PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.

Olkusz

Opinie o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.

Edyta

Rok temu firma PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. uczestniczyła w JESIENNYCH TARGACH PRACY AGH, na których uczestnicy mogli poznać oferty jakie są dostępne w firmie i porozmawiać o branży. Czy w tym roku firma będzie brała udział w czymś takimi? Trochę ofert pracy jest na stronie: http://www.plast-met.com/en/company/career Myślę, że osoby zainteresowane chciałyby mieć możliwość porozmawiania o nich przed aplikacją.

Edyta

@Małomówny widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sama szukałeś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą pracować jako frazer CNC?

Małomówny

Witam, jakie mają widełki jeśli chodzi o zarobki na stanowisku frezer CNC?

Edyta

Zaglądają na forum jacyś aktualni pracownicy, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania @sf. Chyba, że już skontaktowałeś się w tym czasie już bezpośrednio się z firmą PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. i teraz Ty możesz się na ten temat wypowiedzieć.

sf

Ja to chętnie bym się załapał na takiego kierowcę c+e, bo wiem, że mają dobre stawki, ale czy do zarobków są wliczane premie? Dzięki

Zostaw opinię o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.