Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

yes

stopolowiec - 2010-02-14 15:20:40 Tak sobie czytam to forum i nie do konca Was rozumiem. Owszem zgadzam się, w pracy siedzi się do bardzo późna niejednokrotnie;/ Popieram.Jak nie pasuje praca to poszukajcie nowej i luz......a jak nie to w autobus i do Malborka do prezesa sie wyżalić

nurofen

dokladnie teraz zobaczycie jak to sie zyje bez [usunięte przez moderatora] ktora wszystko zalatwiala juz nie ma komu zalawtwiac powaznych spraw a centrala ma was w (usunięte przez administratora)

;-) - 2010-03-24 19:57:30 Witam wszystkich, SUUUPPPPEEEERRRRRR że w końcu panią Ulę wywalili na zbity pysk. Należało jej się, choćby za to jak ludzi traktowała. pozdro dla o/Gdańsk - ch,,,we kierownictwo. w sprawie tych romansideł----to na tym oddziale jest ich więcej. Pewnie byłeś (aś)leserem i obibokiem dlatego nie potrafiłeś(aś) dogadać się z U.M.Takie dupki zawsze były.Jak problem to do Uli sie biegło po pomoc ,ale zapewne jak sie opier...........i raz czy dwa zwróciła uwage to trzeba ją z gównem zmieszać.Durnie do potęgi.Najlepszy człowiek jaki się zdażył w Stopolu i teraz dopiero zobaczycie W JAKIEJ JESTEŚCIE CZARNEJ DUPIE!!!!!!!!!!!!Ula jestem z Tobą!!!

Pewnie byłeś (aś)leserem i obibokiem dlatego nie potrafiłeś(aś) dogadać się z [usunięte przez moderatora].Takie [usunięte przez moderatora] zawsze były.Jak problem to do [usunięte przez moderatora] sie biegło po pomoc ,ale zapewne jak sie [usunięte przez moderatora].....i raz czy dwa zwróciła uwage to trzeba ją z [usunięte przez moderatora] zmieszać.Durnie do potęgi.Najlepszy człowiek jaki się zdażył w Stopolu i teraz dopiero zobaczycie W JAKIEJ JESTEŚCIE CZARNEJ [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!![usunięte przez moderatora]jestem z Tobą!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
kubus

a co tam w malborku slychac ,jakies zmiany .....stanu:)

x/x

"poraszka" to zgoda, ale jeśli chodzi o ortografię. Kiedyś i w Gdyni, i na innych oddziałach zupełnie inaczej się pracowało. Również w Gdańsku, za czasów kier.reg.[usunięte przez moderatora] kier.oddz.[usunięte przez moderatora] była zupełnie inna atmosfera w pracy, mimo że pracowało się bez zmian, od rana do wieczora. Bo to byli LUDZIE. Niestety potem zaczęło dorywać się do rządzenia BURACTWO. Jeśli chodzi o panią[usunięte przez moderatora]Przecież to można było obstawić w ciemno że tak to się skończy, gdy tylko do koryta dopcha się [usunięte przez moderatora]Pozdrowienia dla GDAŃSKA

****

nalepszym oddziałem była Gdynia, super luszie i fajna atmosfera, chociaż sie zostawało czasami do 3 w nocy i nadgodzin nic nie płacili ale fajnie sie pracowało bo fajni ludzie pracowali. Można było na nich polegać. a Gdańsk---poprostu poraszka dla calego oddziału, ale pozdrawiam wszystkich co pracowali w Gdyni----tzrymajcie się.

Prince of Darkness

Centrala rulezzzz;)

;-)

Witam wszystkich, SUUUPPPPEEEERRRRRR że w końcu panią [usunięte przez moderatora]wywalili na zbity pysk. Należało jej się, choćby za to jak ludzi traktowała. pozdro dla o/Gdańsk - [usunięte przez moderatora]kierownictwo. w sprawie tych romansideł----to na tym oddziale jest ich więcej.

n

Tak to wiadomość która wielu stopolowców bardzo ucieszy-robokop [usunięte przez moderatora]nie pracuje!!!! Podobno powodem zwolnienia było to że nie dogadywała się z pracownikami. Ciekawe dlaczego tak długo "górze" zajęło dojście do tych rewelacji? Może dlatego że sami nie mogą się z nimi dogadać i słuchają nie tych co trzeba?

Gdansk

o/d GDANSK to wstyd dla firmy Prezesi i (usunięte przez administratora) zrobcie cos Tabor wola o pomste do nieba zyczliwa

speedy

serio mówisz że [usunięte przez moderatora]poleciała? jeśli tak to [usunięte przez moderatora], bo i ją dopadła sprawiedliwość

szef bogdan

prezes [usunięte przez moderatora] wie ze juz niedlugo fajki beda ksztowaly bardzo duzo wiec pozbyl sie tego[usunięte przez moderatora]... jak juz sie zaczelo zwalnianie gornej polki to pewnie pan [usunięte przez moderatora]niedlugim czasie zwolni pana [usunięte przez moderatora].. chodziarz nie wiadomo bo poniewaz ze jak on cos zamierza to on sam jeszcze nie wie co chce zrobic:)

ABC

A NA DOKŁADKĘ MOI MILI ZACZĘŁO SIĘ ZWALNIANIE Z GÓRNEJ PÓŁKI. POLECIAŁA [usunięte przez moderatora]"REGIONALNI". PRZYSZŁA KRYSKA NA MATYSKA.

cyc

bo pewnie jestes [usunięte przez moderatora]

zzz

a w Malborku jest superrrrrrrrrrrrrrrr.

:) - 2009-08-04 20:26:06 Praca nie dla każdego. Niektórzy pracują uczciwie inni niestety nie. To odbija się na pozostałych. Niestety wszystkich jedną miarą oceniają. Nie jest łatwo ale firma ma również zalety. Np: wynagrodzenie zawsze w terminie, płacone w całości. I to jest naprawdę ważne. trudno zeby nie bylo placone w terminie jak sie pracuje to musza placic, to nie zaklad panstwowy... w calosci nie jest placone bo nie placa za nadgodziny.

dystrybutor

MAD MAX - 2010-01-07 16:11:33 witam wszystkich MOBILI z firmy. pamiętajcie, że wielki brat patrzy. za każde przekroczenie prędkości powyżej 100km/h -200PLN od waszej wypłaty. no a jak sie komu zdarzy kilka razy zapomnieć to wielokrotność załatwi was na cacy. SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI. BAJO naszczescie mi to nie grozi bo moj lublin tyle nie wyciagnie:P

speedy

nie, po sposobie wypowiadania się to jest pani (usunięte przez moderatora) ale tak się tylko domyślam. ps. mam nadzieję że ten cały STOPOL się niedługo (usunięte przez moderatora) i kierownictwo(w szczególnośc (usunięte przez moderatora) .) same znajdzie się na bezrobociu, bo tego tym (usunięte przez moderatora) życzę

Odszedł z SYFU

Ej Ty KTOŚ, widzę że jesteś wielki filozof jak pan A. H. A moze to Ty???? obecny panie prezesie :):) albo jego (usunięte przez moderatora) . Ja koleżance wierze to co pisze, bo sam byłem świadkiem takich sytuacji a było ich przez 6lat bardzo dużo. Pozdrowienia dla Pana Prezesa (usunięte przez moderatora) bo to jest gość na poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o