Sepo Sp. z o.o. Laboratorium

Knurów

Opinie o Sepo Sp. z o.o. Laboratorium

Edyta

@jamożesz napisać coś więcej o plusach pracy w Sepo? Rozumiem, że odpowiada Ci ta praca. Czy można liczyć na możliwość rozwoju? Możesz też powiedzieć co takiego w negatywnych wpisach Cię zaskoczyło i nie jest zgodne z prawdą?

ja

długo pracuję w Sepo, poprzednie negatywne komentarze były dla mnie niezrozumiałe, jest dużo pracowników "wieloletnich", więc chyba nie jest źle, atmosfera jest ok, polecam.

Edyta

Od ponad roku nie pojawiły się nowe wpisy na temat tego jakim Sepo Sp. z o.o. Laboratorium jest pracodawcą. Jakie w tym czasie zaszły w firmie zmiany? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych jej pracowników. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

jakże

Warunki są dobre @romeik, bo ostatnio miały być premie do zarobków.

Hermes

Witam porażka i odradzam nie liczą się z ludzmi.

mt

Janie daj sobie spokój...jest wiele innych firm. Nie warto.(usunięte przez administratora)Rzetelnosc wyniku na ostatnim i bynajmniej nie jest to wina najnizszego szczebla ani nawet kierownictwa.

klakier

co druga osoba wypowiadajaca sie na forum jest pracownikiem sepo. Szkoda tylko,ze taka odwage maja jedynie anonimowo w internecie. Na codzien juz nie tacy odwazni..wypowiedzenia poki co tez nikt nie sklada. Nie mowie,ze firma jest idealem ale gadaniem zza monitora nic nie zdzialasz

maja

a jakie warunki pracy w laboratorium?? jakie zarobki? też pracuje się po kilkanaście godzin dziennie?? ludzie są na umowie o prace?? odpiszcie proszę bo chciałabym tam złożyć CV.

NN

Byle więcej, Byle szybciej, Byle taniej. SEPO

oli

która Pani? Pani A...?

Mniej niż zero

Drogi Stefanie nikt Cię na siłę nie trzyma, zmień pracę i po problemie. pozdrawiam

stefan

230 h za np 3000 tyś. złotych - jak by pracować w biedronce na 2 etaty to też będzie tyle - po co nam studia. Największa porażka tej firmy to Pani (usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!!!

0+1

Mniej niż zero - 2013-07-11 16:31:21 Nie zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami ! Praca w SEPO jest miła, przyjemna, kierownictwo jest bardzo przyjazne dla pracowników. Prawda jest taka, że jak się komuś robić nie chce robić, to zawsze będzie narzekał. Jednym słowem jest zajebiście. to chyba Kondzio pisał :P

Mniej niż zero

Zdesperowany pracownik

Takie niskie, że aż się wstyd przyznać.

zdesperowany

niskie zarobki? to znaczy ile ?

BZ

Nie bądź śmieszny!!

kopinka

Wiesz ja tez tam pracuję. Jezeli nie masz checi do pracy to wszedzie bedzie ci zle

maj85

Zgadzam się z moim poprzednikiem jako pracownik i niestety też nie mam dobrego zdania o Sepo, a częste przyjęcia wynikają z dużej rotacji pracowników.

Zostaw opinię o Sepo Sp. z o.o. Laboratorium - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sepo Sp. z o.o. Laboratorium