Opinie o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 90

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 90

Czy Eurofins przyjmuje do pracy??? Na żadne moja aplikacje nie reagują!!!!

Albert
@Monika

Tzn., że Twoja osoba ich nie zainteresowała. Proste.

Jaki jest wkład kierownictwa Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

xxx

Żadna. Zamiatanie pod dywan sytuacji zakrywających o (usunięte przez administratora) wszystko tłumaczone mitycznym "to jest tylko słowo przeciwko słowu" nawet gdy tych "słów" jest kilkanaście. No i najlepsze, wypowiedzenie czekające na każdego kto śmiał zachorować na dłużej niż tydzień.

Niko

Firma nie wyciąga żadnych wniosków. Nic się nie zmienia na lepsze, wobec czego pismo do insektoratu pracy zostało napisane. Możecie się szykować, bo pogrążające was sytuacje namnażają się na wyrost. Nie polecam pracy . Nieodpowiedzialny pracodawca i cała banda chorych umysłowo ludzi.

@Niko

Czemu konkretnie nie polecasz pracy w Eurofins? Wspomniałeś, że nic się nie zmienia na lepsze - co według Ciebie powinno ulec zmianie i w jaki sposób? Co jest nie tak?

Irys

Na poczatku było okej, przez parę pierwszych tygodniu, a potem ta praca to była meczarnia. Cokolwiek zrobiłaś to było źle, starałaś się też źle. Praca jest okej dla ludzi,którzy lubią 3zmiany. Pracowałam tutaj ponad pół roku? Zwariować można, nie liżesz (usunięte przez administratora) nikomu,nie interesuje Cię czyjeś życie, nie opowiadasz jakie studia skończyłaś jesteś tutaj nikim. Osoby,które tutaj chcecie pracować taka notka dla was; na wstępie liż (usunięte przez administratora) I koloryzuj. Ta praca jest dla ludzi,którzy mają wywalone w to, że ktoś o was plotkuje na przerwach z liderami. Jeśli źle się czujesz to nikogo to nie obchodzi masz zapieprzac! Zarobki? Przez pół roku zarabialam 2000-2300 zależy ile w miesiącu jest nocek. Myślisz, że będziesz pracować kilka lat I zarabiać niewiadomo ile? Nawet o tym nie marz. Tutaj wszyscy tyle samo zarabiają, czy pracujesz 5lat czy miesiąc. Dodam, żebyś pampersy nosil, bo (usunięte przez administratora) chodzą za wami do kubka sprawdzić czy naprawdę idziesz się wysikac. Dopóki nie usłyszą jak doisz nie wyjdą z kibla. W ciągu pół roku przyjęto kilkanaście osób, nie minął miesiąc a połowa się zwolnila. Tragedia. Praca do kitu już lepiej zapieprzac 2zmiany w zabce niż z czubami

Danuta
@Irys

Nie jesteś tu pierwszą osobą, która wypowiada się takim samym tonie na temat pracodawcy, jakim jest Eurofins Environment Testing. Zarobki to rzecz indywidualna, no ale martwi fakt, iż niezbyt dobrze traktuje się tam pracowników. A co z socjalem? macie jakiś?

Żaba
@Irys

Chodź dziewczyno do świata żabki, gdzie hot dogów pełne łapki. Popracujesz w sposób czuły, parówy wsadzać będziesz w buły. Klienci są mili i weseli, kiedy sos z hot doga na twarz wystrzeli.

Gosc
@Irys

To chyba domena Eurofins Environment. W innym eyropejskim kraju hest ta sama atmosfera.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Angela

Czy do Eurofins w Malborku przyjmuja nowych ludzi? Oferty sa, ale ciagle odrzucaja moje CV. Pracowalam w Eyrofins w UK. Myslalam, ze dzieki temu bede mogla sie przeniesc do pracy w Polsce...

Bella

Po ostatnich wydarzeniach jakie mają miejsce, straciłam wiarę w to, ze ta firma ma jakiekolwiek szacunek do ludzi. Pora rozglądać się za nowa praca. Nikt tam na dłużej nie przyjdzie pracować, dlatego maja taka rotacje. Ciągle ktoś nowy, a nie warto inwestować i wykazywać zainteresowanie doświadczonym pracownikom? Marku, obudź się.

Xxxx

Witam chciałam trochę napisać odnośnie tej firmy. Sytuacja w tej firmie to jakiś żart nigdy nie jest dobrze, człowiek się stara nikt tego nie docenia. Nawet jeżeli chodzi o kryzys ładnie polecieli mówiąc, że nadgodziny okazuje się nagle że są uznane jako zwykle godziny tak się nie robi. Firma dla ludzi o mocnych nerwach i raczej dla ludzi którzy przychodzą dorywczo bo nic tam nie zarobisz przy takich warunkach i to na 3 zmiany nawet najgorszemu wrogowi nie polecilabym tej firmy. Mam tylko nadzieję że kiedyś przejrzą na oczy i zaczną doceniać ludzi i ich starania

Była pracownica
@Xxxx

Wszystko się zgadza z opinią powyżej.

Mery

Ta firma to jest porażka. Liderzy trzymają z lizodupami, reszta zmiany jest mało ważna i generalnie masz wrażenie jako nowy pracownic, że jesteś tam niepotrzebny. Proces prowadzony w środkowym etapie (prep) jest strasznie zaniedbywany i robiony niechlujnie. Nie wypowiem się na temat co dzieje na innych etapach, natomiast prep to żenada. Banda niewykwalifikowanych ludzi, którzy robią jak im pokazano bez najmniejszej wiedzy, aby znać tylko ISO... Kadra zarzadzajaca również jest beznadziejna. Każdy każdemu palec trzyma głęboko, odezwać się nie można, jak masz zdanie inne niż wszyscy to juz jestes na językach. Każda fit gwiazda, a w głowie pustka. Jedyny plus to dobrze wyposażona kuchnia... nic poza tym. Nie polecam pracy. Eurofins przez duże E, niemniej jednak warto pamiętać o tych wszystkich opiniach napisanych tutaj. Z d#py się tutaj nie wzięły. Bez pozdrowien LABORANCI!!!

Była pracownica
@Mery

Potwierdzam.

covid

Jak wygląda sytuacja w laboratorium w związku z koronawirusem? Czy są nałożone obostrzenia? Jak wygląda praca?

Hej, ja w tej firmie pracuje i nie zauważyłam niżej wymienionych problemów. Każdy nowo zatrudniony jest brany pod skrzydła zmiany, na której są trenerzy odpowiedzialni ze jego wyszkolenie. Dodatkowo szkolenie BHP, jak i stanowiskowe nie trwa 2 godziny (jak w wielu innych firmach), a tak jak jest to w przepisach albo i dłużej. Samo wyszkolenie pracownika na stanowisku pracy jest oparte na kilkutygodniowym treningu, gdzie nie jesteście rzucani na głęboką wodę, a możecie spokojnie nauczyć się swojej pracy. Praca jest lekka i przyjemna. Nikt nie zmusza do zostawania na nadgodziny ani do brania dni wolnych. Jeżeli, masz ochotę zostajesz na nadgodziny i są one ekstra płatne. Wypłata jest zawsze na czas a Kadrowe są bardzo miłe i zawsze pomocne. Dodatkowo, jeżeli jest tylko taka możliwość firma organizuje prace w soboty, które też są ekstra płatne. Jest to praca 3 zmianowa, odpowiednio płatna, z możliwością rozwoju.

NickNick

A czy trenerxy, którzy szkoła są do tego odpowiednio przygotowani? Wiedzą jak mają uczyć? Nie wszyscy, ale na niektórych zmianach uczą ludzie "z łapanki", nierzadko źle przekazujący wiedzę...

@NickNick

Tak trenerzy przechodzą odpowiednie szkolenia. Każdy trener jest przygotowywany do tej funkcji, jesli ktoś nie chce być trenerem to nim nie jest.

Dawdv

Aha haha, no proszzz...

HaHaHa

Wow, pierwsze słyszę, że wszyscy trenerzy są szkoleni....

Hi
@HaHaHa

Jak nie znasz wszystkich szczegołów to się nie wypowiadaj. Był cały cykl szkolen dla trenerow

HaHaHa
@Hi

Szkoda, że nie chodzili na nich trenerzy, którzy obecnie szkoła na (usunięte przez administratora)

wiola

jak jest tak super to dlaczego jest taka rotacja w śród pracowników, a rekrutacja obniża ciągle wymagania kwalifikacyjne?

@wiola

Rotacja jest zawsze. Nie wszystkim sie musi podobac wiec zmieniaja prace, ale jest sporo osob pracujacych ponad rok ktorzy nie zgadzaja sie z tymi opiniami.

xxx

to prawda szkolenie bhp wygląda inaczej niż wszędzie- masz do przeczytania 10 mega wielkich segregatorów dokumentów,z których wynika coś dopiero po szkoleniu stanowiskom i praktyce, a nie przed wejściem do labu. A właściwie masz je tylko o podpisac ,że się zapoznałeś. w razie jakiegoś wypadku firma umywa ręce bo podpisałeś. Nie podpiszesz nie pracujesz

Koronapan

Szkoleni trenerzy??? Tam w ogóle ktoś posiada jakąś wiedzę? Wszystko robione na jedne kopyto. Zresztą widać po wynikach kiedyś pionier wśród konkurencji dzisiaj (usunięte przez administratora)

Pozytyw

Cześć wszystkim! Wbrew temu co piszecie poniżej, mnie pracuje się tutaj od ponad roku na prawdę dobrze i jak na warunki Malborka to jest jeden z najlepszych pracodawców, bo kto da lepszą pracę w Malborku??! Przede wszystkim lubię tą robotę, to miejsce no i też ludzi na swojej zmianie. Nocki fakt są ciężkie, ale nie poddaje się tylko pracuje dalej bo mi ZALEŻY. A jak wam się coś nie podoba, to idźcie do odpowiednich osób i powiedzcie im to prosto w twarz. Tutaj każdy mądry, bo anonimowo wylewa swoje frustracje! pozdro z uśmiechem

xxxx
@Pozytyw

kto da lepsza pracę w Malborku? Chociażby markety. 2 zmiany, znacznie lepsza kasa i w znacznie bezpieczniejszych warunkach

Monia

Cześć zastanawiam się nad praca w tej firmie. Posiadam wykształcenie wyższe i mam pytanie odnośnie zarobków. Jakiego przeciętnego wynagrodzenia mogę się spodziewać? Jestem w stanie osiągnąć 3500 zł na ręke? Oczywiście, już razem ze wszystkimi dodatkami, bo rozumiem że są takie z racji pracy 3 zmianowej? Pytanie dotyczy pracy w lab.

Kujonek
@Monia

To, że masz wykształcenie wyższe nie oznacza, że będziesz wyróżniony z tego tytułu. Dostaniesz może z 200 zł więcej niż osoba bez jakichkolwiek kwalifikacji. Na podwyżkę nie ma co liczyć, natomiast jeżeli chodzi o dodatki, są, są... 20% do nocki, wychodzi około 2,50 za godzinę ekstra. Nadgodzin nie ma - jeżeli masz dojeżdżać to nie warto. Poza tym w lab atmosfera jest ciężka i z wydolnością przełożonych też nie za dobrze. Laboratorium tylko z nazwiska, nie polecam

Kujonek
@Kujonek

Generalnie nie ma się co spodziewać na starcie brutto 2800 max

Weź się Natalko za mopowanie tej podłogi co by koronawirus was tam nie dopadł :x tymbardziej że sam płyn dobrze was nie zdezynfekuje a firmy na więcej nie stać bo oni mają kryzys gospodarczy teraz hahaha w sumie teraz i wcześniej.. hmm właściwe przyjmijmy tezę ze zawsze Peaceeeee

Ktos

Niewygodnych pracowników usuwają.

No tak
@Ktos

To chyba dobrze.. Po co firma ma utrzymywac pracowników skoro nie pasują do zespolu? Z tego co pamietam ostatnie zwolnienie kogos bylo jakoes poł roki temu.. czyzby ta osoba nadal nie mogla sie z tym pogodzic?

Jakub
@Ktos

Co dokładnie rozumiesz poprzez "niewygodnych pracowników"? Usuwają? Tzn., że w firmie jest ostatnio dosyć duża rotacja? Wyjaśnij proszę jaka jest sytuacja pracownika w Eurofins. Dzięki.

Chcecie więcej?

Patologiczne wręcz laboratorium... Gdzie, proszę państwa w branży laboratoryjnej znajdziemy tylu ludzi z wykształceniem średnim? Są nawet ewenementy po gimnazjum... Rotacja jest ogromna. Proszę sobie odpowiedzieć dlaczego.... Nieodpowiednie osoby, nieodpowiedzialni pracownicy i jeszcze bardziej beznadziejne osoby "na stołku" bez żadnego doświadczenia... A liderki i ich z-scy( dwóch zmian - trzecia jest bardziej zgrana) ..... To jeszcze większy hit! Generalnie słabe miejsce pracy, w ogóle nie rozwija, podcina skrzydła wykształconym osobom - chyba, że chodzisz i ociekasz wazeliną - wtedy dodaje.... Kpina, nie wiem w jaki sposób to laboratorium utrzymuje akredytację.

Dora

Najniższa krajowa. Wstyd zarządzie !!!

Ktoś
@Dora

Ciekawe ile Mareczek zarabia ze swoją zgraja (usunięte przez administratora)

Pykkkkkkk

Ja pracuje rok, nie ma źle. Czasem atmosfera jest niefajna. Zawsze można pogadać z kimś z zespolu a nie z liderem... Ale pracowałam w gorszych labach.....

Ok
@Pykkkkkkk

Może się jeszcze komuś nie naraziłeś bądź nie narazilas w takim stopniu żeby zobaczyć jak łatwo w tej firmie zmieszać kogoś z błotem za byle co

Hej, w jakich godzinach są zmiany? Czy da się coś dogadać, żeby pasowało jakoś z pociągami? Z góry dzięki za odpowiedź.

Nickxxx

Weź w ogóle tam nie idź do pracy, bo szkoda w ogóle pieniądzy na bilet. Liderka pójdzie ci na rękę, a jak coś będziesz chcial/chciała to wypomni ci, że dojezdzasz i ona się na to godzi, więc nie możesz i nie masz praca nawet wnioskować o wolne/urlop. Szkoda słów.

Nickxxx
@Nickxxx

Sorki, za te błędy i poprzestawiane słowa - słownik w telefonie :)

@Nickxxx

Dzięki, za informację ????

* :)

Doda

Hej kochani, jestem bardzo zasmucona czytając opinie na temat firmy!!!! Nie zgadzam się z tym! ! Myślę że sami tworzycie dramaty. Więcej luzu, jak ktoś obgaduje niech sobie obgaduje, widocznie jesteście bardzo interesującymi osobami, skoro o was rozmawiają, mnie to w ogóle nigdy się nie obchodziło, zawsze robię to co do mnie należy i tyle. Warunki w pracy bardzo dobre, socjal super, w kuchni kawa herbata, mleko , czasem nawet ciasto od szefa.Pracowałam już w nie jednym miejscu, w owiele gorszych warunkach. Mi jest na prawdę bardzo dobrze. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WIĘCEJ POGODY DUCHA NAWET DLA TYCH KTÓRZY SĄ CZASEM NIE MILI DLA NAS ;)

Hermiona
@Doda

Potwierdzam, warunki bardzo dobre, atmosfera w porzadku, ludzie pomocni. Warto samemu sie przekonac a nie wierzyc w te brednie wylewane tutaj.

Bzdura
@Hermiona

Piszą biurwy którym za biureczkami jest dobrze. Taka prawda. Laboratorium to ciemny horror. Za te pieniądze to aż szkoda strzępić język. (usunięte przez administratora)

XxXx

Hahahahahahahaha, co to jest w ogóle za miejsce, to się nazywa firma??? Szkoda mi wylewac te pomyje, bo zabraknie tutaj miejsca. Napiszę tylko tyle ŻEBYŚCIE OMIJALI TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM. fałsz, dwuliczowosc, gnojenie i włazenie komuś w zad za specjalnie przywileje tj. wychodzenie do toalety bez kontroli - tyle was czeka w Eurofinsie. A no i jakis ochłap w postaci 1900 zł na rękę za zachrzanianie i pozwalanie na gnojenie swojej osoby przez nie przystosowane do życia liderki, które nie mają swojego życia i w nocy zamiast pocieszyć się czymś ruchem posuwisto - zwrotnym, obgryzaja pazury i są wściekłe na cały świat!!!! Żenada Wszystkie opinie poniżej równiez podzielam, w tej firmie nie istnieje poszanowanie pracownika!!!! W Malborku jest i was głośno, ludzie wykształceni z predyspozycjami wola iść pracować do marketu niżeli w ten chłam francuski. Ale spoko wszystko co dobre szybko się kończy!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. - Malbork

• Jak się pracuje w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 55 ocen.

Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.