DACPOL SP. Z O. O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DACPOL SP. Z O. O.

Aktualność
Wczoraj odbyło się wyjątkowe wydarzenie „Kurs STEAMowe ABC”, którego celem było inicjowanie merytorycznego dialogu na temat innowacyjnych metod nauczania. Firma DACPOL pomagała przy realizacji materiałów dydaktycznych użytych podczas prezentacji.

Aktualność
Miło nam poinformować, że DACPOL Sp. z o.o. po raz kolejny znalazł się w zestawieniu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, tym razem w kategorii firm średnich z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł.
Luiza

Cześć, jestem zainteresowana stanowiskiem specjalista ds. techniczno-handlowych, znam angielski na poziomie B2, czy to wystarczy? Bo wspomnieli w ogłoszeniu, że wymagają dobrej znajomości, lecz bez konkretów. Dlatego tu zajrzałam, żeby się dowiedzieć, może ktoś wie.

@Luiza

Luizo, Na interesującym cię stanowisku język angielski konieczny jest do komunikacji z klientami. Oznacza to, że znajomość języka musi być zarówno komunikatywna oraz techniczna. Zachęcamy do rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Aktualność
Jak co roku w Tłusty Czwartek w firmie DACPOL odbył się poczęstunek.
Elektryk

Żadnych nowości, normalna, w pełni profesjonalna, widać pozytywne nastawienie do potencjalnego pracownika

Doświadczenie, plany na przyszłość

Jakie warunki pracy są w DACPOL SP. Z O. O.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu?

W budynku firmy jest stołówka dla pracowników, a także kafeterie na każdym piętrze. Pracownicy magazynu oraz działu administracji mają szatnię, a osoby których praca nie wymaga przebierania się w odzież roboczą mają wyznaczone szafy do zostawiania odzieży wierzchniej. Firma nie zapewnia dojazdu do pracy jest jednak dobrze zlokalizowana oraz posiada parking dla wszystkich pracowników. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Andżela
@DACPOL SP. Z O. O.

Dzień dobry, tak z ciekawości zapytam. w stołówce można zakupić posiłek? Jeśli tak, są jakieś dopłaty za obiad? Często spotyka się, że jednym z benefitów firm są specjalne karty, które na to pozwalają :)

@Andżela

Andżela, jednym z naszych benefitów jest dofinansowanie do posiłków. Każdy pracownik ma możliwość zamówienia sobie obiadu na kolejny dzień, a restauracje współpracujące dowiozą go do budynku firmy o ustalonej godzinie. Zachęcamy do obejrzenia naszego profilu na platformie GoWork, aby tam zapoznać się z innymi benefitami, które oferujemy. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

mp

Brałem udział w szkoleniu organizowanym przez firmę, wszystko profesjonalnie i merytorycznie. Polecam

@mp

Dziękujemy MP za Twoją opinię. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Hej, w innych działach też takie super warunki są i możliwość rozwoju jak w IT? Bo chyba głównie o tym dziale ostatnio najwięcej pozytywnych rzeczy piszecie. W sumie fajnie, a o dziale marketingu mogę od was się czegoś dowiedzieć? Szukają specjalistki i chętnie wezmę udział w rekrutacji, tylko mam parę pytań, np. jak wyglądają zarobki? Możecie podzielić się chociaż widełkami? Jeśli chodzi o rozwój/kwestię awansu, to stanowisko specjalisty to już ściana? Czy hierarchia pnie się tu jeszcze wyżej? Jak przebiega współpraca między działami? Atmosfera jest w porządku?:) PS to stanowisko stacjonarne, wiecie może czy są jakieś perspektywy na prace hybrydową? czy firma nie bierze tej opcji pod uwagę?

MN, na wszystkie twoje pytania jesteśmy gotowi odpowiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do wysłania swojego CV. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Z całego serca polecam firmę pod względem samorozwoju, gdyż dział IT dacpolu oferuje świetne warunki do samorozwoju w dziedzinie informatyki. Swoje dwumiesięczne praktyki przepracowałem właśnie w tym dziale i nauczyłem się przez ten czas wielu przydatnych mi rzeczy w przyszłości.

Roma
@Piotr

Jak mozna się zgłosić na praktyki? Trzeba gdzieś studiować czy nie? Czy po praktykach jest szansa na zostanie w firmie i pełen etat na jakims juniorskim stanowisku?

@Roma

Studiowanie nie jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia z nami współpracy. Osoby chcące zdobywać wiedzę zachęcamy do wysyłania nam swoich CV na e-mail: praca@dacpol.eu . Po udanych praktykach jesteśmy otwarci na dalszą współpracę zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin - w zależności od dostępności konkretnej osoby. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Bartosz

Byłem w firmie na praktykach zawodowych w dziale IT i jestem z nich bardzo zadowolony. W firmie panuje bardzo miła atmosfera, a opiekun w każdej kwestii był zawsze pomocny. W tym czasie nauczyłem się wielu rzeczy o zawodzie, oraz zdobyłem cenne doświadczenie. Jak najbardziej polecam.

@Bartosz

Fajnie że piszesz bo ja też chciałem się dostać na praktyki albo staż. Płacili ci normalnie? Po praktykach jest później szansa na stałe zatrudnienie jakbyś chciał wrócić do firmy? Jak oceniasz?

OR, jeśli nadal jesteś zainteresowany praktykami lub stażem zachęcamy do przesłania nam swojego zgłoszenia. To czy praktyki są płatne zależy od ich rodzaju. Po owocnych praktykach jesteśmy otwarci na pracę w niepełnym wymiarze godzin, a gdy jesteś już dostępny możemy zaoferować stałe zatrudnienie. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

@DACPOL SP. Z O. O.

Niepełnym wymiarze, czyli ile, na pół etatu można liczyć czy mniej? Jak ktoś ma już trochę wiedzy i doświadczenia po praktykach to ile jesteście w stanie zaoferować pensji przy pełnym zatrudnieniu?

JB, wszystko zależne jest od dostępności konkretnej osoby. Takie kwestie oraz wysokość pensji ustalana jest osobiście z kandydatem. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami zapraszamy do rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

JAWO

Polecam pracę w tej firmie. Fajna atmosfera, stabilne zatrudnienie i dobre benefity. Firma jest uczciwa i daje dobre warunki zdolnym studentom. Szczególnie polecam prace w dziale IT, natomiast w innych z pewnością tez jest w porządku.

@JAWO

Dziękujemy JAWO za Twoją opinię. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Ayo
@JAWO

Możesz wymienić kilka benefitów, na które można liczyć, będąc w dziale IT? Jeśli chodzi o te dobre warunki dla zdolnych studentów - czym się one wyróżniają? :)

@Ayo

Niedawno skończyłem prace w Dacpolu, nie w dziale IT, ale benefity są takie same dla każdego. Korzystałem z dofinansowania do obiadów - zamawiałeś jedzenie w aplikacji, a firma dopłacała cześć kwoty. Mają też Luxmed, Multisport i oferują bilety do teatru.

@Ayo

Zachęcamy do obejrzenia naszego profilu na platformie GoWork, aby tam zapoznać się z benefitami, które oferujemy. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w DACPOL SP. Z O. O.?

Wysokość wynagrodzenia zależna jest od zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia pracownika. Nie jesteśmy korporacją i nie mamy siatki wynagrodzeń. Pensja ustalana jest bezpośrednio z kandydatem. Przekonaj się sam wysyłając swoje CV na mail praca@dacpol.eu Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Czy w DACPOL SP. Z O. O. zatrudniani są obcokrajowcy?

ERYK

Gdy byłem oprowadzany po firmie podczas rozmowy rekrutacyjnej spotkaliśmy kilku obcokrajowców. W firmie jest spory dział eksportu - część jest tam zatrudniona.

Seweryn
@ERYK

A jakie języki są głównie punktowane w dziale eksportu? Wiesz może? Ja chciałbym aplikować i zastanawiam się czy angielski jest wystarczający?

Tak jak wspomniał Eryk w naszej firmie pracuje dość dużo obcokrajowców, nie tylko w dziale eksportu. Jeżeli chodzi o języki to jesteśmy otwarci na każdy z nich, gdyż nasza firma współpracuje z kontrahentami z całego świata i cenimy sobie możliwość obsługi klienta w ich rodzimym języku, ale jak wiadomo po angielsku można porozumieć się praktycznie wszędzie. Sewerynie, zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DACPOL SP. Z O. O.?

Staramy się wyposażać pracowników we wszystkie potrzebne im narzędzia umożliwiające skuteczne wykonywanie zadań. Ich rodzaj zależy od zajmowanego stanowiska. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Firma DACPOL SP. Z O. O. rekrutuje właśnie na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Jedna wielka wydmuszka. Szkoda czasu.

Łukasz

Czemu wydmuszka? Bo niczego nie wyjaśniłeś a wolałbym wiedzieć o co chodzi. Byłeś na rekrutacji i coś ci nie podpasowało?

aaa
@Łukasz

Ja rozmawiałem nt. stanowiska w dziale marketingu internetowego – co do zadań wyglądało wszystko spoko. rozbudowan strona, działja w sm. To co istotne szukają osoby do pracy na miejscu w Piasecznie. Ja mogłem tylko hybrydowo.

Marzena
@aaa

i nie zgodziła się firma na taką hybrydową formę pracy ? czemu ? przecież stanowisko idealne do tego jest

aaa
@Marzena

Ze względu na specyfikę firmy i jak zrozumiałem konieczność ciągłych kontaktów z kierownikami produktów. Taki model im się sprawdza.

Gabriela
@aaa

specyfikę? a jaka jest ta specyfika firmy w takim razie? daj znać, warto wiedzieć w razie czego. Czyli z tymi kierownikami trudno o kontakt telefoniczny lub online, tak?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do DACPOL SP. Z O. O. odbywa się w siedzibie firmy?

Pierwszy etap rekrutacji to wywiad telefoniczny lub wideorozmowa. Kolejny etap to spotkanie w siedzibie firmy- chcemy poznać się bliżej z kandydatem i pokazać mu przyszłe miejsce pracy. Zapraszamy do udziału w rekrutacjach! Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Aaa2

A ja pracuję od kilku miesięcy i jest ok. Sprawna rekrutacja i okres wdrożenia. Teraz czas, żeby się wykazać. Osoby w zespole chętnie pomagają. Dodatkowo smaczne obiady :)

Kamila
@Aaa2

Fajnie to brzmi, a powiedz mi ile etapów miała rekrutacja? :)

@Kamila

U mnie dwa. Kontakt telefoniczny, a następnie rozmowa w biurze w Piasecznie + oprowadzenie po firmie.

Dawid
@Aaa2

I czego od ciebie wymagali? Ciężko dostać tu pracę?

@Dawid

Normalna rozmowa. Trochę pytań technicznych. Plan na rozwój zawodowy. Warto zapoznać się ze strona www. W moim przypadku prawdopodobnie oczekiwania dacpolu i moje były podobne. Powodzenia.

Moli

Od czego zaczac.pierwsze wrazenie po rozmowie telefonicznej bardzo pozytywne.kolejny etap rozmowa z (usunięte przez administratora) w siedzibie firmy.Rozmowa konkretna rzeczowa.Bardzo pozytywne wrazenie.Umowilismy sie na dzien probny.Zadzwonilam w celu potwierdzenia terminu dnia probnego.Za 2 dni przed planowanym dniem probnym informacja o zagrozeniu covidowym w firmie.Oczywiscie (usunięte przez administratora) zapewnil ze oddzwoni gdy sytuacja sie unormuje.Nie zadzwonil.po miesiacu podjelam probe kontaktu e mailowego cisza.Telefon rowniez nie odpowiadal a Panie z recepcji informowaly ze (usunięte przez administratora) przebywa ciagle na spotkaniu.Tak sie nie robi.Dla mnie brak profesjonalizmu u osoby ktora stoi na czele firmy.Nie poleceam

Zofia
@Moli

Czyli ta informacja o zagrożeniu covidowym Twoim zdaniem była przeznaczona tylko dla Ciebie, żeby nie odmówić Ci wprost?

Moli
@Zofia

Jestesmy dorosli po co bawic sie w polsrodki mozna od razu powiedziec o co chodzi.A tu takie ustalenia a pozniej brak kontaktu.nie powazne

@Moli

A słyszałaś o znakach diakrytycznych?? Tego nie da się czytać.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dyskusji za podzielenie się swoimi opiniami. Każda informacja jest dla nas ważna, anonimowe wpisy również- chociaż do nich najtrudniej jest się odnieść. @MOLI- dziękujemy za udział w rekrutacji i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Staramy się być w kontakcie z wszystkimi kandydatami, z którymi rozpoczęliśmy proces rekrutacyjny, na pewno zwrócimy większą uwagę na tak istotny element jakim jest feedback. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka Zarządu w DACPOL SP. Z O. O.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Aga

Brałam udział tylko w pierwszym etapie tj. w rozmowie telefonicznej. Przeoczyłam, że praca jest w Piasecznie, a ja mieszkam w północnej części W-wy. Co do rozmowy - bardzo sympatycznie, ogólna informacja nt. firmy oraz zakresu zadań. Pytanie o plany zawodowe oraz krótka rozmowa w języku angielskim. Kolejnym krokiem miało być spotkanie w siedzibie w Piasecznie. Pierwsze, telefoniczne wrażenie bardzo ok.

Wiecie, czy DACPOL SP. Z O. O. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Standardowo pracujemy w naszym biurze i miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli wracać do pracy zdalnej, ale TAK- Pracownicy są wyposażani w potrzebne im narzędzia do pracy. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Student

Czy praktyki obywają się również w roku akademickim?

@Student

Studencie, Na praktyki zapraszamy przez cały rok. Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o czas pracy naszych praktykantów, więc na pewno uda nam się uzgodnić satysfakcjonujący Cię termin. Pozdrawiamy, Zespół DACPOL

Zostaw merytoryczną opinię o DACPOL SP. Z O. O. - Piaseczno

• Jak się pracuje w DACPOL SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy DACPOL SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DACPOL SP. Z O. O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACPOL SP. Z O. O.?

Kandydaci do pracy w DACPOL SP. Z O. O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACPOL SP. Z O. O.