Caldena Spółka z o.o. Sp. k.

Toruń

Opinie o Caldena Spółka z o.o. Sp. k.

Patrycja

@Małgorzataco sprawia, że Caldena jest godna polecenia jako pracodawca? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach i mocnych stronach firmy. Dlaczego warto pracować właśnie w niej? Merytoryczne, bardziej rozbudowane wypowiedzi będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Małgorzata

jak najbardziej na + , polecam w 100%

ykyuk

hoho widzę sporo negatywnych opinii,a firma na pierwszy rzut oka wydawała się być w porządku. pozdrawiam

qonkrado

@Małgorzata nie ma u nich zbyt dobrych ofert pracy no chyba, ze na sprzątaczkę, ale nie wiem czy to Cię też inetresuje czy już mniej? daj znać jak to wygląda.

gosiaj2@wp.pl

nie polecam

ona

Trudna firma. Omijajcie dużym łukiem.

Zostaw opinię o Caldena Spółka z o.o. Sp. k. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caldena Spółka z o.o. Sp. k.