Hochland Polska

Kaźmierz

Opinie o Hochland Polska

Serek

Kazdy kto kupi serek hochlandu będzie miał okazję dołożyć do wynagrodzenia dobrze opłacanej Pani Guzik bo koszt marketingu jest doliczany jako koszt powstawania produktu. Pamietaj że kilka groszy z tego zakupu uszczęsliwi reklamobiorców i tych co w nich występują. Kazdy kto lubi Guzik od dzis jej serki smacznie zajada

Anna Guzik

No proszę - firma ma się dobrze bo wywalić 200k na wynagrodzenie aktora to żaden problem. Marnotrawstwo! Gdzie jest zarzad z Niemiec?

użytkownik zarejestrowany

@Herk tak jak napisałam - wpisy nie są usuwane ze względu na postawę wobe firmy. Są one weryfikowane na podstawie regulaminu forum. Każdorazowo uzasadnieniem dla skasowania jakiegokolwiek komentarza, jest więc właśnie naruszenie regulaminu forum.

użytkownik zarejestrowany

@Herk nie jestem w żaden sposób związana z Hochland Polska. Jestem moderatorem forum na portalu gowork.pl. Rozumiem, że docelowo komentarze zawierały informacje o wymienionych przez Ciebie aspektach - a czy między słowami nie obrażały konkretnych osób?

@Karolina 11.09.2017, 08:59

Nie pamiętam żeby obrażały konkretną osobę. Problem polega na tym, że usuwacie sobie wpisy niewygodne dla firmy, a potem pytacie czy jest dowód, że nie słusznie. Jak mamy spamiętać wszystkie wiadomości? Może powinniście podawać powód usunięcia.

Bardzo niesympatyczna rozmowa kwalifikacyjna, będę omijać szerokim łukiem

użytkownik zarejestrowany

@Herk, jedyne posty, które mogą zostać usunięte z portalu gowork.pl muszą naruszać regulamin, jeśli jednak spełniają wszystkie jego wymagania, nikt nie ma prawa ich usuwać. Więc na pewno przydałyby się inne komentarze mówiące o procesie rekrutacyjnym ze względu chociażby na pytanie @Filipa.

@Karolina 02.09.2017, 20:54

Ty to chyba jesteś z HR. Komentarze były o dziale IT były, o rekrutacji także, ale ich nie ma. Jak mogły naruszać regulamin? Nie wiem, normalne wpisy jak @Nie dajcie się nabrać. Może boli was to, że macie taki bajzel w firmie, a udajecie wielkie korpo. Może pora spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć traktować ludzi z należytym szacunkiem?

Filip

Cześć, chcę aplikować na stanowisko technologa, wiecie jakie są zarobki na tym stanowisku? jaki jest kierownik? Bo po wpisach od PH i IT wolę Was dopytać :)

użytkownik zarejestrowany

@Nie dajcie się nabrać a wiesz, czy takie sytuacje ze stylem rozmowy, jaki opisujesz, zdarzają się regularnie? Oczywiście rozmowa rekrutacyjna, jak każda inna - podlega osobistej ocenie. Pytanie, czy faktycznie można wnioskować, że proces rekrutacyjny w tej firmie nie przebiega w miłej atmosferze?

@Karolina 24.08.2017, 07:57

Nie ma co obwijac w bawelne, brak szacunku do kadydata i tyle. Wpisow na ten temat bylo conajmniej kilka tylko ktos je usunal...

IT

Problemem działu IT jest kierownik oraz płace. Kierownik utknął mentalnie w czasach komuny, podział który stosuje między sobą, a pracownikami sprawia, że to nie ma prawa działać. Jeżeli chodzi o płace to nie wiem skąd wzięliście te 6k netto czy brutto. Pensje są porównywalne do tych na helpdeskach z tym, że nie dostaje się żadnego dodatku z tytułu dojazdu na tę wieś. Tak jak było wcześniej napisane: zarabia się gorsze, pracuje za trzech, a ten dojazd to jakieś nieporozumienie.

użytkownik zarejestrowany

@Nie dajcie się nabrać jak traktowany jest potencjalny na rozmowie rekrutacyjnej w Hochland Polska? Możesz napisać coś więcej? Proces rekrutacyjny sam w sobie jest bardzo stresującym momentem, a takie informacje mogą to tylko potęgować. Więcej konkretów pozwoli zrozumieć zainteresowanym całą sytuacje.

Nie dajcie się nabrać
@Karolina 14.08.2017, 12:55

HR nie przejmuje się takimi rzeczami jak mapka czy informacja jak dojechać, samo to daje do myślenia. Rozmowa jest przeprowadzana z osobą z HR i kierownikiem działu. Najpierw jest test, niestety pytania są przypadkowe i niezbyt aktualne. Podejrzewam, że test ułożono 10 lat temu, ale nikomu nie chciało się go zmieniać. Potem zaczyna się rozmowa właściwa, kierownik w wyrafinowany sposób zmiesza Cię z błotem, przeczyta CV i stwierdzi, że nie posiadasz wymaganych kompetencji lub to co jest napisane w CV to kłamstwo, od tak po prostu. Później stwierdzi, że lata doświadczenia to tak naprawdę zmarnowane lata i ewentualnie może się zgodzi żeby Cię zatrudnić, ale musisz się wykazać bo na razie jesteś nikim. Osoba z HR będzie zadawać tylko takie pytania, które ukażą Cię w złym świetle typu: Skoro masz pracę, ale coś Ci w niej nie pasuje to dlaczego chcesz zmienić pracę, a nie siebie? Swoje nastawienie (które w tym kontekście wychodzi na negatywne i godne hańby)? Nie czujesz się winna? Podsumowując Karolino, wrogie podejście dyskwalifikuje tę firmę w moich oczach. Jeżeli to Cię nie przekonuje to niech przekona Cię rotacja, ta jest niezmienna od kilku lat.

Pawel

Co jest nie tak z ta firmą że ciągle ludzi szukają?

Nie dajcie się nabrać

Te 6000 brutto to bzdura, jedna z wielu w Wieślandzie. Nic dziwnego, że ludzie odchodzą, dojazd tragiczny, ponadto ogrom pracy i duże wymagania. Kto był na rozmowie ten będzie wiedział jak traktuje się tam potencjalnych pracowników. To nie te czasy, żeby jechać po człowieku jak po świni.

Nowa

Dziś byłam ale zachwycona to nie jestem.

użytkownik zarejestrowany

@Lobber ale to są Twoje przypuszczenia, czy jesteś pracownikiem Hochland Polska i znasz sytuacje od środka? @Jober czy to są stawki, na które mogą również liczyć nowi pracownicy firmy?

HR
@Karolina 25.07.2017, 08:08

budzet to max. 6000brutto na to stanowisko

Lobber

@Jober: Jakby tyle oferowali to 80% obecnych informatyków by się pozwalniało. Tyle to nawet brutto nie mogą zaoferować :P

Jober

Oferują 6 tys netto obecenie

O rany!

Specjalista ds. Wsparcia IT z 30.06.2017 Czy naprawdę nie ma nikogo kto spełnia oczekiwań hochlandu?

załamana

Czas się opamiętać .... jeśli kadra zarządzająca nie podniesie zarobków handlowcom to chyba sama zacznie sprzedawać -praca za miskę ryżu....szkoda garstki dobrych handlowców którzy jeszcze zostali..... a nie mają możliwości przeżycia za takie pieniądze nie mówiąc już o motywacji....

Stażysta

otrzymasz referencje po zakończeniu stażu; dojazd? To nie problem. Codziennie na trasie Poznań-Kaźmierz kursują autobusy podmiejskie (linia 813, 102) – zwracamy koszt biletów na linie podmiejską w czasie trwania stażu. - dlatego płatny hłe hłe hłe hłe beka

Cisco#

Kolaga był to powiedzieli za mało umie, ja byłem to moga dac 1/3 tego co mam teraz. Szkoda czasu. Nie polecam.

Do WOW

Bo Poznań to jest dzielnica Każmierza......

Grosik

Nabory tak częste - prawie jak w Glaxo....... Prawie robi różnice.

Grosik

Od 23.05.2017 znowu szukają młodszego specjalistę it i darmowego stażystę. Młodszego znaczy taniego. Taniego znaczy niedouczonego. Trzeba się otaczać takimi ludźmi żeby być z nich najmądrzejszą. Najwidoczniej ten co zatrudnia za mądry to on nie jest. Co z tą firmą jest nie tak że nie mogą nikogo znaleść? Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy albo obawa ze szybko zostaną rekruterzy rozpoznani.......

wow

Ciągle szukają informatyków, ale z takim pogardliwym podejściem i z takimi żałosnymi stawkami nikt nie będzie jeździł na tę wieś. Tak jak pisze ORA_DBA, to się po prostu nie opłaca.

Trzeba kogoś znań znać, żeby tu pracować a to jest niezgodne z compliance.

ORA_DBA

Krótko na temat - GROSZE a najlepiej za darmo. Szkoda czasu i jeszcze ten dojazd z Poznania na tą wioskę.

ITspecjalist_junior

Zaproponowano mi staż ze stawką 1300pln bo to zaszczyt tu pracować i do CV mogę sobie dopisać staż w takiej super firmie . Chyba im się w głowach poprzewracało i zapomnieli ze rynek IT troche "stawkowo" im odjechał - nie bez powodu ciągle tam szukają tanich "mudżinów". Nigdy więcej tam.

Tango

Nepotyzm jeśli chodzi o dobrze płatnie miejsca pracy natomiast na stanowiska które są na stronie hochlandu nikt nie chce nikogo z rodziny na minę wysłać. Na te stanowiska nepotyzmu juz nie ma.

Kaziu

Lolek ma rację, facet najchętniej zatrudniłby studenta z 10-letnim stażem za minimalną krajową. Zachowuje się jakby był drugim Billem Gatesem, a jak przychodzi co do czego to braki w wiedzy wychodzą.

Lolek

olek, nie idź tam, dobrze radzę, kierownik IT to stary dyktator.

Zzzzz

Siema. Kiedy jest wigilia firmowa?ktoś wie?

olek
użytkownik zarejestrowany

Kasia, ja tam widzę opinie najnowsze, aby zobaczyć starsze muszę zjechać w dół. A firma się sama broni, wystarczy zajrzeć do ofert pracy i zobaczyć. Mnie bardzo zachęca stanowisko .NET Developera, choć boję się odpowiedzialności tutaj w CoolPeople :)

gość

Może zwolni się miejsce na stanowisku kierownika utrzymania ruchu ... w końcu ktoś zwróci uwagę na to ,że do pracy przychodzi na kacu .

kli

Witam! Na samym wstepie pragne podziekowac Firmie Hochland za wspanialy program i wyjazd z tym związany. Miejsce i organizacja wspaniała -dziekuje w imieniu swoim jako klientka i dystrybutora.Jednak chcialam zwrócić uwage na zachowanie brak jakich kolwiek zasad dobrego wychowania oraz standardów ponizej ktorych część Panów nie zaznajomila sie.Awantura i pijanstwo w samolocie(przez caly pobyt również) gdzie w Etiopi chciano ladowac i wysadzic Panow z wschodu , pijanstwo i zajmowanie sie soba nie klientami bylo normalnoscia??Licze ze nowe Władze zainteresuja sie i zapytaja uczestników wyjazd o zdanie na ten temat , my Klienci zapraszamy? Dla nas motywacja i wyjazd byl wspaniały i jak Państwo wiecie z innych Firm korzystamy?prosimy o kolejne ale z osobami decyzyjnymi i na poziomie zgodne z etyka . Pozdrawiam Klientka

kondzio

Obecnie szukają sześciu PH, rzeczywiście "wszyscy są zadowoleni" jak tylko znajdą pracę gdzie indziej...

nitk

DObre osoby odeszły więc jak po pracujecie tu 3 miesiące i zarobisz samą podstawę to sam się zorientujesz że Wymagania mają a kasy nie dadzą.

Hoh

Ostatnio szukali w Kazimierzu na HR. Jest to jeszcze aktualne?

Rozczarowany

To niech nie obiecują ze dadzą odpowiedz bez względu na podjęta decyzje. Dla mnie to brak szacunku. Proste..

Rozczarowany..

Jak sie idzie na rozmowę, poświęca swój cenny czas to sie oczekuje informacji zawrotnej, czyz nie? Pamiętajcie drodzy rekruterzy firmy hochland ze to działa w dwie strony - nie tylko kandydat ma zrobić dobre wrażenie, ale przede wszystkim wy. Zdecydowany minus ze brak odpowiedzi po rozmowie.

Kleks

wciąż wisi ogłoszenie na dolny śląsk, więc pewnie i etat wolny.

max

Słyszałem że są jeszcze vacaty , i ze sa bardzo pozytywne zmiany w sprzedaży ? Czy ktoś wie jakie są warunki finansowe ?Czy są jeszcze rekrutacje na południu ?Pozdrawiam

Morfeusz

Widzę że nadal szukają. Np Płońsk jak sytuacja teraz kształtuje się w hochland? Jakie szansę rozwoju awansu? W

...

Myślałem że Hochland to poważna firma. Byłem na rozmowie, rekruter powiedział że niezależnie od wyniku dadzą odpowiedź. Nie mam pretensji że się nie dostałem, widocznie byli lepsi. Tylko jeśli nawet nie stać Was na wysłanie maila o wynikach rekrutacji, to nie obiecujcie tego ludziom.

redondo

hehehe Michał nice try:)

FASAtor

A maja w tym Hochlandzie takie litewskie prymitywy, które doprowadzają ludzi do nerwicy o nazwie ARU?

magazyn

Słyszałem że zwolnili szefa wszystkich szefów ze Szczecina.To teraz niech sie wezmą za jego przydupasów z każdego działu zaczynając od magazynu ;-)

uzii

A co z Hochlandem Baranowo??? Bo coś cicho ostatnio , wie ktoś co się stało??

Sw

Tak zwolniłem sie sam co więcej firma chciała mnie zatrzymać . Poziom twoich wypowiedzi świadczy właśnie o ludziach którzy teraz tam pracują . Nie ta klasa pH co kiedyś :)

Sw

Czytam te komentarze i naprawdę robi mi się przykro gdy widzę co się stało z firmą Hochland. Uprzedzę komentarze pracowałem jakiś czas temu jako PH zwolniłem się sam poprzednio dźwigając teren na którym pracowałem z 5 na 16 ton miesiecznie. Uważam że wykonałem kawał dobrej roboty. Niestety ktoś później tą prace zmarnował ale nie mnie to oceniać. A teraz o Hochland słychać na rynku o genialnych negocjacjach z Lewiatanem o polityce cenowej w grupie Eurocash. Byliscie kiedys liderem to prawda ale jeszcze rok moze dwa i kupi was serpol :). Pozbyliście się ludzi którzy znali się na tej robocie a ich stanowiska obstawiliscie mało reprezentatywnymi hmmmm aby nikogo dalej nie obrazac napisze ludzmi. Nie skonczy sie to dla firmy dobrze. Dla was zreszta też. Mam nadzieje że mitoman podający się za samuraja zejdzie ze statku ostatni jak przystało na kapitana.

BYŁY PH

?? kiedy się w końcu do roboty weźmie piwosz i danonowiec wraz z wszystkimi wszystko wiedzącymi kamami którzy do klientów wcale nie jeżdżą to jak w reklamie PRAWIE JAK PIWO PRAWIE JAK DANONE NIE RABI ŻADNEJ RÓŻNICY.

Zostaw opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hochland Polska