Opinie o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

(usunięte przez administratora) Chce się krzyknąć, to nie podjeżdża tylko wyzyskiem, to podjeżdża (usunięte przez administratora)! Już podziękuję za pracę w tej firmie, to byłby jak widzę duży błąd.

Przyszły

Czy to prawda że drukarz zarabia 7.000 zł brutto ?

@Przyszły

Owszem drukarze zarabiaja po 7 tys. W NIEKTÓRYCH FIRMACH

Zwolnienia

Słyszałem ze zwolnienia od nowego roku maja być w la mar masowe

Hans
@Zwolnienia

L4 czy wypowiedzenia umowy?

to prawda
@Zwolnienia

Tak to prawda firma się zamyka od pierwszego stycznia

info
@to prawda

Przypominam że firma rozpoczęła współpracę z kancelarią adwokacką która specjalizuje się w pomówieniach internetowych

Rozgoryczona
@info

Proszę pamiętać, że firma też ma swoje niedociągnięcia względem kodeksu pracy i myślę, że parę rzeczy można by udowodnić.

@Zwolnienia

Tak brak zamówień brak sprzętu brak ludzi to koniec ...

Glock
@info

Strzał w kolano :)

Mirosław
@to prawda

Czy to rzeczywiście prawda, że firma nie będzie już funkcjonowała od nowego roku? Jaki jest tego powód?

odpowiedź
@Mirosław

bzdury konkurencji

Zima
@odpowiedź

Te czarne chmury wiszące nad firmą nie są efektem konkurencji lecz nietrafionych a wręcz opłakanych w skutkach działań poczynanych przez szefostwo oraz kierownictwo

Helmut

Jeśli nie widzicie, że to dobra firma to lepiej odejść i nie obrażać!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU La-Mar Tadeusz Lasota? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Uk

W biurze to są świnie przy korycie oni lubią gorąco

Klima klima a wy w biurze powinniście to zauważyć swiniopasy że jest gorąco pustych

Janusz

Z firmy większość ucieka albo lekarskie tak jak Krzysiu i teraz dorabia u Toma

seba
@Janusz

noo tu ubezpieczenie emerytalno zdrowotne od pełnego etatu, socjal, a w innych firmach na lewo bez ubezpieczenia, podatków itp se "dorabia"

Damian

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wytlaczarkach tzn ilu ludzi na zmianie i ile maszyn do ogarnięcia?

@Damian

leży się, maszyny same nawijają folię , ludzi ilu się chce , maszyn kilka

Z tego co wiem to ok 10maszyn a konkretnie ilu ludzi na zmianie

U mnie jest 3 ludzi na 7maszyn

Korniszon ahoj
@Damian

la mar leni nie rekrutuje zwocha Cię na starcie a jak ty już tu się dopytujesz co jak to ty masz ręce przyczepione do pochwy

Konserwa turystyczna

Witam wszystkich a szczególnie pracowników la mar z całym szacunkiem chciałem pozdrowić (usunięte przez administratora)

7.000 brutto drukarz
@Konserwa turystyczna

Ty bydlaku la mar to (usunięte przez administratora)

Czupa kabra

Pozdrowienia z gorącej Hiszpani dla pana Wojtka oraz Krzysztofa z drukarni oraz Zbyszka całusy

Drukarski Hiszpan
@Czupa kabra

Tank ju wery macz... :)

Wojtek
@Drukarski Hiszpan

Praca w drukarni bardzo ciężka i jeszcze podchody robią bo dają mi do przyuczenia innych drukarzy bez pojęcia więcej płacić

Wojciech Dąbrowski
@Wojtek

Wczoraj dostałem informację od p B Z że jestem szkalowany na tej stronie.Piszących informuje że jest to przestępstwo Ar 271 KK poświadczenie nieprawdy Ar 190 a$2 KK kradzież tożsamosci Ar 212 $ 1 KK naruszenie dóbr osobistych Ar 24 Kc jak poprzednio Niemożna pominąć faktu też że z punktu stosunków miedzy ludzkich jest to naganne Dlatego żądam by moja osoba niebyła wkręcana w rozgrywki międzyzakładowe w obrzucaniu się fekaliami i wyścigu szczurów Moim nadrzędnym celem jest praca i dożyć do emerytury nie istotne czy Lamarze czy u innego pracodawcy i pobierać przez odpowiednio długi czas należnych mi gratyfikacji emerytalnych A wy Panowie jak nie zmądrzejecie to możecie pourywać sobie łby tylko swoim kosztem Żałosne jest że w tak małej grupie ludzi jest tyle GŁUPOTY i NIENAWIŚCI

7.500 brutto
@Wojciech Dąbrowski

A co Pan Wojtek cały czas paragrafami rzuca morze odejdź z la mar i zostać adwokatem Krzysztofa hahha i emerytura wcześniej

Ford Mondeo

Dzień dobry chciałbym powiedzieć że Wojtek nie zarabia tak źle ma 5 tysięcy. I nawet się nie napracuje ma nawet poleciak do ściągania rolek i jeszcze narzeka nie jeden by za ta kasę rękami to ściągał a za to Krzyś zarabia naj mniej w la mar bo jest nie lubiany

Dobrze zarabiający
@Ford Mondeo

a skąd ty wiesz kto ile zarabia cwaniaczku za 5 to ja z łóżka nie wstaję

pracownik la mar
@Dobrze zarabiający

bo sam się chwaliłeś

smutek

jakieś dziwne bzdury o niedawaniu ubrań, itp ja mam , podobno należą się raz w roku, rozerwały mi się spodnie po kilku meisiącach - moja nieuwaga i pyk dostaję kolejne. Czemu tak kłamiecie i najeżdzacie? NAPRAWDĘ NIE MUSICIE PRACOWAĆ Z NAMI JEŚLI TAK CIERPICIE, Wkurza mnie taka zaciekłosć. Uwazam że jak jeden czy drugi pójdzie na górę i powie : "Maniuś ja cierpię, płacicie marne pieniądze, warunki kiepskie" to idzie się dogadać i szybko rozwiąże umowę, Śmierdzi w toaletach ? a który po sobie spłukuje wodę ? panowie... któryś z Was był takim podłym ludziem że ukradł odświeżacz na fotokomórkę :( Jednyne co mogę nie polecić to: takich współpracowników w firmie

KROL STASIO
@smutek

Tu masz racje. Popieram w 100 procentach kolego. Z ciuchami P nigdy nie robi problemu. Nigdy. Co potrzebujesz bo sie zuzyje to daje. W wc wystarczy chociaz spuszczac wode. Sprzataczka myje na zmiane napewno 2 a byc moze i 3 razy kibelki. Ogarnijcie sie w niektorych kwestiacha. Hej

pracownik ze stażem
@smutek

ja też popieram. Pracuję już jakiś czas i nie zgadzam się z zarzutami

Nie lubie mobbingu
@pracownik ze stażem

Pieter ma wiele nicków jak i wiele twarzy, zmienia style pisania zeby bylo ze pisze kilka osob chwaląc firme. Biedny z ciebie czlowiek, w sumie mi cie szkoda, ludzie darzą cie jedynie nienawiscią na ktorą zapracowales tak skrupulatnie ze nalezy ci sie order (usunięte przez administratora) roku. brawa dla tego pana, chodziaz w tej dziedzinie jestes madry.

zszokowana
@Nie lubie mobbingu

słuchaj mały człowieczku. mnie też nazwiesz P ? bo teraz napiszę : oficjalnie nie zgadzam się z twoimi kłamstwami na temat firmy . Nie pasuje ci kierownik ? To idź gdzie indziej. już poszedłeś ? to daj spokój, chyba że: 1/ zostałeś zwolniony i mścisz się . b/ obecny pracodawca płaci za kłamstwa które wypisujesz, c/ masz problemy emocjonalne I nie piernicz bzdur o jakimś ostrzeganiu innych bo to jest śmieszne. Ktoś dobrze napisał : nikt nikogo w tej firmie na siłę nie trzyma, wystarczy napisać podanie o rozwiązanie umowy

@zszokowana

Blondynko z biura daj spokój i tak nie dostaniesz podwyżki :D

automaty
@123

Trudno jest zrozumieć że szeregowi pracownicy też mogą pisać pozytywnie o firmie ? praca ok

Firma,, krzak "
@smutek

Czemu jest tylko poruszany temat toalet??? A co z pieniędzmi za nadgodziny? Dodatkiem za nocki? Za soboty? Co ta firma robi aby zachęcić pracownika do lepszej wydajności? Kompletnie nie ma NIC. wyskoczył i trąbi w każdym wpisie o karcie MULTISPORT jakby bóg wie co to było. Tok zarządzania w tej firmie jest do tyłu jakieś 15 lat! Popatrzcie co się teraz dzieje w zakładach i jak się podchodzi do pracownika. Szanuje się go i zachęca różnymi nagrodami, bonusami itp. A tu co NIC. I nie gadaj mi, że jak mi źle to mogę zmienić pracę, bo tu nie o to chodzi. Dopóki nie było z biurze tego,, znakomitego "Pana kierownika było o wiele, wiele lepiej.

@Firma,, krzak "

Poruszam kwestię kradzieży z toalety bo to jest dobitny przykład że niektórzy pracownicy nie szanują tego co jest w firmie, nie wszyscy, ale jak w każdym zakładzie tak i w tym jest kilka takich którym nigdy się nie dogodzi. Potrafią tylko narzekać, wymagać, sypać pretensjami. Strasznie marudzisz z tym panem kierownikiem, mnie zwrócił uwagę o spóźnianie się. innym razem o brak butów. Fakt nie podobało mi się to. Ale chyba masz problem z tym że on od tego jest. nieprawdaż? Co mnie spotkało w poprzedniej firmie za byle kilka spóźnień w miesiącu? - obcięta premia. Mam porównanie jak jest gdzie indziej, w związku z tym jestem, pracuję i walczę z punktualnością. Naśmiewasz się z tej karty, kiedyś podobno tego nie było, teraz jest i fajnie chociaż ja nie korzystam. "W innych firmach szanuje się i zachęca różnymi nagrodami, bonusami itp" poplułem monitor :) , zapraszam do Media Markt - duża bogata korporacja, albo Amazon , doskonale wiem na co można tam liczyć , wtedy porozmawiamy. Myślę że i tak wiesz swoje i będziesz kontynuować prywatną wojnę o pozbycie się, zdyskredytowanie kierownika

Nie kierownik
@Firma,, krzak "

Nie pozostaje Ci nic innego jak dalej się męczyć i narzekać, oby tak do emerytury. Twoja hipotetyczna hipoteza nie ma nic wspólnego z tezą. Takie teksty może pisać tylko taki nefarious jak Ty. Zresztą "nie wnikam" i nie będę się kładł na ziemi żeby dorównać Twojemu poziomowi.

Bill Kozbi show
@Firma,, krzak "

Ty downie pokaż mi takom firmę gdzie masz wszyst koleś la mayy ta firma może jest taka brzydka ale Ci ludzie się tam nie napracuja chodzą z miarkami a na automatach torby się parówka nie chce poprawić jak się zawiniE lenie lenie i jeszcze raz lenie lenie leniwe lenie pozdrawiam Pana Piotra i cały zespół rock set

@Bill Kozbi show

Sam jesteś leń i pijok

Teodor Bagłel
@Stary pracownik

Kolego jak ja bym był kierownikiem to byś z tym ryżem do wytlaczarek latał byś w koło la maru przez 12 h aż byś się dowiedział gdzie to wsypać i bez dyskusji

escobarznznsnn

ja tam pracowalem było spoko(usunięte przez administratora)

Też pijący w pracy
@escobarznznsnn

Pij i wracaj

Qqqqqq
@Też pijący w pracy

Wutrzymasz jak tak bedziesz pic? Wierze w ciebie i kciuki trzymam????pij pij pij

Smaczna cebulka
@escobarznznsnn

Witam. Jak dla mnie bez tragedii. Nie rozumiem wielu negatywow. Kto chce to robi. I nie pracuje w biurze.

Don Korniszon
@Też pijący w pracy

Nie wiem czy mnie przyjmiom bo bym trochę popracował bo przez ostatnie odejście z la mayyy tylko leżę w mojej nowej Pracy ale jak mi odpisze Przedzelewski to składam Cv albo Pan Zbycho zadzwoni Pozdrowienia dla Wojtka i Krzysztofa a słyszałem ze zakład się przenosi na papiernicza to prawda?

@Don Korniszon

Prawda (usunięte przez administratora)

kancelari adwokacka

Bardzo dobra odpowiedź. Obawiam się jednak że niewiele pomoże. Komentarze z konkretnymi zarzutami nie mające potwierdzenia w rzeczywistości to przestępstwo zniesławienia na podstawie art. 212 kodeksu karnego § 1 : Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Nasza kancelaria posiada duże doświadczenie w tego typu postępowaniach, proszę przemyśleć możliwość nawiązania współpracy, a nasza kancelaria skontaktuję się z Państwem w celu przedstawienia oferty.

Adwokat diabła
@kancelari adwokacka

Właśnie ktoś to powinien w końcu wyjaśnić co jest prawdą a co oszczerstwem

Praca

Stawka za noce, nadgodziny i weekendy taka sama jak za zwykłe godziny. Nie polecam

@Praca

Nudny jesteś. Polecam Ci zmienić pracę

@Obiektywny

Pan obiektywny jest jak widzę bardzo pewny siebie, (usunięte przez administratora)nie płacenie za nadgodziny, dodatku za noce, za soboty. No! ale jak to teraz mówią karma wraca. Pożyjemy i zobaczymy.

Orbit

Jedz pij pracuj ....

@Obserwator

A czym jest spożywanie alkoholu w miejscu pracy ? Przestań bo doskonale wiesz co robimy gdy nie ma biura

A czym jest używanie najróżniejszych epitetów pod adresem biura ? Robimy to samo , jedziemy biuro równo. Aż się dziwię skąd mamy takie teksty :)

Dzieł księgowości
@Praca

Szanowny Panie Szanowna Pani, zwracam się do Pana/Pani z uprzejmą prośbą o dokładne przeanalizowanie paska który otrzymują wszyscy pracownicy. Piszę wszyscy bo co miesiąc mamy potwierdzenie odbioru. Proszę zobaczyć, że na pasku jest wyszczególnione podstawa, premia uznaniowa, dodatki funkcyjne, dodatki nocne, karty multisport, premia regulaminowa oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące Państwa pracy ( odprowadzane składni ZUS itd itd) . Od bieżącego roku wszystkie wynagrodzenia przelewane są na konta pracownicze ( chyba że ktoś sobie tego nie życzył lub nie dostarczył numeru konta). Proszę nie wprowadzać opinii w błąd że stawka jest taka sama chociazby za godziny nocne bo jest to kłamstwo !! które godzi w dobre imię firmy. Pozdrawiam z działu księgowości

Wytłaczarki

Popieram automaty :)

popieram
@Wytłaczarki

Zgadzam się, jest ok

Obiektywny

Pracowałeś ? Musiałeś być słaby skoro nie ma Cię wśród nas. U nas w firmie pracują tylko najlepsi. Cóż nie każdy się nadaje ale powodzenia w innej firmie.

QQ
@Obiektywny

Znowu : "nie ma cie wśród nas, w firmie zostają najlepsi" Nie dość że to się stalo waszym motto to już jest nudne do oporu. Wymyślcie inne hasło przewodnie haha A tak poza tym to brzmi jakby ta firmia miała niewiadomo jaką poprzeczke a to zwykły podrzędny zakład, siedlisko mobbingu, wałków na rzecz firmy, niskiego poziomu przestrzegania bhp i innych przepisów i tak można wymieniać w nieskończoność.

@QQ

Zazdrosny żałosny d.u.p.ku tak będę nazywał wszystkich takich jak Ty.

@Obiektywny

Kulturka w reprezentowaniu firmy, nie ma co . Sami pokazujecie swój poziom

@Obserwator

W dodatku jesteś kłamcą !!

QQ
@Obserwator

Podaj dowody na to że jest inaczej krętaczu. Wszyscy wiedzą co się dzieje na terenie i za drzwiami tego zakładu. Niewygodna prawda

Regghott
@Obiektywny

Odszedłem do firmy która zatrudnia fachowców a nie takie miernoty jak ty które żyją z cukrowaniu,ipodlizywaniu się szefostwo

Zdumiony
@Regghott

Mogę się domyślać kim jesteś bo nie masz odwagi podpisać się i kliknąć opcję że masz dowody na swoje kłamstwa. Odszedłeś tam gdzie zatrudniaja fachowcow ? Z TEGO CO WIEM TO ZMIENIASZ PRACĘ CO 12 MIESIĘCY ???? przez wiele lat okazuje się że na łódzkim rynku nie ma pracodawcy godnego twojej zaje.i.t.s.ci ????

@Regghott

Życzymy Ci wielu sukcesów u nas byłeś naprawdę najlepszym pracownikiem. Teraz nie wiemy jak sobie firma poradzi bez Ciebie. Kilkadziesiąt osób tęskni za Tobą nie mogą sobie poradzić ....

zszokowana
@Stary pracownik

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha to było dobre

mag

Pracuje już trochę czasu w tej firmie, staram się wykonywać dobrze pracę za która mi płacą i jakoś nie zdołałem zauważyć tak negatywnego nastawienia do mnie(pracownika) jak tutaj ludzie opisują... osobiście jestem zadowolony i mam nadzieję, że zostanę w firmie na dłużej ale to czas pokaże.

Bezimienny

SZCZERZE ODRADZAM, I TO NIE ZE WZGLĘDU NA PRACĘ A NA KIEROWNIKA - M E N D E!!!!

Honda
@Bezimienny

Dokładnie!!!!!!!!

Nie lubie mobbingu
@Honda

To jeden z najważniejszych powodów. W zasadzie numer 1. On powinien być ukarany za stosowanie mobbingu.

normalsi

Prawda 16.05.2019 20:58 Zmień płytę, ciągle piszesz to samo. Rynek pracy sprzyja pracownikom, jest dużo ofert na rynku i gdyby było tak jak piszesz to najzwyczajniej ludzie odeszli by. No chyba że pan P o którym mówisz na tyle sterroryzował ludzi że zmusza ich do pracy i nie pozwala odejść gdzie indziej hi hi ha ha :) Jesteś mądry inaczej

@normalsi

jakieś dziwne bzdury o niedawaniu ubrań, itp ja mam , podobno należą się raz w roku, rozerwały mi się spodnie po kilku meisiącach - moja nieuwaga i pyk dostaję kolejne. Czemu tak kłamiecie i najeżdzacie? NAPRAWDĘ NIE MUSICIE PRACOWAĆ Z NAMI JEŚLI TAK CIERPICIE, Wkurza mnie taka zaciekłosć. Uwazam że jak jeden czy drugi pójdzie na górę i powie : "Maniuś ja cierpię, płacicie marne pieniądze, warunki kiepskie" to idzie się dogadać i szybko rozwiąże umowę, Śmierdzi w toaletach ? a który po sobie spłukuje wodę ? panowie... któryś z Was był takim podłym ludziem że kradł odświeżacz na fotokomórkę :( Jednyne co mogę nie polecić to: takich współpracowników w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota - Łódź

• Jak się pracuje w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

Kandydaci do pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU La-Mar Tadeusz Lasota