P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.

Malbork

Opinie o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.

Porażka

@07 2 dni temu
Porażka

@07 gratulujemy rozbudowanej formy wypowiedzi :) Tak na serio to nie rozumiemy w jakim kontekście mamy odpowiedzieć na tak "rozbudowany" post, tj: - czy porażka ma oznaczać osobiste określenie swoich możliwości w czasie okresu próbnego? - czy porażka ma oznaczać niezrozumienie stawianych warunków zatrudnienia? Tak naprawdę ilość wątków jest nieograniczona ilość, stąd prosimy wypowiadając się w postach o precyzyjne (i w szczególności prawdziwe) określenie kierunku wypowiedzi...... Pomimo wszelkiego rodzaju porażek życzymy wszystkiego dobrego !

STOPOL

@dziadostwo Z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie zidentyfikować kierunku do którego Pani/Pan zmierza: 1) mamy świadomość, że ten portal został stworzony m.in. z myślą o np. byłych pracownikach - ale jako firma mamy również prawo do wypowiadania się, szczególnie w przypadkach, które nie są zgodne z rzeczywistością 2) jeżeli pracownicy, którzy z ramienia firmy uprawnieni są do wypowiadania się w jej imieniu zamieszczają informacje w "godzinach pracy" - raczej wykonują to w ramach ich pracy ...... Idąc dalej - jeżeli post tak jak dzisiejszy zamieszczany jest poza godzinami pracy należy go traktować jako wykorzystywanie przez firmę pracowników bo robią to po godzinach ? 3) "Odpowiadając na Pana pytania..." - jeżeli jest to odpowiedź na prośbę o rozwinięcie kwestii związanej z brakiem szacunku to przyznajemy szczerze, że nie mamy więcej pytań..... Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego :)

użytkownik zarejestrowany

@dziadostwo a za wyrobienie tych norm, o których piszesz były chociaż premie czy nagrody? Czyli dokładnie na czym polegała Twoja praca? Możesz opisać to dokładnie pozostałym użytkownikom forum, którzy zastanawiają się nad pracą w P.H.P.U.Stopol?

dziadostwo

dajcie sobie siana liczą sie tylko wyniki w tej pracy wy wszyscy bedziecie tylko liczbami zero szacunku praca po nocach zarobki ile sobie wypracujecie a to nie łatwe w tej robocie jak roboty powodzenia hehe

@dziadostwo 3 tygodnie temu

@dziadostwo Prosimy o rozwinięcie kwestii związanej z brakiem szacunku (w którym momencie firma nie okazywała szacunku?). Na większości stanowisk są systemy motywacyjne (za konkretne wynagrodzenie), które są osiągalne dla ludzi chcących pracować i mających do tego PREDYSPOZYCJE. Systemy motywacyjne stworzone zostały aby nie było rozczarowań co do wysokości wynagrodzeń. W trakcie rozmów kwalifikacyjnych przedstawiane są wszystkie warunki związane z konkretnym stanowiskiem dlatego nie mamy pojęcia skąd takie rozczarowanie...... Prosimy w przyszłości o wypowiadanie się personalnie - będziemy mogli precyzyjnie odpowiedzieć na stawiane zarzuty (wg nas bezpodstawne) Dla informacji firma istnieje 27 lat i zatrudnia ponad 100 pracowników, a większa część pracowników ma wieloletni staż w naszej firmie - co potwierdza, że nie jest do końca tak jak Pan/Pani opisuje. Niemniej jednak życzymy wszystkiego dobrego i znalezienia wymarzonej pracy Pozdrawiamy, STOPOL

dziadostwo
@STOPOL 3 tygodnie temu

Drogi Panie STOPOL a może Panie P. wiadomo o kogo chodzi zaznaczam że to forum zostało stworzone z myślą o opiniach np byłych pracowników,skoro Pan Panie P. dba o przyszłość firmy to proszę zabrać się do pracy a nie pisać na tym forum w godzinach pracy.Odpowiadając na Pana pytania powiem tylko jedno firma się rozwijała i zatrudniała ok.300 pracowników a teraz 100.Pozdrawiam.

użytkownik zarejestrowany

@lry minął miesiąc i nikt Ci nie odpowiedział. Czy w takim wypadku sam się zdecydowałeś zaryzykować i zaaplikować do firmy P.H.P.U.Stopol? Jeżeli tak to chętnie poczytamy o Twoich pierwszych wrażeniach, a jeżeli nie aplikowałeś to nadal czekamy, aż jakiś pracownik odpowie na Twoje pytania, które również przydadzą się innym zastanawiającym nad pracą.

lry

witam jak teraz wyglada praca w stopolu? warto tam wysylac CV czy lepiej odpuscic? jak zarobki i ludzie?

użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w P.H.P.U.Stopol? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Na jakie benefity może liczyć pracownik firmy?

mb

Kolejny byly pracownik stopolu rozpoczyna prace w konkurencji.Bydgoszcz pozdrawia dwa ciecie.

Nikt ważny

Co sądzicie o zsp 4 malbork. Czy warto się tam uczyć? Mieszkam dość daleko i jest to ważna decyzja dla mnie. Co będę miał po tej szkole (liecem profil wojskowy)?

zaw

Omijac szerokim lukiem.

tre
użytkownik zarejestrowany

O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.

ojojojjj

Pewnie zarobki są jakie chcesz 2000 3000 4000 prezes kawę parzy po plecach poklepie prawdziwy przyjaciel.

Stara gwardia

He czytam wasze opinie dajcie sobie spokój firma dno siada wszystko roboty pełno kasa mała.Stara gwardia uciekła lub się niektórzy zastanawiają są też tacy co siedzą bo gdzie pójdą.Ja odszedłem i wcale nie żałuję,a ci co się zastanawiają to chyba potrzebują kopa.Pozdo stopol to nie wszystko.

Stara gwardia

chdwp

po pierwsze usuwane sa wpisy niewygodne dla firmy po drugie inspekcja pracy to fikcja swoje prawa mozna dochodzic dopiero po roztaniu z firma 99% wygrywa sprawy po trzecie firma dno i najprawdopodobniej firma stopol w nie dlugim czasie przestanie istniec i niejest to opinia pracownikow lecz klientow ktorzy juz szukaja innego dostawcy

@chdwp 29.04.2016, 19:46

Po pierwsze to STOPOL nie jest właścicielem tego portalu i w związku z tym nie ma takich możliwości (dla informacji nie trzeba być bardzo inteligentny, żeby po przeczytaniu wszystkich postów stwierdzić że nie brakuje tutaj hejterów, których obraźliwych tekstów nikt nie usunął.....) Po drugie nie trzeba rozstawać się z firmą aby dochodzić "swoich praw" - można to zrobić w dowolnym momencie (komunizm dawno się skończył)? Po trzecie grzebanie firmy trwa już od wielu lat i takich pseudo proroków było już wielu (dla informacji firma istnieje od 27 lat)

@quest 29.04.2016, 20:15

Wracając do punktu trzeciego - "dno" w firmie powstaje przez pracujących tam ludzi, jeżeli pracownik nie jest w stanie tego zrozumieć firma kończy z nim współpracę żeby uniknąć osiągnięcia tego "dna"...... ps. pozdrowienia dla wszystkich pracowników STOPOL (szczególnie te osoby, które pracują w tak "złej" firmie po kilkanaście lat) ;)

Dante

Firma ma swój system płacy jaki pozwala zarobić całkiem sporo o ile spełnisz warunki, które przy ilościach pracy są często niemożliwe do zrobienia, system jaki napędza ilości jednocześnie oczekując perfekcji. Premie na które robisz cały miesiąc by stracić w jednej chwili. Zatrudnienie też nie wygląda tak kolorowo, obojętnie na jakiej umowie jesteś, nie znasz dnia ani godziny, firma patrzy przede wszystkim na własne zyski, jeśli pracownik się w czymś pomyli, narazi firmę na jakieś straty, to obojętnie jak z doświadczeniem - leci na pysk. Pracodawca też nie patrzy na pracownika, oszczędza w ludziach jednocześnie wykorzystując skromną ilość pracowników do pracy nawet w okolicach 14-15h osobiście byłem świadkiem jak pracownik, jaki normalnie miał pracować 8h musiał zostać w pracy 16h i nadgodziny w pracy nie są zwracane w kosztach, pracujesz za darmoche, co najwyżej kiedyś sobie tam weźmiesz to jako wolne... kiedyś.

@Dante 06.04.2016, 00:50

Kolego - dlaczego piszesz głupoty? - Na większości stanowisk są systemy motywacyjne (za konkretne wynagrodzenie), które są osiągalne dla ludzi chcących pracować i mających do tego PREDYSPOZYCJE. - Jeżeli chodzi o nastawienie firmy na zyski to chyba normalne - bo kto o zdrowych zmysłach prowadzi firmę bez takiego celu ? ps. Nikt kolego nie broni ci prowadzić własny biznes i zarabiać jeszcze większych pieniędzy...... - Co do godzin pracy to nie wiem co popalasz ale pomyliły ci się chyba firmy (miej świadomość że firma prowadzi legalny biznes i z tego co się orientuję jako nieliczni zatrudniają na umowy o pracę, tym samym podlegają pełnej kontroli przez inspekcję pracy.......)

piotr125

nie są w porządku wobec pracowników, zabierają pieniądze za co się tylko da. ciągłe potrącenia i kierowcy maja najgorzej, wiele by mówić,

kotek

wiele firm ma swoje zasady lepsze czasami gorsze, ale tam to jest parodia. ciągłe zmiany

patrycja105

ciągle mało, ciągle żle, a płace marne. praca dobra dla kawalera który niema opłat bo z tej pensji nie da się wyżyć

bajki

Nie polecam co do crossa to jest dystrybutorem bo sam go produkuje jak i gilzy i nabijarki ja nie polecam !!

nie jest fajnie

rych

rodzina (usunięte przez administratora)dziekuje z całego serca za zrozumienie czulosc za ogromna pomoc calemu odzialowi w starogardzie gd jesto niespotykane dlatego jeszcze raz dziękujemy ps. kierownik jesteś dobry człowiek dzięki

heniek

2046 uha bo pęknę ze śmiechu jak Beduin w tym syfie powodzenia.

Stopka

Jadostalam umowe do 2046 roku:-) i zawsze za wszystko mam placone..

kglfl

jeżeli jest to umowa o pracę to musi !!!

prawa pracownika

pamiętaj pracowniku ,że jeżeli stwierdzisz łamanie prawa pracy możesz to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy ,która stoi na straży przestrzegania Kodeksu Pracy

prawo pracy

czy Stopol zgodnie z prawem pracy zapoznaje pracowników z Regulaminem Pracy ?, zwłaszcza w kwestii dotyczącej pracy w godzinach nadliczbowych ?

prawo pracy

mam pytanie :czy Stopol rozliczył czas pracy pracowników za 2013 r? To ,że pracownicy otrzymują dodatek za nadgodziny nie oznacza ,że mają pracować po kilkanaście godzin dziennie ,również nie zwalnia to pracodawcy z rozliczania czasu pracy ,natomiast nie musi prowadzić jego ewidencji. Tak więc dodatek za nadgodziny nie oznacza pracy od rana do wieczora bez ograniczeń. Jeżeli pracodawca nie rozlicza czasu pracy pracownik powinien prowadzić własne rozliczenie godzin pracy .

obserwator

NIC, wyzysk za marne grosze, kierownictwo to jakaś paranoja, ludzie nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz WYZYSK ! Nikomu nie polecam !

Potwierdzam !

ktos

witam,czy w tej firmie nadal jest takl zle??bo te wszystkie wypowiedzi maja rok i jestem ciekawa czy cos sie zmienilo?zostalam zaproszona na rozmowe,ale zrezygnowalam po przeczytaniu Waszych wypowiedzi,mam nadzieje,ze nie bede zlowac?:P:)

były pracownik

ha ha, w ofercie na swojej stronie wyrobów tytoniowych w rubryce Philip Morris napisali : Malboro :-) chyba od Malborka, wszak marka papierosów to Marlboro ! A firma beznadziejna, poziom dawnych PGRów ( nie obrażając PGR ). Zdecydowanie nie polecam

duch

zgadzam sie wyzysk i jedno wielkie bagno a tu tyle ludzi sie przewija że ja [usunięte przez moderatora] ... a najlepiej jak masz duze plecy to wtedy dużo łatwiej zostac ci o ktorych to pisze napewno beda wiedzieli i to nie tylko w tym czasie ale i cofnijmy sie w czsie ludzie [usunięte przez moderatora]

andy

Powiedzcie o co chodzi ?????? W gazecie Malborskiej ciągle sie oglaszają a niby kryzys a ponoc i ze 1700 niby tam sie zarabia. O co chodzi z tym Stopolem??? w sumie 5 razy skladalem cv a mam doświadczenie jak nic i cisza.

Nicky

ja uważam że to każdy z nas stwarza jakies problemy a atmosfera jest naprawde [usunięte przez moderatora] wszyscy wiedzą co mają robić i nie ma jakich kolwiek złości i żali każdy z każdym żyje w przyjaźni i nie rozumiem co wy chcecie od tej firmy powiem że są gorsi od tej i nie narzekajcie bo może być zawsze gorzej

fik

hm..ja krolowa z bydgoszczy dziekuje za to.bylo fajnie ale do czasu..pozdrawiam wszystkim zwolnionych i tych ktorzy nie wiedza ci ich czeka ci piatek..głowa do gory na stopolu swiat sie nie konczy..pozostaje konkurencja..)ktora czeka..pozdrawiam kierownika bydgoszcz..

ktos

Syf wielkie bagno to co się tam dzieje przekracza ludzkie pojęcie [usunięte przez moderatora] Traktują ludzi ja niewolników wykorzystać do cna i nara. Nikomu nie polecam no chyba, ze chce się przekonać na własnej skórze jak to jest "fajnie" w Stopolu. [usunięte przez moderatora]

xxx

racja

gal

Dno, syf

Zostaw opinię o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.