Opinie o Metalbox Sp. z o.o. w Bogucin Mały

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Metalbox Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metalbox Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalbox Sp. z o.o. w Bogucin Mały

Merytoryczna opinia Nowy wpis

Jak jesteś rodziną kogos z zarządu, to wiesz jak bedziesz miał. Jeśli nie nalezysz do rodziny, to bedziesz robił za nich. Jak przepracujesz 200h w miesiacu, to wypłata bedzie w miare polska

Józek Nowy wpis
@Merytoryczna opinia

Nie trzeba nalezec do rodziny .Produkcja normalnie kasa jak wszędzie. Jak chce się robić to znajdą Ci lepiej płatne stanowisko proste tak jest wszędzie. A żeby nie słodzić tylko to podwyżka zawsze mile widziana by była

Czy firma Metalbox Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak się pracuje z ludźmi z Metalbox?

Pracowity

Świetnie.

Magdalena

Hahaha ludzie cię za 20zl do wypłaty podpiepszają, pracują tam wszyscy znajomi i rodzina prezesów wiec można sobie samemu odpowiedzieć na pytanie jak się pracuje jeśli ktoś przyjdzie z innego otoczenia

@Magdalena

No ale wcale nie musi być aż tak źle, jak piszesz. Z tego co zdążyłam się zorientować, to firma Metalbox akurat teraz nie szuka nikogo nowego. A szkoda. Jak długo i na jakim stanowisku byłaś tam zatrudniona?

10 letni pracownik Nowy wpis
@Marta

Nie musi ale tak jest xd

Magdalenaaa

Praca spoko, ale niestety mobing

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Metalbox Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Metalbox?

Puczka B

Soboty się robi notorycznie, wtedy większa kasa

Słowa kojarzące się z Metalbox (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Metalbox: Najbardziej nie podobało mi się w Metalbox:

Zostaw merytoryczną opinię o Metalbox Sp. z o.o. - Bogucin Mały

• Jak się pracuje w Metalbox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalbox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Metalbox Sp. z o.o.