So Chic!

Malbork

Opinie o So Chic!

jasia

mania, już dawno po tej rekrutacji z tego co wiem, teraz nie mają żadnych ogłoszeń pracy. Szkoda, że przegapiłam, bo jak słyszałam panuje tu świetna atmosfera i można się naprawdę wiele w pracy nauczyć.

si senior
@jasia 23.04.2016 00:06

Nic straconego jasiu. Rekrutuja tak czesto, ze na pewno sie zalapiesz. Teraz tez masz szanse, bo szukaja. Jesli szukasz pracy kierujac sie panujaca atmosfera to pogadaj z miejscowymi. Zadna anonimowa, internetowa opinia nie pomoze Ci uchronic sie przed ewentuaallna wtopa, gdy szukasz pracy. A porada face to face to co innego.

krystian

No wlasnie, wie ktos cos na ten temat?

azs

Witam, prosze o opinie jak sie pracuje w So chic. Podobno duza rotacja, czy to prawda?

Zostaw opinię o So Chic! - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie So Chic!