Opinie o FUWK KONWEKTOR w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FUWK KONWEKTOR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FUWK KONWEKTOR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUWK KONWEKTOR w Lipno

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie FUWK KONWEKTOR?

Kadrowa the best

Od 6.00 do 14.00. Zarobki tak duże, że do tej pory liczę te miliony dla vice prezesa. Najważniejsza osoba w Lipnie.

Karo

(usunięte przez administratora) Zarobki śmieszne. Dyrektor i kadrowa trzęsie wszystkim, mają wszystkich za nic.

Dominika

Czy są na forum osoby zainteresowane podjęciem pracy w FUWK KONWEKTOR? Firma nie ma obecnie żadnych konkretnych ofert pracy, ale osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia proszone są o wypełnienie formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie internetowej: http://www.konwektor.pl/kariera.php . Czy ktoś z Was starał się o pracę w FUWK KONWEKTOR właśnie w ten sposób i ją dostał? Na jakiej właściwie zasadzie działa takie zgłoszenie?

Radek
@Dominika

Jak złożyłem zgłoszenie przez internet to nikt do mnie się nie odezwał, a jak poszedłem, pokazałem papiery i pogadałem to mnie zatrudnili. Tyle... Aha, ale już tam nie pracuję ;p

Piaskarz-Elektryk

Dno dna. Idealna praca dla tych co sie wgl nie cenią i chcą robić za pieniądze ponizej najniższej krajowej

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kamil

Czy nadal pracuje pan kierownik Jacek S?

Nika

Jaki jest Jacek Sobiecki ?

cnc
@Nika

Cwaniaczek

Wiktoria

@Nick, orientujesz się, czy takie praktyki są zgodne z prawem? Czy takie sytuacje często mają miejsce w FUWK KONWEKTOR? Na stronie internetowej nie widziałam aktualnych ofert pracy, ale może niedawno zakończyły się jakieś ciekawe rekrutacje? Co możecie powiedzieć o plusach i minusach pracy w tym miejscu?

Spawacz3

Obecnie najniższą krajową 2000 w Konwektorze zdarza się 1800 super firma

@Spawacz3

Nawet i 1700 zł brutto przy najniższej krajowej 2000 zł potrafią dać. Nadgodzinami wyrównywać do najniższej krajowej.

Wiktoria

@Nika, nie używaj proszę imion i nazwisk wskazujących na konkretne osoby trzecie - to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Szanujmy prywatność innych osób. Czy pracujesz lub pracowałaś w FUWK KONWEKTOR? @Mariusz Wyczałkowski, mógłbyś napisać, jaka jest wobec tego rzeczywistość w FUWK KONWEKTOR? Co możesz napisać na temat warunków w tej pracy?

Robert

Jaka jest atmosfera w pracy? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Wyrzykowski cwel

Dwa tysiace brutto do ręki 1000 zł umowa smieciowa potem aneksy nic nie podpisujesz kierownik skur....syn z naciskiem na zostań od nadgodzin pociągna dodatkowy podatek o tym Ci nikt nie powie nigdy się się doliczysz ile masz na godzinę raz za 150h dostaniesz 1000 a raz 800 a firma to dno będziesz robił na flecie składał spawalnicze z naciskiem na zostań dłużej a jak będzie mniej zamówień śmieciowka do domu albo staż za 1000 zl

Kiedyś

Tylko dyrekcja i kierownictwo zarabia ,reszta niezależnie od budynku dostaje tyle że szkoda słów

spawacz

pracowalem na przełomie czerwiec 2014 - polowa lutego 2015 caly czas co miesiac nowe umowy zlecenie , stawka 9 zl brutto , czyli niecale 7 zł na godz dla spawacza !!!! żal !! ;/ jedyne co to zlapalem doświadczenie i wieksze umiejetnosci i teraz zarabiam 2 x tyle . wiec "HUH "nie zarabia sie TAM 2 razy wiecej niz 1200 zl kazdy to wie , no chyba ze sobie siedzisz w cieplym budynku tym drugim . za soboty 100 % placa tym co maja umowe o prace - ale co z tego ze rozliczenie z tego jest co kwartal a oni tak przekreca ze sie nigdy nie doliczysz zawsze bedzie za malo . Pozdrawiam ^,^ Ps. przy PŁOZACH sie fajnie pracowało :P

Spawacz 2

Pracuje w konwektor ze prawie 2 lata mam spore doświadczenie i kwalifikacje a moja pensja zatrzymała się na najniższej krajowej z przed 2 lat. Nowo przyjęte osoby bez doświadczenia zarabiają więcej niż ja. Porażka

były

Bardzo dobra firma dla młodych niedoświadczonych pracowników. Zaczynasz pracę za minimalną krajową a po kilkunastu latach nadal pracujesz za minimalną krajową. Warto się zatrudnić i nabyć doświadczenia.

Abu
@były

To nie wina firmy tylko rzadu ktory podnosi najnizsza krajowa to dlatego zawsze bedziesz zarabial najnizsza.

BYŁY
@Abu

Jasne to wina Rządu że podnosi najniższą krajową ale to ze firma zatrudniała za 1800 brutto 10 lat temu i zatrudnia za taką samą kwotę teraz a zarobki dyrekcji wzrastają co rok - tak firma nie jest niczemu winna to wina Rządu:)

ixiu

Konkrety - "...niż takie na poziomie 1200, zarabia się prawie 2x więcej..." jasne jeśli się "wyrobi" nadgodziny ale nie każdy może złapać nadgodziny szanowny(a)HuH a Ci co nie maja nadgodzin niestety tylko 1200 a czasami jeszcze mniej :(

niedoceniony
@ixiu

Obecnie firma nie zaproponuje aktualnej stawki jesli chodzi o niższą krajowa. Zaniżają stawki, jesli chodzi o kierownictwo brak szacunku wobec pracowników produkcji. To tez sa wykwalifikowani pracownicy maja więcej oleju w glowie niz ta cala gora w drugim budynku. Niestety jest zle i bedzie zle. Pracowałem tam jakiś czas temu nie polecam tej firmy do stałego zatrudnienia tylko jako punkt zaczepienia.

Kiedyś
@niedoceniony

Obecnie "świeży" pracownik więcej zarobi w Biedronce niż doświadczony w Konwektorze:(

spawacz

pracowalem jako spawacz, umowa zlecenie, max 1200 jak duzo godzin bylo, alee w czasie pracy luzy jakie tylko mozna bylo robic, posiedziec, pokrecic sie po zakladzie , zrobic trzeba bylo co swoje a potem do konca zmiany lajt . no i trzeba bylo sobie dorabiac do tej wyplaty , tak jak kazdy tam (wiadomo o co chodzi) , podsumowujac = warto przyjsc na max rok czasu złapac doswiadczenie zrobic u nich jakis dodatkowy kurs i szukac pracy dalej

pigi

Niestety w firmie na dzień dzisiejszy nic się nie zmienia. Płace niskie ogólnie - są wyjątki płace bardzo wysokie nawet powyżej średniej krajowej ale to ludzie z" układu ". Doświadczeni pracownicy uciekają do innych firm gdzie np dostają po 500 na rękę wiecej.

Loluś

Zgadzam się powyżej ludzie są spoko jeśli chodzi o produkcje. Niestety zarobki są do d... żeby np spawacz zarabiał 1100-1300 zł to jest karygodne. Wykorzystują człowieka z różnych stron, zabierają mu wszystko i proponują mu śmieciówkę. to jest zmowa lipnowskich pracodawców, gdzie jest największe bezrobocie , jeszcze ta sytuacja człowieka dobija.

były

Należysz do tej kliki (z układu) która ma 5-krotne zarobki przeciętnego pracownika tej "wspaniałej" firmy to się nie wychylaj -jak dostaniesz tysiaka na łapę to ciekawe czy tez tak będziesz chwalił

Zostaw merytoryczną opinię o FUWK KONWEKTOR - Lipno

• Jak się pracuje w FUWK KONWEKTOR?

Zobacz opinie na temat firmy FUWK KONWEKTOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUWK KONWEKTOR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FUWK KONWEKTOR?

Kandydaci do pracy w FUWK KONWEKTOR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FUWK KONWEKTOR