DACPOL SERVICE

Jeśli piszesz NIEPRAWDĘ to też, czytanie ze zrozumieniem się kłania

anonymous
@majkel 11.12.2017 11:53
Jeśli piszesz NIEPRAWDĘ to też, czytanie ze zrozumieniem się kłania

Wskaż co było nieprawda? Dacpol SERVICE to nie sklep, nie maja konsultantów. Komuś seryjnie wpisujacemu pozytywne komentarze pomyliły się firmy. Co do uczciwości właścicieli - wszyscy w branży wiedza jak jest. Oszukanych osób jest tak wiele, ze nie dziwią liczne negatywne wpisy.

Marian i spółka

Usuwano. Moje wpisy już 3 razy mimo ze nie naruszały regulaminu ani nie były wulgarne. Będę je powtarzał do skutku. Firma jest serwisem a nie sklepem. Nie trzyma nic na półce ani nie doradza przez telefon w doborze. Jest serwisem i czasem wykonuje urządzenia lub maszyny. Jeśli chcesz poznać opinie o firmie to sprawdź Dacpol (Ci sami właściciele). Gdybys nie miał czasu to uważam ta firmę za twór który umożliwia Dzielenie się niewielkim procentem zysku z pracownikiem ale nie więcej niż suma która uzna właściciel :). Wszystkie koszty dzialalnosci po stronie pracownika (odejmowane z wypracowanego zysku). Jeśli lubisz przysłowiowo prowadzić własna dzałalność oddając prawie wszystko komuś innemu to jest to firma dla Ciebie.

BARDZO BRZYDKO Z WASZEJ STRONY

WSZYSTKO CO NEGATYWNE PISZE KONKURENCJA WIEM TO BO GADALEM Z OSOBA Z KONKURENCYJNEJ FIRMY

Jeden z okradzionych
@BARDZO BRZYDKO Z WASZEJ STRONY 15.12.2017 09:56

Co za bzdury, właściciele oszukali tylu pracowników, że dopóki nie oddadzą ukradzionych pieniędzy komentarze będą się pojawiać cały czas, rozmawiałeś z ludźmi z konkurencyjnych firm i powiedzieli ci, że to oni piszą negatywne komentarze, a co na to psycholodzy?

WCiAS

Czytając te zakłamane wpisy nie mogłem pozostać obojętny na propagandę, którą serwuje tu szefostwo tej firmy. Komentarze typu konsultanci telefonicznie dobrali sprzęt, dobry sklep, pensja zawsze się zgadza, atmosfera bardzo dobra itd. Do właścicieli czy wy już do reszty zwariowaliście jak wynajmujecie firmę do pisania pozytywnych komentarzy to przynajmniej powiedzcie tej firmie czym wasza firma się zajmuje i powiedzcie, że macie dwie firmy jedna z nich to hurtownia (dacpol) a druga to nie wiadomo co (dacpol service). Co do atmosfery szef stary ostatnio i młody cały dzień kombinuje jak napuścić jednego pracownika przeciwko drugiemu po co? jak się będą kłócić między sobą to nie będą mieli czasu na myślenie o podwyżce tylko o to chodzi w tym misternym planie. Blondyn potrafi cały dzień zmarnować pracownikowi tylko po to, żeby szczuć ludzi przeciwko sobie najczęściej mu się to udaje, stare ubeckie metody. Następny przykład przychodzi zamówienie na urządzenie np. na kwotę 100tys zł a właściciel oszukuje pracowników i mówi, że zamówienie jest na 80tys zł (myśli w swej siwej główce, że pracownik się o tym nie dowie) po co? mniejsza premia dla pracownika. Mimo tego jak uda Ci się wypracować zysk i coś tam jest do wypłaty to właściciel i tak utnie kasę albo wstrzyma a jak się upomnisz o pieniądze to mówi "nie mówmy już o tym" jak zrobisz następny temat to Ci wypłacę razem po co? żeby mieć cię w szachu jak Ty masz u niego pieniądze to nic nie możesz zrobić i dalej pracujesz z nadzieją, że odda Ci kasę, jak się zwolnisz kasy nie ma wszystko było na gębę. Zarówno młody jak i stary właściciel opowiada wtedy historie o tym że wstaję rano, patrzę w lustro i mówię do siebie: "jestem uczciwy!!!, nikogo dzisiaj nie oszukałem!!!" ciężko kogoś oszukać jak się dopiero wstało chyba, że żonę, dzieci, psa, kota, rybki w akwarium i samego siebie. Wieczorem nie patrzą w lustro czekają do następnego dnia. Jak wygląda system pracy w dacpol service za każdą godzinę pracy w tej firmie trzeba szefowi zapłacić, miesięcznie około 7000zł tak dobrze czytacie za to że pracujesz dla niego musisz mu zapłacić. Pieniądze odejmuje się od kwoty zamówienia. Jak jest pięć osób w zespole to 5x7=35tys miesięcznie czyli z przykładowych 80tys. zł po dwóch miesiącach zostaje 10tys. i jeszcze z tych 10 tys. musisz kupić materiały jak zrobisz minus na zamówieniu to musisz oddać i wysłuchać szefa, który mówi za mało serca włożyłeś w maszynę. To doprowadza do tego, że ludzie się żrą między sobą bo każdy chce mieć jak najmniejszy zespół, każda nowa osoba to jest dodatkowe 7000zł kosztów miesięcznie dla zespołu, więc taka osoba jest niemile widziana i w miarę możliwości spławiana przez starych pracowników. Powiększenie zespołu doprowadza do tego, że więcej musisz zrobić, żeby zarobić to samo co przy mniejszym zespole, oczywiście szef wtedy mówi jest was więcej, więcej zrobicie więcej zarobicie co jest po prostu brednią, więcej zarobi tylko on i są mniejsze premie do wypłaty same korzyści. Zaznaczam że twoja pensja tj. 2000zł brutto + premia (różna dla każdego) płacona z drugiej firmy właścicieli czyli firmy dacpol, a ty oddajesz miesięcznie 7000zł gdzie różnica oczywiście do kieszeni właścicieli, więc nawet jak temat zamknie się na minus to właściciele i tak zarobili a ty straciłeś tylko czas bo pracowałeś oczywiście w nadgodzinach za które nikt Ci nie zapłacił nawet złotówki.

ogarniacz

w porzaaadaluuu kasa sie zgadza a to jest must have!!! xd

Szubert 8888

Dobrze sie tu pracuje bo poprostu pracodawca daje godne warunki zatrudnienia, najlepiej przekonac sie samemu bo kazdy wie, ze ile ludzi tyle opinii.

ahh

Mam dobre wspomnienia co do tej firmy jeśli chodzi o prace i kasę. Ale mieliśmy dwóch pijaczków którzy uprzykrzali nam zycie. Na szczęście szefostwo szybko się nimi zajęło i z czasem był spokój.

Gutek

Jako klient oceniam tą firmę bardzo dobrze, serwisuje u nich sprzet co jakis czas i nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam, bo niedrogo i fachowo.

Gabrielllllo

Polecam, bo pracuje sie tu calkiem spoko i traktuje Cie tu w porzadku i uczciwie.

anonymous
@Gabrielllllo 12.12.2017 10:19

tak dacpol to ogólnie dobra firma

pzdr

Spoko firma spoko zarobki i atmosfera dla mnie praktycznie wszystko na plus

1991 r.

Asortymentu do opanowania nie jest jakoś dużo także można na spokojnie to szybko ogarnać, a potem działać :)

cliento

bardzo dobra obsluga klienta, profesjonalna i szybka, no i oczywiscie sprzet dobrej jkosci, zawsze u nich kupuje i naprawiam

L L L

Kasa- DOBRA

Arr.

Praca tu zła nie jest, mi odpowiada, bo kase daja całkiem spokoi atmosfera jak dla mnie przyjemna.

fraNk

konsultanci bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu - szybko pomogli mi w wyborze sprzętu, który sprawdzil sie w 100%

maniak

Czasem korzystam z ich sklepu i w sumie mogę polecić. Zamówienie zawsze dochodzi w miarę szybko, a cenowo całość wychodzi lepiej niż w innych sklpach

Grzegorz B.

Polecam ten serwis :)

Tadeusz

Serwisują w mojej firmie cały sprzęt techniczny i wszystko działa jak należy. Widać, ze Panowie znają się na rzeczy i w przypadku usterki naprawa nie trwa długo. Polecam

Zostaw opinię o DACPOL SERVICE - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DACPOL SERVICE