Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Matyou

Witam może ktoś mi powiedzieć jal jest na prawde w tej agęcji to jest mój email mateuszmachura1997@gmail.com z góry dziękuje

marzyciel

Witam, czy ktoś pracuje na sprzątaniu domów, mieszkań, biur itp. w Monahium? Dostaliśmy właśnie propozycję i jesteśmy ciekawi jak tam jest i jakie są mniej więcej rzeczywiste zarobki. Za wszelkie informacje z góry dziękuje.

Janek

Podpowiedzcie jak przedstawia się sytuacja pracy przy zbiorze pieczarek? Lepiej do Holandii czy do Belgii?

Ewciasia
@Janek

Nie będziesz miał za dużego wyboru, pracę częściowo wykonujemy w Belgii i Holandii. Jest to o tyle dobre że można więcej popracować. Robimy z chłopakiem od września zeszłego roku i nie narzekamy, wypłaty w każdy czwartek na koncie, nie mieliśmy jeszcze nigdy opóźnienia. Zakwaterowania też dobre

Kaśka
@Janek

Również przyłączam się do pytania na temat pracy przy pieczarkach w Holandii

Damian

Polecam I-work, szczególnie Pana Kacpra, zawsze służy pomocą, pracujemy razem z dziewczyną przez tą agencje i jesteśmy bardzo zadowoleni, jest to nasz drugi wyjazd przez I-work i narazie planujemy zostać na dłużej. Pracujemy w Faurecii oraz VistaPrint. Polecamy, jest dobre zakwaterowanie, niedrogie i na dobrym poziomie.

ZDS1
@Damian

Ile ci zapłacili abyś dał pozytywną opinie?

Damian
@Damian

Są dwa typy ludzi którzy przyjeżdżają do Holandii do pracy. Ludzie którzy chcą zarobić pieniądze i ludzie którzy przyjeżdżają na wakacje. Wiadomo, że w każdej agencji mogą być problemy, ale wszystko da się rozwiązać, ja gdy miałem większy problem dzwoniłem do P. Kacpra i nie miałem sytuacji żeby nie odebrał, albo nie oddzwonił. Wierz albo nie, miałem problem o godzinie 21 i P. Kacper go również rozwiązał, gdy do niego zadzwoniłem. Ja życzę tej agencji dużego dystansu do tego co się dzieje w internecie, gdy komuś się udało coś osiągnąć i trafia się osoba jak Ty. Dziwną sprawą są powyższe komentarze które były kolejno dodawane z różnych nicków podaje przykłady: Kowalski Jan 12.01.2018 10:37 Marek Kamiński 12.01.2018 10:50 ZDS1 12.01.2018 11:00 Zosia 12.01.2018 11:15 tyle różnych osób w jednym miejscu które tak źle są nastawione do agencji przez którą nie chce się pracować.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Ryszard

Praca w vion przy miesie, ciezka niewolnicza praca .wyzysk, powinni tam placic przynajmiej z 15 e/h netto

@Ryszard

To znaczy czy dużo trzeba dźwigać czy bardziej ostre tempo a ile się wyciąga miesięcznie?

Daniel i Natalia
@anonymous

Rysiu, ciekawe co ty wcześniej robiłeś jak uważasz że we Vionie jest ciężko, robię z dziewczyną od pół roku i dajemy radę bez problemu. Przed Bożym narodzeniem był zapierdziel ale ogólnie to tygodniowo po 40-45h, jak moja dziewczyna pracuje bez problemu to nie wiem czego ty wymagasz, może pracy biurowej, to raczej kraje i zakłady pomyliłeś

WyDuPiAćzHoLaNdii
@Ryszard

15e netto na godzinę, a jesteś bez prawka i znajomość języków obcych sięga pewnie poziomu podłogi!!! Ciesz się że ktokolwiek gdziekolwiek wziął cie do jakiejkolwiek pracy. Ludzie proszę was nie przyjeżdżajcie do Holandii jeżeli macie tylko (usunięte przez administratora) robić i problemy ludziom którzy chcą zarobić. 10 euro brutto w Holandii jest bardzo dobrą stawką, no chyba że faktycznie masz jakiś fach w ręku, ale wówczas nie szukałbyś pracy przez agencje. Pozdrawiam

@Daniel i Natalia

To pomyłka nie jestem Rysio

@WyDuPiAćzHoLaNdii

Czyli ominąć szerokim lukiem

WyDuPiAćzHoLaNdii
@anonymous

Czyli mogę polecić tę akurat agencje. Szerokim łukiem to OTTO napewno omijać

Pawełek

Osobiście pracowałem w firmie Vion w Scherpenzeel przez i-Work, był to mój pierwszy wyjazd do Holandii, przepracowałem tam cały kontrakt, a potem skuszony propozycją z HolandiaJobs pojechałem do Akciona, obiecywali kokosy, jak się okazało na miejscu-DRAMAT- po dwóch tygodniach, całe szczęście, przyjęto mnie z powrotem do Vionu, nigdzie nie mam zamiaru się stąd ruszać. Warunki nie są rewelacyjne, ale nie jest źle, Ważne że pieniądze są zawsze na czas i tyle ile miało być. Raz miałem sytuację że dostałem 20€ za tydzień, ale jak się okazało później, pracodawca nie przesłał godzin do firmy i nie mieli mi jak obliczyć.

Ryszard powiec cos wiecej na temat tego zakładu mięsnego jaka stawka i po ile godzin az tak zle????

Ryszard
@Nowy

Zap****ol jest niesamowity mieszkanie 100 + ubezpieczenie koszty dojazdow to na koniec po odciagnieciu nie wyjdzie za wiele a rumunow to jak mrowek na poczatku myslalem ze trafilem do rumuni ale jak sie nie boisz ciezkiej pracy to git z 40 godzin wyjdzie

Pawelos
@Ryszard

To ja nie narzekam, pracowałem już różnie, Vion nic ciężkiego jak kolega wcześniej opisuje, ja miesięcznie najmniej miałem 5600 po potrąceniach a za grudzień dostałem 8660pln bo zapierdziel był i po 10-12 godzin dziennie, to trochę w (usunięte przez administratora) dało, ale suma sumarum nie ma co marudzić, bywało gorzej

Kacper i-Work
@Ryszard

Drogi Ryszardzie, koszty zakwaterowania nigdy nie wynosiły 100€, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, chyba że ma Pan na celu jakieś inne zamiary

Adam Z.

Witam wszystkich. dostałem ofertę od i-work do DHL na centrum logistyczne. Wie ktoś może coś o tym projekcie. Oferta wydaje się bardzo ciekawa.

@Adam Z.

Ja też dostałem ofertę do DHL na wyjazd od 14 sierpnia. Skąd jesteś? Dawaj na priv. Może się zgadamy. OD ciebie też zaświadczenie o niekaralności chcieli?

@Piter

Wszystko okazało się tak jak mówił rekruter. Fajna praca tylko zobaczymy jak z wypłatą. Napewno to opiszę

Jareq
@Piter

No i jak? Przeżyłeś za tę pensję?

@Jareq

Wypłaty na czas i tyle co miało być, mogę szczerze polecić

Spaidermen
@Piter

To ile miesięcznie tak jak obiecują?

Paxonik

Witam mam pytanie odnośnie pitów kiedy będą wysyłane pity i Jak sprawa wyglada z pitami firma rozlicza czy my sami chodI o holandie

Marek Kamiński

A ocena została zaraz podniesiona przez własnych pracowników

@Marek Kamiński

To dlaczego kryjecie się pod fałszywymi nickami?

@Marek Kamiński

Dla pańskiej informacji mogę wpisać nick jaki mi się podoba tak jak pan może kłamać

Marek Kamiński

Na jakiej podstawie rzekomo pan twierdzi że piliśmy alkohol i braliśmy narkotyki nie mając z nami żadnego kontaktu to co pan pisze jest nieprawdą jestem w stanie w każdej chwili podjąć się testom jedyną rzeczą którą robiliśmy były próby skontaktowania się z państwem Co mamy dalej robić Czy mamy iść pod most z torbami na szczęście szybkiej interwencji znajomych udało nam się wyrwać z tego złego snu Bo tak właśnie odczuwałem że był to 1 wielki sen a na picie alkoholu i zażywanie narkotyków mógłbym stwierdzić czyli czyli państwo żeby było nam obojętne co robimy Gdzie jesteśmy

Marek Kamiński

Wszystkie komentarze które dodaliśmy na I work na Facebooku zostały z automatu usunięte przez pana Kacpra uważajcie agencja dobrze się kryje

Asiulek

A ja bardzo polecam, od kilku dni jestem w Holandii przez i-Work i jest git!!!!

Marek Kamiński

Wpędziliśmy się w tarapaty z wyjazdem przez agencję prawie wylądowaliśmy pod mostem

@Marek Kamiński

(usunięte przez administratora) oraz nie polecam, są to Panowie zwolnieni z naszej agencji za ćpanie, chlanie i nie przyjście do pracy. Panowie (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)bo tak się nazywają są już na czarnej liście w Holandii. Takie komentarz są bez sensu Panowie, smarujcie tak dalej jeżeli chcecie nabawić się jeszcze kłopotów z prawem. Pozdrawiam

Kaśka

Ja pracuję przez i-Work dla Flexcraft i nie jest najgorzej. Dużym plusem jest to że jeżeli nie da się czegoś załatwić z koordynatorem do wystarczy telefon do nich i załatwiają sprawę. Można liczyć na pomoc z ich strony co raczej się nie zdarza. Poza tym agencja jak agencja, muszą na nas zarabiać bo z tego się utrzymują.

Zosia
@Kaśka

Hahaha na pewno xD

Nie polecam

Nie polecam.szkoda czasu.Pan Kacper niesamowity cham

Kowalski Jan
@Nie polecam

Dokładnie

Edek

Witam.Czy pracuje ktos na produkcji w zakladach miesnych przez tą agecje,jak wygląda tam praca,jakie warunki mieszkalne i jaka kasa.Byłbym wdzieczny za opinie osoby co tam pracuje lub pracowala.

Adam Z.
@Edek

Jak chcesz pracować i zarobić to bez problemu się da, a jak chcesz chlać i ćpać to tydzień i lecisz albo z roboty albo a hotelu.

@Adam Z.

Nie ćpam i nigdy nie ćpalem a alkohol to pije sporadycznie,pracowalem w róznych miejscach za granicą,przewaznie na sezonówkach na polu i roboty sie nie boje,chodzi mi o to czy są godziny i ile mozna wyciągnąc miesiecznie i czy warunki mieszkalne są w miare normalne.Wiem ze niektózy to jadą do Holandi sie pobawic bo bylem i widzalem,ale ja nie z tych.

@Adam Z.

A tak wogule kto Ty jestes Adam Z.,pare postów nizej piszesz ze 11.08 dostałes propozycje pracy do DHL, a 04.09 piszesz ze pracujesz juz ponad miesiąc w zakladach miesnych ,wiec cos tu nie gra.Mozesz to wyjasnic ?

Adam ZZ.
@Edek

Detektyw erektyw się znalazł. Dostałem do DPD ofertę i pytałem czy jest ok. Ale koniec końców pojechałem do Vionu miesiąc już minął to coś wiem na temat vionu. Chyba coś ćpiesz jednak, albo zaburzenia emocjonalne, co? Możesz to wyjaśnić?

AbCD
@Adam ZZ.

Witam. Tez dostałam ofertę pracy do Vionu. Może Pan coś więcej napisać?

ZDS1

Z chęcią podeślę ci foty :) Tylko się nie przestrasz, Odradzam

Jakiś ktoś

Witam w sobotę wyjeżdżam przez tą agencję do pracy do Hagi przy kwiatkach ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda czy pewna praca? Etc

@Jakiś ktoś

Witam. Podejrzewam że nie chodzi Pani o agencję i-Work, ponieważ nie wysyłamy w obecnym czasie nikogo do szklarni w Den Haag. Myślę iż pomyliła Pani nas z agencją GRUPA I-WORK, niestety przez zbieżność nazw jesteśmy myleni. W żadnym wypadku nie chcemy być kojarzeni z ową agencją. My dbamy o naszych pracowników i zapewniamy im godne warunki mieszkaniowe oraz pracy. pozdrawiam.

Jareq
@i-Work

A propos tych dwóch firm... mail: biuro@i-work.pl to jaka firma??

@Jareq

Witam Jest to email naszej agencji. i-Work Agencja Zatrudnienia. To się zgadza, ale my nie mamy ofert przy kwiatach w Hadze.

kangur

cześć, dostałem od nich ofertę przy uprawie i pielęgnacji kwiatów ciętych i doniczkowych. Ktoś mi może powiedzieć jak to wszystko tam wygląda? Nie lecą w kulki?

Kacper
@kangur

Szanowny Panie W obecnej chwili nie posiadamy ofert pracy przy kwiatkach doniczkowych. Podejrzewam, iż otrzymał Pan ofertę pracy od agencji grupa iwork. Proszę nie mylić nas z tą agencją. Nie jesteśmy partnerami i z całą pewnością nie będziemy.My dbamy o naszych pracowników. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą z nami na dobrych warunkach proszę przesłać cv na biuro@i-work.pl

QWERTY

Witam. Otrzymałem ofertę do DPD od nich, wygląda obiecująco, czy może się ktoś podzielić opiniami?

wujeksamozło
@QWERTY

Witaj QWERTY Ja pracuję w DPD od 3 tygodni, szczerze mówiąc lekko nie jest bo same popołudniówki i nocki ale finansowo nie narzekam. Mieszkanie też jest ok. Ogólnie praca polega na sortowaniu przesyłek, skanowaniu, kontroli czy wszystko gra i takie tam. Godzin dużo jest to się liczy. No i na iworku można polegać, jeżeli nie da się czegoś załatwić na miejscu w NL dzwonisz do nich i w przeciągu kilku dni sprawa załatwiona. Jest to moja piąta agencja w NL i mogę ich polecić

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.

i-Work agencja zatrudnienia