EMALIA OLKUSZ S.A.

Olkusz

Opinie o EMALIA OLKUSZ S.A.

miałem nieprzyjemność pracować

Wielki Szanowny Pan Prezes nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi i rozkłada tym firmę na łopatki. Człowieka ma za nic, zwalnia bez podania powodu. Nikogo w tej firmie nie dziwią zwolnienia dyscyplinarne bez podania powodu. Nikomu nie polecam. Uciekać z daleka.

Misiek

Muszę powiedziec, że naprawdę fajna firma i fajne rzeczy można poznać jeśli się tutaj pracuje i okej

szeldon

sklep jak najbardziej w dalszym ciągu działa. Oczywiście nie jest on może jakoś specjalnie popularny w sieci i rzeczywistości , ale swoje sprzedaje. Niewiele osób się tu zatrudnia przy sprzedaży naczynń emaliowych i może dlatego tak rzadko ludzie tutaj piszą. Obecnie sklep też nikogo nie szuka nowego :/

ludnik

skoro tak długa cisza tu jest to pewnie niestety już nie funkcjonują. A szkoda ich by było jak każdej firmy, bo na rynku pracy miejsc coraz mniej, coraz trudniej o jakąkolwiek robotę, a firmy zamiast się otwierać to się zamykają. Szkoda że nikt jeszcze nie wymyślił żadnej pomocy którą moża by udzielać upadającej firmie żebysie utrzyamała

tomek

no to oni już na pewno nie funkcjonują? czy jak to wygląda wszystko dokładnie? bo nie wiem czy nie byłoby bez sensu wysyłać do nich swojego CV, gdzie wiemy, że firma nie fukcjonuje? mam nadzieje, ze jednak działają, bo byliby idealną firmą,w której mozna byłoby odbyć praktyki (oczywiście o ile się zgodzą)

cuda wianki

ja to dokłądnej sytuacji nie znam i dokłądnej odpowiedzi na pytania typu. dlaczego wszystko peklo jak banka mydlana nie znam odpowiedzi, ale chetnie sie dowiem. mam nadzieje, ze to wszystko jakos dobrze sie roziwaze i bedzie jakas praca, szkoda ze juz tutaj z tym slabo.... ale coz zrobic takie zycie.

Bieda

Podejrzewam, że sprawa będzie się ciągnęła jeszcze kilkanaście ładnych miesięcy - może lat. Jakby nie było Emalia Olkusz długo na rynku się utrzymywała i potrafiła w czasach swojej świetności osiągać naprawdę przyzwoite wyniki. Ciekawe dlaczego to wszystko runęło i pękło jak bańka mydlana - ktoś to może wytłumaczyć?

alicja

Gdybyście pracowali w EMALII Rybnik, to dopiero nie ma wypłat. Prezes nie robi sobie nic z tego. Grunt,że on ma na wszystko.

były pracownik

zwolniłem sie stamtąd w trybie natychmiastowym. firma zalegała z wypłatami po wiele miesięcy! wypłacali po 300zł na miesiąc, a zdarzało się że po kilku miesiacach zalegali pracownikom po całe trzy wypłaty - z resztą tak jest do teraz bo to tam na porządku dziennym. pełne tiry z garnkami wyjeżdżają cały czas a pieniędzy jak nie było tak nie ma kolega który się nie zwolnił mówi, że tydzień temu dostał pierwszą ratę (około 300zł) za luty, za żaden miesiąc po lutym nie otrzymał jeszcze nic

do wszystkich

Emalia w tym tyg złożyła wniosek o upadłość do sadu w Katowicach.... każdy możne tam zadzwonić i zaczerpnąć informacji...

mały

firma już istnieje chyba tylko w wyobrazni ....straszna szkoda kiedyś taka firma,taka tradycja,rozpoznawalność.Bardzo mi żal że nie dane mi było pracować tam w lepszych czasach.Ludzie przesympatyczni ale cóż z tego jak wszyscy albo sami się pozwalniali albo zostali zwolnieni.Doprowadzone do ruiny-totalnej.Nie wiem jak tak dobrze prosperujący biznes można tak zaprzepaścić?

kaka

i co tam z tą firmą

bibi

a skąd te wiadomości ze firma w piach pójdzie? co kani

aaaa

uciekajcie z tej firmy!!!!za chwile to wszystko pójdzie w piach!!!!

kandydatka

Witam. Czy byl ktos dzisiaj na rozmowie o prace? Czy zmienila sie sytuacja dotyczaca wyplat? Jest szansa na to ze beda placic regularnie?

major

dostać ale pewnosci w głosie nie było. Ogòlnie mówiąc nie wiem czy ktokolwiek sie zdecyduje się na takie warunki. Ja dziękuję.

major

Byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy. Nie dziwię sie ze na trzech dużych halach widziałem moze 10 osób. Przyjmują na miesiąc, potem jeżeli ktoś się sprawdzi to przedłużają na trzy a potem na dwa lata. Jest tylko jeden problem, a mianowicie pierwszy miesiąc pracujemy bez wypłaty :) czyli pierwsza wypłata po dwóch miesiącach pracy. Na pytanie co jeżeli po miesiącu pracownik sie nie sprawdzi i co z pieniędzmi dostałem odpowiedź powinienem

antek

a co takiego powiedziala pani kierownik? nie zalezalo jej aby zatrudnic ludzi?opoznienia w wyplatach? a ile trzeba czekac na kase? i jak z atmosferą bo to wazne...

(usunięte przez administratora) kto tylko zdecyduje sie wyslac CV napewno dostanie propozycje pracy, gdyz wiele osob zwolnilo sie przez te zaleglosci, pytanie tylko czy warto.

aaa

BYŁAM NA ROZMOWIE W SPRAWIE PRACY PANI KIEROWNIK ROZBROIŁA MNIE SWOJĄ SZCZEROSCIĄ (usunięte przez administratora)POWODZENIA DLA PRACOWNIKÓW . JAK NAS TAM BYŁO OK 12 OSÓB TO WSZYSTKIE WYSZŁY PO TYCH SŁOWACH .

mariia

Na początku jest umowa o dzieło bez ubezpieczenia bez niczego, teraz zaproponowano mi umowę o prace na 3 miesiące. Atmosfera jest miła ludzie życzliwi ale opóźnienia w wypłatach, Poza tym nie ma jednoznacznego stanowiska trzeba iść gdzie każą. Ogólnie nie polecam.

xxx

FIRMA KRZAK!!!!!!!! BIDASY!

joza

Widać, że firma ma czasy swojej świetności za sobą, a teraz jedynie odcina kupony od wypracowanej wcześniej renomy. Fajni ludzie w składzie i całkiem mila atmosfera, tragiczne zarządzanie personelem przez prezesa nieco psuje dobre wrażenia. Kasa słaba, zależy od humoru [usunięte przez moderatora]

kociara

czy ktos może powiedzieć cos więcej na temat pracy w emali sa w olkuszu? jakie są warunki, zarobki, atmosfera? naprawde jest aż tak fatalnie z nowym prezesie? bardzo prosze o wszelkie informacje??

mark

Kiedyś praca w Emalii Olkusz była czystą przyjemnością.. Niestety odkąd pojawił się niezrównoważony Prezes panuje [usunięte przez moderatora], zastraszanie, gnębienie pracowników, zwolnienia dyscyplinarne z byle powodu..

Zostaw opinię o EMALIA OLKUSZ S.A. - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMALIA OLKUSZ S.A.