Polanik Sp. z o.o.

Piotrków trybunalski

Polanik Sp. z o.o.

Opinie o Polanik Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Polanik Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Jak to jest że prezes firmy polanik na zebraniach z pracownikami twierdzi i z dumą ogłasza że on juz wszystko w życiu ma i że do końca życia jemu już nie zabraknie a firmę utrzymuje tylko z myślą o pracownikach, więc dlaczego tak trudno jest doprosic się w tej firmie o jakakolwiek podwyżkę a od pracowników ciągle wymaga się na zebraniach zwiększenia produktywności i każe im się patrzeć w lustro po godzinach pracy i robić rachunek sumienia czy aby na pewno wykonują swoja pracę sumiennie, rzetelnie i bez wyrzutów sumienia ????????????. Czyżby jadnak za słowami prezesa "wszystko mam i nic już w życiu nie potrzebuje" kryło się jakiś podstęp? Może to Pan panie Prezesie powinien spojrzeć czasem w lustro i zrobić rzetelny rachunek sumienia i przemyśleć czy pracownicy w pańskiej firmie mają godne wynagrodzenia. Bo wszystkie szanujące się firmy co najmniej raz w roku dają podwyżki swoim pracownikom.

tomek601

Wynagrodzenie, porażka. Może pracownicy ze stażem powyżej 10-ciu lat zarabiają godziwie. Ale to pracownicy którzy pamiętają czasy kiedy zarządzał firmą ojciec terażniejszego prezesa czyli Wiesław Szczepanik. Ten człowiek traktował pracowników naprawdę z szacunkiem.

jaja

kiedyś zarządzana Firma przez Pana W. Szczepanika była firmą przyjazną pracownikom a teraz liczy się tylko biznes sprawy pracownicze schodzą na dalszy plan. Panie Darku otrząśnij się Pan

operator maszyn

A tak ogólnie to przyjęcia są czy tylko jak ktoś przechodzi na emeryturę :)?

Pracuje i nie narzekam .Zarząd bardzo ok .Co do płac to zależy od wiedzy i doświadczenia ale generalnie każdy młody pracownik przez 3 miesiące pracuje bez premii i stawki niskie dopiero po kilku latach mozna liczyć na godziwą płace .

P)racus

Witam wie ktos moze jakie sa zarobki w tej firmie? Bo atmosfera podobno Ok.

Zostaw opinię o Polanik Sp. z o.o. - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polanik Sp. z o.o.