Opinie o INTERMARCHE w Bukowno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy INTERMARCHE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w INTERMARCHE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERMARCHE w Bukowno

Interka

A ja sie z użytkowaniem powyżej nie zgodzę ja pracuje w tym sklepie na dziale tradycji (usunięte przez administratora)i mam umowę o prace nikt nikogo tu nie pogania i nie każe w tym sklepie pracować prawda jest taka ze wybierając prace w sklepie trzeba sie liczyć ze tu sie nie leży tylko zasowa i zawsze jest co robić ale niektórzy chyba myślą ze praca na magazynie to agrowczasy u Wujka Tadka gdzie pije sie herbatkę i gada farmazony do wszystkich nie chcesz pracować nie komentuj ja jestem zadowolona wynagrodzenie zawsze na czas i wypłacone co do grosika :)

Ja Nowy wpis
@Interka

Interka ja nie zgodze się Tobą bo jakieś bzdury piszesz nawet że co do grosika???? mi jeszcze nie wypłacili złotówki wielu osobom płacą mniej niż najniższa krajowa więc nie ściemniaj a najlepiej tam nie pracować bo dla pracownika całe g...ani paczek porządnych ani wczasów pod grusza żadnych benefitow także Interka powodzenia na tych warzywach????????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie INTERMARCHE? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny :) nie ma czegoś takiego jak zrobisz nadgodziny w jednym miesiącu to w drugim masz mniej godzin po prostu wszystko po to abyś nie zarobił więcej niż masz na umowie.

Pracownik Nowy wpis
@Anonim

U nas nadgodziny sa płatne w formie bonów tylko. Jak zrobisz na początku fku miesiąca musisz czekać do. Przyszłego miesiąca za nim wypłaca

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w INTERMARCHE? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Socjal Nowy wpis

Co dostawali pracownicy w tym roku dla dzieci na mikołaja ? A jakieś paczki na święta są dla pracowników ? Może Bony ?

Czy po rozmowie w INTERMARCHE rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Nic się nie zmieniło a jest jeszcze gorzej , pracujesz za najniższą krajową na początek umowa zlecenie jak zechcą dadzą umowę o pracę zależy od widzi mi się kierownictwa ale najlepiej im jechać na zleceniu . W niedziele dyżur 12 h (usunięte przez administratora) Ogólnie panuje tutaj kolesiostwo jesteś rodziną znajomym kierowniczki masz lepiej ,a jak nie to po prostu jesteś gorzej traktowany (usunięte przez administratora)Dlatego w tym sklepie jest taka rotacja ,ludzie nie wytrzymują zachowań Prezesa i Pani Prezes (usunięte przez administratora) nadgodziny nie są placone tylko do oddania ,jeżeli jest możliwość lepiej pracować gdzie indziej :) (usunięte przez administratora) nie polecam dużo obiecują a nic nie dają nawet będąc tu liderem nie masz aneksu do umowy żeby tą funkcję wpisać w CV - PORAŻKA OD GÓRY Po ZARZĄDZANIE TYM SKLEPEM DO OBSŁUGI KLIENTA A NIE MÓWIĄC JUZ O TRAKTOWANIU PRACOWNIKÓW GDZIE SIE ICH NIE SZANUJE A BEZ TEGO DALEKO NIE POJEDZIESZ . (usunięte przez administratora)

Maja

Co.xD A ilu aktualnie jest ich w markecie?

Jak wygląda sprawa wynagrodzeń? jakieś premie? bony? rabaty?

Wynagrodzenia najniższa krajowa krąży "legenda" że jeśli przez 3 miesiące nie spóźnisz się i nie weźmiesz L4 to dostajesz jakąś (usunięte przez administratora) premie (usunięte przez administratora) nie ma żadnych rabatów i bonów, na święta jedynie jakaś śmieszna paczka z żywnością o wartości max 50zł

Jak długo trwa proces awansu w INTERMARCHE?

praca w tym markecie na piekarni i dziale warzyw - jak ktos chce moze sie duzo nauczyc , kierowniczki tez nie sa takie zle na tredycji osoby pomocne zawsze pomoga nowem pracownikowi. natomiast praca z rzeznikami totalna porazka (usunięte przez administratora)i obgadywanie , kto tak pujdzie normalny zaraz ucieka

Zarobki rzędu (usunięte przez administratora) weekendy nie są dodatkowo płatne niedziela handlowa jak na Ciebie wypadnie to jesteś 12 godzin z jedną śmieszną przerwą 15min . Kierowniczki wiedzą wszystko najlepiej co nie zrobisz to źle . Jak powie prezes tak ma być oczywiście nie powie ci wprost co trzeba zrobic tylko do kierowniczek a one do Ciebie nawet jeśli robisz 100 innych rzeczy naraz . Dużo nowych osób ale popracują trochę i uciekają . Zerowa organizacja nie polecam nikomu

Gabriela
@Anonim

Dzięki, właśnie szukałam informacji o zarobkach w Intermarche. Rozumiem, że w weekendy i święta też pracujecie. A powiedz, jakie benefity oferują?

Mieszko

Co chwile zwalniają i szukają nowych pracowników - (usunięte przez administratora)Stoisko mięsne oraz owoce/warzywa - tragedia. Towar stary, przeleżały - za dużo w ladzie a za mało klientów.

ggg

jakie zarobki jak magazynier?

Zostaw merytoryczną opinię o INTERMARCHE - Bukowno

• Jak się pracuje w INTERMARCHE?

Zobacz opinie na temat firmy INTERMARCHE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

INTERMARCHE