Grupa expozytor

Trzyciąż

Opinie o Grupa expozytor

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Czy jest szansa na podwyżki w firmie Grupa expozytor? Jak wygląda obecnie sytuacja? Niektórym osobom zależy na podwyżkach w firmie. Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących na taką ofertę, jeśli pojawi się w przyszłości.

hnm
użytkownik zarejestrowany

@ Mentor a dlaczego miała być wyrównana pensja ?? Za co wam potrącili. no i przede wszystkim czy to czeste zjawisko w Grupie Expozytor? Bo powiem szczerze tego typu zjawiska nie wróżą dobrze na przyszłość

Mentor

I jak zadowoleni z podwyżek? Mialo byc wyrownanie za maj a jak zwykle w dupe. No ale cóż takie życie. Bądź ruchanym albo ruchaj innego.

Tokio

Już niedługo skończy się kolesiostwo na pakolandii.

foh

BZDURY piszesz człowieku ! i niewiem poco ta strona jest i do czego suży. Pracowałem w tej firmie, wiem jak zaczynali i jak jest teraz z opini tych co pracuja teraz. Sami wieśniaki jesteście bo jak nazwać te tereny od olkusza do trzyciaza, NIE ZGADZAM się z opiniami, że obrażąją, gnoją czy poniżają ludzi ! Bzdura ! każdy szef ma wymagać by mu ludzie trzymali jakość i nie rozpierdolili zakładu. I raz jeszcze się nie zgadzam ! może warunki pod PIP bo zapylenie i ten smrud z pieca cały czas ale praca jest i na chleb jest a do tego nie musiałem daleko dojeżdzać. chcesz pracować i sie starasz to jest ok. Nie spotkałem się by gogoś ktoś tam wyzywał lub obrażał.

spawacz

Niewypłacanie wynagrodzenia to norma w tej pseudofirmie.

Żona byłego pracownika
użytkownik zarejestrowany

Niedługo trafi do sądu sprawa przeciwko nim za niewypłacenie zaległego wynagrodzenia!

użytkownik zarejestrowany

Podpisuję się pod poprzednią opinią!!!!! Trzymajcie się od nich z daleka, jeśli chcecie zarabiać poważne pieniądze, a nie dostawać jałmużnę.

były pracownik
użytkownik zarejestrowany

Witam pracowałem w GE dwa lata , doskonale znam obu właścicieli, jeden to wiesniak drugi to wieśniak któremu się wydaje że jest lepszy od pierwszego. dla pierwszego gnoić pracowników to lekarstwo na kompleksy dla drugiego to pasja. Zdecydowanie odradzam wiązanie się z ta firmą. cdn

Zostaw opinię o Grupa expozytor - Trzyciąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa expozytor