Opinie o Kent Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kent Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kent Sp. z o.o. w Gdynia

Ania Nowy wpis

Firma szuka aktualnie osoby do zajmowania się marketingiem. Czy ktoś wie jak kształtują się zarobki na tego typu stanowiskach i jak wygląda ścieżka kariery?

JK Nowy wpis

Firma bezapelacyjnie jest topowym producentem koszul w Polsce i na świecie. Idealna dla pasjonaty eleganckiej mody męskiej/damskiej. Bardzo fajny zespół sympatycznych, doświadczonych i pomocnych ludzi. Możliwość bezpośredniej współpracy z założycielami marki, którzy mają olbrzymią wiedzą. Organizacyjnie trochę rzeczy jest do poprawy, ale zmierza to w dobrym kierunku.

Tragedia!!!wypłata mała targety z kosmosu!! Stój 12 godzin jak (usunięte przez administratora) albo walcz o jedno krzesło z trzema pozostałymi osobami.... Ludzie mili w pracy .Pani M nie wiem dla czego tam pracuje ,zero wyczucia stylu i zero umiejętności w roli menagera ...podstawowych pojęć nie umie....dno .W kółko jeden i ten sam temat naprawia. A ryba psuję się od głowy

Izabela Nowy wpis

Rozumiem, że nie poleciłbyś pracy w Kent. Pracujecie codziennie po 12 godzin? Czy tylko w okresach, gdy jest nadmiar pracy?

Były pracownik Nowy wpis
@Izabela

Zawsze 12 godzin!!!

Bardzo wysoka kultura pracy. Firma jest dynamiczna więc nie ma sztywnych struktur i schematów, co może wprowadzać zamieszanie. Rzetelni ( wypłaty na czas ), stawki są wysokie, można szybko przechodzić od pomysłu do realizacji, pracodawca dający duże możliwości rozwoju, perspektywy. Super zespół, dużo zmian wewnętrznych wpływających na lepsze.

Izabela
@Anonim

Czy firma inwestuje w pracowników organizując im szkolenia? Czy pracownik sam może decydować w jakim kierunku chce się rozwijać, czy narzuca to firma zgodnie z zajmowanym stanowiskiem?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kent Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Konsultant ds. mody?
Rafał

Absolutnie nie rekomenduję. Słaba firma w zakresie producji koszul. Zwietrzały jakiś stary materiał używany do produkcji.

Beata

Super firma, świetni ludzie w zespole, wypłata zawsze na czas. Przy odrobinie zaangażowania i dobrych chceci dają wiele szans na wykazanie się i idące za tym premie i nowe doświadczenia. Komentarze niżej podejrzewam od wiecznych malkontentów oczekujących wszystkiego, a dających w zamian bardzo niewiele.

..........

Witam, Chciałam ostrzec wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z firmą kent... Do niedawna była to firma szanująca swoich pracowników, wiadomo nigdzie nie jest idealnie ale uczęszczałam do pracy z przyjemnością. Od czasu gdy została zatrudniona nowa osoba analityk Pani Monika notabene osoba nie mająca wystarczającego doświadczenia związanego z handlem wszystko zaczęło kierować się ku dołowi. Warunki pracy jakie proponuje ta Pani są co najmniej "śmieszne" podejrzewam że większość starej kadry złoży wypowiedzenia. Szefostwo ślepo powierzyło tej Pani pieczę nad firmą czego wcześniej czy później także pożałują...

SCH

FIRMA - TOTALNA POMYŁKA - ZERO PROFESJONALIZMU - BRAK PROCEDUR I SŁABE ZARZĄDZANIE LUDŹMI - PRACA DLA OS. BEZ ASPIRACJI CO UDAJĄ ZE PRACUJĄ JAK CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I BYĆ SAMODZIELNYM TO JESTEŚ PROBLEMEM DLA ZARZĄDU.

Zostaw merytoryczną opinię o Kent Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Kent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kent Sp. z o.o.