Opinie o Fabryka Wentylatorów ''OWENT'' w Olkusz

Fabryka Wentylatorów ''OWENT''
2 8 13 5 1
Igor Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale uważam, że niektóre opinie są bardzo mocno przesadzone.

Tak1Nie8
inspektor Nowy wpis
 Rekomendacja

witam.dostałem propozycje pracy na kontrolera jakości,jakie zarobki, jaka atmosfera itd.itp...dzięki.

Julia Nowy wpis
@inspektor

Co prawda - zabierałeś tu głos już kilka miesięcy temu, ale być może nadal czasami tu bywasz. Nie widziałam, żeby Fabryka Wentylatorów ''OWENT'' aktualnie poszukiwała Kontrolera jakości, a więc zapewne już kogoś znaleźli na to stanowisko - może to nawet Ty już tam pracujesz. Jeśli tak to proszę, napisz nam o swoich pierwszych wrażaniach, jeśli chodzi o tego pracodawcę. Czy zaproponowano Ci atrakcyjne warunki pracy?

Wacław Nowy wpis

Jeśli jest tak trudno jak piszecie to trzeba rozmawiać z szefostwem. Samo pisanie na forum nic nie da!!

anonymous

A może większość się nie wypowiada tylko dlatego, że szkoda słów i czasu na komentarze, które i tak niczego nie zmienią? O tym, co dzieje się w firmie i jak stacza się po równi pochyłej w dół, wielu już wie od dawna. Cały proces przybrał na sile po zmianie zarządu i przyjęcie polityki zatrudniania "swoich ludzi", co jest widoczne od 2016 r. Obecnie fabryką kieruje osoba przez specjalistycznego wykształcenia, będąca córką człowieka, który za poprzedniego ustroju skupował za bezcen polskie fabryki i zakłady, a potem je sprzedawał lub zamykał. A co działo się z pracowinkami takich zakładów, to chyba możecie się domyślić. Z olkuskim Owentem będzie podobnie - to tylko kwestia czasu. Komentarz użytkownika "Ewa" został napisany ewidentnie na potrzeby podniesienia wartości własnej marki. Niby pisze, że brak brak opinii "może" oznaczać zadowolenie ze strony pracowników. Rozumiem, że jeśli są zadowoleni, to już o tym pisać nie trzeba? Gdyby rzeczywiście tak było, to przynajmniej kilka opinii na plus od 2014 r. by się tutaj pojawiło. W dodatku kontekst myślowy zawarty w ostatnim zdaniu zdaje się odciągać uwagę od negatywnych komentarzy, które już są bądź się pojawią w przyszłości. Kto zna Olkusz lub ludzi pracujących w Owencie doskonale wie, jaka jest sytuacja we wspomnianym zakładize i skąd wynika tak duża rotacja pracowników. W ogólnym uzasadnieniu można odnieść się do sześciu pojęć - niskie zarobki, toksyczna atmosfera, złe warunki pracy, brak szacunku dla pracowników (w tym także dla tych z kilkudziesięcoletnim stażem), kumoterskie kolesiostwo i układy. Wiem, bo swoje tu przepracowałem, a być może nadal pracuję? Tym, który rozważają przyjście do Owentu odradzam. Już lepiej iść do pracy w Biedronce - tam was przynajmniej będą szanować.

Tak20Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ewa

Rzeczywiście, aktywność na tym forum wyjątkowo słaba. Ale może oznacza to, że większość osób zatrudnionych jest zadowolona i nie widzi potrzeby wypowiadania się. Szkoda, bo wiele osób zanim podejmie decyzję o aplikowaniu do określonej firmy, bardzo często właśnie na GoWork szuka opinii z pierwszej ręki na temat przyszłego pracodawcy.

Marek

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Miałem nadzieję na jakieś informacje

john łejn

Zarobki jakie proponuja sa skandaliczne, szkoda czasu na rozmowę.

Tak20Nie

wojtelk.albrecht-@tlen.pl
@john łejn

Na spawacza oferują 16zł brutto

Tak2Nie

Ewa

@Gibcio, ten wątek jest mało aktywny, być może świadczy to o zadowoleniu pracowników Fabryki Wentylatorów 'OWENT'. Jeżeli zależy Tobie na szybkiej odpowiedzi, może warto zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do działu rekrutacji, czyli do firmy. Aktualnie działy rekrutacji coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i udzielają informacji jeszcze przed rozpoczęciem rekrutacji.

Gibcio

Jakie stawki dla lakierników z doświadczeniem i czy są jakieś dodatki wczasy pod grusza benifity

Ewa

@john łejn Na jakie stanowisko kandydowałeś i czy starałeś się negocjować zaproponowane warunki? Czy posiadasz doświadczenie w tej branży czy aplikowałeś jako osoba bez doświadczenia? Czy firma po odrzuceniu z Twojej strony propozycji, zaproponowała Ci inne stanowisko?

on

witam .możecie napisac jakie warunki pracy ,jakie zarobki.

Tak42Nie

Zostaw opinię o Fabryka Wentylatorów ''OWENT'' - Olkusz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie