Opinie o Hochland Polska w Kaźmierz

Zakład Mleczarski w Węgrowie ul. Gdańska 83 07-100 Węgrów

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Kaźmierz

Jakie są warunki zatrudnienia w Hochland Polska?

Dobry kręgosłup i dwie łopaty do roboty

Już emerytura

Praca tutaj to jeden wielki bałagan.kazdy rządzi,niedługo więcej poganiaczy nierobów niz pracowników.Na produkcji brak ludzi do pracy przez to wiele brakow-odrzutow.Nocki bez sensu.Zwykly pracownik lekceeazony

Kejti

Jaka agencja zatrudnia w Hochland?

Danuta
@Kejti

@Kejti Zaczęłaś pracę w Hochland? Nie można zatrudnić się bezpośrednio w firmie, tylko poprzez agencję pracy?

Hochland
@Kejti

Zatrudniamy przez Hochland i przez ATP. (usunięte przez administratora)

zniesmaczony

jakiś czas temu słyszałem od kolegi o dodanym wpisie odnośnie wystosowanego pisma do pracowników. Wszystko wszystkim ale zabieranie kasy za rzeczy które prawnie się należą?? do brzegu... usuwanie wpisów przez administratora skutecznie podkopała wiarygodność tego serwisu. Na co komu opinie o pracodawcach które gdy są niewygodne są bezczelnie usuwane.

Baca

I tak mi się opłacało chorować na żniwach dorobiłem 3000 netto

obserwator

COJEST NAJLEPSZA REKLAMA HOCHLANDU (usunięte przez administratora)?- wiadomo BIUROWI PALACZE TYTONIU ,ciagle ci sami.

papierosek
@obserwator

haha dokładnie, Pani M z kadr, która co chwile kopci ćmiki :)

Adrian
@papierosek

Odpowiedziałeś na wątek sprzed roku, widzę że w tym aspekcie nic się nie zmieniło. Jednak samo palenie papierosów, o ile szkodliwe dla zdrowia, ma się nijak do złego wpływu na pracę. Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Hochland Polska? Jesteś zadowolony z zarobków, są perspektywy na podwyżki wraz z rosnącym stażem pracy? Jaka panuje atmosfera wśród pracowników, pracodawca dobrze traktuje podwładnych?

Neutralny
@papierosek

A co ma robić... kadry rozwalone, gwiazdy pouciekaly W kosmos choć tyle dobrego dla HL. Ciekawe czy ten bumerang wróci...

Irena
@Neutralny

Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy? Widzę, że znasz sytuację od wewnątrz, możesz powiedzieć na ten temat kilka słów? Dawno nie pojawiały się tu rzetelne informacje, a interesuje mnie bieżąca sytuacja. Może w ostatnim czasie poprawiły się warunki zatrudnienia? Będę wdzięczna za Twoją wypowiedź.

Masakra inne zaklady pracuja krócej a my w hochlandzie po 9 godzin w te upaly

Adrian
@Mala

Jeżeli hala jest klimatyzowana i pracownik ma dostęp do wody to praca powinna przebiegać normalnie. Nie pracujesz standardowo ośmiu godzin, czy po prostu masz liczoną oddzielnie przerwę na lunch? Dodaj kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Chętnie o tym przeczytam.

Kamil

Może pracownicy nie spełniają oczekiwań firmy i stąd ta rotacja?

@Kamil

Pracujemy za dwoch i niema. Ah szkoda slow soboty nocki bez sensu

@Kamil

Czlowieku pracownicy sa oki kazdy daje. Z siebie wszystko kto nie wie niech nie gada tak

Kubaaa

WItam, W chwili obecnej interesuję mnie praca na magazynie w okolicach Kaźmierza - czy możecie powiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia? Jaka stawka, ile zmian, umowa jest bezpośrednio z firmą czy przez agencje? Z góry dzięki za odp!

@Kubaaa

Zapomnij sa zwolnienia

@Kubaaa

Na chwile obecna to kazdy pracownik zastanawia sie czy nie powiedza paa

Mleczarz

W firmie jest tak dobrze,super płacą.Tylko dlaczego kto może odchodzi.Np.dzisiaj odchodzą funkcyjny ze zmian

Ktoś
@Mleczarz

Witam! Prawda jest taka ze przyjęli dwóch " mądrych"co myślą ze wiedzą że umieją a zwalniają oddanych uczciwych pracowników;)

Natalia

Na pewno większość z Was wie, że firma Hochland pojawiła się w Polsce na początku lat 90. Obecnie posiada w Polsce dwa zakłady, w których zatrudnia ponad 700 pracowników. W chwili obecnej firma ta właśnie prowadzi bardzo rozbudowane procesy rekrutacyjne. Szczegółowe informacje na jej temat znajdziecie na pod tym adresem: http://karierawhochland.pl/oferty-pracy Może ktoś z obecnych na forum użytkowników zawsze chciał rozpocząć z nimi swoją karierę zawodową? Napiszcie, co sądzicie.

xyz

czy planowanie pracy w soboty jest zgodne z prawem?

@xyz

Nieeee tak samo jak zakaz palenie papierosów moja przerwa powinna byc wykorzystana jak mi sie podoba czyli palic czu jessc jedna zmiana może a druga nieeeee

Stella

Jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód żeby ponarzekać i oskarżyć firmę.

kolega

ta firma nie chce płacić.szukaja (usunięte przez administratora)na magazyn i produkcje za grosze.nie moga nikogo dostac do roboty.za mniej niz 3000 na reke to sobie(usunięte przez administratora) zatrudnijcie i wymieniajcie co 3 miesiące.takie zarobki to byly 10 lat temu.jak starzy ludzie pójda na emeryture lub rente to chyba te bude zamkniecie.

BYLY TOPIARZ
@kolega

Podzielam Twoje zdanie.Dodaj jeszcze ze w tej firmie nie wiadomo kto rzadzi i kto jest twoim przelozonym-rzadzi ten kto pierwszy wejdzie.Firma przynosi wstyd pojeciu ORNUNG

@kamil, @mleczarz, być może jest to jakieś wyjaśnienie sytuacji, którą opisujecie. Wcześniej starałam się dowiedzieć więcej w kwestii rekrutacji może to pomogłoby wyjaśnić stąd wynika rotacja? Dajcie znać jeśli byliście niedawno na rozmowie o pracę w Hochland Polska.

mleczarz

DUZO osob a szczegolnie kobiet odchodzi na emerytury.Czesto sa to osoby pracujace od powstania zakladu w KAZMIERZU.Rozstanie sie z zakladem odbywa sie na zasadzie -murzyn zrobil swoje ,murzyn moze odejsc,bez slowa DZIEKUJEMY ze strony zarzadu i dyrekcji.

Janusz

Rotacja nie jest dobra w żadnym dziale ale niestety ludzie z różnych powodów zmieniają firmę!!

Leon
@Janusz

Pracowałem 17 lat szkoda pisać

IT
@Janusz

Ciekawe dlaczego skoro przełożeni są tacy profesjonalni i generalnie jest tak fajnie... To nie jest dobre miejsce pracy pod żadnym względem. Wystarczy się zastanowić dlaczego jest taka rotacja, na pewno nie bez powodu.

IT

Problemem działu IT jest kierownik oraz płace. Kierownik utknął mentalnie w czasach komuny, podział który stosuje między sobą, a pracownikami sprawia, że to nie ma prawa działać. Jeżeli chodzi o płace to nie wiem skąd wzięliście te 6k netto czy brutto. Pensje są porównywalne do tych na helpdeskach z tym, że nie dostaje się żadnego dodatku z tytułu dojazdu na tę wieś. Tak jak było wcześniej napisane: zarabia się gorsze, pracuje za trzech, a ten dojazd to jakieś nieporozumienie.

M
@IT

Absolutnie się z tym nie zgodze. Zarówno kierownik jak i manager znają się świetnie na swojej pracy, są dobrze wykfalifkowani do pełnienia swoich ról, nie wspominając o doświadczeniu. Dział IT mimo nie małej rotacji działa sprawnie i wspiera potrzeby biznesu. Proces rekrutacyjny na pewno mógłby zostać ulepszony ale nigdzie nie jest rewalacyjnie. Kaźmierz nie jest w centrum Poznania i decydując się na pracę w Hochland trzeba to mieć na uwadze, a nie liczyć że będzie się tam dojeżdżać tramwajem. Podsumowujac, jeśli chcesz narzekać zawsze znajdziesz powód. Hochland to dobre miejsce pracy mimo że wiele rzeczy można by ulepszyć.

Staś
@M

Ty sobie żartujesz prawda? W jakiej firmie rotacja w dziale IT jest dobra?

@Ph, jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Jeżeli możesz to podziel się z nami jak wyglądał proces rekrutacji do pracy w firmie Hochland Polska. Jakie warunki pracy zaoferował pracodawca i czy według Ciebie były one satysfakcjonujące, czy może negocjowałeś kwestię warunków z pracodawcą? Twoje doświadczenia z tym związane będą pomocne dla osób poszukujących informacji na ten temat.

Irek

Chciałabym aplikować, podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hochland Polska?

Kandydaci do pracy w Hochland Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hochland Polska