witam.Jak to jest w tej firmie z odprawami pienięznymi dla pracownika zwalnianego.Czy ktoś mi odpowie?

I nawet wiem na którym oddziale się tak robi rzecz jasna że w Elblągu.

Zajmijcie się w końcu własnym życiem a nie bajki piszecie !!! ... Co za ludzie...

CYKORIA

Na pewno wszyscy widzą i wiedzą o kogo chodzi.Ale niestety boją się o tym głośno mówić.A najwięksi donosiciele właśnie z nim pracują.Grzeją swoje posadki.

Zastanawiam się nad obowiązkami co niektórych osób zatrudnionych w Stopolu .W godzinach pracy zajmują się własnym samochodem -sprzątają go,pucują,wietrzą itp.A wszyscy udają , że tego nie widzą.FAJNIE co nie.Czyżby co niektórym oczy zarosły.

czyzby na polodniu? XD

JAJO

CZY FAKTURZYSTKI W O/ MALBORK DOSTAJA SŁUŻBOWE AUTA? BO POD BLOKIEM JEDNEJ STOI STOPOLOWSKI OPEL.

ż

wiecie ale ta firma ma chyba jakieś problemy, bo znajomi brali kiedyś dużo fajek ze stopolu a teraz niestety muszą brać towar z innej hurtowni bo w stopolu nie ma wszystkich papierosów. Czyżby jakieś problemy finansowe????

były nielizodup

no taka to polityka, w biedronce zarabia sie teraz 1753 na reke a w stopolu jako kierowca 1500 z malym hakiem;/ prezes zacznie sie zastanawiac jak dostanie wypowiedzenia na stol, tylko z kad tylu motyli naraz wezma?

JAKA FIRMA TACY PRACOWNICY!!!!!!!!!!!!!!

dystrybutor

on jest głupi ten co jeździ na tczew, gruby swoja drogą ale smiech ma (usunięte przez administratora) jest pusty jak sciana. A przygody zawsze jakies [po drodze ma, jego opowiastki sa meeeega debesciackie. The best szrek

klientka

a co myślicie o tym z Tczewa grubym??? ten to dopiero zakręt i zamuł. on mnie powala ten człowiek ze tacy jeszcze pracuja w tej firmie, leserzy do potęgi

RYR

A CO TAM NA NAJLEPSZYM ODDZIALE? ......RZECZ JASNA CHODZI O MALBORK.

forumny

CIEKAWE CO TAM SIE DZIALO, CHYBA RACZEJ NIC CIEKAWEGO

BOBAS

CO TU SIĘ DZIEJE MOI MILI. CZYŻBY ZNOWU KOMUŚ NA ODCISK NADEPNIĘTO? WIELE PRAWDY JEST W WASZYCH SŁOWACH NA TEMAT (usunięte przez administratora). NA DRZEWO NIE UCIEKA. A HISTORYK TERAZ JUŻ PREZESIK TEŻ WIELE ZA USZAMI NOSI. MUSIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ CO NA WYJAZDACH KIEROWNIKÓW WYCZYNIAŁ TO BY WAM SZCZĘKI POOPADAŁY.

łozo

Kasiu słonko powiedz z jakiego sklepu to Ci powiem ;]

Zajmijcie sie praca a nie(usunięte przez administratora)

haku

jak tam na słowacji? odwilż? z pensji odcinki słowacja welcome.

STARA GWARDIA BYŁA OD 2002 - DO 2009. ALE CO TY MOŻESZ O TY WIEDZIEĆ SKORO JESZCZE W TYM CZASIE TORNISTER NOSIŁEŚ.

CBA

Skoro tam jeszcze pracujesz to ty ładnie musisz [usunięte przez moderatora].Stara dobra gwardia pracowała tam w 2008.KOCIE

ABC

PEWNIE, ŻE PRZYDAŁA BY SIĘ IMPREZKA. NAJLEPIEJ NA FLISAKU. TRZEBA TYLKO SKRZYKNĄĆ STARĄ GWARDIĘ BYŁYCH I OBECNYCH PRACOWNIKÓW OMalbork.

stopolanie ,moze umowimy sie na jakies piwko ,zna ktos jakas fajna \"miejscowke\"?:)))))

www.stopol.fora.pl

mi sie podobaÅ�o w stololu ale [usunięte przez moderatora] trosze [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o