Opinie o Algo Polska Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Algo Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Algo Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Algo Polska Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Widzę, że jeszcze w zeszłym roku nie panowała zbyt dobra atmosfera w pracy. A jak jest teraz? Już trochę minęło od ostatnich komentarzy, to może coś się zmieniło? Orientujecie się, jak to teraz jest? :) Czytałam też, że kiedyś bez znajomości awans był niemożliwy... Aktualnie też tak jest? Czy jak się pracownik stara, bierze udział w szkoleniach/kursach, to może progresować? :) Rozwiejcie moje wątpliwości, proszę. :D

Operator Nowy wpis

A tak ogólnie to są tam przyjęcia do pracy bo ogłoszeń nie ma od dawna ?

Jaka jest umowa w firmie Algo Polska Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Martusia

Jak by ktoś chciał potwierdzenia to proszę o kontakt nie będzie problemu bo takiego czegoś nie można tolerować a to nie była jednorazowa akcja wieńce przykro mi ale nie można tolerować takich zachowań

Podpowiedź Nowy wpis
@Martusia

Martusia, najlepszą formą byłaby gdybyś sama zgłosiła ten fakt kierownictwu firmy .Jeśli z pewnych względów nie masz takiej odwagi to napisz więcej szczegółów a może ktoś z kierownictwa czyta opinie i może wyciągnięcie jakieś wnioski.

Martusia

Takie rzeczy nie powinny być akceptowane w pracy a osoby powinny być surowo ukarane i to srogo

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Algo Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWY. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Srary

Nie dajesz ..... nie awansujesz..... pseudo liderki które na niczym się nie znają jedna została bo nikt nie chciał druga przez wiadomo.... trzecia lata i tylko sprząta masakra pensja śmiechu na sali żal żal żal

Katarzyna
@Srary

Poważnie na stanowisku Lidera się sprząta? A ile w takim razie pensja wynosi najniższa czy coś więcej da się wyciągnąć?

Obserwator
@Srary

Jaki pseudonim "Srary" taki komentarz. Srary, jak ta jedna została liderką bo nikt nie chciał, to czemu Ty nie skorzystałeś? Podniósł byś status lidera w firmie swoim doświadczeniem .Myślę że takich ludzi jak Ty ta firma potrzebuje. Nie dawałbyś, nie sprzątał , Ty poprostu zastąpić mógłbyś wszystkich liderów w tej firmie. Miałbyś pensję wyższą . Przemyśl bo taki człowiek jak Ty to skarb.

Operator

Czy firma zatrudnia nowych pracowników?

Jolanta
@Operator

Na stronie niby nic nie ma o nowych przyjęciach, ale czytam w komentarzach że ze firma boryka sie z brakiem pracownikow. Warto chyba wyslac cv na maila :P

Dominika

Czemu "Jadzia"? I czemu takie zdanie o firmie?

Jadzia
@Dominika

W firmie jest mobbing

Edyta/Jadzia

Uwaga na Edytę i jadzke

Jak wygląda ścieżka awansu w Algo Polska Sp. z o.o.?

Masz znajomość, to masz awans. Patrz -Koordynator .

Malami

Dokładnie nic nie potrafi

Zwykły człowiek
@Malami

Czytając wszystkie komentarze to wychodzi na to, że nikt się nie zna w tej firmie na swojej pracy.... ani Liderzy, ani koordynator ani pseudo mechanicy nawet jakiś pan G źle zaczął..... współczuję zarządzającym w tej firmie. Ludzka zazdrość i zawiść to narodowa cecha Polaka.

Już o tym pisałem.

Napiszę jeszcze raz,bo komuś z góry to się nie podobało i wpis usunięto. Masz znajomości masz awans- patrz koordynator.

ktosik

myślę ze wystarczy dobrze wylizać pewną część ciała gdzie słońce nie dochodzi i może uda ci się awansować :-)

Karol

Czy okres próbny trwa miesiąc ?

Magda

Czy powrót covida jakoś wpływa na funkcjonowanie firmy ?

Jak sytuacja w firmie teraz w czasie Covid-19 ile pracy jak zarobki ? Od stycznia będą zatrudniać czy raczej nie ?Jakie działy są w firmie ? Ktoś sensownie odpowie?

Każdy wie, że wszystkie firmy borykają się z brakiem pracowników!

logista
@Tomek

Tak ,a w Algo chyba raczej zwolnienia niż przyjęcia ?

Zmiany

Ludzie co się dzieje zabrakło Pani Prezes i już nie ma premii. To chyba początek końca. Gratulacje dla nowego sternika - tak zacząć mógł tylko pan G. Już nie mogę się doczekać pracy na jedną zmianę - mam nadzieje że ruszymy tak od przyszłego tygodnia.

gość

Dlaczego tonie? I dlaczego cały czas na bramie jest baner "Zatrudnimy pracowników produkcyjnych" jak są zwolnienia podobno?

Czas na zmianę kierownika

Ciekawe kiedy Pani prezes zorientuje się że zakładem kieruje człowiek który nie zna się prawie na niczym tylko bazuje na wiedzy wszystkich w koło i zasługi przypisuje sobie.

Czas na zmianę NAS
@Czas na zmianę kierownika

Tu jakąś flustracją zalatuje.... a poza tym, to chyba jednak pochwała bo przecież samo słowo "kieruje" wskazuję na to że nie musi wszystkiego robić, tylko wyciągnac wiedzę z innych, a oprócz tego mi na przykład pasuje że ciagle uczę się przy nim nowych rzeczy, a nie stekam jak mi niedobrze i źle (pozdrawiam)

Czas na zmianę Ciebie.
@Czas na zmianę NAS

Dobrze napisane, kierownik w cudzysłowie .

Czas na zmianę Ciebie.
@Czas na zmianę Ciebie.

Przepraszam kieruje.

K
@Czas na zmianę Ciebie.

To nie są rzetelne informacje w tych komentarzach, to jest zwykły hejt.(NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEDNEJ osoby) W Hearingu wyłapali hejtera, może czas na Algo? Pamiętajmy że w internecie nikt nie jest anonimowy!

logista
@K

W Haeringu nie wyłapali zadnego hejtera ! Tylko tak straszą ludzi ,żeby nie powielali opini ,że (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) :)

Xman

Nie jest tak źle, normalnie płacą, bez opóźnien, głupoty piszecie. Kieriwnik rzeczywiscie się nie nadaje na to stanowisko, aż przykro na niego patrzec, jak udaje ze wszystko wie. Liderki niekumate, pseudo mechanicy co nic nie robia i zbiór dziwnych ludzi. Oto Algo

@Xman

Pracowałem kiedyś w Algo i nie zgadzam się z Tobą co do liderek .No chyba że coś się zmieniło i są inne. Ciekawe czym Ty się tam zajmujesz? Bo po tym co piszesz to z Ciebie jest człowiek orkiestra który zna się na wszystkim. A pewnie wiesz że jak ktoś się zna na wszystkim ...........

Xman
@Xman ll

Ja też pracowałem kiedys w Algo i to jest moje zdanie, ty mozesz miec inne czytaj ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisałem ze znam sie na wszystkim.

@Xman

Czytam ze zrozumieniem ((usunięte przez administratora)rzeczywiscie się nie nadaje na to stanowisko, aż przykro na niego patrzec, jak udaje ze wszystko wie. (usunięte przez administratora)co nic nie robia i zbiór dziwnych ludzi) czy nie jest tutaj napisane że znasz się na każdej dziedzinie? Od kierownika do mechanika.

Xxx
@Xman ll

Ty się widocznie znałes najlepiej skoro już nie pracujesz hahahaha

@Xxx

Uderz w stół a nożyce się odezwą hahaha

@Xxx

Zapomniałem dodać i vice versa. Hahaha

K
@Xman

Polecam wyjsc z ukrycia i zacząć działać w Firmie. Może mamy jakiś diament o którym nic nie wiadomo... Lepiej wziąść się do roboty najpierw zastąpić pseudo mechanika, później niekumate liderki no i kierownika, żeby nie patrzeć (oczywiście). I czasu i powodów do pisania hejtu będzie mniej.... Zapraszam do działania i wypowiadania się głośno w swoim imieniu (również wytykania błędów, może faktycznie mogą oni wszyscy się czegoś nauczyć) , nie incognito

E

(usunięte przez administratora)kierownik A poza tym wszystko spoko.

Magda

Witam pracuje w heringu na kontroli jakości od przeszło 4 lat chcialam zapytać czy jest jakieś stanowisko dla kobiety jakie są obowiązki oraz jak wyglądają wypłaty z góry dziękuję za odpowiedz

Aaaaa
@Magda

Nie polecam kontrol jakosci praktycznie nie istnieje.. place na pograniczu najniższej krqjowej wiele gadania ile to sie nie zarobi itd nadgodzin zero sobora od czasu do czasu .. nie polecam.. i karierowucze chcacy sie dorobic na plecach innych

@Magda

A czy w heringu przyjmuja do pracy?

@Zainteresowany

niestety poki co zwalniają ludzi jakis kryzys maja ale atmosfera pozostawia wiele do życzenia zarobki przy weekendach spoko ale teraz też ma ich nie być wiec lipa wielka

Aga
@Magda

W Algo też zwalniają, więc nie ma co szukac szczęścia, moze za jakies 2, 3 miesiace cos sie ruszy. Na razie kazdy sie boi ze go zwolnia, do tego stopnia ze liderka (usunięte przez administratora). sprzedaje swoich pracownikow do niby kierownika, a on ich zwalnia haha

@Aga

O dziękuję za pomocne odpowiedzi:) jak by się coś ustatkowalo dajcie znać:)

@Magda

Spoko spoko, nie czytaj za dużo bo ci o(usunięte przez administratora) jak tym dwiema na gorze i dole :D

Produkcja
@Aga

Masz rację liderka E zrobi wszystko żeby się pokazac kierownikowi tylko jest jeden szczegół ona nie powinna być na tym stanowisku.

Obserwator

Pomijając "kierownika" to naprawdę w Algo są do niczego mechanicy . Nic nie robią a udają że na wszystkimi się znają. Może ktoś co jest wyżej w tej firmie dostrzeże to kiedyś i zrobi porządek z mechanikami.

@Obserwator

Ile w ludziach jest zazdrości i zawiści. Jeżeli chodzi o mechaników, to jeden z nich którego znam jest nad pracowity...

D.D.
@Marta

Ja znam wszystkich trzech i nie mam im nic do zarzucenia, jesli chodzi o pracę. Zawsze każdy przyjdzie i pomoże. Masz racje, ludzie są zawistni i zazdrośni o wszystko. Pozdrawiam mechaników D., E. i Ł. :) do jutra :)

Beata

Nieterminowe wypłacanie wynagrodzeń jeszcze trzeba dodać . Po co w umowie jest że pensja do 10 jak będzie dopiero 13 ??? Do tego jeszcze wiele innych uchybień jak trzymanie chłopaka z tikami który w każdy poniedziałek przychodzi do pracy na bani a brygadzistka Katarzyna zamiast zareagować cieszy ryjka bo to ulubieniec. Żenada . Inspekcja pracy powinna się tam pojawić jak najszybciej

On
@Beata

To zgłoś do inspekcji sama z siebie nie przyjdzie !

Kinia
@Beata

Co ci chory chłopak przeszkadza?? Pracuje, daje sobie rade, nikomu krzywdy nie robi to sie nie czepiaj bo gość jest w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Algo Polska Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Algo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Algo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Algo Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Przemysłowa 25 B
    97-300 Piotrków Trybunalski