Opinie o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. w Olkusz

Kinga

Ale to nie zmienia faktu że papierosek co 30min????

To co się dzieje to jakiś cyrk sprawdzanie kamer czy się pracuje, mierzenie czasu kiedy wraca się z przerwy, teamsy i wysyłanie byle jakiego przestoju nawet krótkiego, Zakaz nadgodzin tak jak sami byśmy się prosili a tutaj akurat było na odwrót nas prosili aby zostać lub przyjść sobota, niedziela. Teraz to się dzieje po podwyżkach, A najbardziej jestem ciekaw co będzie w styczniu po kolejnych gdyż niektórych najniższa krajowa przegoni, oczywiście zobaczymy jak dotrwamy bo bardzo źle się dzieje.

Edyta

Czy w firmie jest 13 pensja/nagroda roczna?

Mistrz

Poczatkujący pracownik z doświadczeniem może liczyć na najniższą stawkę godzinową przy aktualizacji w roku 2024.Jest to stanowczo mała kwota w tak dużej firmie. W firmie gdzie są takie technologie i obsługuje się maszyny produkujące i urządzenia z uprawnieniami UDT. Firmy konkurencyjne oferują dużo większe stawki i doceniają doświadczenie czy też uprawnienia tu zaczynasz od zera. Praca na trzy zmiany jest minusem co nie idzie w parze z wynagrodzeniem. Warto zwrócić na to uwagę bo inne firmy oferują większe stawki dla tego jest w firmie duża rotacja pracowników. Mydlenie oczu stawką godzinową jest też minusem. Ponieważ dzisiaj się podaję stawki Brutto ile na umowie nie na godzinę.

Biurowiec
@Mistrz

Mistrzu, o ile początek twojej wypowiedzi zrozumiałem i jak najbardziej się z nim zgadzam. To druga część jest napisana chaotycznie. Polecam przeczytać następnym razem swój komentarz przed upublicznieniem. A wracając do tematu.. skoro tak źle tu się traktuje pracowników z doświadczeniem, to po co się tu zatrudniają. Mając doświadczenie dajesz się nabrać na "mydlenie oczu"? Do zmian podejścia pracodawcy do pracownika, potrzebne są drastyczne środki.. jak braknie rąk do pracy to i stawki się zmienią, a do puki ktoś robi za najniższą to po co przepłacać?

Mistrz
@Biurowiec

Właśnie ciekawe jest to jak można za takie pieniądze pracować? Z doświadczeniem i kursami udt za 3600 pracować to śmiech na sali.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Project Manager ( Kierownik Projektów)?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

I jak tam wrażenia po podwyżkach?

Biurowiec

Jakich podwyżkach?

Ktoś

Pracownicy z doświadczeniem i długim stażem stawki wyrównane z pracownikami którzy pracują kilka miesięcy i nic nie potrafią tyle w temacie

Były wózkowy
@Ktoś

Trzeba się pakować i na Malbox uderzać tam płacą dużo lepiej-dziewczyny z manualnych też polecam

Miś
@Były wózkowy

Mi jest tu dobrze jak ktoś się tu nie nadaje to idzie do malboxu pod agencje trzeba dodać za najniższą krajową

Pracoholik
@Miś

W Ma... przyjmują też pod firme nie tylko pod agencje.Tyle że oferują dużo większą stawkę niż w firmie tej co pracujesz.Rotacja duża w firmie mówi wszystko.Małe podwyżki najniższa płaca i myślą że chętnych będą mieć.Kiedyś płacili dobrze teraz już nie.Sytułacja się zmieniła z wiadomych celów.

haha
@Były wózkowy

tam wcale nie jest tak kolorowo jak się wydaje ,,jakie kolwiek byłby to dział..czy to magazyn czy produkcja czy inny ,jak Ti mówią wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma ;) jeżeli ktoś ma chcecie do pracy to pracować będzie ;)

Mika

Hej wszystkim. Chciałam zapytać, na jakie wynagrodzenie (brutto) mogę liczyć, chcąc pracować na produkcji w Waszej firmie ? Niestety nie mam doświadczenia, ale jestem osobą sumienną. Na jaką umowę mogę liczyć, ew. jak wygląda atmosfera w firmie ? Pozdrawiam serdecznie. Mika

Ola
@Mika

Atmosfera tragiczna, nie polecam

BP
@Mika

Najniższa krajowa plus premia która jest śmieszna. Pracowałem tam 2 lata i odradzam atmosfera jaka tam panuje to tragedia Przyjęcia są ciągłe ze względu że ciągle się ktoś zwalnia albo przyjdzie nowa osoba porobi do pierwszej wypłaty i się zwalnia. Nie polecam!

Firma mało wiarygodna obiecuję różne rzeczy a potem się wycofuje cygany i kanciarze.

@Paweł

A co takiego obiecali i nie spełnili? Pracownik roku, a raczej kilku tygodni…

Pracownik paru lat ????????

A chociażby premię za wykonane narzędzia. Powodem było zachęcenie pracowników do lepszej wydajności. Za małe narzędzie złożone - 200 zł Za duże narzędzie - 500 zł Pierwsze narzędzia złożone, 2 małe i 1 duże i trzebaby wypłacić. Wypłacili parę stówek I co? Wielkie G, Dyrektor nagle "to oni jednak coś robią w tej robocie? To trzeba wstrzymać te premie!". Bo nagle nie było "regulaminu"... Już nawet przestało śmieszyć. Dno.

Mika

Hej! Chciałam zapytać, na jakie wynagrodzenie (brutto) może liczyć nowa (bez doświadczenia) osoba na produkcji ? Ewentualnie, atmosfera ? Jaka umowa ? Pozdrawiam! Mika

Hej Jest jakiś okres wypowiedzenia na umówię próbnej ? Firma idzie na rękę co do zwolnienia za porozumieniem stron ?

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Pieniądze słabe a odpowiedzialność bardzo duża, 90 % nowych przyjmujących pracowników zwalnia się maksymalnie do pierwszego miesiąca pracy dlatego są ciągłe przyjęcia. Social bardzo słaby praktycznie nic w nim nie ma. Co miesiąc wypłata się nie zgadza.

DD

Nie polecam pracy w tej firmie. Przepracowałem tam trzy miesiące na prasie i podziękowałem. Podwyżka po trzech miesiącach 1 zł do godziny to śmiech na sali. Jeśli chodzi o współpracowników z którymi miałem przyjemność współpracować to ciągłe obgadywanie za plecami.

Jaki jest styl zarządzania w PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.?

Witam, czy będzie podjęta rozmowa w kwestii podwyżek na magazynie, oraz pracy jaka jest wykonywana na OLK i WSP. Może w końcu ktoś zacznie sprawdzać jak wygląda praca na danym stanowisku i jakie ma do tego warunki.

Nie

Produkcja

Produkcja się dołącza do pytania o podwyzki

xxxpl

Zorganizować spotkanie , a nie pytać tutaj i każdy cwaniakuje kto pisze, ale jak jest spotkanie to wszyscy cichutko siedzą

Ziooom

(usunięte przez administratora) Napychanie własnych kieszeni kasą kosztem ludzi o których się nie dba , nie walczy i spycha się ich na margines. Brak czasu na rozmowy z ludźmi o potrzebach o zmianach.(usunięte przez administratora)Szok. Inflacja wysoka a podwyżek brak. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Mikel

Hej . Jest wakat do zakupów i zastanawiam się czy warto. Jaka jest atmosfera w biurze?Czy ludzie są spoko czy patrzą na siebie wilkiem? Jak to wygląda z elastycznością czasu pracy? Jakie widełki płacowe ? Dzięki za odpowiedź.

Śmieszek

Nie pracuję na magazynie, ale widzę że pewne osoby mają (usunięte przez administratora) Siedzą przy jednej pozycji przez godzinę nic nie robiąc tylko plotkując, jak wam się nie chce robić to siedzieć w domu, Nie zatruwajcie innym pracownika życia A najlepsze jest to że każdy widzi A nikt nic nie robi z tym Do pracy przychodzimy po to żeby zarobić na życie A nie plotkować i na kawki sobie chodzić, od tego jest 15 minutowa przerwa Żenada !

Smieszka
@Śmieszek

A na produkcji jest to samo, jak nie chodzi kierownik czy kierowniczka to stoją i gadają i tak mija czas. A to spacerki. Szczególnie jedna trójca święta. Ludzi potrzeba bo ci ci są mają wywalone na robotę..

Filozof

Kolego M z manualnych przestań mieszać Chcemy to przychodzimy w sobotę lub niedzielę Chcemy to zostajemy nic tobie do tego tylko tobie to przeszkadza. Nikt nie będzie się tobie tłumaczył . Zazdrość że ktoś może zarobić więcej Zenada

Dominika
@Filozof

Rozumiem, że nie ma takiego obowiązku żeby robić nadgodziny? To ogólnie fajna opcja, ale czasem człowiek chciałby po prostu odpocząć ;) Macie jakoś więcej płacone za pracę w weekendy?

@Dominika

Dodatkowe 100%

Ciekawy

Od dłuższego czasu obserwuje wasze wpisy i zastanawiam się czy byłyby osoby zainteresowane, aby w Waszej firmie zaczęły działać zewnętrzne związki zawodowe, które zadbają o interesy pracowników?

A na co to komu
@Ciekawy

Znam firmę, w której gdy pracownik zaproponował takie rozwiązanie dostał propozycję nie do odrzucenia :D Tudzież wypowiedzenie.

Monitoring

Dlaczego są montowane kamerki nad głowami z podsłuchami ? Czy zdajecie sobie sprawę że to jest wykroczenie z kodeksu karnego i gdyby ktos podał sprawę wyżej to nawet wiezienie do lat dwóch! ?

Monitoring

To są zwykłe kamerki internetowe. Na necie ok 300zł. Z dźwiękiem

Darek80

Witam chce zapytać o prace jako mechanik w tej firmie . Jak wygląda praca w tej firmie na takim stanowisku .

Zostaw merytoryczną opinię o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 221, z czego 30 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.
3.8/5 Na podstawie 1006 ocen.
  • Bartosza Głowackiego 21
    32-300 Olkusz
  • NIP: 6372197568 KRS: 0000609220

PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.