Opinie o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 90

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 90

Robiłam tutaj prawie rok na prepie i gdyby nie to, że zależało mi na doświadczeniu to zwolniłabym się po tygodniu. Najniższa krajowa, kapryśne liderki narzucające zły vibe na cały lab i nie wywiązujące się z obietnic (jak Ci coś obiecują ALE ZA KILKA MIESIĘCY to się nie nastawiaj). Ludzie z biura są w porządku, z Panem M nigdy nie miałam problemów i w mojej opinii jest okej. System pracy 3 zmianowy i stricte produkcyjny - wykonujesz 6 ruchów w zapętleniu przez 8h z jedną przerwą 30 minutową z zegarem w ręku (albo badasz 100-200 prób na zmianę pod mikroskopem poświęcając 15 sekund na próbę xD brzmi precyzyjnie i dokładnie co - oczywiście dostając (usunięte przez administratora)gdybyś się pomyliłi I naraził firmę na straty). Zdecydowanie za szybko i potem macie swoje kontranalizy. Zespół jest podzielony na dwa obozy, często tworzący zbędne napięcia, wzajemnie kablujący niezależnie od strony i narzucający tempo by zasuwać. Nie można nikomu ufać (no prawie, pewnie będzie jeden czy dwa spoko ziomki, jak w każdej robocie, ale uważajcie co mówicie). Często osoby lecące w kólki i migające się od roboty mają na to ciche przyzwolenie "bo dłużej pracują". Higiena w pracy to też temat rzeka, bo proces bywa robiony niedbale i pod wspomnianą wcześniej szybkość (rękawiczki masz zmienić co boxa czyli +- 24 próby, a chusteczki nawilżone w które wycierasz palce to nawet raz na godzinie niektórzy zmieniają xD). Najzabawniejszy jest etap rozcieńczania prób, gdzie nie ma wzoru czy reguły jak rozcieńczyć próbę i musisz robić to na czuja, patrząc pod lampkę XD (I TO JESZCZE NP MATERIAŁ NR 1 MASZ ROBIĆ WRĘCZ PRZEZROCZYSTY, A DRUGI WRĘCZ MĘTNY PRZEZ CO DOSTANIESZ (usunięte przez administratora)XD, rozumiesz- nie ma instrukcji, robisz na oko i jak nie jesteś wzrokowcem to masz lipe, zawsze mnie to bawiło). Raz podczas ewakuacji z powodu braku prądu czyli traktowanej jak w przypadku ew. azbestowej (gdzie można wejść po 2 godzinach o ile dobrze pamiętam PRZY WYNIKU NEGATYWNYM) zostaliśmy wprowadzeni po 15 minutach XD Rozumiecie - dygestoria nie działają, azbest w pyle może latać po labie, a my wchodzimy jak gdyby nigdy nic xD do zoba za 15 lat na chemioterapii. Z plusów to są wczasy pod gruszą i premia świąteczna, darmowa kawa I (usunięte przez administratora) kuchnia - serio, kuchnia jest sztos. No i jak przetrwasz to masz jakieś cv żeby dostać się do lepszego miejsca. Panie M. Wiesz jak jest - ogarnij panie liderki, zmobilizuj technologów żeby faktycznie poprawili proces zamiast zmieniać miejsce położenia rękawiczek (czy kolorowej tasiemki na blacie xD), Daj każdemu pół kafla na rękę więcej I ludzie będą szanować tą robotę, wzrośnie wam dokładność i będzie cacy.

Czy pracownicy Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak Nowy wpis

2 integracje, letnia i zimowa

Najniższy Nowy wpis

Opinia dotyczy pracy w laboratorium w Łodzi, chemia Okropne miejsce... Jeśli się zastanawiasz nad pracą w tym miejscu zdecydowanie odradzam. Szkoda zdrowia fizycznego, psychicznego. Osobom tam pracującym powinni gwarantować pomoc psychologa/ psychiatry. Osoba kierująca tym laboratorium bez szacunku do pracowników, którzy są obgadywani i obrażani za plecami. Wyśmiewani. Mnóstwo ludzi odchodzi. Nie daje rady. Pracy dużo, ludzi mało, ciągła rotacja i wymuszanie zostawania po godzinach. Pieniadze nędzne. Joanna Która udaje tam kierownika jest toksyczna i nieszczera. Wie komu ugotować obiad i upiec ciasto aby udając ze pracuje być w tym miejscu w którym jest. (usunięte przez administratora) Potrafiła z minutnikiem w ręku mierzyć ile czasu pracownicy spędzają na przerwie albo kontrolować kto jak często chodzi do toalety.

Kandytat Nowy wpis

Szanowny Eurofinisie! Chyba ominęli Państwo zajęcia z podstaw kultury osobistej, bo jak prowadzi się z rozmowę rekrutacyjną przez internet to w dobrym tonie jest aby nie tylko kandydat miał włączaną kamerkę. Dlatego odrzuciłam Państwa propozycję - kierownictwo już na początku pokazało brak szacunku dla drugiego człowieka.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Pracuś

Najnizsza krajowa, a podwyżki to jak czapka stoi szefostwu, ktoś się może starać i dostaje tyle co reszta, nawet najgorsi leserzy, a inni najgorsi ludzie dostają więcej, nie wiadomo nawet z jakiego powodu, nie polecam chyba że z nożem na gardle

Rozgoryczony

Od ponad miesiąca czekam na odczytanie CV przez HR Eurofins. Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację?

Dzień dobry, Zastanwiam się nad rekrutacją na stanowisko "laborant". Pytanie do @Pracodawca: Z ogłoszeń wiadomo, że jest to praca zmianowa, ale o jakie zmiany chodzi? Dwuzmianowa, trzyzmianowa? Jak to dokładnie wygląda?

Euromobbing

Opinia dotyczy filii w Łodzi - laboratorium mikrobiologicznego. Ta praca była jakimś żartem, począwszy od organizacji po atmosferę i kierownictwo. Ruda kierowniczka i jej ruda pomocnica z biura, okropne kobiety, wyklinające do pracowników i mobbingujące. Wdrożenia do stanowiska nie było, bo nie było na to czasu. Patrzenie ludziom na ręce podczas pracy. Popełnienie błędów kończyło się krzykiem. Hitem było chodzenie na przerwę tylko o wyznaczonej porze, np. kierowniczka zarządziła, że przerwa jest o 10 (!) a do 16 już nic. Nigdy się nie wyrabiali przez 8 h, więc były przymusowe nadgodziny. A jeśli ktoś musiał wyjść o godzinie 16 to patrzyli się krzywo. Nie przedłużyli umowy nie informując wcześniej o zamiarach i osoba została z dnia na dzień bez pracy. Bardzo wrogie nastawienie do nowych osób, wykluczanie z grupy i jawne obgadywanie po kątach. Komentowanie jak często ktoś chodzi do toalety... Tragedia. Jeśli chcecie zachować zdrowie psychiczne, to nie myślcie o pracy w Eurofins Łódź w Bionanoparku. Dowodem jest to, że ciągle kogoś szukają bo ludzie po prostu stamtąd uciekają, często po kilku tygodniach.

Tytus

Omijajcie to miejsce. Pominę kwestię najniższej krajowej, nawet jak masz doświadczenie lub wykształcenie wyższe kierunkowe. Wszędzie tylko kłamstwa i obiecanie złotych gór. Fałszywi ludzie, którzy tylko czekają na okazję aby na Ciebie donieść lub obgadać z innymi. Jak nie liżesz pupci komuś na stołku to masz przerąbane. Praca nie jest ciężka, szybko mija czas i nie wszyscy tutaj są wrzodami na zdrowym organizmie narodu. Także jak chcecie zostać na dłużej to wybijcie sobie ten pomysł z głowy. Jak chcecie zdobyć doświadczenie i potem uciekać to dobre miejsce. Cały czas szukają ludzi, bo nikt tu nie chce pracować, odchodzą po miesiącu lub zostają zwolnieni, bo mieli odwagę powiedzieć o mobbingu jakim tu panuje albo po prostu "nie pasujesz" liderowi. Rzadko jest ktoś zwalniany za to, że źle pracuje. P.S. Jak jesteś atrakcyjną kobietą to zapomnij o pracy tutaj. Liderki mają jakieś kompleksy i odrzucają ładne kobiety od razu. A jak już przyjmą, bo szef naciska to robią im pod górkę potem.

nowy pracownik

Cześć jakieś info o tej pracy? Chce składać CV tam ale widzę negatywne opinie.

TEM
@nowy pracownik

Omijaj szerokim łukiem. Jak nie podpasujesz liderom i ich (usunięte przez administratora) to będziesz miał piekło na ziemi. Tylko liżąc (usunięte przez administratora) będziesz w stanie się tam jakoś odnaleźć, no chyba że masz mocną psychę, to powodzenia.

Ja tam wytrzymalam 3 miesiace. Najgorsze miejsce pracy. Jedna przerwa z minutkiem w reku, siku rzeczywiście strach pójść. Wieczne poganianie, robienie z madrych ludzi robotow. Przypadkowi ludzie w kadrze zarzadzajacej, smieszna wyplata. Szkoda swoja wiedze przekazywac na uzytek takiej firmie. Za moich czasow szukali chemikow wyzsze wykształcenie ( skończyłam uniwerek) ale teraz szukaja juz technikow bo nikt ze studiami przy zdrowych zmyslach tam nie chce pracowac.

Aga

Dlatego ciagle poszukują pracowników. Wiecznie widzę ich ogłoszenia. Musi być tam niezła rzeźnia skoro ludzie nie wytrzymują i odchodzą.

Justyna
@Aga

No niby teoretycznie tak, ale co ciekawe wciąż utrzymują się na rynku, więc wcale nie może być chyba aż tak źle?

@Justyna

Utrzymują się na rynku, bo mimo, że ludzie odchodzą to zawsze przyjdzie ktoś nowy i robota jest wykonana. Nie zależy im na pracowniku. Zawsze kogoś znajdą, a nowy pracownik nie wie tyle co stary i tak się to kręci. Złe opinie na mieście i na tej stronie tez nie wzięły się znikąd. Pracy w Malborku jest mało więc ludzie bez powodu nie odchodzą.

Justyna
@Aga

No cóż, może i tak chociaż wciąż mam wątpliwości, bo sama piszesz, że są nawet na mieście złe opinie, to co, ci nowi tego nie słyszą czy jak?

@Justyna

Możesz mieć wątpliwości. Mi nic do tego???? Mogą nie słyszeć. Albo słyszą i chcą spróbować myśląc, że w ich przypadku będzie inaczej. Może też nie czytają opinii na Gowork albo Googlach.

Były pracownik Eurofins Polska

Jakieś 5 lat temu pracowałem. Wyzysk, fałszywi ludzie, obiecywanie złotych gór. Praca do 3 w nocy gdzie powinieneś kończyć 22. Odmów to dopiero się zacznie. Mydlą oczy, wchodzą w 4litery przełożonemu, manipulują. Romanse w firmie między żonatymi, mężatkami. Sceny przez to czasami w trakcie pracy były jak z filmu. Pracuje tam córka kolegi. Kierownika zmienili na jakiegoś młodego i ponoć od tego czasu jest tam jeszcze gorzej. Nie bez powodu ciągle szukają kogoś do pracy.

Dawny Pracownik

Cześć, pracowałem tam ponad dekadę temu… wytrzymałem pół roku. To były czasy barania mleka, które woziliśmy jak (usunięte przez administratora) z całej Polski do Malborka. Nie zwracano nam za autostrady, auta wersja bieda, raz jechałem równo 24h, bez przerwy. Nie mogłem przespać się po drodze w hotelu, bo musiałem oddać auto zmiennikowi. Koszmar. Konstrukcja umowy była taka, ze w wypłacie 2 tys był zawarty ryczałt nadgodzin i premia uznaniowa :) wiec trzeba było być pokornym, nie stawiać się i niczego nie oczekiwać, bo mogli wypłacić 1500 zamiast 2000 :) koszmarna firma, mówię to z perspektywy już doświadczonego człowieka. Z komentarzy wnioskuje, ze mino upływu lat, nadal panuje tam zło. Czyli nikt się niczego nie nauczył. Marcin Czupa jeszcze dyrektoruje? Pozdro dla biednych pracowników :)

Koleżanka
@Dawny Pracownik

Pomyliłeś laboratoria, tutaj mowa o laboratorium azbestowym.

Dawny Pracownik
@Koleżanka

Nic nie pomyliłem. Firma zmieniła nazwę z Eurofins Steins Lab. na obecną. Jeździłem na Wojska Polskiego 90 raz w tygodniu minimum. Dziś profil się trochę zmienił z tego co widzę. A (usunięte przez administratora) się wręcz rozwinęła.

Koleżanka
@Dawny Pracownik

Oczywiście, że pomyliłeś. Mówisz o laboratorium żywnościowym czyli Eurofins Polska , a to inny budynek i spółka niż azbesty.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Tu niema nic.

Nic i jeszcze raz nic dla pracownika.Bialy fartuch i (usunięte przez administratora)!!! NAJNIZSZA KRAJOWA 3010. POZDRO

Xyz

Niestety nie, bo pandemia

Iwona
@Xyz

Czyli teraz nie ma integracji bo pandemia, a wcześniej coś takiego było? Jak teraz mają znosić obostrzenia to myślisz że takie coś się pojawi? :)

Alicja
@Tu niema nic.

No najniższa krajowa szału nie robi. A ktoś podejmował jakieś rozmowy z szefostwem w tym temacie? Jaka była reakcja?

Laborant

Nie rozumiem całej tej nagonki na firmę, jeśli wam się nie podoba to dlaczego dalej tu pracujecie ?Bo z opinii wynika że teraz komentują firmę ludzie nadal tu pracujący. Jeśli chodzi o sama prace jest ona łatwa i przyjemna, męczące są jedynie nocki. Wynagrodzenie jak na Malbork bardzo dobre, gdzie zarobicie więcej niż 2000zl na rękę i nie będzie to praca fizyczna ? Do tego dodatki socjalne (wczasy pod grusza,dodatki na święta jak i dofinansowanie do okularów).Jest również opcja nadgodzin ,do których nikt was nie zmusza chcesz idziesz , nie chcesz nie idziesz. Jeśli chodzi urlop tez nigdy z tym problemu nie miałam, zawsze lider idzie na rękę jeśli tego potrzebujesz, jeśli jednak nie chcieli wam go dawać trzeba było zgłosić to wyżej :) Atmosferę w pracy sami tworzycie, ja nigdy na nią nie narzekałam, wszyscy są raczej pozytywnie nastawieni do życia. Nigdy w tej firmie nie czułam się źle traktowana, wszyscy są pomocni ,jeśli masz problem zgłaszasz to do odpowiednich ludzi a nie wypisujesz swoje żale na portalu. Jeśli chodzi o plotki to sami je tworzycie, temu nie jest winna firma więc żal o to możecie mieć tylko i wyłącznie do siebie ,zreszta gdzie nie pójdziecie do pracy tam one będą ;) Jak dla mnie ogółem praca bardzo fajna i nie narzekam :) Pozdrawiam gorąco ;)

@Laborant

Atmosferę tworzą liderzy, bo ludzie zwykli laboranci trzymają się ze sobą dobrze. Liderzy a raczej liderki zapewniają takie atrakcje jak stres pourazowy. Wracasz do domu i ryczysz bo ktoś cię jedzie psychicznie. Ktoś chce wybielic firmę ale na marne tyle w temacie

Tak tylko
@Laborant

Ewidentnie nigdy nie miałeś, nie miałaś sytuacji, w której ktoś piętro wyżej kolokwialnie mówiąc pluje ci w twarz... Pracownicy może i są winni plotek, ale całej negatywnej atmosfery i presji psychicznej nie można odmówic liderom. No sorry, ale to nie jest normalne że na w labie mikrobiologii każdy słyszał o" liderce z GTC" ludzie, którzy mają się zatrudnić boją się, że trafia do niej na zmianę. Zresztą szkoda słów i polemiki. Pisanie czegoś na forum i tak nic nie da, bo nikt z t nic nie zrobi. Może liderzy będą przez tydzień mili to pracownicy będą w szoku

Hej

Dlaczego nie zgłosisz zachowania liderów do wyzszych przełożonych, tylko piszesz o tym tutaj?

Hej
@Laborant

Zgadzam sie :) nigdy mi urlopu nie odmówiono, z przesunieciami godzin tez nie bylo problemu. W firmie sa tez osoby studiujace zaocznie i tez nie ma problemu z dostosowaniem godzin. Lider sam potrafi usiasc na "produkcje" jezeli urlopy czy zwolnienia chorobowe sie nakladaja. Takze nie rozumiem o co tu chodzi.. W poprzedniej pracy tez ludzie plotkowali, obgadywali itp. Tak to juz jest jak sie pracuje z ludzmi na malej przestrzeni :) to od nas zalezy czy bedziemy brac w tym udzial czy nie

#doTaktylko
@Tak tylko

w Eurofins Environment Testing nie ma mikrobiologi LOL

Yhym
@#doTaktylko

Pewnie chodziło o to, że ta liderka jest znana w tym laboratorium na przeciwko gdzie jest żywność

HAHA
@Yhym

Jasne na pewno o to chodziło, a Ty już pewnie jesteś znana jako gwiazda internetu na całą Polskę, co nie? o to Ci chodziło, tak?

Yhym
@HAHA

A ja mam to głęboko co tam się dzieje :D nie potraficie czytać ze zrozumieniem to trzeba to wam wyjaśnić, no sorry.

Lekarka
@Yhym

Skoro masz to głęboko i pomimo tego ciągle tu piszesz, to mam dla Ciebie magiczne lekarstwo. Przepisuje Ci.... MAŚĆ NA BÓL (usunięte przez administratora)

Pacjent
@Lekarka

Raczej psychotropy na depresję po pracy w firmie Eurofins Environment Testing Polska

joł
@Hej

bo to nie działa. no chyba ,że przeciwko osobie , ktora zgłosi

Evka
@Laborant

Jak masz aspiracje zarabiac najnizsza krajowa i uwazasz zw wyksztalcony czlowiek na tyle zasluguje to siedz tam sobie w tym eurofinsie. To miejsce dla takich ameb intelektualnych jak ty. Nie masz sie zastanawiać czy stac cie na więcej tylki zapie*dalac. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. Szef pęka z dumy.

Po rozmowie

Mocno negatywne wrażenia i opinia po kontakcie z tą firmą.

@Po rozmowie

A o co pytali? Czemu negatywne wrażenia?

Nowa

Mam tam zacząć pracę (badanie materiałów budowlanych), i już się martwię. Nie jestem "panienką" i żadnej pracy się nie boję, chciałam coś zmienić w swoim życiu... no i stało się- chcą mnie przyjąć. Naprawdę czeka mnie tam takie (usunięte przez administratora)

@Nowa

I co, rozpoczęłaś już pracę w firmie? Jak pierwsze wrażenia? :D

Karola
@Marcin

a co tam było napisane? bo nei widać

Ciekawy
@Nowa

I jak wrażenia?

Ciekawski

Witam serdecznie Chciałem się zapytać jak wyglada praca ? Ile jest zmian ? I czy naprawdę jest tak źle jak piszą i mówią wszyscy ?

Witam. Ja nie czytam tych komentarzy. Jestem zadania że trzeba przekonać się na własnej skórze :) mam jedno pytanie czy wiecie jak wygląda praca kierowcy w tej firmie? Zarobki czas pracy ? Liczę na rzetelną odpowiedź. Pozdrawiam ;)

K
@Zainteresowany

W Malborku są dwie spółki Eurofins. W Eurofins Environment Testing Polska nie zatrudnia się kierowców bo nie ma takiej potrzeby. Oferta pewnie dotyczy spółki Eurofins Polska.

Ktoś taki

Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing! Nierówne traktowanie, obgadywanie innych pracowników na przerwie, stwierdzenia, że ma się kogoś w głęboko w "du.. ie". Czepianie się szczegółów, straszenie notatkami i nagminne wyzwiska. Jeżeli żyjesz dobrze z liderem - masz dobrze. Jeżeli się postawisz, to Cie usuwają. Wieczne wciskanie urlopów bezpłatnych. Narzucanie zdania i brak możliwości wytłumaczenia się. Szczególnie jedna zmiana wyróżnia się na tle skandalicznego zachowania. Brak szacunku to norma. Jesteś tylko pionkiem, robolem, który ma robić i "zamknąć pysk". Dochodzi do takich sytuacji, że lider idzie za Tobą do toalety, żeby zobaczyć co robisz. Współpracownicy zanim pójdą do liderki zapytać o urlop, bądź jakąkolwiek sprawę chcą załatwić, pytają się między sobą jaki "liderka" ma humor. Jeżeli rzuca "kur.. mi" to lepiej o nic nie pytać. Ciągle narzekanie na wszystko. Zrobisz więcej niż wynosi Twoja norma... Nie warto, nie usłyszysz nawet dziekuje. Cała "kadra zarządzająca" to wymiany. Grupa ludzi trzymająca się razem, wyniszczajaca psychikę innych. Za wszystko jesteś negatywnie spostrzegany, nawet jeśli chcesz dobrze. Naprawdę nie warto podejmować tam pracy, grozi to uszerbkiem na zdrowiu psychicznym. Zresztą niezliczona grupa osób już się stamtąd zwolniła z powodu załamania nerwowego. W nikim nie ma wsparcia. Ktoś kto udaje Twojego sojusznika wbije ci nóż w plecy. Ta firma to totalna porażka, inspekcja pracy powinna tam wejść i przeprowadzić interwencję. Ludzie są zastraszeni i pracują tam tylko, bo boją się wyladowac na bezrobociu. Liczy się tylko próba, na wage złota, bo to dla nich pieniądz. Ludzi moja gdzieś. Ich cele to "współpraca", "szacunek", "wzajemne wsparcie" itp... Oklepane hasła. Ta firma nie ma żadnych wartości. Zgnoic człowieka i zdeptac. Nie polecam, nawet najgorszemu wrogowi. Poza tym w tej firmie nie obowiązuje Kodeks Pracy ani żadne prawa pracownika, jesteś murzynem. Urlopu na żądanie też nie możesz wziąć, bo robisz na złość firmie i liderom.. Choć były takie przypadki, że zwolnili ludzi za to, że skorzystali z takiego prawa. Nie polecam, bardzo, bardzo nie polecam. Pieniądze nie są tego warte.. 2000 zł, tyle tam na czysto najwięcej zarobisz. Totalna porażka, firma ledwo dyszy, klienci rezygnuja.. Rok, dwa i będą ludziom płacić odprawy. Bardzo szkoda, bo firma międzynarodowa, która pokazuje poziom conajwyzej zasciankowy... Szanujecie swoje zdrowie psychiczne?! Radzę omijać szerokim łukiem...

Ktoś taki
@Ktoś taki

Tera jestę kaskaderem i robię w hollywodzie, mam na to certyfikaty cztery

Uciekaj

To git

Patryk
@Ktoś taki

wszyscy boja powiedzieć to na głos ale niestety wszyscy liderzy sa niekompetentni zeby zarzadzac ludźmi ktoś kto tam siedzi długo daje sobie pluć w twarz zeby utrzymac miły stoleczek zresztą i tak nikt by nie zareagował na wołanie innych

Potwierdzam to prawda
@Ktoś taki

Nie idzie tam pracowac. Zwolniłam się bo nie mogłam po nocach spać jak na mnie się wytrząsali psychicznie z uśmieszkami. Popieram że przyda się tam inspekcja pracy i porządek z odgadywaniem i tworzeniem obrażających ludzi płot.

Patrz uważnie
@Potwierdzam to prawda

Nie Ty jedna... Ludzie, którzy jechali po kilkaset km od domu do pracy musieli wracać, bo nie wytrzymywali psychicznie. Tej nerwowej presji ze strony przełożonych. Gdyby ktoś miał siłę sprawca i dobre intencje wobec ludzi sytuacja by się poprawiła, ale to tylko skromne Marzenie.. I tak wszyscy tam pracujący chcą zdobyć doświadczenie, prędzej czy później się zwolnia i zostaną z ludźmi o zawodowym bądź podstawowym wykształceniem. Ta firma to dno

Haha
@Ktoś taki

Wyj*bali Cie bo się nie nadawałas do pracy, żałosne są te Twoje żale w internecie, specjalnie chcesz zrobić firmie pod górkę ale niestety każdy normalny w tej pracy wie że zostałaś słusznie zwolniona :)

Ojej
@Haha

Ciekawe która c*i*p*a z magistrem to napisała?

kokon
@Ojej

To prawda. Lepiej się nie wychylac z niczym. Robić swoje i na tym koniec. Nie robić za dużo i nie mówić za dużo. Z nikim się nie spoufalac atmosfera jest naprawdę słaba

Kolezanka
@Ktoś taki

Pisanie, że kogoś się zwolnilo z pracy w taki sposób jest bardzo żałosny. Akurat ta osoba dobrze pracowała a przez osoby 3 cię na nieodpowiednich stanowiskach została potraktowana jak została. Ja się tylko jej dziwię że nie zgłosiła tego do Inspekcji Pracy bo na pewno by wygrała. Pokazujecie swój poziom przez takie komentarze naprawdę "bardzo wysoki" poziom Upadła firma z upadła godnością już dawno straciła jakikolwiek szacunek na rynku pracy Mogliście zwolnić połowę osób które siedzą tam bo trzymają komus palec głęboko... Wiadomo w czym :) ludzie bez wyobraźni Mysleliscie że ludzie to idioci i się na tym dorobicie? No to zdziwko Wasze dni są policzone na malborskim rynku za niesubordynacje wobec pracowników i Kodeksu Pracy Bez pozdrowien!

Nikcc
@Ktoś taki

Podpisuje się pod tym! Zdecydowanie...!!!

Uuu
@Nikcc

Natalia weź już przestań podbijać swoja starą opinię. Wszyscy już wiedzą, że jesteś największą męczennicą eurofinsu

Irys

Osobiście uważam tak samo

Byly pracownik
@Ktoś taki

Prawda. Zgadzam się ze wszystkim. Wytrzymałem tam kilka miesięcy, dłużej już nie dałem rady, dobrze się trafiło że znalazłem inna pracę i odetchnąłem z ulgą

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. - Malbork

• Jak się pracuje w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 55 ocen.

Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.