Opinie o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 90

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 90

Halk

To tak. Pracowałem w tej firmie. Zaczne od tego, że trafilem do tej dobrej zmiany. Ludzie w większości spoko. Choć byli ludzie z kijem w (usunięte przez administratora) SS. Z perspektywy czasu dobra szkoła życia jeśli ma sie aspiracje, a nie ma się doswiadczenia to praca dobra na pół roku. Potem jesteś niezniszczalny. Docenisz nastepna pracę gdzie szef nie wyzre twojego ciasta, a sam zorganizuje dobre jedzonko nawet bez okazji. Powodzenia

Halk
@Halk

Co do samej pracy. Monotonna przez pierwsze dni zastanawiasz się co tutaj robisz potem jest lepiej jak przywykniesz. Najgorsze są nocki poczatkowo spoko, ale nie dla każdego.

Mama
@Halk

Synek, to ja już Ci więcej ciasta do pracy nie zrobię jak Ty się dzielić nie potrafisz.

Nona

Zgadzam się z opiniami, ludzie pracują tam tylko żeby zdobyć doświadczenie i odejść. W żadnej pracy nie spotkałem/a z takim podejściem do pracownika. Nikt z tym nic nie robi, liderzy mają większą władze niż szefostwo. Wiedza ze mogą sobie na to pozwolić bo i tak nikt im nic nie zrobi

@Nona

Doswiadczenie ? Jedynie na CV ;) Z samym laboratorium ma to niewiele wspólnego. Sposób przeprowadzania analiz dla kogoś kto miał z tym styczność przyprawia o dreszcze. Wiedza związana z mikroskopami to również wstęp, jesli ktoś uważa że po pracy tutaj przeniesie się do pracy w ośrodku badawczym to się zdziwi. Ale to laboratorium przemysłowe :) liczy się czas uzyskania wyniku, nie jego rzetelność.

@123

Dla kogoś kto jest po chemii, każdy lab jest spoko na początku. Pewnie o to chodzi, ktoś kto mierzy wysoko nie będzie tutaj siedział parę lat. Jestem ciekaw ile laborantow ma umowę na czas nieokreślony :D Taki żart :DD Najgorsze miejsce pracy w Malborku, ludzie piszą, bo jest kawa, herbata itd no shit... XXI WIEK hallo.. Nie jesteśmy murzynami. Ciasto od szefa - za dobre wyniki! Wypowiem się tylko na tyle, że w normalnych spółkach za dobre wyniki ludziom przyznaje się premie a nie ciasto

?

Skąd wiesz, ze najgorsze miejsce pracy w Malborku? Pracowales juz wszedzie? :P

Notak

Chociażby SZACUNEK, czego wam niestety brakuje i jesteście dalecy od tego żeby przełożyć to w rzeczywistości. Cała "Góra" się wzięła za pisanie pozytywnych komentarzy, ale coz................ Laboranci i tak moja swoje zdanie i choćby nie wiem co nie zmienicie tego

wiola

albo torby czy długopisy z logo firmy

Ooo proszę !!!

Za robotę się lepiej weźcie, a nie ludziom tyłki w necie obrabiacie. Chore, Teraz właśnie widać Kto tu ma problem!!! Jesteście żałośni, plociuchy zrobiliście nagonke na niewinnych ludzi, wstydu nie macie. Sami w firmie płoty siejecie, zazdrosniki . Nie podoba się to wont.

Wrrrr
@Ooo proszę !!!

Piszmy tu o pracy dobrze... Okreslenie "Robota" jest bardzo prymitywne!!!

Warrior
@Ooo proszę !!!

Uderz w stół, a nożyce się odezwą! Pomijając fakt prymitywnej pisowni, widać jaki poziom Pani przedstawia - mam nadzieję że osoba która piszę "wont" nie jest osobą która pełni funkcję kierowniczą w firmie. Jeśli niestety tak jest, to wspołczuję ludziom tam pracującym! Pytanie gdzie jest PIP i kierownictwo firmy? Współczuję jak ktoś wpadnie na pomysł donosu do centrali w Francji ????

Uuuu
@Ooo proszę !!!

Frustracja (łac. frustratio - zawód, udaremnienie) – zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu. Czasem frustrację definiuje się jako każdą sytuację, która wywołuje nieprzyjemne reakcje: ból, gniew, złość, nudę, irytację, lęk i inne formy dyskomfortu. Frustracja bywa rozumiana jako reakcja na niemożliwość osiągnięcia celu, pomimo dążenia do niego. (Uczucie frustracji łączy się z nakładem pracy nie doprowadzającej do osiągnięcia celu. Są to swego rodzaju wyrzuty sumienia wobec siebie samego znajdujące ujście pod postacią frustracji, kompulsji, przeniesienia lub natręctwa - jest to mechanizm spontaniczny, instynktowny i nieświadomy wynikający z jednostkowych uwarunkowań i doświadczeń).

Miło mi
@Warrior

Po jakości wypisywanych tutaj opinii nie wydaje mi się żeby ktoś był na tyle inteligentny i odważny aby zrobić coś takiego :) skoro ktoś nie ma odwagi zgłosić problemu do BUMa to nie będzie miał odwagi aby złożyć donos do Francji ;)

@Wrrrr

Tak to prymitywne, ale wolę być zwykłym normalnym człowiekiem. A nie udawać filozofa, i swoje niepowodzenia żałośnie przelewać na niewinnych ludzi. Z kąd w was tyle nienawiści! !!

xxxx
@Miło mi

BUMa akurat nie wiele się różni od niższej kadry zarządzającej, dlatego nikt z tym do niego nie idzie

Śmiechnasali

Mam nadzieję że każdy inteligentny człowiek i pracownik tej firmy doskonale wie że te negatywne komentarze i obrażanie liderów, a szczególnie tej jednej, są pisane przez konkretne osoby, które za dużo mówią a za mało robią mając przy tym pretensje do całego świata czemuż to lider się na mnie uwzial... A no właśnie dlatego i pisanie takich rzeczy im w tym nie pomoże, wręcz przeciwnie. Po co wylewacie żale w internecie? Nie radzicie sobie z presją otoczenia i w ten sposób sobie pomagacie? Są na prawdę inne sposoby radzenia sobie ze słaba psychika. Praca sama w sobie jest bardzo lekka, nie da się zmęczyc fizycznie. Fakt faktem atmosfera jest nie raz napięta, ale jako zwykły pracownik widzę że jest to tylko i wyłącznie wina laborantow. Sami siejecie plotki, obrażacie innych, wymagacie od wszystkich wszystkiego bo wam się należy nie dając nic w zamian. Rzadko słyszałem żeby któryś z liderów odmówił komuś wolnego czy zamiany godzin np, jeśli pracuje normalnie i wywiązuje się ze swoich obowiązków. Jak ktoś leci w kulki i więcej go nie ma niż jest to jakim prawem ma dostać wolne? Pieniądze nie największe ale gdzie w Malborku więcej? Dużym minusem są trzy zmiany ale można z tym żyć. Weekendy wolne, ostatnio lipa z sobotami ale one pewnie w końcu wrócą też. Niektóre księżniczki to by chciały siedzieć, pachnieć i dostawać pieniądze bóg wie za co. Najlepiej żeby każdy pilnował swojego nosa oraz tego, żeby dobrze wykonywał swoją pracę a dopiero potem zaczął oceniać innych. I nie, nie jestem tym "z góry" xd

wiola
@Śmiechnasali

To ciekawe ,że wszyscy uwzięli się na jedną i tą samą liderkę,bo wszyscy tak źle pracowali. Ja pracowałam w tej firmie i widzę ,że nic się nie zmieniło, po za faktem ,że osoby odpowiedzialne za pijar tej firmy zaczęły nagonkę , na osoby wyrażające prawdziwe opinie i o ty co tam się naprawdę dzieje. A co do kasy to w tej chwili nawet w marketach płacą wwięcej i nie pracują w azbeście na 3 zmiany

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tomaszzz

Witam jak wygląda praca próbkobiorcy w Eurofins tj. ile dziennie kilometrów jeździ ? ile próbek pobiera dżinnie pobiera ? ile godzin pracuje ? i ile zarabia ??

@Tomaszzz

to nie to laboratorium

Tetralka

Wyzysk pracownika, praca za trochę więcej jak najniźsza krajowa. Trzy bite zmiany- wrak człowieka. Pieniądze nie warte tej pracy. Szukają jeleni wśród młodzieży obiecują i chwalą się jaka to światowa firma. A cel firmy jest jeden. Największy przerób prób w najkrótszym czasie. Za najniższe pieniądze dla pracowników. Bez premii surowe śmieszne wynagrodzenie. Ludzie którzy tam pracują nie interesują się pracą tylko komu duxxę obrobić, kto jaki jest itd. Praca jest psychicznie wykańczająca.

Hah
@Tetralka

"Największy przerób prób w najkrótszym czasie" - czy nie na tym polega praca w firmach produkcyjnych i laboratoriach? Zmiany i wynagrodzenie to tez nie tajemnica, godzisz sie na to gdy podejmujesz prace wiec do kogo te pretensje? Sam sobie zgotowales/as ten "wyzysk" ;)

JJ
@Tetralka

Zgadzam się w 100%, niestety tak to wygląda, od dłuższego czasu bardzo słabo jest w firmie. Ludzie są gnębieni a przełożeni bardzo rozczeniowi wobec pracowników. Szkoda, że od każdej negatywnej opinii ktoś odbija piłeczkę i nilt nie potrafi zrozumieć, że tam jest naprawdę źle

Tak jest

Ojej, niestety dzieje się w firmie i to bardzo niekorzystnie. Co tu więcej pisać, niewypał na maxa. Nawet nie życzę tej firmie dobrze, bo to jest po prostu zemsta losu jak traktują pracowników i jak zniewazyli imię co niektórych. Rozgladajcie się ludzie za inna praca.

Smutna

Odtwórcza praca, robienie codziennie tych samych czynności jak w fabryce, bardzo niskie wynagrodzenie. 2000 serio!?!? W pierwszej lepszej korporacji dostałam 2600 na początek. (na rękę). Jedyny plus to długie przerwy. Praca nudna, brak możliwości rozwoju wszystkie dni się zapętlają, wciąż miałam poczucie, że stoję w miejscu.

Angela
@Smutna

Dokładnie tak. Ludzie stąd uciekają. Mają dość widząc co się dzieje

Hamilton
@Smutna

W Hamiltonie też pracowałas? Bo jest tam identyczny komentarz.

Ona

Zadzwonił do mnie pewnego dnia Pan rekruter. Ładnie zaprezentował firmę, powiedział czym się zajmują i jak wygląda praca na stanowisku laboranta. Niestety system placowy jest niedostosowany do obecnego rynku. 2,5 tys brutto to jakis żart, farsa. Chyba już nawet ukraincy nie chcą pracować za takie pieniądze... zero szacunku dla ludzi. Nic dziwnego, ze firma jest tak opisywana na forum. Francuski kapitał jak nie potrafi godnie ludziom zapłacić to niech się zwinie spowrotem do Francji.

Kobieta

Bardzo nierówne traktowanie pracowników. Nie wiem od czego to zależy, bo nowi maja lepiej niż ktoś to pracuje tam od dawna, to najbardziej boli. Nowym wchodzi się w tyłek, a pracownicy ze stażem nie są doceniani ani w żaden sposób nagradzani. Przykre to, bardzo demotywujące, to sprawia że atmosfera jest niemiła i sztuczna

,,,
@Kobieta

A czy faktem nie jest, ze nowy pracownik potrzebuje wprowadzenia, zapoznania sie z praca i po prostu wiecej uwagi niz pracownik, ktory pracuje dluzej i ma doswiadczenie?? Moze warto spojrzec na to szerzej.

@,,,

Tak to jest prawda. Niektórzy uczą się wolniej dla tego tej uwagi potrzebują.

Ale Kobieta też ma rację

Angelika
@Kobieta

To prawda smutna

Urszula
@,,,

Masz rację, nowy pracownik powinien zostać wszystkiego nauczony. A ile trwa okres wdrożeniowy w Eurofins, wiesz może? I jaką umowę dostają nowi pracownicy. Dzięki.

Technik
@Urszula

Wszyscy dostają umowe o prace, najpierw 3 miesiace probne, pozniej rok. Dlugosc szkolenia jest rozna - zwykle okolo miesiaca.

Ewenement

Nienawidzę tych fałszywych i dwulicowych twarzy pracujących w tej firmie!!! Ten skład, ludzie, kierownictwo to jakaś pomyłka. Wracam po pracy do domu i płacze, bo ręce mi opadają. Skandaliczne zachowania i obrażanie ludzi, obelgi za wszystko to w tym miejscu standard. Szanowny Pan BUM chodzi i uśmiecha się do wszystkich, a w rzeczywistości jak jest jakiś problem nie potrafi go rozwiązać i jest stronniczy. O wszystko są afery i rozmowy, które wywołują taka presję i nacisk psychiczny, że tydzień czasu człowiek sam siebie pyta "może ze mną jest coś nie tak?!". Myślę, że to zachowanie wynika z panicznej walki o firmę, ponieważ upada i to widać niestety, dlatego państwo kierownictwo wyżywa swoje żale i frustracje na ludziach, którzy tam tylko pracują i nie mają na nic wpływu. Weźcie się za ten (usunięte przez administratora) wkońcu. Ludzie!!!!!!!!

Serio?
@Ewenement

Serio? Kierownictwo sie wyżywa? Pracujemy w tej samej firmie? Za to wszystko co sie teraz dzieje powinni polowe laborantów zwolnic za brak odpowiedzialnosci, jakiejs dyscypliny i w ogole checi do pracy. A mimo tego szukaja rozwiazania problemów... A skoro tak bardzo nienawidzisz tej pracy to polecam z niej po prostu zrezygnowac, po co wylewać łzy i psuć innym pracownikom humor swoją frustracją. Moze gdzies indziej znajdziesz swoje miejsce :)

Hejho

Czy warto podlizywać się górze w tej pracy?

Ciekawska

A ja napiszę od siebie tylko tyle! Zastępca lidera pewnej zmiany nosi ksywe "ESESMANKA" - to o czymś świadczy. Jeżeli ktoś chce tam podjąć pracę... Nie polecam, nie warto się brać na łatwe pieniądze i lekka pracę. Psychika do bani. Jednej nocki nie ma nic do roboty a na następnego dnia jest tyle, że jesteś non stop zawalony. Poza tym atmosfera bardzo ciężka. Cały czas jakieś pretensje, krzywe spojrzenia, obgadywanie. Lizusy maja najlepiej, jak jesteś kimś "kimś" to nie masz nic do powiedzenia, jeżeli już coś powiesz, tzn powiesz inaczej niż banda myśli to... Uff, po tobie. Dobrzy i solidni pracownicy nie są doceniani.

Kosto

Chcąc tam pracować trzeba dostosować się do tych ludzi lub robić swoje i za wiele się nie odzywać.

Urszula
@Kosto

Nie rozumiem, dlaczego w Eurofins nie można Twoim zdaniem zbyt wiele mówić. To nie świadczy dobrze o kulturze organizacyjnej w tej pracy. Jak oceniasz atmosferę i relacje z przełożonymi?

@Urszula

Wszystko zależy na którą zmianę się trafi. Najlepiej za dużo o sobie nie mówić.

Bezsensu

To ma być opinia o firmie? Pracownicy chyba sami sobie szukają dramatów..

Patrz uważnie
@Bezsensu

To jest opinia o firmie, opinia o ludziach, którzy są zatrudnieni na niewłaściwych stanowiskach. Sfrustrowane i samotne liderki, które wyrzywaja swój żal życiowy na pracownikach. Droga firmo, drodzy ludzie, którzy mają tam jakiś wpływ.. Kiedy do was dotrze, że naprawdę macie tam sajgon między ludźmi. To właśnie was zniszczy

Bezsensu
@Patrz uważnie

To dlaczego tam pracujesz skoro jest tak źle?

....
@Bezsensu

Bo praca sama w sobie jest ciekawa i interesującą zwłaszcza jak na Malbork. I uważam że można ją polubić. Jednak cyrki jakie się tam dzieją nigdy nie przestaną dziwić i bawić. Zwłaszcza że nie pracuje w tym miejscu od kilku miesięcy a czytając to doskonale wiem o kogo chodzi :) Nic się nie zmienia i nie ma co się oszukiwać że się zmieni :) Zwłaszcza w aspekcie cytując :"samotnych, sfrustrowanych liderek". Pamiętam slowa, że ten Eurofins chce się "wizerunkowo odciąć " od drugiego o którym już od lat ludzie wiedzą, że to ostateczność jeśli chodzi o pracę, bo psychika tam nie wytrzymuje... No jakby to powiedzieć- jakoś wam to nie wychodzi :)

Laborant
@Patrz uważnie

Co ma wspólnego stan wolny liderek do opinii całościowej firmy ? Może to problem leży w waszej osobie skoro są takie sfrustrowane.

@Laborant

Raczej wina nie leży po stronie pracowników, bo ludzie pracują dobrze i solidnie. Liderki same chodza i szukają o co przyczepić niestety niektóre "awantury" wynikają z byle powodu a pracownicy przez tydzień ciagani są na rozmowy do konferencyjnej Hipokryzja w tej firmie to hasło przewodnie i domena rozpoznawcza liderów

Kosto

Trenerka B nie powinna być trenerką. Dużo rzeczy myli, nie przyzna się do błędu. Wiele razy przy szkoleniu coś komuś źle mówiła

Angel
@Kosto

Hahaha, dokładnie Ona jest trenerka chyba że względu na to, że ma staż i trzeba było jednak po takim czasie coś zaproponować. W ogóle cała zmiana gdzie jest owa Pani to pomyłka. Ludzie się nie lubią, kobiety są zawistne może kilka osób jest ok. Włącznie z liderkami tej zmiany.

@Angel

Zgadzam się. Ludzie tam do niczego. Wredni.Nie wiem jak teraz

@Angel

Trenerka B potrafi naśmiewać się z nowych osób że im nie idzie lub powoli pracują a sama jest tyle czasu na prepie dla tego że na PLM sobie nie radziła :-D

Kosto

Nie można wrzucać wszystkich liderek do jednego wora. Nie wszystkie są takie. Wina też częściowo leży po stronie pracowników na labie ( nie wszystkich). Najlepiej obgadywać za plecami, chodzić do koleżanki obok czy kolekgi i nadawać na tą osobę. Prawdą jest że lizusy liderek mają lepiej. Liderka krzyczy na cały lab ja pier.. Co ty odje... Kur... Nie reaguje też na takie samo zachowanie lizusów, takie zachowanie zauważone przeze mnie na jednej zmianie. Na zebraniu kiedyś zostało powiedziane coś w ttm stylu DOSZŁY MNIE SŁUCHY ŻE JEST ZŁA ATMOSFERA... ATMOSFERĘ SAMI SOBIE TWORZYCIE... To jest prawda. Taką ciężką atmosferę stwarzają niektórzy laboranci i liderki. Praca 3zmianowa nie dla każdego.

Jakie wartości są cenione w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Pracownikprep

W firmie Eurofins Environment Testing Polska nie ma żadnych wartości. Jedyne cechy jakie wykazują to zarabianie pieniędzy nie patrząc na ludzi Nie ma szacunku ani doceniania pracownika. Każdy patrzy tylko na swój (usunięte przez administratora), zresztą kosztem innych. Liderzy sa okropni i niekompetentni. Jednym słowem ŻENADA nie firma

Jakie są możliwości rozwoju w tej firmie?

Lady Lee

Jest źle i to nie wymaga komentarza. NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ chyba że jesteś z PGR-u bez wykształcenia i stajesz się wielką gwiazdą labu. Budując swoje wartości na chamstwie, beszczelności i budowaniu autorytetu na plotach i obrabianiu innym (usunięte przez administratora) Taka jest tam klasa ludzi. WYNAGRODZENIE NIEADEKWATNE DO PRACY!!! Ci co siedzą tylko w cyferkach przed kompem po 8 godzin oni będą wychwalać i słodzić firma miodzio.TYPOWA KORPORACJA ZAPIERD I ZERO SZACUNKU WZGLEDEM PRACOWNIKÓW.

Pomyśl
@Lady Lee

Wiesz co? Lepiej być gwiazdą Laboratorium, niż gwiazdą internetu jaką Ty próbujesz zostać.

Znawca
@Lady Lee

Akurat ludzie z PGR-u są bardzo pracowici :) Ty pewnie nadajesz z warszawskich salonów!

@Lady Lee

Znawca pracy, powinieneś człowieku w takim właśnie PGR popracować, to byś docenił. Życia nie znasz. Wiec nie obrażaj innych, zacznij od siebie. Życzę szczęścia

Tarara
@Lady Lee

Nigdy nie zrozumiem, jak jest źle to na c*uj tam pracujesz? Gdyby każdy pracował a nie udawał gwiazdę to byłoby miodzio a tak same dramy, spiny i Bóg wie co wywoływane przez te same osoby non stop. 8 godzin spokojnie sobie robisz swoje, nie meczysz się i wracasz na chatę, źle? Wystarczy tylko robić swoje i patrzeć tylko na siebie, a nie co kto robi i się wpieprzac innym w życie xd

Ciekawy

Góra dopiero się obudziła, zrozumiała skalę problemu i zaczęła pisać pozytywne komentarze co jest bardzo żałosne. Dlaczego problemy w firmie zamiast być rozwiązywane, zamiatane są pod dywan? Zero autorefleksji na temat tego co się dzieje.

jak_to?
@Ciekawy

Dlaczego tak trudno uwierzyc, ze komus sie moze dobrze pracowac w tej firmie? Problemy moga byc rozwiazywane jesli sie o nich powie, a jak sie pisze w necie to jak mozna oczekiwac ze cos sie zmieni? Zapukaj do drzwi przelozonego i mu powiedz co Ciebie boli

wvwojkv
@jak_to?

Nikt nie zareaguje

Jak_to?
@wvwojkv

Hmm... A ktoś próbowal?

Ciekawa
@wvwojkv

To jest założenie. Ile razy byłaś u przełożonych zgłosić problem? Gdy ja poszłam do pewnej osoby z problemem, to uzyskałam pomoc w tej sprawie i jest ok.

Ciekawy
@jak_to?

Nigdzie nie było napisane że nie zostało to zgłoszone. Forum jest od wydawania opinii, również negatywnych. A nazywanie tego hejtem jest poniżej krytyki

I tak w kółko
@Ciekawy

Ile razy byłaś się pytam

Jakostakos
@I tak w kółko

Skąd cały czas takie podejrzenie, że to kobieta pisze? "byłaś, byłaś, byłaś". Nawet jak ktoś był to i tak zostało to zamiecione pod dywan.

Pani z PGRu
@Jakostakos

Jedyne dywany jakie mamy w Eurofinsie to próby z Francji, a pod nie nic nie można zamieść :)

Proste pytanie
@Jakostakos

Kobieto czy mężczyzno, to ile razy było zgłaszane przez Ciebie bezpośrednio?

KtośNormalny
@Ciekawy

Wydaje mi się że góra jednak ma ważniejsze rzeczy na głowie niż pisanie pozytywnych komentarzy. Może pozytywne komentarze zaczęli pisać ludzie którym naprawdę się tutaj dobrze pracuje i im się chce pracować. Tak jak ludzie piszą, lepiej weźcie się za robotę, a z problemami udajecie się do odpowiednich ludzi którzy napewno wam pomogą i nigdy tej pomocy nie odmówią :) Pozdrawiam :) #NormalnyZwykłyPracownik

Ktoś
@KtośNormalny

Becia, za dużo się nie udzielaj już, bo ci żyłka pęknie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. - Malbork

• Jak się pracuje w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 55 ocen.

Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.