Opinie o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 494-496

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 494-496

Nikt ważny

Co sądzicie o zsp 4 malbork. Czy warto się tam uczyć? Mieszkam dość daleko i jest to ważna decyzja dla mnie. Co będę miał po tej szkole (liecem profil wojskowy)?

zaw

Omijac szerokim lukiem.

tre

O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.

ojojojjj

Pewnie zarobki są jakie chcesz 2000 3000 4000 prezes kawę parzy po plecach poklepie prawdziwy przyjaciel.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Stara gwardia

He czytam wasze opinie dajcie sobie spokój firma dno siada wszystko roboty pełno kasa mała.Stara gwardia uciekła lub się niektórzy zastanawiają są też tacy co siedzą bo gdzie pójdą.Ja odszedłem i wcale nie żałuję,a ci co się zastanawiają to chyba potrzebują kopa.Pozdo stopol to nie wszystko.

quest

Po pierwsze to STOPOL nie jest właścicielem tego portalu i w związku z tym nie ma takich możliwości (dla informacji nie trzeba być bardzo inteligentny, żeby po przeczytaniu wszystkich postów stwierdzić że nie brakuje tutaj hejterów, których obraźliwych tekstów nikt nie usunął.....) Po drugie nie trzeba rozstawać się z firmą aby dochodzić "swoich praw" - można to zrobić w dowolnym momencie (komunizm dawno się skończył)? Po trzecie grzebanie firmy trwa już od wielu lat i takich pseudo proroków było już wielu (dla informacji firma istnieje od 27 lat)

@quest

Wracając do punktu trzeciego - "dno" w firmie powstaje przez pracujących tam ludzi, jeżeli pracownik nie jest w stanie tego zrozumieć firma kończy z nim współpracę żeby uniknąć osiągnięcia tego "dna"...... ps. pozdrowienia dla wszystkich pracowników STOPOL (szczególnie te osoby, które pracują w tak "złej" firmie po kilkanaście lat) ;)

quest

Kolego - dlaczego piszesz głupoty? - Na większości stanowisk są systemy motywacyjne (za konkretne wynagrodzenie), które są osiągalne dla ludzi chcących pracować i mających do tego PREDYSPOZYCJE. - Jeżeli chodzi o nastawienie firmy na zyski to chyba normalne - bo kto o zdrowych zmysłach prowadzi firmę bez takiego celu ? ps. Nikt kolego nie broni ci prowadzić własny biznes i zarabiać jeszcze większych pieniędzy...... - Co do godzin pracy to nie wiem co popalasz ale pomyliły ci się chyba firmy (miej świadomość że firma prowadzi legalny biznes i z tego co się orientuję jako nieliczni zatrudniają na umowy o pracę, tym samym podlegają pełnej kontroli przez inspekcję pracy.......)

kotek

wiele firm ma swoje zasady lepsze czasami gorsze, ale tam to jest parodia. ciągłe zmiany

patrycja105

ciągle mało, ciągle żle, a płace marne. praca dobra dla kawalera który niema opłat bo z tej pensji nie da się wyżyć

bajki

Nie polecam co do crossa to jest dystrybutorem bo sam go produkuje jak i gilzy i nabijarki ja nie polecam !!

nie jest fajnie

rych

rodzina (usunięte przez administratora)dziekuje z całego serca za zrozumienie czulosc za ogromna pomoc calemu odzialowi w starogardzie gd jesto niespotykane dlatego jeszcze raz dziękujemy ps. kierownik jesteś dobry człowiek dzięki

Stopka

Jadostalam umowe do 2046 roku:-) i zawsze za wszystko mam placone..

kglfl

jeżeli jest to umowa o pracę to musi !!!

prawa pracownika

pamiętaj pracowniku ,że jeżeli stwierdzisz łamanie prawa pracy możesz to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy ,która stoi na straży przestrzegania Kodeksu Pracy

prawo pracy

czy Stopol zgodnie z prawem pracy zapoznaje pracowników z Regulaminem Pracy ?, zwłaszcza w kwestii dotyczącej pracy w godzinach nadliczbowych ?

prawo pracy

mam pytanie :czy Stopol rozliczył czas pracy pracowników za 2013 r? To ,że pracownicy otrzymują dodatek za nadgodziny nie oznacza ,że mają pracować po kilkanaście godzin dziennie ,również nie zwalnia to pracodawcy z rozliczania czasu pracy ,natomiast nie musi prowadzić jego ewidencji. Tak więc dodatek za nadgodziny nie oznacza pracy od rana do wieczora bez ograniczeń. Jeżeli pracodawca nie rozlicza czasu pracy pracownik powinien prowadzić własne rozliczenie godzin pracy .

Potwierdzam !

ktos

witam,czy w tej firmie nadal jest takl zle??bo te wszystkie wypowiedzi maja rok i jestem ciekawa czy cos sie zmienilo?zostalam zaproszona na rozmowe,ale zrezygnowalam po przeczytaniu Waszych wypowiedzi,mam nadzieje,ze nie bede zlowac?:P:)

andy

Powiedzcie o co chodzi ?????? W gazecie Malborskiej ciągle sie oglaszają a niby kryzys a ponoc i ze 1700 niby tam sie zarabia. O co chodzi z tym Stopolem??? w sumie 5 razy skladalem cv a mam doświadczenie jak nic i cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. - Malbork

• Jak się pracuje w P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.?

P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.
4.2/5 Na podstawie 376 ocen.

P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.