hochland

Poznań

Opinie o hochland

Poprzedni team Pan(usunięte przez administratora) powinien w...... co do sztuki, a nie cackł się i motywował do pracy. Części Nierobow już nie ma, pozostali trzęsą portkami, lub chorują - NOWYM SIĘ CHCE, SĄ ZAANGAŻOWANI, ZMOTYWOWAANI !!! Czemu tych których nie ma NieroboLENII, nie mogą znaleźć pracy ? Szybko się na nich poznają i(usunięte przez administratora) . Czytając sfrustrowanych ekspracownikow czuć zazdrość, czytających wieloletnich pracowniko- Leni, zachęcam do pracy za dwóch, a ich Szefów do nie czekania i wymiany na nowych, którym się chce !!!

Zostaw opinię o hochland - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hochland