So Chic!

Malbork

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o So Chic!

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie So Chic!

jasia

mania, już dawno po tej rekrutacji z tego co wiem, teraz nie mają żadnych ogłoszeń pracy. Szkoda, że przegapiłam, bo jak słyszałam panuje tu świetna atmosfera i można się naprawdę wiele w pracy nauczyć.

si senior
@jasia 23.04.2016 00:06
mania, już dawno po tej rekrutacji z tego co wiem, teraz nie mają żadnych ogłoszeń pracy. Szkoda, że przegapiłam, bo jak słysza...

Nic straconego jasiu. Rekrutuja tak czesto, ze na pewno sie zalapiesz. Teraz tez masz szanse, bo szukaja. Jesli szukasz pracy kierujac sie panujaca atmosfera to pogadaj z miejscowymi. Zadna anonimowa, internetowa opinia nie pomoze Ci uchronic sie przed ewentuaallna wtopa, gdy szukasz pracy. A porada face to face to co innego.

krystian

No wlasnie, wie ktos cos na ten temat?

azs

Witam, prosze o opinie jak sie pracuje w So chic. Podobno duza rotacja, czy to prawda?

Zostaw opinię o So Chic! - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie So Chic!