FUWK KONWEKTOR

Lipno

Opinie o FUWK KONWEKTOR

Laserowiec

Mobing nic wiecej kierownik lasera pan Jarek wyzywa sie na pracownikach nic dziwnego ze mlodzi co przyjda wytrzymuja dwa tygodnie i rezygnuja obcina premie wedlug swoich fanaberii poniza przy calym dziale. Lepiej trzymac sie z daleka

Wyrzykowski cwel

Dwa tysiace brutto do ręki 1000 zł umowa smieciowa potem aneksy nic nie podpisujesz kierownik skur....syn z naciskiem na zostań od nadgodzin pociągna dodatkowy podatek o tym Ci nikt nie powie nigdy się się doliczysz ile masz na godzinę raz za 150h dostaniesz 1000 a raz 800 a firma to dno będziesz robił na flecie składał spawalnicze z naciskiem na zostań dłużej a jak będzie mniej zamówień śmieciowka do domu albo staż za 1000 zl

Spawacz3

Obecnie najniższą krajową 2000 w Konwektorze zdarza się 1800 super firma

Kiedyś

Tylko dyrekcja i kierownictwo zarabia ,reszta niezależnie od budynku dostaje tyle że szkoda słów

spawacz

pracowalem na przełomie czerwiec 2014 - polowa lutego 2015 caly czas co miesiac nowe umowy zlecenie , stawka 9 zl brutto , czyli niecale 7 zł na godz dla spawacza !!!! żal !! ;/ jedyne co to zlapalem doświadczenie i wieksze umiejetnosci i teraz zarabiam 2 x tyle . wiec "HUH "nie zarabia sie TAM 2 razy wiecej niz 1200 zl kazdy to wie , no chyba ze sobie siedzisz w cieplym budynku tym drugim . za soboty 100 % placa tym co maja umowe o prace - ale co z tego ze rozliczenie z tego jest co kwartal a oni tak przekreca ze sie nigdy nie doliczysz zawsze bedzie za malo . Pozdrawiam ^,^ Ps. przy PŁOZACH sie fajnie pracowało :P

Spawacz 2

Pracuje w konwektor ze prawie 2 lata mam spore doświadczenie i kwalifikacje a moja pensja zatrzymała się na najniższej krajowej z przed 2 lat. Nowo przyjęte osoby bez doświadczenia zarabiają więcej niż ja. Porażka

były

Bardzo dobra firma dla młodych niedoświadczonych pracowników. Zaczynasz pracę za minimalną krajową a po kilkunastu latach nadal pracujesz za minimalną krajową. Warto się zatrudnić i nabyć doświadczenia.

Abu
@były 15.06.2016 09:49

BYŁY
@Abu 04.10.2016 18:05
To nie wina firmy tylko rzadu ktory podnosi najnizsza krajowa to dlatego zawsze bedziesz zarabial najnizsza....

Jasne to wina Rządu że podnosi najniższą krajową ale to ze firma zatrudniała za 1800 brutto 10 lat temu i zatrudnia za taką samą kwotę teraz a zarobki dyrekcji wzrastają co rok - tak firma nie jest niczemu winna to wina Rządu:)

ixiu

Konkrety - "...niż takie na poziomie 1200, zarabia się prawie 2x więcej..." jasne jeśli się "wyrobi" nadgodziny ale nie każdy może złapać nadgodziny szanowny(a)HuH a Ci co nie maja nadgodzin niestety tylko 1200 a czasami jeszcze mniej :(

niedoceniony
@ixiu 01.06.2016 18:22

Obecnie firma nie zaproponuje aktualnej stawki jesli chodzi o niższą krajowa. Zaniżają stawki, jesli chodzi o kierownictwo brak szacunku wobec pracowników produkcji. To tez sa wykwalifikowani pracownicy maja więcej oleju w glowie niz ta cala gora w drugim budynku. Niestety jest zle i bedzie zle. Pracowałem tam jakiś czas temu nie polecam tej firmy do stałego zatrudnienia tylko jako punkt zaczepienia.

Kiedyś
@niedoceniony 29.06.2016 20:46

Obecnie "świeży" pracownik więcej zarobi w Biedronce niż doświadczony w Konwektorze:(

spawacz

pracowalem jako spawacz, umowa zlecenie, max 1200 jak duzo godzin bylo, alee w czasie pracy luzy jakie tylko mozna bylo robic, posiedziec, pokrecic sie po zakladzie , zrobic trzeba bylo co swoje a potem do konca zmiany lajt . no i trzeba bylo sobie dorabiac do tej wyplaty , tak jak kazdy tam (wiadomo o co chodzi) , podsumowujac = warto przyjsc na max rok czasu złapac doswiadczenie zrobic u nich jakis dodatkowy kurs i szukac pracy dalej

pigi

Niestety w firmie na dzień dzisiejszy nic się nie zmienia. Płace niskie ogólnie - są wyjątki płace bardzo wysokie nawet powyżej średniej krajowej ale to ludzie z" układu ". Doświadczeni pracownicy uciekają do innych firm gdzie np dostają po 500 na rękę wiecej.

Loluś

Zgadzam się powyżej ludzie są spoko jeśli chodzi o produkcje. Niestety zarobki są do d... żeby np spawacz zarabiał 1100-1300 zł to jest karygodne. Wykorzystują człowieka z różnych stron, zabierają mu wszystko i proponują mu śmieciówkę. to jest zmowa lipnowskich pracodawców, gdzie jest największe bezrobocie , jeszcze ta sytuacja człowieka dobija.

były

Należysz do tej kliki (z układu) która ma 5-krotne zarobki przeciętnego pracownika tej "wspaniałej" firmy to się nie wychylaj -jak dostaniesz tysiaka na łapę to ciekawe czy tez tak będziesz chwalił

Radas

Witam. Najwyraźniej wiele się od poprzedniego wpisu zmieniło, choć pracuję tam od niedawna. Atmosfera między pracownikami jest przyjemna. Inni moi koledzy, którzy skończyli ten sam kierunek studiów w Bydgoszczy dostają podobną stawkę. Jak na taką mieścinę nie jest źle. Nie wyobrażam sobie, żeby pracować gdzie indziej. Wiele można się tam się nauczyć. Pozdrawiam i do miłego zobaczenia w firmie.

ja

Zarobki żenująco niskie, kilku [usunięte przez moderatora]u sterów, pracownik traktowany jak [usunięte przez moderatora]! Chcecie pracować w szambie to tylko do tej firmy.

Zostaw opinię o FUWK KONWEKTOR - Lipno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUWK KONWEKTOR