Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

ktoś

Do kolezanki poprzedniczni. Pani kolezanko, tak sie sklada ze wiem bardzo dobrze. Ty chyba jeszcze nigdy nie pracowalas w prawdziwym syfie. I dobrze, ze kolega odszedl, bo najzwyczajniej w swiecie stwierdzil, ze nie jest to praca dla niego. W przeciwienstwie do wiekszosci z gosci forum nie katowal sie na sile jak bylo mu zle i nie uzalal sie nad soba. Mam dobra rade dla osob ktorym praca sie nie podoba 1) Wezcie nakrte papieru 2) napiszcie wypowiedzenie 3) znajdzcie sobie inna prace 4) i przestancie wypisywac jak Wam zle. A wracajac do tematu kobiety ktora niby po 3 godzinach odeszla, po co wypisujesz takie glupoty skoro sama wiesz , ze to nie jest prawda? Wnioskuje, ze jestes bardzo zakompleksiona osoba, ktora potrafi pisac jedynie anonimowo na forum, zamiast otwarcie powiedziec co Ci sie nie podoba i odejsc w (usunięte przez moderatora) , Pozdrawiam ;)

Nie kolego nie boli tylko utrudnia prace innym i to w znaczacym stopniu, uwierz na slowo A co do tych 3h pewnie jest to nieprawda, tak samo jak nieprawda jest FAKT gdy gosciu latem zostal przyjety do pracy Przyszedl w poniedzialek rano, a po dostawie juz go nie bylo Przy okazji wyznal naszemu \"kierownictwu\" ze takiego syfu w zyciu nie widzial i nie chce tu zostac ani chwili dluzej A gosc byl nieglupi i wydawal sie normalnym Wiec nie (usunięte przez moderatora) mi tu glupot skoro nie wiesz jak jest w GDANSKU

kkk

Bzdury

co świadczy o tym ze jestes fakturzystka a) dystrybutorzy i ph to alkoholicy b)magazynierzy z lpanki c) "nawet najlepsze fakturzystki na swiecie" hahaha dobre

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
ktoś

Do poprzepniczki - z Twojej wypowiedzi wymika, ze jestes fakturzystka i do tego w polowie wygadujesz glupoty. Po pierwsze temat samochodów POPIERAM CIE W 100% !!! Widac, ze jestes chyba zazdrosna skoro czyjas przyjazn czy cokolwiek to jest tak Cie boli, a co do laski ktora sie zawinela po 3 godzinach... bujna masz wyobraznie kolezanko

obserwator

Nie pracowałem w Stopolu i chyba nigdy nie będę ale pomyje wylewne na pracodawce są przerażające ! Moim subiektywnym odczuciem jest to,że firma w 2010 roku ogłosi upadłość. Nie martwcie się wszyscy sfrustrowani pan (usunięte przez moderatora) jak go opisujecie kiedyś będzie szukał pracy, a być może to Wy będziecie go przyjmować ! Takie jest życie, dzisiaj mgr. jutro śmieć. Mi się wydaje, że ten kto był w młodości bity i popychany - wyżywa się później ! I tym optymistycznym akcentem na pohybel ! ! !

ktoś - 2010-02-25 10:49:24 POOBCINALI PENSJE, TO FAKT, ALE NIE NA WSZYSTKICH ODDZIAŁACH. W TRÓJMIEŚCIE NIE POTRĄCILI NIC BO NIKT ZA TE MARNE GROSZE BY IM TAM NIE PRACOWAŁ wlasnie!-dobrze mowisz-marne grosze!

ktoś

anonim - 2010-02-19 17:12:13 harry poter - 2010-02-18 19:44:45 nie piszcie tak o o/malbork ,bo pracuje tam dziewczyna ,w ktorej sie zakochalem :*:*:*:*:*:*:*:*:* czyżby ESIU mugol :P:P:P:P

harry poter

zlozcie wszyscy wymowienia, zobaczymy co zrobia wtedy.

a

I co twoja wypowiedz wprowadza do dyskusji na temat firmY ?

(usunięte przez administratora) ciekawi mnie bardzo jak czesto zmieniacie prace... na pewno dosc regularnie. To wlasnie jest 100 % polskiej mentalnoscci widziec jedynie wszystko co zle. Mi zdazylo sie pracowac u prawdziwych oszustow tak wiec sie nie wypowiadaj. Jestescie po prostu zalosni. Sa tez ludzie ktorzy potrafia widziec dobre i zle strony. Ja mam prosta zasade , nie odpowiada mi to zmienia prace, a nie tak jak Wy katuje sie na sile i potem robie z siebie blazna na forum bo mi zle i nie dobrze

pidbul

to wielkie bagno uwazalem bylego prezesa za czlowieka z klasa ale sie pomylilem (usunięte przez administratora)

stopolowiec

Tak sobie czytam to forum i nie do konca Was rozumiem. Owszem zgadzam się, w pracy siedzi się do bardzo późna niejednokrotnie;/ "nadgodziny" to fikcja, ale conajmniej ja dostaję taką wypłatę o jakiej była mowa na rozmowie, pieniądze mam zawsze na czas, podatki odprowadzane. Wiadomo nie każdemu odpowiada ta sama praca, ale po co się katujecie tam gdzie się Wam źle pracuje? Zmieńcie zakład na inny , po co się męczyć i użalać nad sobą na forum? Pozdr miłego dnia

PREZES

WIERSZ SUPER .A WYPŁATA ODROBINĘ WYŻSZA OD MOJEJ.POZDRAWIAM.

kkkk

hhmm zastanawiac moze fakt, iz rodzine ktora pracuje u konkuranencji (w kolporterze) sie zwalnia natmiast od pierwszego lutego szanowna firma zrezygnowala z uslug dostarczania gazet przez RUCHi przeszla do KOLPORTERA,ciekawe.

BOBAS

WITAM. JAK WIDZĘ PAN NOWY(usunięte przez administratora)WCIELIŁ W ŻYCIE PLAN OSZCZĘDNOŚCIOWY I ZACZĘŁO SIE UCINANIE WYNAGRODZEŃ. MOJE GRATULACJE. (usunięte przez administratora)

kkkk

wszystko do czasu,przyjdzie czas i na nowych,to dla pozoru,zeby nie uciekli,

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o