Matserwis Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Matserwis Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 godzin.

Czy w firmie Matserwis Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Operator Wózka Widłowego, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Edek
Kandydat

Jakie zarobki na produkcji?

@Edek

Zarobki od 23 zł/ na godzinę,przez 3 miesiące potem więcej. Po 3 miesiącach "premia" nazwali to dodatek produkcyjny i uzależnili od wykonanej produkcji miesięcznej. Patrząc na tablicę to co miesiąc jest.

Edek
@Teodor

Czyli praca na akord? A jeśli chodzi o pracę jako operator wózka widłowego?

@Edek

Nie akord (na godzinę). Z tego co wiem kiedyś był akord i go zlikwidowali. Dla pracy na wózku też dają tą premię (dodatek).

Wojtek Nowy wpis
@Teodor

Czyli ile na rękę za pełny miesiąc z premia?

Teodor Nowy wpis
@Wojtek

Ja dostałem 3100 + 200 dodatku.

Administrator Nowy wpis

Firma Matserwis Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Operator Suwnicy. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 0 PLN mogą potem wzrosnąć?

Obecnie firma Matserwis Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Operator Linii Produkcyjnej. Czy ktoś aplikuje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Matserwis Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Nie jest tak źle.

Merytorycznie

Chcesz stracić oko, rękę, palec czy głowe, polecam. Idealna robota dla samobojców!

Ziomal

Nie polecam tej firmy. Traktowanie ludzi, jak maszyny. Kadra kierownicza z zerową wiedzą o profilu produkcji. Szkoda mówić już o Zarządzie firmy. Ludzie bez konkretnych kwalifikacji. Tam człowiek się nie liczy, tylko zysk i kasa. Biurowiec głaskany, a reszta firmy traktowana jak marachło. Prawdopodobnie za niedługi czas będzie tam się rozmawiać tylko po ukraińsku. Bo chyba tylko ci pracownicy tam zostaną.

Mat
Klient

Witam, obecnie rekrutują na operatora wózka i suwnicy. podzieli się ktoś jak wygląda praca na tym stanowisku i jak z wynagrodzeniem?

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 4. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Matserwis Sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

schlatter
@Administrator

witam operator po 7 latach pracy hm .... na poczontku nie tak źle wiadomo a od 2014 wiele zmian na gorsze Tzn źle brak kasy 3 zmiany (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na ubrania czeka się nawet 6 mies rękawice do pracy 4 pary na miesiąc i sobie pracuj z drutem czasami para leci po 40 min pracy wieczne problemy brak organizacji pracy a masz stawkę godz 16 zł brutto teraz !!!! plus akord gdzie czasami za 8 godzin produkcji zarobisz 8 zł na rękę super dniówka nawet 100 zł nie ma co skutkuje zarobkami od 2600 do max 3300 na rękę mies ewentualne soboty jako nadgodziny oczywiście nie myślcie sobie 100%150% czy coś stawka godzinowa wiec za 3 soboty na rękę jakies 500 zł planistka o urlop walka a się należy mistrzowie zmianowi chyba jedyne osoby które maja podejście jak do człowieka choć nie wszyscy biurowiec jedna wielka komuna kwity stare baby i coś tu chciał prezes traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) brak socjala brak premiowania żadnych dodatków nawet dodatek za pranie potrafią zabrać 20 zł ludzie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła nie polecam obiecanki cacanki nic więcej

@schlatter

To co piszesz wydaje się niepokojące, co spowodowało te zmiany na gorsze? Pracodawca ma obowiązek zapewnić odpowiedni strój, jeśli praca tego wymaga, czy pracownicy zgłaszali problem szefostwu? Chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy pracujesz na umowie o pracę, czy może umowie zlecenie.

Jaager
@schlatter

w 100% zgadzam się z pana zdaniem.

Kamila

Czy w Matserwis jest prowadzony obecnie jakiś nabór na nowych pracowników? Czy warto w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio z firmą i wysyłać swoje CV czy może poczekać na otwarcie rekrutacji? Zaglądałam na stronę internetową firmy ale nie znalazłam niestety żadnych ofert pracy.

M125

Chcesz pracować w (usunięte przez administratora)za najniższą krajową bez premi, dodatków i być traktowany jak człowiek niższej kategorii przyjdź i pracuj jak osioł i tak nikt Cię nie doceni. Szukają taniej siły roboczej.Ludzie omijajcie szerokim łukiem szkoda waszego czasu i zdrowia.(usunięte przez administratora)

Darek

Firma profesjonalna w tym co robi, przy tym dobry pracodawca więc dziwią mnie negatywne wpisy!

Julian
@Darek

Czyli rozumiem warto aplikować ? Ustalona ścieżka kariery, bonusy, premie roczne za wyniki itp. A jak atmosfera przyjacielska, jakiś pokoik do spotkań i wspólnych posiłków ? Czy mówimy sobie na ty, jakieś imprezy integracyjne ? Ważne żeby była luźna atmosfera i zgrana ekipa. W takich firmach praca to przyjemność.

Ze
@Darek

Jak dla mnie nie warto. Brak rozwoju. Wieczne wymagania niedostosowane do płacy. Obiecywanie gruszek na wierzbie. Omijać bo za takie pieniądze nie warto!

Historia
@Darek

Znalazłem fajny film o firmie która wcześniej była matserwisem (usunięte przez administratora) Jest potencjał

Julian
Kandydat

Widziałem z DK 94 że firma się rozwija halę buduje i ogólnie tak ekstra. Nie wiecie jak tam z pracą czy płacą dobrze czy słabiutko jak w poniższych wpisach. No i oczywiście czy jest jakaś ścieżka kariery i ewentualne bonusy, premie czy też inne gratyfikacje ?

Monika

@pracownik i nie ma opcji w firmie na premie ?

Niestety dobrej opinii wystawić się niestety nie da. Ciężko dzisiaj znaleźć pracodawcę który by płacił mniej czyli najniższa krajowa. Firmą rządzą klany dwóch sióstr i ich poplecznicy dlatego rozwój po prostu jest nie możliwy. Ludzi się nie szanuje i traktuje jak osobników niższej kategorii. Chyba musi odejść całe kierownictwo tej firmy aby coś się zmieniło gdyż obecnie rozwój jest nie możliwy. Niestety 150 lat tradycji firmy zostaje zniweczone przez niekompetentnych zarządzających. Ale to już może niezbyt długo potrwać bo już nie wielu zostało co miało jakieś pojęcie o tej firmie.

@Pracownik

Aż miło czytać identyczne przemyślenia, co moje, na temat tej 'firmy'. 100% prawdy i doskonale ujęte 'klany dwóch sióstr' - obecni i byli pracownicy aż nader dobrze wiedzą, o kim mowa :). Tylko tak dalej i firma samą siebie wykończy. Szczęśliwie już mnie to w ogóle nie dotyczy.

Czy w Matserwis Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

JHa
@Pytanie

Nie

Niestety szef tej firmy nastawiony jest na zysk kosztem pracowników. Stawki bez możliwości podwyżki i chorędalne wymagania.

Franek

@irrel Może właśnie dlatego, że ludzie odchodzą to firm a pomyśli o podwyżkach?

@Franek

Bynajmniej - odchodzę za miesiąc, przepracowawszy 1,5 roku i na moje miejsce nikogo nie będą szukać (słowa prosto od dyrektora), bo 'nie ma pieniędzy'. Ludziom na okresie próbnym, którzy naprawdę chcą pracować i mają do tego pozytywne nastawienie najpierw wmawia się obiecująco, że kwoty, które chcieliby zarabiać są 'niewygórowane', po czym mijają 3 miesiące i owe niewygórowane stawki zostają obcięte o 90%, co się kończy utratą pracownika. Gratuluję tak zmyślnej filozofii zarządzania kapitałem ludzkim. Jeszcze chwila i wszyscy odejdą :)

LEO
@Franek

Pracowałem tam kilka lat i niestety podwyżki nie miałem przez ponad 10 lat więc raczej nie liczyłbym że to się w najbliższym czasie poprawi.

H

Słabe stawki bez możliwości rozwoju w biurowcu.

Doda
@H

Słabe stawki w biurowcu Czyli ile? 2250 to najniższa krajowa netto 1678.33 Biurowiec jak to brzmi jakby pracowały tam Panie 60+ z czasów komuny

Kamila

@Operator, a czy mógłbyś także poruszyć jakieś inne kwestie dotyczące pracy w Matserwis? Jestem ciekawa chociażby rzeczy formalnych, takich jak rodzaj umowy czy też tryb pracy. Możesz napisać coś na ten temat? Czy ktoś z Was także pracuje w Matserwis i chciałby napisać kilka słów na temat tego pracodawcy oraz oferowanych przez niego warunków?

@Kamila

Tryb pracy w 'biurowcu' 7-15, ale można to elastycznie pogodzić, więc nie ma problemu. Zarobki żałośnie niskie i praktycznie brak możliwości nawet na nadzieję na podwyżkę. Bardzo dużo ważnych osób z ogromnym doświadczeniem ostatnio odeszło i będą odchodzić kolejne. Rozmowy w przełożonymi są bardziej filozofią i rozprawką 'na temat' niż merytorycznymi konkretami. Omijać szerokim łukiem!!

Zostaw merytoryczną opinię o Matserwis Sp. z o.o. - Sławków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Matserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Matserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Matserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Matserwis Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Matserwis Sp. z o.o.