P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.

Malbork

P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.

Opinie o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

@pracownica potwierdzasz swoim wpisem wpis pracodawcy, który pisze o motywacyjnych pakietach dla pracowników i o terminowym wynagrodzeniu. Czy jeszcze możesz potwierdzić to, że w P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. pracuje się tylko 4 dni? Uważasz to za wartościowy benefit? Bo myślę, że wolny piątek można potraktować jako benefit.

pracownica

pracuję od kilku lat w tej firmie i ze swojej strony nie mam co do niej zastrzeżeń, tj. mam gwarantowaną podstawę oraz jakie pieniądze (premie) mogę wypracować w danym miesiącu (nie pamiętam kiedy miałam wypłatę poniżej 2000 na rękę). Firma daje zarobić ale kto marzy o pracy typu "czy się stoi, czy się leży" to trzeba szukać gdzie indziej :( Chyba na wszystkich stanowiskach są określone systemy motywacyjne także nie ma niespodzianek ile zarobisz. Ale co najważniejsze: praca na miejscu! (kiedyś dojeżdżałam, czas który traciłam na dojazdy to 2 godziny dziennie x 5 dni w tygodniu to szybko licząc 40 godzin miesięcznie czyli jeden tydzień ekstra poświęcony pracy bez profitów i ze stratą 200 złotych na dojazdy) , wynagrodzenia zawsze na czas, a jeżeli potrzeba w ciągu dnia wyskoczyć gdy coś pilnego wypadnie nie robią problemów.

leser

Z tego co słyszałem na niektórych stanowiskach wprowadzają 4 dniowy tydzień pracy. Dla mnie bomba!

znawca
@leser 27.10.2017 22:12

@leser Ale piszesz nowości - już dawno w kilku oddziałach to działa :)

Stara gwardia

He czytam wasze opinie dajcie sobie spokój firma dno siada wszystko roboty pełno kasa mała.Stara gwardia uciekła lub się niektórzy zastanawiają są też tacy co siedzą bo gdzie pójdą.Ja odszedłem i wcale nie żałuję,a ci co się zastanawiają to chyba potrzebują kopa.Pozdo stopol to nie wszystko.

lexis
@Stara gwardia 27.07.2016 20:47

stara gwardia to narobiła złych opinii baranie!

biedronka

nie jest tak jak piszecie bo jak pracujesz to zarabiasz np. na magazynie możesz zarobić nawet 2.500 na ręke - wiadomo lenie myślący że ktoś za darmo będzie rozdawał pieniądze nie zagrzeją tu długo miejsca a do tego później wyżywają się na forach

Porażka

@07 20.10.2017 13:23

@07 gratulujemy rozbudowanej formy wypowiedzi :) Tak na serio to nie rozumiemy w jakim kontekście mamy odpowiedzieć na tak "rozbudowany" post, tj: - czy porażka ma oznaczać osobiste określenie swoich możliwości w czasie okresu próbnego? - czy porażka ma oznaczać niezrozumienie stawianych warunków zatrudnienia? Tak naprawdę ilość wątków jest nieograniczona ilość, stąd prosimy wypowiadając się w postach o precyzyjne (i w szczególności prawdziwe) określenie kierunku wypowiedzi...... Pomimo wszelkiego rodzaju porażek życzymy wszystkiego dobrego !

STOPOL

@dziadostwo Z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie zidentyfikować kierunku do którego Pani/Pan zmierza: 1) mamy świadomość, że ten portal został stworzony m.in. z myślą o np. byłych pracownikach - ale jako firma mamy również prawo do wypowiadania się, szczególnie w przypadkach, które nie są zgodne z rzeczywistością 2) jeżeli pracownicy, którzy z ramienia firmy uprawnieni są do wypowiadania się w jej imieniu zamieszczają informacje w "godzinach pracy" - raczej wykonują to w ramach ich pracy ...... Idąc dalej - jeżeli post tak jak dzisiejszy zamieszczany jest poza godzinami pracy należy go traktować jako wykorzystywanie przez firmę pracowników bo robią to po godzinach ? 3) "Odpowiadając na Pana pytania..." - jeżeli jest to odpowiedź na prośbę o rozwinięcie kwestii związanej z brakiem szacunku to przyznajemy szczerze, że nie mamy więcej pytań..... Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego :)

Aneta

@dziadostwo a za wyrobienie tych norm, o których piszesz były chociaż premie czy nagrody? Czyli dokładnie na czym polegała Twoja praca? Możesz opisać to dokładnie pozostałym użytkownikom forum, którzy zastanawiają się nad pracą w P.H.P.U.Stopol?

dziadostwo

dajcie sobie siana liczą sie tylko wyniki w tej pracy wy wszyscy bedziecie tylko liczbami zero szacunku praca po nocach zarobki ile sobie wypracujecie a to nie łatwe w tej robocie jak roboty powodzenia hehe

@dziadostwo 27.09.2017 19:43

@dziadostwo Prosimy o rozwinięcie kwestii związanej z brakiem szacunku (w którym momencie firma nie okazywała szacunku?). Na większości stanowisk są systemy motywacyjne (za konkretne wynagrodzenie), które są osiągalne dla ludzi chcących pracować i mających do tego PREDYSPOZYCJE. Systemy motywacyjne stworzone zostały aby nie było rozczarowań co do wysokości wynagrodzeń. W trakcie rozmów kwalifikacyjnych przedstawiane są wszystkie warunki związane z konkretnym stanowiskiem dlatego nie mamy pojęcia skąd takie rozczarowanie...... Prosimy w przyszłości o wypowiadanie się personalnie - będziemy mogli precyzyjnie odpowiedzieć na stawiane zarzuty (wg nas bezpodstawne) Dla informacji firma istnieje 27 lat i zatrudnia ponad 100 pracowników, a większa część pracowników ma wieloletni staż w naszej firmie - co potwierdza, że nie jest do końca tak jak Pan/Pani opisuje. Niemniej jednak życzymy wszystkiego dobrego i znalezienia wymarzonej pracy Pozdrawiamy, STOPOL

dziadostwo
@STOPOL 28.09.2017 10:57

Drogi Panie STOPOL a może Panie P. wiadomo o kogo chodzi zaznaczam że to forum zostało stworzone z myślą o opiniach np byłych pracowników,skoro Pan Panie P. dba o przyszłość firmy to proszę zabrać się do pracy a nie pisać na tym forum w godzinach pracy.Odpowiadając na Pana pytania powiem tylko jedno firma się rozwijała i zatrudniała ok.300 pracowników a teraz 100.Pozdrawiam.

Aneta

@lry minął miesiąc i nikt Ci nie odpowiedział. Czy w takim wypadku sam się zdecydowałeś zaryzykować i zaaplikować do firmy P.H.P.U.Stopol? Jeżeli tak to chętnie poczytamy o Twoich pierwszych wrażeniach, a jeżeli nie aplikowałeś to nadal czekamy, aż jakiś pracownik odpowie na Twoje pytania, które również przydadzą się innym zastanawiającym nad pracą.

lry

witam jak teraz wyglada praca w stopolu? warto tam wysylac CV czy lepiej odpuscic? jak zarobki i ludzie?

Aneta

Pracujesz w P.H.P.U.Stopol? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Na jakie benefity może liczyć pracownik firmy?

mb

Kolejny byly pracownik stopolu rozpoczyna prace w konkurencji.Bydgoszcz pozdrawia dwa ciecie.

Nikt ważny

Co sądzicie o zsp 4 malbork. Czy warto się tam uczyć? Mieszkam dość daleko i jest to ważna decyzja dla mnie. Co będę miał po tej szkole (liecem profil wojskowy)?

zaw

Omijac szerokim lukiem.

tre

O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.

ojojojjj

Pewnie zarobki są jakie chcesz 2000 3000 4000 prezes kawę parzy po plecach poklepie prawdziwy przyjaciel.

Stara gwardia

quest

Po pierwsze to STOPOL nie jest właścicielem tego portalu i w związku z tym nie ma takich możliwości (dla informacji nie trzeba być bardzo inteligentny, żeby po przeczytaniu wszystkich postów stwierdzić że nie brakuje tutaj hejterów, których obraźliwych tekstów nikt nie usunął.....) Po drugie nie trzeba rozstawać się z firmą aby dochodzić "swoich praw" - można to zrobić w dowolnym momencie (komunizm dawno się skończył)? Po trzecie grzebanie firmy trwa już od wielu lat i takich pseudo proroków było już wielu (dla informacji firma istnieje od 27 lat)

@quest 29.04.2016 20:15

Wracając do punktu trzeciego - "dno" w firmie powstaje przez pracujących tam ludzi, jeżeli pracownik nie jest w stanie tego zrozumieć firma kończy z nim współpracę żeby uniknąć osiągnięcia tego "dna"...... ps. pozdrowienia dla wszystkich pracowników STOPOL (szczególnie te osoby, które pracują w tak "złej" firmie po kilkanaście lat) ;)

quest

Kolego - dlaczego piszesz głupoty? - Na większości stanowisk są systemy motywacyjne (za konkretne wynagrodzenie), które są osiągalne dla ludzi chcących pracować i mających do tego PREDYSPOZYCJE. - Jeżeli chodzi o nastawienie firmy na zyski to chyba normalne - bo kto o zdrowych zmysłach prowadzi firmę bez takiego celu ? ps. Nikt kolego nie broni ci prowadzić własny biznes i zarabiać jeszcze większych pieniędzy...... - Co do godzin pracy to nie wiem co popalasz ale pomyliły ci się chyba firmy (miej świadomość że firma prowadzi legalny biznes i z tego co się orientuję jako nieliczni zatrudniają na umowy o pracę, tym samym podlegają pełnej kontroli przez inspekcję pracy.......)

kotek

wiele firm ma swoje zasady lepsze czasami gorsze, ale tam to jest parodia. ciągłe zmiany

patrycja105

ciągle mało, ciągle żle, a płace marne. praca dobra dla kawalera który niema opłat bo z tej pensji nie da się wyżyć

bajki

Nie polecam co do crossa to jest dystrybutorem bo sam go produkuje jak i gilzy i nabijarki ja nie polecam !!

nie jest fajnie

rych

rodzina (usunięte przez administratora)dziekuje z całego serca za zrozumienie czulosc za ogromna pomoc calemu odzialowi w starogardzie gd jesto niespotykane dlatego jeszcze raz dziękujemy ps. kierownik jesteś dobry człowiek dzięki

Stopka

Jadostalam umowe do 2046 roku:-) i zawsze za wszystko mam placone..

kglfl

jeżeli jest to umowa o pracę to musi !!!

prawa pracownika

pamiętaj pracowniku ,że jeżeli stwierdzisz łamanie prawa pracy możesz to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy ,która stoi na straży przestrzegania Kodeksu Pracy

prawo pracy

czy Stopol zgodnie z prawem pracy zapoznaje pracowników z Regulaminem Pracy ?, zwłaszcza w kwestii dotyczącej pracy w godzinach nadliczbowych ?

prawo pracy

mam pytanie :czy Stopol rozliczył czas pracy pracowników za 2013 r? To ,że pracownicy otrzymują dodatek za nadgodziny nie oznacza ,że mają pracować po kilkanaście godzin dziennie ,również nie zwalnia to pracodawcy z rozliczania czasu pracy ,natomiast nie musi prowadzić jego ewidencji. Tak więc dodatek za nadgodziny nie oznacza pracy od rana do wieczora bez ograniczeń. Jeżeli pracodawca nie rozlicza czasu pracy pracownik powinien prowadzić własne rozliczenie godzin pracy .

Zostaw opinię o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.